Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Les Jibaki

Goto down 
+13
Juugo
Utakata
Tobi
Uchiha Sasuke
Uzumaki Kushina
Marwin
In-Admin
Shiki Takeru
Arame Akiyama
Narinu
joukuu
Lein Amada
Akahim Ukarai
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptySun Sep 11, 2011 10:30 am

First topic message reminder :

Tento malý les je známy vďaka tomu, že tu žije veľa zvierat a ninjovia sem chodia trénovať, aby zlepšili svoje schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue10000/10000Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 2:09 pm

ok ak chces cho a dal holke list od joukuuho




[list][*]ehm vieš je to komplykované si moje vštkomilujem ťa viem že ti so mnou žiť nevieš ale ak zomriem tak ta nawšivia weykun a zykon budeš ich mať odomna ako dar ty si mi dala niečo krajši lasku tvoj joukuu[/list]
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 2:10 pm

"Nepotřebuju to, vyřiď mu, že věřím, že přežije." rozloučila jsem se a vydala se do Kumo.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 3:34 pm

Do ****.Povedal som keď sa stalo, čo sa asi stať malo.Zas sme na nule.
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 3:40 pm

Navrhuji změnit Stanoviště tady je to moc na ráně.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 3:42 pm

Ano aj ja si to myslím, no mám divný pocit, nemali sme ich nechať odísť.Vytvoril draka.Ideme po Joukuua a padáme.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyThu Nov 10, 2011 5:44 pm

Sorashin
Vylezl jsem špinavou dírou někde uprostřed lesa. Vyskákal jsem na nejbližší vrchol stromu z něhož jsem se rozhlížel po okolí. Našel jsem nějakou cestu, která vypadala jako by vedla do centra ostrova, kde měla číhat mnohá nebezpečí. Jenže já se nemám čeho bát, jsem rychlejší než cokoliv co by mě tam mohlo najít. Seskočil jsem tedy ze stromu a po dopadu se pode mnou objevil jen obláček prachu, který okamžitě zmizel spolu se mnou, když jsem se zapřel zadníma nohama a prudce odrazil vpřed.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyThu Nov 10, 2011 5:50 pm

Hao Uzumaki

Hao Uzumaki sledoval stopu chakry, a krv po ktorej prechádzal, hoci nepoznal tieto končiny tak dobre ako Sorashin, mal aspoň v hlave mapu, ktorú predtým než navštívil ostrov videl, a tak využíval cesty, ktoré nepatrili práve medzi tie najnebezpečnejšie, avšak rovnako ako summon geparda, bol dostatočne rýchly nato, aby ho niečo dokázalo postrehnúť, následne dopadol na miesto, kde to vyzeralo, že summon prešiel, vytiahol kunai zo stromu, a vopchal si ho do kapsy, bol to snád už 20 ktorý dnes takto pozbieral. Už ostáva len Centrum a potom späť... povzdychol som si, a vyrazil vpred, neustále využívajúc budto Shunshin no Jutsu v kombinácii s Hiraishin no Jutsu...
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue500/500Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/500)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 4:54 pm

Prišla som sem a čakala som na niekoho koho vôbec nepoznám len viem že som tam mala byť.
Vytiahla som kunai a začala som sa od nudy rezať po rukách
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 5:19 pm

Konenče som sa sem doplazil bolo by to skoriše ale ešte som neni celkom na tom fit takže som sa radšej šetril.Trocha som si t otu pochodil a jediný kdo tu bol bola nejaké dievča hm že by to bola ona.Potichu som vyskočil na strom čo bol nza nou,sledoval som ako sa reže snad to nebude nejaky blázon ale je mi to vlastne jedno chcem len vedeť či je to ona.Tak som spustil heslo na ktoré mala odpovedať."Kedy vták konečne sa odputa od vazania?"
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue500/500Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/500)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 5:24 pm

"Keď zničí vlastnoručne hniezdo v ktorom vyrástol" odpoviem a odložím kunai krv mi stekala po rukách á sa postavím a pozerám na strom
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 5:27 pm

Hm takže je to ona.Zoskočím dole zo stormu chytím jej ruku a pozrem sa na nu neni to nič vážne pustím jej ruku."Takže vytaj v týme počul som ževraj si uprchlík s Konohy moje meno je Uchiha Sasuke a ty si?"Ani ma to celkom nezaujmalo ale už ked sme pri tom tak sa opýtam.Hm tprí sebevražedními sklonmi bude asi nebezpečná hm výborne takychto ludí potrebujem.Poviem si pre seba a nahodim diabolsky uškrn.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue500/500Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/500)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 5:33 pm

"Moje meno nieje dôležité a ešte jedna drobnosť..." chytím kunai a bodnem ti ho rýchlo do boku."Neopováž sa ma dotýkať !" vytiahnem ho a schovám ho.Moja nálada sa zmení."To bol iba vtip teší ma" zasmejem sa ironicky
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 5:36 pm

Objavil som sa vedľa Sasukeho a Kushiny.
"Nemohol som si odpustiť návštevu, Sasuke," prehovoril som okamžite. Pohľadom som si premeral jak jeho, tak Kushinu a iba sa pousmial pod maskou. Po nie veľmi dlhej chvíli ticha som si dovolil položiť mu otázku.
"Doposiaľ bol náplňou tvojho života tréning a snaha zabiť Itachiho. Čo budeš robiť teraz?"
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 5:47 pm

Chcel som pokračovať dalej v rozhovore s touto podivnou osobou no opať sa ukázal Madara."Hm Madara vždy plný prekvapenia ako tak vidím"Celu noc som premýšlal o tom čo bude dalej.Sklonil som hlavu a predstupi som pred nich dvoch otočení chrbtom.Chvílu som bol ticho pretože moje oči zaliali slzy."Od dneska sme tým Taka a tento tým ma len jediny ciel,zničiť Konohu!!!"
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue500/500Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/500)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 5:53 pm

Nedám ani náznak emócie d hlasu."Super" nič viac nepoviem
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 6:01 pm

"Zničiť?" pozastavil som sa nad týmto vyhlásením.
"Itachi venoval svoj život jej ochrane a to dokonca do tej miery, že sa pridal do akatsuki. Kvôli čomu si sa teda rozhodol postaviť sa jeho vôli a vykonať presný opak?" zaujímalo ma jeho vysvetlenie.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 6:04 pm

"Možno som sa mal držať Itachiho želaním a pokračovať v ochrane Konohy lenže ja to vidim ináč moje svetlo je iné Konoha je pre mna zrádna ona je príčinou prečo moj klan a všetko čo sa okolo neho všetko zle stálo a preto povime to ešte raz zničím Konohu či už s vašou pomocou alebo ne je mi jedno ale Konoha pojde dole!!!"Zahlásil som a otvoril som oči v ktorých sa mi objavil Mangekyou Sharingan.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue500/500Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/500)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 6:09 pm

"Wau drastické !" pohodila som ironicky ruky a ruky som si začala obväzovať.
Pak ako šialenia som sa začala smiať a točiť na mieste. "Konoha bude zničená hahahaha"
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 6:11 pm

"Hooo," pohliadol som na jeho nový mangekyou.
"Než s tebou ohľadom tohoto problému prehodím reč, je tu ešte jedna vec. Itachiho oči, čo s nimi urobíš? Implantuješ si ich?" spýtal som sa znova a mierne čakal na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 6:14 pm

"Nie nechcem Itachiho svetlo nepotrebujem ich mám svoje ciele než Itachiho a preto ich nepotrebujem a teraz Madara rád by som s tebou a s novou členkou Taka prebral veci ohladne Akatsuki a podobne"Opať som ostal mlčať zavrel som oči a opať sa mi v očiach vytvoril klasický sharingan.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 6:19 pm

"Pochopiteľne," posadil som sa na jeden z vytŕčajúcich skál.
"Pozval by som ťa k sebe, ale je to ďaleko. Nechám teda ako prvého hovoriť teba."
Nad chovaním Kushiny som sa nijak zvlášť nepozastavoval, videl som toho už mnoho.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue500/500Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/500)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 6:23 pm

"Okey" poviem unudene
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 6:26 pm

"Hm chcel by som vedeť čo má Akatsuki za lubom a čím by ste mohli pomocť vy nám a mi by sme na oplátku mohli pomocť mi vám"Stredavlo som pozeral na Madaru a Kushinu hm dufam že Kushina nebude robyť zatial žadne zlé veci a bude sa držať na uzde nerad by som teraz riešil problémi aj s nou.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue2000/2000Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 6:33 pm

"V podstate je to celkom jednoduché," usadil som sa pohodlne a začal s výkladom.
"Zhromažďujeme najsilnejšie chakrové zbrane v podobe jinchuuriki, presnejšie ideme po tom, čo je v nich. Nie som si celkom istý, nakoľko sú tvoje ciele spoločné s tými našimi, v jednom ťa však uistiť môžem. Dostaneš informácie o papalášoch z konohagakure a možnosť vykonať svoju pomstu."
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Jibaki - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Les Jibaki - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 EmptyMon Nov 21, 2011 6:36 pm

"Hm takže idete po bijju?Kyubbi máte už ho?A čo by sme mi mohli spraviť na oplatku pre Akatsuki máme vám chytiť nejakého bijju alebo požaduješ niečo iné?Pozeral som na to zahadne dievča vyzeralo že ju to tu nebaví ale bolo mi to celkom jedno chcel som len vedeť odpoved od Madaru.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Les Jibaki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Jibaki   Les Jibaki - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Les Jibaki
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: