Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Osada Nuikara

Goto down 
+3
Chisuna
Sabaku no Gaara
In-Admin
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptySat Sep 10, 2011 6:07 pm

Osada Nuikara byla vybudována při objevení nové, rozlohově veliké, oázy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyWed Sep 14, 2011 12:05 pm

Kousky mého písku se rozletěly do všech zákoutí,kolem Sunagakure.Technika nazývaná Suna no Kanchi (Sand sensing),se rozprostřela desítky metrů daleko,takže Kazekage ví o každém kroku,ať malých či velkých tvorů.Technika je stále aktivovaná,takže se nikdo,opakuji nikdo jen tak nemůže proplížit do vesnice,či z ní..
Návrat nahoru Goto down
Chisuna
Jounin
Jounin
Chisuna


Počet příspěvkù : 39
Narození : 17. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue600/600Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (600/600)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptySun Oct 30, 2011 1:55 pm

V strede osady sedel na zlatom tróne samozvaný vládca, ninja z Iwy.
Pod ním kľačala celá dedina a okolo námestia strážila skupinka nukeninov. Každý dedinčan, ktorý sa odvážil na muža na tróne pozrieť, bol hneď uzemnený bičom. Nepriateľov bolo iba päť, ale nikto sa im neodvážil vzdorovať. Stráž, ktorá mala dedinčanov ochraňovať bola mŕtva a brána osady zničená. Dedina bola na prvý pohľad veľmi pekná a luxusná, takže bolo hneď jasné, prečo si ju skupinka nukeninov vybrala za svoj cieľ.
Návrat nahoru Goto down
Abandoned chair
ANBU
ANBU
Abandoned chair


Počet příspěvkù : 33
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue800/800Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (800/800)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyMon Oct 31, 2011 6:18 pm

Seishou

Tak sa zdá, že sme tu.
Zastal som neďaleko od osady tak, aby sme neboli spolu s geninom, ktorý je so mnou na misii spozorovaní.
"Najskôr musíme zistiť, čo sa tam deje, a podľa toho jednať."
Že ja som sa nenaučil vytvárať aspoň nejaký druh klonov, no nevadí mám nápad.
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue450/450Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (450/450)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyMon Oct 31, 2011 6:20 pm

"No tak mohol by som keď tak možno zistiť podľa chakry že koľko ich tam je ... ale to asi možno veľa nepomôže ... ako to vlastne teda sa bude zistoťvať ?
Ja by som to keď by tak mohol aj nadletieť ... "
Návrat nahoru Goto down
Abandoned chair
ANBU
ANBU
Abandoned chair


Počet příspěvkù : 33
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue800/800Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (800/800)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyMon Oct 31, 2011 6:26 pm

Seishou

"Techniky vzato pre mňa nie je problém to tam obhliadnuť aj teraz. Problém je v tom, že by ma mohli spozorovať. Taktiež vážne netuším, čo očakávať."
Na sebe som mal stále masku, ale ak by som ju nemal, kolega mi mohol vidieť na mojej tvári pokojný výraz.


(Teraz by bolo vhodné, ak by niekto, kto niečo o tejto misii vie, hral NPC.)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue450/450Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (450/450)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyMon Oct 31, 2011 6:30 pm

"Tak skúsime sa priblížiť teda len o trocha a skúsime zistiť niečo odtiaľto a potom keď tak sa pozrieme bližšie ?"
Opýtal som sa pre istotu .
Návrat nahoru Goto down
Chisuna
Jounin
Jounin
Chisuna


Počet příspěvkù : 39
Narození : 17. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue600/600Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (600/600)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyMon Oct 31, 2011 6:31 pm

Jeden z dedinčanov sa rozbehol preč z dediny, ale nepodarilo sa mu utiecť. Kúsok za bránou ho trafil kunai, ktorý hodil jeden z nukeninov. Skupinka sa teraz rozostúpila pred bránou, aby nemohol už nikto utiecť a ani vstúpiť dnu. Zatiaľ sedev v strede dediny ich šéf, ktorý čakal na nejakú zábavu.
Návrat nahoru Goto down
Abandoned chair
ANBU
ANBU
Abandoned chair


Počet příspěvkù : 33
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue800/800Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (800/800)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyMon Oct 31, 2011 6:35 pm

Seishou

"Zrejme budeš senzor. Keď si sa ponúkol."
Boli sme trošku ďalej, takže sme nevideli smrť dedinčana.
"Pokús sa teda zistiť o čo ide. Prípadné abnormálne javy mu popíš."
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue450/450Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (450/450)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyMon Oct 31, 2011 6:55 pm

"No tak odtiaľto jediné čo môžem povedať je že cítim že sa ich na jednom mieste zoskupilo viac .... a potom ešte tak pár 10 siatok metrou za ním je ešte tiež niekto ... a práve teraz ..
Tam jedeno toho zmizlo .... akokeby ... zomrel ."

Povedal som ale aj tak v podstate docela normálne a dodal som .
"Ale bolo by lepšie keby to nadletím ... "
Návrat nahoru Goto down
Abandoned chair
ANBU
ANBU
Abandoned chair


Počet příspěvkù : 33
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue800/800Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (800/800)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyMon Oct 31, 2011 7:02 pm

Seishou

Zdá sa, že môj spôsob cítenia bytostí v tomto zaostáva. Aj mŕtva bytosť má krv, v ktorej je železo... takže nedokážem poznať rozdiel. Tak či onak, vieme, že niekoho chakra práve zmizla akoby zomrel.
Keďže som kľačal, vstal som. "Myslím, že to nebude potrebné, pôjdeme to skontrolovať osobne. Ale pre istotu sa priprav na použitie kawarimi no jutsu. Bude zrejme nevyhnutné použiť túto techniku hneď na začiatku. Ja si pripravím aj niečo naviac."
Ako som dopovedal, utvoril som potrebné pečate a položil ruky na zem. Z miesta kde som ruky položil sa začal šíriť železný piesok, satetsu. Nemanipuloval som ním, len som ho nechal voľne šíriť sa. Železný piesok sa ďalej šíril okolím a ja som vyrazil smerom k osade.
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue450/450Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (450/450)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyMon Oct 31, 2011 7:09 pm

Ja som si teda začal pripravovať všetko tak ako malo byť .
Netrvalo dlho a ja som bol pripravený a skôr som vyčkával čo sa teraz stane .
Návrat nahoru Goto down
Chisuna
Jounin
Jounin
Chisuna


Počet příspěvkù : 39
Narození : 17. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue600/600Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (600/600)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyMon Oct 31, 2011 7:43 pm

Jeden z nukeninov si všimol prichádzajúceho ANBU.

Nukenin 1
"Zdá sa, že máme návštevu."

Nukenin 2 a 3
Bez váhania uchopili meče a čakali na príchod neznámeho.

Nukenin 4
Bežal do dediny informovať šéfa. Tváril sa dosť nahnevane, že musel ísť práve on, pretože sa tešil na súboj.
Návrat nahoru Goto down
Abandoned chair
ANBU
ANBU
Abandoned chair


Počet příspěvkù : 33
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue800/800Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (800/800)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyTue Nov 01, 2011 10:25 am

Seishou

Kráčal som stále bližšie a bližšie do dediny. Satetsu, ktoré som vyvolal sa stihlo roztrúsiť do piesku po okolí a splynúť s ním tak, že ho tam už nebolo ani poznať.
Dvaja, zrejme schopní užívatelia kenjutsu... meč je stále len kov. Jeden je na čas mimo môj dosah, a jeden len vyčkáva.
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue450/450Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (450/450)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyTue Nov 01, 2011 1:41 pm

Čakal som na svojom mieste a kontroloval som pozíciu toho anbua pritom aj ostatných ja som bol stále v obranom postavení keby sa niečo stane .
Návrat nahoru Goto down
Chisuna
Jounin
Jounin
Chisuna


Počet příspěvkù : 39
Narození : 17. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue600/600Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (600/600)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyTue Nov 01, 2011 1:50 pm

Nukenin 1
"Kto si a čo tu chceš?" Aj naďalej stál s úsmevom na tvári pred bránou.

Nukenin 2 a 3
Nečakajúc na jeho odpoveď obaja shinobi zaútočili s katanou. Jeden z pravej a druhý z ľavej strany. Ten z pravej mieril na hruď, a ten z ľavej na hlavu. V podstate sa nedalo uskočiť.
Návrat nahoru Goto down
Abandoned chair
ANBU
ANBU
Abandoned chair


Počet příspěvkù : 33
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue800/800Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (800/800)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyTue Nov 01, 2011 5:50 pm

Seishou

Keďže hlavou sa manipuluje ľahšie ako hruďou, tasil som tanto a ním som vykryl úder mečom, ktorý smeroval na moju hruď. Hlavu som súmerne s použitím tanta zaklonil a vyhol sa tak meču útočiacemu na moju hlavu. Stále my však ostávali voľné nohy a hlavne, jedna ruka. Voľnou rukou som chytil muža, ktorý my útočil na hlavu za dlaň a trhol ním na seba tak, aby meč smeroval mimo moje telo. Ako som to urobil, nastavil som koleno na jeho rozkrok.
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue450/450Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (450/450)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyTue Nov 01, 2011 7:17 pm

Chcel som tam nabehnúť aj ja vôbec sa mi nepáčilo to čakať ale vyzerlo to zatiaľ že to asi zvláda radšej som kontroloval okolie .
Návrat nahoru Goto down
Chisuna
Jounin
Jounin
Chisuna


Počet příspěvkù : 39
Narození : 17. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue600/600Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (600/600)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyTue Nov 01, 2011 8:16 pm

Nukenin 1
Sústredil sa a pomocou chakry kontroloval oblasť. Bol to senzibil. Na tvári sa mu objavil úsmev, keď zistil, že za ANBU sa nachádza ešte niekto. Rozbehol sa smerom na Narumiho s katanou v ruke.

Nukenin 2 a 3
Po nepodarenom útoku chceli obaja uskočiť, ale jeden z nich nemal šťastie. Po údere do rozkroku sa skrčil v bolesti. Druhý toho využil a zasa zaútočil na ANBU. Teraz mieril na ruku, v ktorej držal tanto.

Nukenin 4
Vrátil sa na bojisko a rozbehol sa na ANBU. Vôbec ho nezaujímala situácia, chcel si hlavne zabojovať. Taktiež s katanou sekol po Seishouvi.

Nukenin 5 (šéf)
Prišiel pred bránu a sledoval súboj. Neustále sa usmieval a čakal na svoju príležitosť.
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue450/450Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (450/450)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyWed Nov 02, 2011 2:08 pm

Ja som okamžite vycítil že sa ku mne niekto blíži vytvoril som hneď pečate na kawarimi ktoré už boli aj tak pripravené a na to kawarimi som pripevnil ešte pre istotu výbušný lístok.
Čakal som na to čo sa vlastne bude diať a či na to ten dotyčný skočí .
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue450/450Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (450/450)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyMon Nov 14, 2011 11:10 am

(Akosi sa to tu nehýbe bude vadiť keď odídem alebo sa bude pokračovať ?)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue450/450Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (450/450)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyWed Nov 16, 2011 2:09 pm

(Keby má niekto problém ospravedlňujem sa ale toto čo sa tu dialo nemohlo byť tak dlho takže akeby sa to nedialo lebo by som už rád písal XD )
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue650/650Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (650/650)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyWed Nov 30, 2011 5:37 pm

Přišli jsme před brány osady. Tak to byla lehká mise. Pomyslela jsem si a usmála jsem se. Pan Teno byl kousek za mnou. Byla jsem zvyklá chodit trochu rychleji. Teď jsem tam stála a pár metrů za mnou cupital majitel Horkých pramenů. Prsty jsem jezdila po rukojeti katany. Už dlouho jsem přemýšlela nad tím, že bych si pořídila Sai vidlice, ale nějak jsem se neměla k činu.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue1000/1000Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyWed Nov 30, 2011 5:56 pm

Teno

Konečně jsem uviděl osadu
Zvádli jsme to s usměvem na rtech jsem pokračoval k vesnici když v tom se něco stalo.
Před námi se objevil muž na hlavě měl klobouk ze slámy

Zetare

Vytáhl jsem Katanu a namířil jsem ji směrem k Tenovi
Dneska tady zemřeš a horký prameny nám konečně budou patřit.potutelně jsem se usmál a začal skládat pečetě.
Najednou moji katanu obalila větrná Chakra a já se řítil směrem k Tenovi s jediným účelem.
Připravit ho o život.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Osada Nuikara Left_bar_bleue650/650Osada Nuikara Empty_bar_bleue  (650/650)

Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara EmptyWed Nov 30, 2011 6:00 pm

Neznámí se objevil před Tenem. Natáhla jsem ruku před sebe. Vytvořila jsem čakrové lano které mířilo na točícího shinobiho.
Osada Nuikara Natsuhichakranonawyd3
(Čakrové lano (Pouto z této čakry nelze zlomit) - kinjutsu)
Čakrové lano se omotalo kolem neznámého. Tím mu bylo znemožněno pohybu. "To bylo neslušné." povzdechla jsem si. "Já jsem tu taky a tak malá, abyste si mne nevšiml, nejsem." řekla jsem pohoršeně.


Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sponsored content





Osada Nuikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Nuikara   Osada Nuikara Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Osada Nuikara
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Osada Shosen
» Osada Kaette
» Osada Shosen
» Osada Shosen

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Okolí :: Východ-
Přejdi na: