Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Vodopády Namida

Goto down 
+4
Daichi Terumi
KunichiFuguki
Kataro
In-Admin
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyFri Dec 02, 2011 9:21 am

Vodopády Namida Kiri_v11

Při těchto vodopádech je okamžitě jasné, že z nich proudí obrovské množství chakry, které nezastaví ani všech pět Kage pohromadě. Stačí si sednout poblíž vody, tryskající z nedaleké skály, a okamžitě ucítíte, jak se do vás vlévá nová chakra. Impozantní místo pro trénink, řekl jednou jeden z mocných velitelů jednotek v Kirigakure no Sato, a proto se od té doby toto místo pro tento účel využívá.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue370/370Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyFri Dec 02, 2011 8:29 pm

Skládám pečetě a řeknu "Suiton: Mizu no kusari" a utvoří se nestabilní voda, která obalí kámen ale rozpadne se. Po nějakém čase už dovedu udělat tvar několika řetězů. Ty se však rozpadnou hned po tom co chytnou svůj cíl. Musím to dopilovat na lepší úroveň. Skládám pečetě "Suiton: Mizu no kusari" a už se mi to zlepšilo, však musím to udržet neomezenou dobu. Při boji se mi to může hodit. Ted se budu soustředit na trénink. Dále trénuju svou techniku a plně se soustředím abych nevyčerpal všechnu chakru.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue450/450Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (450/450)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptySat Dec 03, 2011 3:25 pm

šel jsem k vodopádům abych trénoval Kuchyose ale co se stane když nemám smlouvu to jsem nevěděl když jsem přišel k vodopádu tak jsem si všiml toho genina co kamarádil s juugem "ahoj" řekl jsem a pak jsem se opřel onejbližší strom a přemýšlel jsem co se stane když nebudu mýt smlouvu ale udělám Kuchyose.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue370/370Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptySat Dec 03, 2011 8:50 pm

Trénuju "Suiton: Mizu no kusari" a co nevidět to už budu umět. Už dokážu vytvořit řetěz z vody. Avšak dokážu ho jen krátce. Musím ho udržet na tak dlouhou dobu, jak já budu chtít. Jdu se napít vody a trochu si odpočinu. Po té se zase vracím a trénuju "Suiton: Mizu no kusari" Pak si dojdu pro nějaké ovoce. Sním ho a zase se věnuju tréninku. Každou minutou se stávám silnějším a cítím jak sílím, ale ubývá mi chakra. Takže si dávám pozor abych neskolaboval na nedostatek chakry.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue350/350Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptySun Dec 04, 2011 5:50 pm

o niečo ďalej ako je Kataro, Daichi trénuje nové jutsu Futton: Komu no jutsu v okolí Daichiho sa začala vytvárať para a Daichi celý natešený zakričal JOOOOO mám to zasebou Daichi , konečne prišiel čas na odpočinok a však mám veľký hlad tak to aby som si aj niečo urobil Daichi sa rozbehol hore na vodopád a videl tam krásnu veľkú rybu chvíľu počkal pomaly vytiahol meč chytil ho a hodil priamo na rybu . Daichi vyčistil rybu a nehal ju nachvíľu ju viszšieť a zašiel nazbierať nejaké bylinky na ochutenie našiel mätu tak ju zobral. Prišiel k rybe vložil do nej mätu a pridal soli Katon:endan! a ryba sa upiekla .Daichi zobral rybu a bežal za Katarom keď došiel k nemu povedal To je tá istá ryba zober si polovičku a s chuti sa pustil do ryby . Po chvíli sa Daichi dobre najedol a trocha mu zostalo a opýtal sa Katara čo trénuješ?
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue370/370Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptySun Dec 04, 2011 8:00 pm

Už se mi celkem daří "Suiton: Mizu no kusari" vytvořím vodní řetězy. Celkem vytvořím 4. Ale budu jich možná potřebovat víc, kdyby se jim náhodou vyhnul. Zkouším to dál a už i déle to umím udržet tu techniku. Po tom na mě zavolá Daichi a já si udělam přestávku. Jdu k němu a řeknu "Díky" A pustím se do jídla. Jakmile to sním tak mu odpovím na otázku. "Suiton: Mizu no kusari. Nebli vytvářím vodní řetězy ke spoutání nepřítele." Pak cvičím dál.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue350/350Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyMon Dec 05, 2011 6:17 pm

vyšiel z voda a pomyslel si Oj idem cvičiť ďalšiu techniku . Bude to Katon . A už viem aj ako ho pomenujem len dúfam že to bude fungovať išiel asi 20 metrov od katara namieril na strom urobil pečate a povedal Katon:Karyuu Endan no nevyšlo mu to lebo sa pomýlil v pečati tak ešte raz vytvoril pečate a povedal Katon:Karyuu Endan no vytvoril malý ohník s úst a Daichi si pomyslel takto to asi nemá vypadať asi to budem musieť trénovať dosť dlho Katon Karyuu Endan urobil pečate a povedal a takto ďálej trénoval
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue450/450Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (450/450)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyMon Dec 05, 2011 6:30 pm

Zdruhé strany stromu jsem byl já i hned jsem uskočil "co blázníš chceš mě zabít" řekl jsem na toho kluka co udělal to jutsu a pak jsem se rozodl že se vykoup tak jsem zesebe schodil oblečení a vlezl jsem do vody a nato že jsme byly u kiri tak ta voda byla docela teplá.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue370/370Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyMon Dec 05, 2011 10:24 pm

"Suiton: Mizu no kusari" Vytvořím 8 vodních řetězů a snažím se je udržet co nejdéle. Už se mi začíná dařit a udržím to dostatečně dlouho. Když už si myslím, že jsem techniku zvládl tak ji zruším a řeknu "Huráá ted už i tohle umím. Ted jen se naučit další techniku. Musím zesílit." Sesbírám si zase nějaké ovoce a sním ho tentokrát sám. Po té si sednu ke stromu a přemýšlím co se tak mám naučit. V tom najednou mě napadne jedna technika. Je sice těžší, ale silná. Cíl ve vodě rozdrtím tlakem vody. Vstanu a jdu k vodě a nevšímám si nikoho kdo je ve vodě. Hodím klacek do vody a utvořím nové pečetě. a nazvu svou techniku "Suiton: Oshitsubusu" Soustředím se přesně na ten klacek ve vodě, abych ho tlakem vody rozdrtil. Ovšem se nic nestane a já to musím zkoušet znovu a znovu. Musím začít od klacku až po tvrdé předměty. Tak pokračuju v tréninku a soustředím se jen na trénink.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue350/350Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyTue Dec 06, 2011 2:12 pm

vôbec si nevšímal toho kto bol za tým stromom tak odskočil ,urobil pečate a povedal Katon Karyuu Endan z ústu vyleteli už malé plamene a ja som trénoval ďalej pri tréningu som si pomyslel Hmm ani som si ho nevšimol toho čo bol za tým stromom ... zaujímavé no musím trénovať ďalej aby som sa zdokonalil po chvíli trénovania si Daichi sadol a chvíľu sledoval katara a potom začal znova trénovať svoju techniku no tento raz sa natočil na Kameň a trénoval Katon Karyuu Endan
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue450/450Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (450/450)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyTue Dec 06, 2011 6:53 pm

Vylezl jsem z vody a už jsem to nevydržel a udělal Kuchyose no jutsu takže jsem si stoup dal od tam tich kluku udělal jsem pečetě a dal jsem ruku na zem "Kuchyose no jutsu" zakřičel jsem a najednou sem zmizel a místo mě se tam objevil oblak dýmu
-Přesun
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue350/350Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyWed Dec 07, 2011 4:25 pm

kto vie kam šiel , mal by som sa venovať svojej technike a nesledovať nejakého čudného chalana pomyslel si Daichi urobil prečate a vykríkol Katon Karyuu Endan vyfúkol menší plameň ohňa ktorý letel na skalu na chvíľu si sadol k vodopádu a znova vytvoril pečate a povedal Katon Karyuu Endan znova vyfúkol celkom malý plameň a takto to ďalej trénoval učenie šlo pomaly ale isto

3.deň
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue370/370Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyWed Dec 07, 2011 4:56 pm

"Suiton: Oshitsubusu" Stále se nic neděje. V tom náhle se utvoří prasklina na klacku. Skusím to znovu a klacek se ve vodě začíná lámat. "Zdá se že se zlepšuju" Skusím to znovu a tentokrát to klacek zničí po tolika prasklinách. Tak dojdu pro pár klacků a dám je vedle vody. Vemu jeden klacek a hodím ho do vody. Utvořím pečetě a řeknu "Suiton: Oshitsubusu" a klacek je skoro zničený. Házím takhle po celou dobu klacky dokud ten klacek nebude rozdrcen na prach nebo i něco menšího. Když se mi to konečně podaří a zároveň mi dojdou klacky přejdu na něco jinačího. Jdu nasbírat několik kamenů a dám je zase vedle vody. "Tohle bude na delší dobu. Přece jen kámen je hodně tvrdý, ale musím takhle trénovat protože lidské tělo je taky tvrdé, musím se to naučit ovládat, abych například nepřítele jen smrtelně zranil ale nepoškodil nějaké cené věci co má u sebe." Dále trénuju a utvořím pečetě. "Suiton: Oshitsubusu" Na kameni se udělá jen šmouha, ale snažím se dál a trénuju. Po nějaké době tréninku jsem se malinko zlepšil, ale ještě dlouho budu trénovat. Odpočinu si a zase si seženu nějaké jídlo a sním ho. Potom si zdřívnu a když se vzbudím tak se nejdříve jdu opláchnout vodou a otřu vodu z obličeje. Utvořím pečetě "Suiton: Oshitsubusu" a trénuju dále a s nadšením z tak dobře vymyšlené techniky.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue350/350Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyThu Dec 08, 2011 6:00 pm

Katon Karyuu Endan povedal Daichi urobil pečate a už polovička ohňa s techniky vyletelo s jeho úst priamo na kameň a daichi si pomyslel Už som na tom lepšie ide to celkom dobre potom sa Daichi pozrel na Katara chvíľu rozmýšľal čo robí za techniku potom si sadol k vode aby si na chvíľu odpočinul a po nejakej dobe sa znova postavil oproti kameňu a povedal Katon Karyuu Endan vytvoril prečate a vyfúkol stredne množstvo a stále takto cvičil
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue450/450Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (450/450)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyFri Dec 09, 2011 7:09 pm

Objevil jsem se zpátky u vodopádu se šťastnou náladou a dobrým pocitem protože jsem věděl že mám summony a tak jsem se rozhod po tom stresu zaplavat si ve vodě tak jsem si sundal věci a sko čil jsem do vody a šel jsem podvodopád.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue350/350Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyFri Dec 09, 2011 8:42 pm

Daichi tvrdo trénuje ďalej a povie Katon Karyuu Endan vytvorí pečate vyfúkne celkom väčšie plamene ako včera a pomyslí si Konečne sa blížim ku koncu Konečneeee!!!!! znova vytvoril pečate a povedal Katon Karyuu Endan do kameňa narazili plamene Daichi si šiel sadnúť k vodopádom aby sa mu rýchlejšie regenerovala chakra potom sa znova postavil oproti kameňa , vytvoril pečate a povedal Katon Karyuu Endan
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue370/370Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyFri Dec 09, 2011 9:38 pm

"Suiton: Oshitsubusu" a kámen začíná praskat, ale stále to nestačí. Trénuju dále, ale už mi ubývá chakra a jsem hladový. Jdu si sehnat nějaké jídlo. Když si seženu jídlo vysleču se a sednu si do vody a pravou rukou si vemu jídlo a jím. Po dobrém jídlu odpočívám ve vodě, abych si odpočinul. Cítím jak se mi vrací chakra a únava ustupuje. V mysli si přehrávám nějaké své vlastní písničky, abych jen tak neseděl ve vodě a nenudil se. Po odpočinku, opět vylezu z vody a obléknu se. Když se obleču vemu kámen a hodím ho do vody a udělám pečetě "Suiton: Oshitsubusu" kámen se už zcela rozpadne "Super, ted musím najít něco tvrdšího, ale co." Hledám různě mezi stromy dokonce i vlezu do vody a hledám pod vodou. Uvidím něco lesklého a plavu pro to. Ukázalo se že to byl jen kousek železa kterej se však už nedá na nic použít ale pořád je tvrdej dost. Takže ho použiju k tréninku a hodím ho zpět do vody, ale tentokrát se na něj soustředím, abych ho mohl rozdtit. "Suiton: Oshitsubusu" a udělá se na něm jen šmouha. "Sakra, tohle je celkem dost tvrdý materiál, chvíly to zabere, ale já to zvládnu." Dále trénuju a snažím se ze všech sil. Ačkoliv mě to celkem vyčerpává a mám celkem žízeň po té době tréninku tak si zajdu k vodopádu až přímo k proudu vody a natáhnu ruce a napiju se vody. Když se napiju tak se zas vracím na svoje místo a trénuju. Zdali se mi v tréninku bude dařit uvidím při pokračování tréninku. Trénuju dál.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue370/370Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptySat Dec 10, 2011 4:38 pm

Po náročném tréninku se napiju a najím. Už se mi nechce odpočívat na zemi tak vylezu na strom a v koruně stromu odkopávám větve a pak je ukládám na stromě tak abych si tam mohl lehnout. Udělám si takovej menší bunkr, kde bych mohl být sám a nerušen. Po nějaké době se mi podaří ho postavit aby do něj netekla voda když bude pršet. "Teď už stačí do něj něco dát abych nespal jen na dřevě." Nasbírám spoustu listí a naskládám si ho do toho malýho domku na stromě. Už mám v malém domku podlahu ze dřeva a na ní uložené listí, aby podlaha byla měkká a pohodlná. Pomocí nějakého dřeva, které jsem mezitím nasbíral jsem si ke zdi malého domku udělal něco na způsob umyvadla. Složím pečetě a "Suiton: Mizurappa" a naplním tak umyvadlo vodou, abych se mohl kdyžtak umýt když se mi nebude chtít jít k vodopádu. "Tak a je to hotovo. Konečně a teď si dám na chvilku pauzu než půjdu pokračovat v tréninku." Lehnu si na podlahu a usnu. Spím pár hodin a probudím se. "Páni to je ale hodin měl bych konečně dokončit tu techniku." Seskočím dolu a jdu k vodopádu. Zaměřím se na železo a řeknu "Suiton: Oshitsubusu" a objevilo se prasknutí. "Joooo, už zbývá jen kousek a budu to mít hotový" Trénuju tak celé hodiny a už mám celkem žízeň a hlad. Natrhám si nějaké ovoce a sním ho. Pak se zajdu napít vody. Po dobrém obědě začnu zase dál trénovat. Doufám, že to brzy zvládnu a stanu se tak silnějším než kdy předtím. Dále trénuju a soustředím se na trénink.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue350/350Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptySat Dec 10, 2011 4:51 pm

Katon : Karyuu Endan vytvoril pečate a povedal Daichi . Daichi vyfúkol už celkom silný Katon . Daichi si sadol k vodopádom odrazu ho chytila únava a Daichi spal asi pol dňa a o chvíľu ho zobudil menší rámus ktorý robil Kataro , možno ho ani Kataro nezobudil no Daichiho niečo zobudilo a bol trocha naštvaný ale potom ďalej trénoval Katon : Karyuu Endan o niečo neskôr sa rozbehol nazbierať si ovocia . Keď si nazbieral ovocie tak aj začal jesť potom prišiel k vodopádom napil sa potom ďalej trénoval Katon : Karyuu Endan
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue370/370Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptySun Dec 11, 2011 2:12 pm

Trénuji celou dobu, až jsem z toho unavenej. Jdu si tedy lehnout do svého domku na stromě a usnu. Po nějaké době se vzbudíma opláchnu si obličej. Jdu si natrhat nějaké ovoce a najít nějakou vodu. Nachystám si to na jedno místo a začnu obědvat. Když doobědvám tak se vrhám opět na trénink. "Suiton: Oshitsubusu" a náhle se roztříští celé železo "Hurááá mám to" zakřičím a spadnu na zem na nedostatek chakry. Vím že ta voda pomáhá doplnit chakru tak uvidím co je na tom pravdy. Začnu z vody teda pít a zatím nic necítím. Po chvíly se účinky vody začnou projevovat a já cítím jak mi narůsta moje chakra. Jdu si sednout ke stromu. Sednu si a přemýšlím co se naučit dál, je to těžké vymyslet nějakou techniku a lámu si nad tím hlavu několik minut. Když mě něco napadne řeknu "To by mohlo být zajímavé, ale ted si dám chvilku pauzu" Odpočívám u stromu a zatím sleduju Daichiho.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue350/350Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptySun Dec 11, 2011 3:49 pm

Daichi vytvoril pečate a povedal Katon : Karyuu Endan a výfukol celkom veľký plameň a potom si Daichi pomyslel Už to mam za sebou dám si chvíľu odpočinok a potom začnem niečo trénovať Daichi unavene dokráčal k vodopádom napil sa vody chvíľu pri nich ležal potom sa postavil a rozmýšľal čo bude trénovať potom ho niečo napadlo no tréning bude ťažký tak si Daichi ľahol k vodopádom zaspal . O niekoľko hodín sa prebudil vstal iśiel trocha ďalej od Katara a začal trocha blúdiť v mysli aké pečate ma vytvoriť a pomyslel si Videl som to ale to bolo celkom dávno ... mám pocit že pečate boli asi had-myš -myš-had - tiger?? vytvoril pečate povedal názov techniky a však nič Tak to bolo had-myš-had- tiger ... ahá vlastne naozaj vytvoril pečate had-myš-had- tiger a povedal Katon: Haisekishō vyfúkol len malé množstvo dymu a keď dym podpálil tak ani to nevýbuchlo vlastne len iskri ako v prskavke bolo vidno v dyme a naokolo to celkom žiarilo a Daichi povzdýchol Ah vidím že to nebude ľahké potom zašiel nazbierať ovocie najedol sa ulovil si rybu ktorú urobil na svoj spôsob lenže už aj s ovocnými ingrediami upiekol si ju a zjedol ju trocha nehal pre Katara keby že chce a potom zase išiel asi 20 metrov od Katara a trénoval Katon: Haisekishō
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue450/450Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (450/450)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptySun Dec 11, 2011 5:06 pm

Nevím co dělat tak se rozhodnu jít pryč
-přesun
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue370/370Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptySun Dec 11, 2011 10:38 pm

Přestanu odpočívat a přemýšlím tedy jako techniku se mám učit. Jelikož mám vodní podstatu tak něco s vodní podstatou, ale co bych asi tak se měl naučit říkám si. Najednou mě něco napadne ale netuším zda-li to vyjde. Zkouším svou mysl zaměřit na vodu a voda se náhle pohne, ani nevím jak, ale pohnula se. Udiveně koukám na vodu a snažím se přijít na kloub jak jsem to udělal. Nyní začínám trénink s ovládáním vody. Nazvu to Mizu no Ryūnyū. Vymyslím si své vlastní pečetě a zkouším různé kombinace až nakonec najdu správnou kombinaci pro techniku a trénuju. Ze začátku to však nebylo znát, ale já věřím že se to dokážu naučit. "Mizu no Ryūnyū" a dělám matné pohyby rukou a snažím se nasměrovat vodu vzhůru a do jiných úhlů ale nic se neděje, jen je náznak vody že se hejbe ale nevyletí vzhůru. Dále trénuju a dávám do tréninku vše. Po tréninku si odpočinu z nedostatku chakry a pak se zase věnuju tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue370/370Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (370/370)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyMon Dec 12, 2011 7:52 pm

Trénuju dlouhou dobu přes noc, ale už se cítím celkem unaveně. Když se cítím unaveně a zavírají se mi oči, tak si jdu ospalej do svého mini domku na stromě. Vylezu tak tak nahoru na strom a unavenej spadnu na podlahu. Prospím tak něolik hodin, ale aspoň jsem si pořádně odpočinul. Je ráno a já vstávám. Jdu si nasbírat nějaké ovoce a zajít si pro trochu vody. Když vše shromáždím na jedno místo začnu snídat. Po výtečné snídani věci uklidím a chystám se na trénink. Zaměřím svou mysl na vody, ale nějak se nechce hnout. Napadne mě jedna lepší metoda tréninku. Tak jí teda vyzkouším a různě pohybuju rukama. Voda se tak začne chovat trochu divně. Voda se trochu už pohne směrem nahoru, ale výš se nedostane. Trénuji nyní dál a trénink, si žádá více úsilí. Trénuji tak dlouho do noci, abych se mohl co nejvíce zlepšit a o kousek se mi povede pozvednout vodu. Za tu chvilku je to celkem úspěch, ale musím se naučit vodu volně ovládat do jaké výšky chci a jakým směrem chci. Dám si zase večer krátkou chvíly na občerstvení a pak si jdu lehnout do svého domku. Těším se co mě čeká další den a snad mě během noci niz nevzbudí.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vodopády Namida Left_bar_bleue350/350Vodopády Namida Empty_bar_bleue  (350/350)

Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida EmptyMon Dec 12, 2011 9:11 pm

Daichi tvrdo trénoval bolo mu jedno čo cítil jedine čo chcel bolo zosilnieť tak trénoval ako blázon až keď pocítil nedostatok chakry tak bežal k vodopádom trocha doplniť chakru a pospať si po nejakom časi si nazbieral ovocie alebo sa napil vody z vodopádu . Daichi si počas tréningu nikoho nevšíma maximalne vtáka ktorého skoro odpálil pri tréningu no bolo mu to vlastne jedno . Daichi vytvoril pečate a povedal Katon: Haisekisho trocha dymu ktorý trocha vybuchol no Daichi sa nedal odbiť a cvičil ďalej . O nejakú tú hodinu sa znova najedol rýchlo doplnil energie a cvičil a cvičil a cvičil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vodopády Namida Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopády Namida   Vodopády Namida Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vodopády Namida
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vodopády Ameyuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody :: Okolí-
Přejdi na: