Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ulica

Goto down 
+9
Hanaki
Neome
Kurodama Shirome
Hidan$
Zetsu
Kitaru D. Sora
Ansella
In-Admin
Akahim Ukarai
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyFri Sep 09, 2011 6:00 pm

First topic message reminder :

Cez túto ulicu denne prejde veľa ľudí. Táto ulica je hlavná v Amegakure a ide z nej strach pretože, je dosť tmavá.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyTue Nov 22, 2011 9:44 pm

Hahaha !Kuchiyose no Jutsu pod Jirayou sa Objavila žaba menom Gamaken-san Díte se mnou zacházi jako s deckem! No ja už taky nejsem človek! Ty krvavé slzy preplnené vztekem! Ze Sannina jsme se stal Senninem ! Monstróznim žabákem hory Myouboku! Ja jsem mistr Jiraya...! povedal Jiraya a však nedokazal to dopovedať pretože gamaken-san sa pohol a Jiraya spadol na tvár zdvihol sa a povedal Hej! Mistře Gamaken! Necpi se do mojí akční chvilky ! a Gamaken-san odpovedalJsem trochu nemotorný...
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyTue Nov 22, 2011 9:54 pm

Vôbec si nedospel, stále si taký nemotorný ako kedysi. ,, Nagato vyskočil na jazyk chameleóna a skoval sa dovnútra " Hneď nato sa chameleón zneviditelnil.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:21 pm

Proti tomuhle nepríteli nebudeme improvizovat . Pujdu na teba plnou silou! Použiju Sennin modo povedal Jiraya a Gamaken povedal čo že snaď nemyslíš a jiraya povedal Presne tak.Privolám dva z velkých senninu! Avšak ty dva vyvolať mi potrvá nejaký čas . A behem té doby nemôžem dať ruky od sebe . Počítam s tebou zadrž je zatím nejak Gamaken odpovedal Dobrá.Možná jsem neohrabaný ale skusím to . Jiraya povedal Zmizel . To je vopruz... Kde proboha našel takúto stvúru?Když se zneviditelnil budu musieť použiť Kekkai Senjutsu a gamaken odpovedal hmm... Je to silný protivník Jiraya vyskočil spojil nohy a dopadol podhodil vlasmi a Bariera sa začala rozvíjať
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:44 pm

,, Nagato hľadel svojím Rinneganom ako sa k nemu blíži nejaká chakra " Pokiaľ si pamätám tak je toto Kekkai ninjutsu, ktoré upozorní na každé narušenie svojej hranice. V tom prípade.... * Zrazu nastal veľký výbuch a z vrchu sa na Jiraiyu začal valiť trojhlavý pes obrovskou rýchlosťou *
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 8:03 pm

Spozoroval barieru a prešiel na silné ofenzívne potvory. Gamaken-san! Povedaj Jiraya ale to Gamaken zvýraznil a Gamaken san odpovedal Trebas neohrabaný,jdu na to Gamaken sa poodrážal z jednej strany na druhu a chytil 3 hlavého psa do svojej zbrane a Jiraya mu povedal Jsi celkem zručný a Gamaken odpovedal Ale kdepak... sem neohrabaný.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 8:07 pm

,, Psy, ktoré zbraň držala sa rozdelili a na pravú aj ľavú stranu vyletel jeden pes a obaja cerili zuby na Jiraiyu " Pes s jednou hlavou, ktorý bol stále pod zbraňou otočil späť svoju hlavu o 180 stupňov a rozdelil sa na dvoch psov. Všetky psy sa okamžite rozbehli proti Gamakenovi a Jiraiyovi.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyFri Nov 25, 2011 8:07 pm

Gamaken-san!!! vykríkol Jiraya a Gamaken začal pomaly zabíjať psov a Jirya si všimol ako sa rozdeľujú a Gamaken san utrpel niekoľko zranení a ďalej bojuje proti psom a smeruje hore k východu
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyWed Nov 30, 2011 7:19 pm

Psů bylo mnoho. Já jsem situaci sledoval pouze skrze jejich rinnegan, přičemž psy se pomalu zakusovali do Gamakenových nohou. Sice chvíli trvalo než jsem je pronásledováním dohnal, ale dohnal jsem je až do slepé uličky, kde se to odehrálo. Tu velkou žábu po chvíli psi pustili, ale nebyla schopná pohybu. Jenom spadla s otřesem k zemi a byla celá od krva. Nohy, tělo, hlava. Všude byla krev, nad kterou se moji vyvolaní psi jen zastavili a sledovali tu podívanou. Jeden z nich se nenápoadně podíval na Jirayu.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyThu Dec 01, 2011 3:16 pm

v tej slepej uličke Jiraya vyskočil trafil 3 psov s nohami otočil sa a povedal Si v pořádku? a Gamaken odpovedal Jsem opravdu neohrabanyale keď videl čo sa stalo tak prišiel a vstal si na Gamakena okolo neho boli psi a povedal Jestli sa nemožeš hýbať Gamaken-san pak neni čas na privolanie Sage modu .Vzdávam to .Jsem ohromen kolik vás tady je He-HeHeHeHeHe ovšem pre Velkou žábu s hory myoboku ste malá svačinka dotkol sa rukou žaby a psi sa stratili v a zabilo ich v žabo žalúdku
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyThu Dec 01, 2011 3:25 pm

Pomocí chameleona jsem se dostal poblíž. Zviditelnil jsem se a začal se rozhlížet. " Zmizel ... i s těmi psy ... Takže prozatím utekl ... " Řekl jsem klidným hlasem. Jenže v tom jsem uslyšel Jirayu za sebou. Po jeho zničujícím proslovu, který se mi zdál jako proslov dítěte, jsem se bleskově zneviditelnil a začal utíkat. Ale to nestačilo. Po chvíli mě chytil, ale rozpadl jsem se na oblak prachu. Byl to pouhý stínový klon, zatímco já ... " Ano, ale to není všechno, takže rovnou ... Kuchiyose ! " Řekl jsem skrytý ve stínu, když v tom jsem přivolal Ptáka. Ten narazil do Gamakenova štítu. Po jeho odražení, začal pták pronásledovat Jirayu. Nejen že při té koničce využíval ostrý zobák, využíval i "bomby" které za sebou rozhazoval.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyFri Dec 02, 2011 8:36 pm

Jiraya cez veľké šachty utekal pred vtákom a však za nim vybuchovali vajíčka a on preskakoval s jednej strany na druhu a potom povedal Výborne vošiel do šachty a utekal a stále mal spojené ruky .Vták ho preletel inou šachtou a zjavil sa tam kde Jiraya vychádzal zo šachty a povedal Ty máš padla a bol to bushin a zrazu zmizol a Jiraya zozadu vyfúkol Katon : Dai Endan a spálil vtáka A je to! He? zaním na stene sa objavil znak privolávania a zrazu niečo prerazilo stenu Jiraya odskočil ,videl veľkého nosorožca a pomyslel si Hrnou se sem jeden po druhém , už sem skoro hotov ,teď už toho nemúžu nechat ale už jde Nosorožec sa naň valil on odskočil a zrazu sa rýchlo nosorožec otočil a Jiraya čo ta rýchlosť a zrazu Gamaken veľkého nosorožca chytí do svojej zbrane a Jiraya povedal Promiň,že to tak trvá Gamaken san dopadol a Jirayuv Kage bushin zmizol a Jiraya si povedal Dobra práce
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyFri Dec 02, 2011 9:00 pm

Proti Jirayovi nakonec vyběhl ještě býk, který způsobil prudký náraz do stěny, jenže býka zneškodnil pomocí přivolaných Seninů. " Uvnitř něj probíhá nějaká změna ... " Zamyslela se jedna ze sfér, zatímco ta žába mě našla pomocí nějaké pozoruhodné techniky, zatímco ta druhá chameleona zabila. Já jsem stál v ustupující mlze, ve které jsem ... " Kuchiyose no jutsu ! " Vedle mne se nyní objevili další dva lidé ...
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyTue Dec 06, 2011 5:34 pm

(ten rozhovor predtým si pozrite na internete nechce sa mi to tu vypisovať, vypisujem len to dolezite Chichotání ak nieco zabudnem pl napiste mi to Chichotání )Tento krát privolal ľudí a všetci majú rinnengan pomyslel si Jiraya a s 2 sennin žabami vytvoril Senpō: Goemon zmiešaninu oleju katonu a futonu bola to silná technika a Jiraya bol presvedčený že Peini sa neobránia a pred Peinami sa z tejto zmiešaniny vytvorila vlna ktorá na nich letela a Jiraya čakal čo sa stane
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptySun Dec 11, 2011 7:18 pm

Jeden z oněch vyvolaných lidí jen předskočil blíže a natáhl před sebe ruce. Okolo něj se vytvořila průhledná kopule, vysávající Jirayovu techniku. Mohl jsi jen sledovat moje počínání, které tě muselo překvapit. Ty jsi na mne útočil všemožnými technikami, dokonce i pomocí Kawazu Kumite, jenže vše bylo marné, propojení Rinneganů bylo téměř neporazitelné. Žáby na tvých ramenou ti začaly něco šeptat, po čemž jsi ty, Senin z hory Myoboku, musel zmizet v potrubí. " Zmizel ... Do trubek ... "
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptySun Dec 11, 2011 8:18 pm

Po technikách čo Jiraya vytvoril na nich a oni sa obranili Jiraya sa rozprával so sennin zábami ako je to možné že to vykrili a spoločne prišli na to že ich očí sú prepojené . Jiraya zmizol v dyme .Potom sa zo sennin žábami rozprával čo spravia . O niečo neskôr sa zo sennin žábami dohodol že požijú Genjutsu . Sennin žábi začali spievať Genjutsu . Jiraya vytvoril pascu na sféry a čakal kým prídu
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptySun Dec 11, 2011 9:13 pm

Probíhali jsme dlouhými chodbami. Po chvíli se přivolávací sféra zastavila a přiložila ucho k jedné z trubek. " Žabí kvákání ? " Okomentovala zvuk z ní vycházející. Poté pohled všech spočinul na chodbě, odkud vycházel zvuk. Probíhali jsme jí, když v tom se genjutsu rozplynulo a Jiraya na nás zaútočil ze zadu. Tím zaměstnal sféru vysávající techniky, přičemž jedna byla oslepena už předtím. Další sféru chytil pomocí Yomi Numa, vytvořené na stropě. Třetí sféru mohutným výkopem trefil a všechny byly po chvíli uvězněné v genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptySun Dec 11, 2011 9:23 pm

po tom čo 3 sféry boli uveznené v genjutsu Jiraya s nimi viedol dlhší rozhovor a potom ich začal zabíjať keď že boli znehybnený a potom či ich zapíchol s tými ,, Mečami" tak pomali odchádzal a o chvíľu sa nejaká ďalšia postava zjavila za ním a zrazu Jirayovi odtrhlo ľavú ruku a Jiraya v podstate vyletel von s budovy po tom čo to ubrzdil ( Chichotání) na vode tak sa postavil oproti tej diere v tej budove a potom videl ako z nich vyšlo 6 postáv s rinnenganom a boli pri nich aj tie 3 postavy čo zabil a na koniec Jiraya povedal Ja ťa poznám a pozeral sa na yahika
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptySun Dec 11, 2011 9:53 pm

" Ware ware wa Pein " Pronesl Yahiko, přičemž sféry po chvíli vyrazily proti Jirayovi. Ten uhýbal, přičemž po chvíli zmizel pod vodou. Jazykem žáby chytl vyvolávající sféru za nohu a stáhl jí do žaludku žáby. " Ztratili jsme ho ... " Zašeptal Yahiko, zatímco sféra bojovala s Jirayou uvnitř žáby. Neodkázala to ale uvnitř a po chvíli ji Jiraya srazil do té kyseliny, z níž po chvíli těžce vylezl a zarazil do ramene Jirayovi chakrovou tyč. Po chvíli "zemřel" a z čela mu sjela čelenka, přičemž Jirayovi to došlo .... Venku zatím ale sféra Tendo bez řečí zmizela.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyMon Dec 12, 2011 4:19 pm

Po rozhovore zo sennin žábami som prišiel na to a jedna zo sennin žáb odišla . Po tom čo sa Jiraya znova dal na hladinu vody pozrel sa na každého a pomyslel si Presne ako som si myslel . Všichni to sú ninjovia ktorých som už stretol . Jasne .. už som na to prišiel kto je pein a zrazu sféry nadskočili nad Jirayu a zospodu ho ďalšia sféra chytila tak že mu rozmliaždila hrdlo a nemohol rozprávať Yahiko niečo povedal a sféry Jirayu zapíchli svojimi tyčami Jirayouvi všeličo behalo hlavou , všetky spomienky mu behali hlavou a potom sa pomocou svojej vôle ešte zdvihol rukou tá jedna sennin žába si zhodila plášť a skočila pred Jirayu a Jiraya jej vypálil do kože zakódovanú správu jedena sféra potom na jirayu vystrelil svoju ,,ruku" ako raketu . Jiraya spadol do mora a tam Jiraya umiera . Tá sennin žába utiekla .
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulica - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Ulica - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 EmptyMon Dec 12, 2011 4:58 pm

" Jdeme do Konohy .... " Zašeptala jedna ze sfér, když pomalu odcházeli. Všude se rozléhalo ticho a tělo Jirayi-senseie se jen lehce a pomalu potápělo na dně oceánu. Přemýšlel jsem a napdalo mne jediné. Rokubi. Ten přijde na řadu ještě před samotným Kyuubim, nebo ne ? Jednoduše řekněme, že jsem se nějak rozhodl a uvnitř Nejvyšší věže převtělil přivolávající sféru, zatímco jsem se společně s Konan a ostatními sférami přesouval ke Konoze.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulica - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulica
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Amegakure no Sato-
Přejdi na: