Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Osada Nuikara

Goto down 
+3
Chisuna
Sabaku no Gaara
In-Admin
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptySat Sep 10, 2011 6:07 pm

First topic message reminder :

Osada Nuikara byla vybudována při objevení nové, rozlohově veliké, oázy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:08 pm

Teno

Už už jsem se připravoval na nejhorší ale těsně předemnou se protivník zastavil a kolem něho bylo omotané nějáke zvláštní lano.
Je silnější než jsem si myslelpomyslel jsem si a nahlas si oddychl

Zetare

Co to doprd*le je ?! zařval jsem nahlas.
Nemůžu se vůbec pohnout podcenil jsem ji.
Hej všichni vylezte a sejměte tu mrchu ! konečně se moji společníci objevily před tou holkou chytli kunaie a rozběhly se proti ní.
Je jich pět a ona je jedna nemá šanci.Jsou sice možná jsou o něco slabší než Chuunini ale měli by ji porazit. pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:17 pm

"Jedna, dva, tři... pět. Pět na jednu? Že se nestydíte." Trhla jsem rukou dozadu, abych neznámého shinobiho odstrčila od Tena. Snad ho napadně někam zdrhnout. Pomyslela jsem si. Zetare byl nucen couvnout. Lano jsem zrušila a dala jsem ruce do pečetě ptáka. "Kujaku Myouhou."
Osada Nuikara - Stránka 2 Natsuhikujakumyouhouzz4
Čekala jsem jestli se zastaví. I kdyby se nezastavili tak nebylo těžké zaútočit.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:25 pm

Teno

Vyděl jsem jak se lano přetrhlo a ninja byl volný.
Sakra to není dobrý.
Nechtěl jsem tam jen tak stát rozutíkal jsem k nejbližší palmě a úplně jsem se u toho zadýchal tam si sedl a doufal že jsem dostatečně daleko od bitvy.

Zetare

Odmrštilo mě to od nich docela daleko nemohl jsem se se pořádně podívat kde je Teno a než jsem se zorientoval byl už pryč.Podíval jsem se jak probíhá bitva a viděl jsem jak se chlapi před tou technikou zastavily.
Nebojte se té techniky chlapy! Je to jen sotva dospělá holka porazte ji !
Ninjům to dodalo dostatek odvahy na to aby provedly výpad proti ní s Kunaiem v rukách.
Já se mezitím šel podívat kam se poděl Teno
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:28 pm

"Rozptyl!"
Osada Nuikara - Stránka 2 Cb7d0e7e63_80634924_o2
Čakra se mi rozptýlila a na každého shinobiho zaútočil jeden "paprsek". Jelikož to nebyly klony, tak to do nich narazilo a oni odletěli několik metrů ode mě.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:35 pm

Zetare

Co to sakra je ? chlapi odlítly asi 20 metrů od ní a při pohledu na ně jsem si byl jistej že se do dalších bojů už nezapojí.
Jsou to nevěrní psi pomyslel jsem si při tom když vzali do zaječích.
No nic vypadá to že jsem na to sám. složil jsem pečetě a vytáhl dva Shurikeny.
Ty v tu ranu začala obalovat větrná Chakra.Osada Nuikara - Stránka 2 405509-danzo_shuriken_super
poté jsem jimi mrštil po té kunoichi
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:39 pm

Proti mě letěli dva shirikeny. Jelikož se mi čakra vrátila do původní polohy, jen co odhodila ty ostatní, tak jsem se jí nechala obalit. Shirikeny narazily do mé čakry.
Osada Nuikara - Stránka 2 5a3774a212_80479938_o2
Čakra jsem pohltila a odmrštila je stejnou rychlostí zpátky.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:46 pm

Zetare

Sakra! Shurikeny se obrátily proti mně mohl jsem se vyhnout maximálně jednomu.
uskočil jsem do leva.
Jeden shuriken mě ovšem užízl prsty na levé ruce.
Sakra!To bolí za tohle zaplatíš! pronesl jsem spíše do větru v hlouby duše jsem věděl že se jí nemůžu porazit.
Utíkal jsem proti ní s katanou rozhodnutej že přejdu na Kenjutsu nemůžu totiž skládat pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:53 pm

To ještě chce stále bojovat?! Podivila jsem se. Může na mě útočit jak je libo. Dokud mám aktivovanou paví techniku, tak mi neublíží. Každopádně jsem měla v plánu ho uspat až bude blíž. Tak jsem čekala co až se ke mě dostane.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:04 pm

Zetare

Zavři hubu jedna ruka stačí na to abych tě porazil! už jsem byl skoro u ní a rozmáchl jsem se s katanou ale jen jsem pohyb naznačil.
V tu ránu jsem byl za ní k čemu vděčím své rychlosti.
Aaa!rozmáchl jsem se a chtěl jsem ji seknout do zad.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:08 pm

Jednu chvíli byl přede mnou a v zápětí byl za mnou. Nevím o co se to pokoušel. Vždyť už musel zjistit, že proti mé čakře nemá šanci. A jelikož byla zformovaná do pavího ocasu, tak jsem byla ze zadu dost krytá. Jen jsem čekala kdy se jeho čepel dotkne čakry.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:16 pm

Zetare

Mečem jsem narazil přímo do té chakry.
Nemá to cenu.řekl jsem a kapitulačně odložil zbraň
Dělej si se mnou co chceš.byla nad moji úroveň a nějákejch blbejch 400 ryo za odstranění toho děduly nemá cenu.
Kleknul jsem si a položil ruce za hlavu
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:20 pm

Techniku jsem zrušila. "Nemám za úkol tě zabít." odpověděla jsem. "Zmiz a už se tu neobjevu!" Otočila jsem se a začala jsem hledat Tena. Kam se schoval?
Už jsem byla od něj docela daleko. "Pane Teno?" zavolala jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:35 pm

Teno

Uslyšel jsem jak na mě volá.
''Tady jsem''vylezl jsem zpoza palmy
Je docela schopná dokázala se vypořádat s tolika ninjama na jednou.
Na kraji vesnice jsem už začal rozpoznávat svoji osobní stráž.
''Děkuji vám moc za doprovod Shizuka-san a hlavně za záchranu života doufám že se ještě někdy potkáme.'' řekl jsem jí a uklonil se
Potom jsem se už vydal ke své stráži.

Zetare

''Děkuji za milost''
Pomalu jsem se vydal do naší osady aby mi ošetřily ty zranění dost to totiž krvácelo.
Musím se stát silnějším abych se příště s takovými mohl vypořádat.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:41 pm

"nemáte za co. Jsem ráda, že jste v..." Zamotala se mi hlava. Znovu jsem ucítila v ústech kovovou pacuť krve. Už zase! Vytáhla jsem si kapesník a přikryla jsem si ústa. Nepotřebovala jsem, aby to viděl. Krev co jsem měla v ústech jsem vyplyvla do kapesníku. "Jste v pořádku." dopověděla jsem trochu nepřítomně. Hodlala jsem počkat až odejdou.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:44 pm

Teno

''Shizuka-san chcete abych vám sehnal doktora ?'' bylo to to nejmenší co jsem pro ni v tuhle chvíli mohl udělat vděčil jsem jí na svůj život.
Z peněz jsem měl že jsem si pro ni mohl dovolit toho nejlepšího.
Snad to nebude něco vážného.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:47 pm

"Ne. Jsem v pořádku." křečovitě jsem se usmála. Navíc tu žádný dokrot nepomůže. Pomyslela jsem si. "Už jděte. Ti shinobi se nevrátí." Ujistila jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:50 pm

Teno

Nevím jestli je tolik paličatá nebo má nějakou vážnou nemoc.pomyslel jsem si
Doufal jsem že bude v pořádku a nic se jí po cestě zpět nestane.
Když myslíte Shizuka-san ještě jednou Arigato. naposledy jsem se jí uklonil a vyrazil do svého domu

(konec Mise)
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Osada Nuikara - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 8:01 pm

"Naschledanou." Poklonila jsem se, ale už odcházel. Vyrazila jsem tedy zpátky do své vesnice.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sponsored content





Osada Nuikara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Osada Nuikara
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Osada Shosen
» Osada Shosen
» Osada Kaette
» Osada Shosen

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Okolí :: Východ-
Přejdi na: