Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kosui no Kame

Goto down 
+13
Shiro Hyuuga
Tobi
Hiruko
Bill Atakama
Ao
Sho Terumi
Ken Kuruima
In-Admin
KunichiFuguki
Narinu
Yamakatasho Hundai
Itachi Uchiha
Akahim Ukarai
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Sep 10, 2011 8:41 pm

First topic message reminder :

V tomto jazere žije 3-ocasý démon Sanbi no Isonade. Sanbi sa objavuje iba výnimočne, ale pri veľkom rozruchu Sanbi vylezie aj sám. O tom, že sa tu Sanbi nachádza nevie nikto no kolujú reči, že tu tento Bijuu je. Sanbi možno čaká na svoje obeti, alebo na ľudí ktorý ho navždy zapečatia.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue10000/10000Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:05 pm

potom som priletel k mizukage a opytal sa či nechce zviest do kiri
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:06 pm

(Úprimnú sústrasť. xD
Ako by povedal Patrik (Rytmus xD), "som zabil". xD)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:06 pm

Obejdi se bez vulgarismů, a prosím, tohle fórum je dobré, jenom ty nedokážeš uznat prohru. Koukni se na moje jméno xD
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:06 pm

a Nagi to že jsi zhebnul neznamená že musí zhebnou všichni
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:07 pm

(Chichotání .................... popojedem)
Dopadl jsem těsně za hranice výbuchu a málem se zhroutil k zemi. Pustil jsem ty dva a tak tak nabyl na rovnováze.
J-jste v pořádku? vyrazil jsem ze sebe zadýchaně.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue10000/10000Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:09 pm

mizukage sama nezveziem vas ste asi dosť otraseny nad nmi sa vznašal vlky drak
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue2000/2000Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:10 pm

(Keby ste sa sem do toho neplietli a dodržiavali pravidlá (riadili sa tým, že treba písať presuny a podobne xD), ešte by ste žili, tak sa do toho teraz nemontujte. xD Naozaj je nemožné ujsť pred Deidarovým výbuchom behom, OMG. xD)

Deidara:
Po chvíli som sa na mieste scelil. Hľadel som navôkol.
"Páááááááááni, to je úžasné! Vždycky som chcel vidieť výsledok môjho geniálneho ultimátneho výtvoru na vlastné oči a teraz mám tú možnosť! Byť nesmrteľným je také skvelé!" vykríkol som najhlasnejšie ako sa len dalo, zatiaľ čo som sa obzeral po kráteri. Po chvíli som sa však pomalými krokmi vydal na odchod.

- PRESUN -
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:10 pm

Tvárila som sa stále rovnako.. celkom ma to prekvapilo, vlastne mi ten výbuch trocha ošľahol pravú časť tela a pravú ruku páč .. bol Shunshin rýchli no tlaková vlna z výbuchu a sám výbuch dosť rozsiahli a tiež "rýchli".. Len som si ľavou chytila tú pravú a poriadne som si ju stiskla.. aby som trocha uškrtila bolesť ktorá mi ňou prechádzala. Na ruke som mala popáleniny, ako aj na bruchu a kúsku tvári.. nebolo to však nič, čo by mi nechalo doživotné následky alebo jazvy..
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:15 pm

''dokud mohu dýchat a chodit, tak mi nic není''
pověděl jsem jsem trochu naštvaně a postavil jsem se, mé tělo bylo potlučené, věci roztrhané a špinavé a k tomu všemu nám vzali sanbiho, kvůli mé neschopnosti
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue10000/10000Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:19 pm

haloooooooo vy tam dolu zosadol ku tim s kiri a zoskočil dolu
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:34 pm

Pozrela som sa na Shoa a následne na Jounina z Konohy ktorý pristál vedľa nás. Dýchala som trocha zrýchlene, bola som unavená a nemyslela som si že by som momentálne vydržala dlhší boj. Pri mne sa znova zhmotnil Izanagi, jednou z rúk som ho zobrala a zasadila som si ho do púzdra ktoré kupodivu neostalo zničené. Nič som nehovorila.. stále som bola tak potichu.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue10000/10000Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:38 pm

nechcem bojovať chcem vam pomôcťpovedal a podal ruku dievčatu čo sedela na zemi
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:41 pm

Teprve teď mi došlo, že mám ožehlou zadní část nohou. Taky mi chyběla velká část kimona, které ještě jemně doutnalo. Na mém obličeji se v pár vteřinách vystřídali výrazy od překvapeného, přes bolestný, až k unavenému, aby v zápětí skončili v odměřené masce, kterou jsem byl zvyklí nasazovat. Přestal jsem reagovat na okolí. Nebezpečí pominulo, to jsem věděl díky byakuganu. A já si musel srovnat věci v hlavě. Všechno se totiž událo tak rychle, že jsem jednal v podstatě jen na základě instinktů.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue10000/10000Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:45 pm

no nič ja som joukuu a som v organizaci amada
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 8:10 pm

Nakonec jsem jen jemně trhl hlavou. Slova toho Jounina jsem úplně přeslechl. Podíval jsem se na mizukageho.
Asi by jsme měli jít do Kiri, poznamenal jsem prostý fakt a přelétl pohledem naší skupinku značně znavených shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 8:22 pm

Pohľadom som si premerala toho shinobiho.. na tvári som mala stále rovnaký chladný výraz ako v podstate vždy. Nijak som nereagovala, ani na jeho ruku a ani na jeho slová. Bola tu istá hranica osobného priestoru ktorý som si vymedzovala ako pre priateľov tak aj pre nepriateľov.. s tým že ja som priateľov nemala. Trocha som cúvla keď sa mi zdalo že sa chce priblížiť a následne som sa len pozrela na Mizukageho. Čakala som kedy proste vydá rozkaz aby sme sa vrátili do Kirigakure no sato.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue1200/1200Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 8:25 pm

''tak tedy půjdeme'' pronesl jsem a ani jsem se na ně neotočil
po té jsem se rozešel směrem do Kiri, za mnou byla čas od času
vidět padající kapka krve u mých ran
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue800/800Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 8:33 pm

Podíval jsem se k na oblohu. Chvíli jsem přemýšlel, že mu nabídnu, že přivolám volavku, která by nás tam donesla, ale nakonec jsem usoudil, že by to mohl vzít taky jako urážku na cti. Nevypadal zrovna dvakrát spokojeně sám se sebou. Nakonec jsem se tedy vydal dost nejistým krokem za ním.
(přesun)


Naposledy upravil Ao dne Sat Nov 05, 2011 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kosui no Kame - Stránka 9 Left_bar_bleue350/350Kosui no Kame - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 8:36 pm

Keď začal odchádzať Mizukage tak som odišla za ním, predsa len, bolo mojou úlohou, teda skôr mojou misiou byť s ním a ochraňovať ho na stretnutí Kage, zároveň asi aj mimo veď bol predsa Mizukage. Po chvíľke som sa stratila niekde v diaľke, stále som si pri tom držala ruku ktorá bola asi aj zlomená no.. na bolesť som bola zvyknutá. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kosui no Kame - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kosui no Kame   Kosui no Kame - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kosui no Kame
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Kame(želva)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Kosui no Kame-
Přejdi na: