Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Vodopády Ameyuki

Goto down 
+3
Daichi Terumi
Ken'ichi
Noki Hōzuki
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptyThu Nov 17, 2011 3:26 pm

First topic message reminder :

[left][right][center][justify]


Naposledy upravil Noki Hōzuki dne Sun Nov 27, 2011 4:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptyFri Nov 25, 2011 4:14 pm

myslím že takto intenzívne som dlho netrénoval a je to dosť namáhavé ale ja to zvládnemPousmial sa Daichi pristúpil k ďalšiemu kameňu vytvoril dané pečate a povedal Youton: Keimusho no jutsu tvrdnúci cement na kameni stvrdol a bol pevný ale po chvíli začal praskať a daichi si pomyslel Hmm do tejto úrovne som sa nedostal ! a ani som nepočítal že to môže praskať tak že musím na tom ešte ďalší deň pracovať To je vopruz kto vie ako dlho mi tréning tejto techniky potrvá . Rád by som si zašiel na nejakú misiu a však by nam Mizukage dala nejakú D-rank misiu ako je upratovanie a také veci alebo chytanie mačiek to nemám rád radšej budem trénovať túto techniku a zdokonaľovať sa než chytať nejaké potvory na 4 nohách .Ako mačky sú do cela pekné a aj prítulné zvieratá ale chytať ich tak to je fakt nuda ... a ešte keď chytila otravenu mačku svojimi pazúrmi a potom ťa poškrabe čo je potom fakt na velké ho*no Povedal daichi na Katara ďalej trénoval Svoju techniku
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptyFri Nov 25, 2011 5:32 pm

V klidu si trénuju svoji techniku a Daichi zase tu svoji. Jedním okem kouknu co to dělá. Plive lávu zajímavý. V tom na mě promluví a já odpovím.
" Máš pravdu. Radši budem trénovat. Tyhle techniky se nám budou hodit."
Otočím se zpět a pokračuju v tréninku. Už mi to i celkem začíná jít tak se snažím dál trénovat v naprostém klidu. Snad se to brzy naučím řeknu si v hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySat Nov 26, 2011 12:26 pm

Youton: Keimusho no jutsu!! spravil pečate a vykríkol . Na kameň oproti letelo mnoho cementu ktorý ja stvrdol ale po chvíli začal praskať a Daichi si pomyslel Keby že sa nepriateľ aj bráni a použije chakru tak mi to úplne jednoducho rozbije .Musím na tom zapracovať a znova spravil pečate a povedal Youton: Keimusho no jutsu Daichi sa snažil cement udržať čo najdlhšie v celku a čo najtvrdší a takto trénoval furt
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 9:54 am

Trénuju s krátkými přestávkami a už mi to začíná jít, už se blížím ke svým limitům maximálního udržení vodního vězení. Cvičím dál "Suirō no Jutsu" a ubývá mi chakra. Jdu si zas sednout do té vody. Relaxuji nějakou dobu, když je voda tak příjemná. Po té se zas obleču a věnuju se tréninku. "Už to skoro mám". Pokračuju v tréninku zase s krátkými přestávkami. Konečně jsem se dostal na limit a dokončit Suirō no Jutsu. Po té si sednu a odpočívám a přemýšlím o vytvoření vlastní techniky.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 11:18 am

Youton: Keimusho no jutsu!! Daichi vytvoril tvrdnúci ,,Cement" ktorý prskal priamo na kameň a vložil doň celkom dosť chakri a cement držal po kope a nepraskal a Daichi si pomyslel Technika je dokončena , konečne prišiel čas na odpočinok a však mám veľký hlad tak to aby som si aj niečo urobil Daichi sa rozbehol hore na vodopád a videl tam krásnu veľkú rybu chvíľu počkal pomaly vytiahol meč chytil ho a hodil priamo na rybu a však ryba bola na toľko rýchla že mu utiekla . Sakrááá ja mam hlad išiel trocha ďalej a zbadal ďalšiu rybu asi rovnaku ako predtým chytil meč a čo najrýchlejšie hodil na rybu ktorú trafil zobral ju na suchu ju vypitval vybral jej vnútornosti a zašiel nazbierať nejaké bylinky na ochutenie našiel mätu tak ju zobral prišiel ku Katarovi vytiahol soľ s menšieho batohu s poznámkou Heh a on sa čudoval na čo mi bude potom Daichi posolil mŕtvu rybu a dal tam aj mätu a pomyslel si Ako ju najrýchlejšie upiesť rybu? Blink už to mám pozor Kataro Kadon:endan namieril na rybu ktorá sa pekne upiekla a začal ju jesť a povedal na Katara Ak chceš daj si je v nej trocha soli a aj Mäta (bylinka) chutí to skvele a keď daichi sa dobre najedol tak si do vody namočil nohy a odpočival
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 11:31 am

Mezi tím když jsem odpočíval Daichi si robil svoje. Natrhal nějaké bylinky a ulovil rybu. Potom jí upekl a nabídl mi at si taky vezmu. "Díky moc Daichi. Jsem ti za to vdečný" Potom si tu rybu vezmu a začnu jíst. "Hm. Je dobrá. Umíš skvěle vařit Daichi" Jak rybu sním tak uase odpočívám a dále přemýšlím nad technikou. Nemůžu se rozhodnout mezi svazovací, drtící nebo útočnou technikou. Lámu si nad tím vším hlavu a přemýšlím co bych tak mohl vymyslet za techniku.
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 11:51 am

Pomaly som došiel do Kiri, teda k vodopádom v Kiri.Podišiel som k stromu a sadol si tam.
Zrazu som zacítil rybu.Hm, vonia to celkom dobre.Vstal som a išiel za tou vôňou a keď som uvidel dvoch chlapcov tak som sa skryl za strom.Vyzerajú ako slabý geninovia, no nebudem ich podceňovať.Len dúfam, že si nebudú myslieť, že ich chcem zabiť.Bol som dosť hladný a určite to na mne bolo vidno.Po chvíli rozmýšľania som sa odvážil a vyšiel von.
Ahojte, prosím nebojte sa ma, chcel som sa len opýtať, že či my nemôžete dať kúsok tej ryby.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 12:00 pm

Když jím rybu tak spozoruju cizí chakru, ale nedokážu určit komu patří. Uslyším kručení žaludku od stromu. Podívám se tam a tam někdo stojí a vypadá velmi hladově. Nevidím čelenku, ale myslím si že je to třeba nějaký poutník co různě cestuje a má hlad. Jako dobrý člověk ho nenechám o hladu. "Neboj se pojd k nám blíž. Pojd se trochu najíst a trochu nám o sobě pověz." Zavolám tak na Juuga a dám před sebe půlku ryby, aby se mohl najíst.
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 12:07 pm

Oči sa mi rozžiari keď som uvidel ako mi dôverujú.Podišiel som k nim a prisadol si.Vďaka, volám sa Juugo a..Na chvíľu som zaváhal no potom som to povedal.Patrím k Nukeninom no už k nim patriť nechcem a ani som nikdy nechcel, uniesol ma orochimaru a držal ma vo svojom úkryte.Chytil som do rúk rybu.Prosím, nemyslite si, že vás chcem zabiť, nie ja taký nie som.Zahryzol som sa do ryby a čakal na ich odpoveď no stále som bol pripravení utiecť, pretože by som im nemohol ublížiť.Pôsobili na mňa strašne milo.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 12:12 pm

Noo mne už moc tej ryby nezostalo ale daj si Ponúkol kúsok ryby ktorý mu zostal juugovi aby nevypadal ako sebec a povedal A inak čau Ja som Daichi a viac ti netreba vedieť nikdy nevieš čo môžeš odo mňa čakať usmial sa na juuga ale radšej bol trocha podozrievavý ani nevedel prečo ale Juugo vypadal nevinne ale niečo sa mu nepozdávalo a sám nevedel čo a potom povedal Inak variť viem od otca ktorý sa to naučil od matky zobral svoj meč a dal si ho na chrbát Ten Juugo vypadá priateľsky ale furt mi na ňom niečo nesedí ale furt neviem čo ale radšej zostanem v pozore preto že nemá čelenku
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 12:17 pm

Dojedol som ryby ktoré boli úžasné.Ďakujem vám.Ja už asi budem musieť ísť.Pomaličky som sa zdvihol.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 12:19 pm

Obleču se a podívám se na Juuga a řeknu "Těší mě, že tě poznávám Juugo. Já jsem Kataro. Hm. Orochimaru je ten nukenin z Konohy jak jsem slyšel. Jeho pověst je známá i tady. Muselo to být strašné být u něj vězněn, ale přijde mi divné že jsi přišel zrovna sem. Pojd s námi za naším Mizukagem. Ten by ti mohl pomoc. Možná ti bude klást nějaké otázky, ale nemusíš se ničeho bát." Jdu s Juugem směrem za Mizukage.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 12:27 pm

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 12:31 pm

Hmmm zaujímavé tiež som počul o Orochimarovi a ty si bol jeho vezňom ? tak to si asi pekne silný nie? Hmm ak bol u Orochimara tak bude nebezpečný . čo to ten Kataro vymýšľa ? Ja tu zostanem na tak Kataro ak chceš tak choď ak chce Juugo ja tu zostanem a dojdem za vami Začal tuho rozmýšľať že či sa Juugo nechce dostať do vesnice dobrou cestou a či nechce nahodou nieco ukradnuť
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 2:59 pm

šel jsem pomalu k vodopádu a bych si odpočinul ale když tam dojdu tak tam nikdo je "ahoj lidi" zakřičím a jdu si sednout ke stromům
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 6:25 pm

Pochvíli jsem se rozhodl že pujdu zpět do vesnice.
-přesun
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 8:49 pm

Přijdu po cestě lesem až k vodopádu. Jsem naštvanej a švihnu rukou proti stromu a najednou z ruky vyšlu stlačenou vodu do tvaru měsíce kterej ten strom roztříští. "Co to bylo. Že by nějaká skrytá vodní technika? Ale jak jsem ji udělal jen jsem švihl rukou a voda vystřelila. Třeba nějak vystřeluju stlačenou vodu ze svého těla. Ale to mě může dehydratovat. Musím tomu přijít na kloub." Dám se do práce a začnu cvičit. Pojmenuju to Suiton: Mizu no kattā (Vodní kráječ). Koncentruju svou chakru a rozmáchnu se rukou "Suiton: Mizu no kattā" , ale nic se nestane zkouším to dál dokud mi z ruky nevyšlehne voda.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptySun Nov 27, 2011 9:19 pm

Skúsim vytvoriť techniku o ktorej mi hovorieval Otec no je to náročné na chakru tak že to bude asi dlhý tréning pomyslel si Daichi a povedal Kataro budeme ešte trénovať zopár dni a potom začneme plniť misie dobre? ták idem na to odbehol docela ďaleko od Katara a potom si pomyslel Katon ovládam suprovo , Suiton moc nie ale ide mi a teraz tieto elementy budem musieť spojiť aby som vytvoril paru ktorá je nebezpečná bude to náročné a hlavne pre genina ako som ja no ja sa nezdávam Futton:Komu no Jutsu vytvorila sa len neškodná para a Daichi si povedal No aj to je pokrok a usmial sa a pokračoval ďalej v cvičení technike
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptyMon Nov 28, 2011 4:43 pm

Dobehol som sem celý spotení a skryl som sa za kameň pri vodopáde.Otvoril som kapsulu a naplnil ju vodou.Hovorí sa, že keď budem mať túto vodu pri sebe alebo v sebe..Kapsulu som zatvoril a utekal preč no zrazu som si všimol Katara.Pousmial som sa.Ty dosiahneš určite všetko čo chceš.Dopovedal som a už ma nebolo vidno.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptyMon Nov 28, 2011 5:03 pm

"Suiton: Mizu no kattā" Vyšlu ze svých rukou nestabilní vodu která se však jen rozlije na zemi. Trénuju dokaď nejsem dehydratovanej. " To je nejspíš nějaký vedlejší účinek techniky." Zajdu k vodě a pořádně se napiju, jelikož mám děsnou žízeň. Když už žízeň zažehnám ozve se odněkud hlas Juuga. Otočím se a rozhlížím se na všechny strany. "Juugo. Jsi to ty? Kde jsi?" Nic se neozývalo. Jdu směrem do lesa. Hledám Juuga klem keřů a stromů, ale nemůžu ho najít. Slyšel jsem co říkal a nezklamu ho. Jdu zase k vodopádu a pokračuju s tréninkem. "Suiton: Mizu no kattā" Vyšlu vodu a už je o trochu ostřejší, že prořízla list na půlku. " Je to slabé a nemá to pořádný tvar, ale zlepšuju se. Musím se snažit." Pokračuju v tréninku a dávám dotoho své odhodlání. "Já všechny ochráním. "Suiton: Mizu no kattā" a vyšlu je na strom, ale voda neudrží tvar. Musím ho dát do tvaru půlměsíce. Tím pádem tu vodu musím vyztužit na tenčí, prudší a rychlejší. Potom se zase jdu napít. Když se napiju tak pokračuju v tréninku a snažím se i omezit tu dehydrataci.
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptyTue Nov 29, 2011 5:59 am

Znova som sa vrátil k vodopádom.Uvidel som Katara a prišiel k nemu.Asi po mne a Sasukemu niekto ide.Chytil som ho za ruky.Prosím, staň sa silným a ochráň priateľov, ten ninja je dosť silný, odhadujem to podľa jeho čakry a ja sa bojím, že neochránim ani sám seba.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue370/370Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptyTue Nov 29, 2011 6:13 am

Cvičím dále a pomalu se zbavuju té dehydratace. V tom náhle se objeví Juugo. "Co tu děláš? Dyt tě chytli před mýma očima? Jak jsi utekl? Tady je to pro tebe příliš nebezpečné. Mohli by tě najít a bylo by zle a to snad nechceš. Pro tvoje vlastní dobro prosím tě odejdi. Když si dokázal utéct tolika lidem určitě si dost silný, aby jsi ochránil své přátelé." Hned jak to dopovím tak později pak Juugo odchází a já se dál věnuju tréninku. Při tréninku mám zase žízen tak se pořádně napiju. Voda už je ostřejší a tvar se také lepší ale musím to zdokonalit. Pokračuju v tréninku.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptyTue Nov 29, 2011 4:44 pm

Přicházel jsem k vodopádům a jak jsem tam šel tak jsem si všiml to chlapýka z kanceláře Hmm co ten tu dělá pomyslel jsem si ale nic jsem ne řek jen jsem vyskočil na strom cobyl kousek odemě a sledoval cose bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptyTue Nov 29, 2011 4:51 pm

Pri odchode som uvidel cudziu čakru pretože som mal zatvorené oči.Nevedel som či niečo nechce spraviť a tak som odišiel.Uistil som sa, že ma nie je vidno a obišiel som to až k tomu stromu.Skočil som na konár a zhodil toho chlapca dole no pred pádom som ho chytil.Našiel som na ňom čelenku Kiri.Prepáč, myslel som si, že si niekto kto chce Katarovi ublížiť.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 EmptyTue Nov 29, 2011 4:56 pm

"V pohodě ale co tu děláš Juugo pře si nukenin a jako takový bych tě měl zajmout ne myslíš" řekl jsem a zvedl se a pochvíli jsem se o klepal "ahoj Kataro" pozdravil sem chlapce jehož jméno jsem poznal právě teď
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Ameyuki   Vodopády Ameyuki - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vodopády Ameyuki
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vodopády Namida

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: