Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Námestie

Goto down 
+6
Uchiha Nakame
Hanaki
Fumiko Nara
Hyuuga Kiyoshi
Gillus-kun
Marwin
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Námestie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Námestie   Námestie - Stránka 3 EmptyWed Nov 16, 2011 8:17 pm

First topic message reminder :

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Námestie - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Námestie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 7:12 pm

Pozerala som sa ako Hanaki naskočila na pódiu.. to počasie bolo vážne deprimujúce. Nútilo ma myslieť na Nakameho.. pri jej slovách som len ostala ticho a pohľad som znova zavŕtala niekam do zeme. budeš dobrou Hokage Hanaki-san.. prebehlo mi hlavou a len som k nej zodvihla pohľad.. ako aj k ľuďom ktorý sa na ňu pozerali.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Námestie - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Námestie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 8:16 pm

Seskočila jsem dolů a přišla jsem ke Shiro.
"Shiro, já vím, že je to těžké, ale.... Nakame má..... pohřeb.
Za chvíli začne.
"
řekla jsem smutně a podívala jsem se do země.
Doufala jsem jenom, že se toho Danzo nechytne a nebude to považovat za mojí slabost.
"Já.... půjdu a ... půjdeš i ty?"
zeptala jsem se a po chvíli jsem se jí podívala do tváře.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Námestie - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Námestie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 8:34 pm

Pohreb? teraz?.. prebehlo mi hlavou no nedala som na sebe poznať.. ten smútok.. aspoň nie tak ako včera. Prikývla som. Pôjdem tam.. posledný krát sa s nim rozlúčiť.. šepla som potichu a len som potiahla do nosa trocha vzduchu. Nechcela som znova plakať, ani som neplakala no.. bohvie čo bude na tom pohrebe.. Keď som si ho predstavila v truhle.. a ako ho dávajú pod zem.. trocha sa mi zatočila hlava no nejak som to ustála.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Námestie - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Námestie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie - Stránka 3 EmptyMon Dec 05, 2011 3:07 pm

Věděla jsem, že tam Shiro bude chtít jít, ale čekala jsem, že bude plakat.
Ale neplakala.
Je silná a dokáže se ovládat.
"Shomei bushin no jutsu."
špitla jsem a vedle mě se objevil jeden světelný klon.
Věděl, co má dělat.
Šel do kanceláře Hokage, dělat papíry a rozdávat mise, dokud nebudu hotová se svými věcmi.
"Půjdeme?"
zeptala jsem se, abych si byla naprosto jistá jejím rozhodnutím.
/přesun/


Naposledy upravil Hanaki dne Mon Dec 05, 2011 7:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Námestie - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Námestie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie - Stránka 3 EmptyMon Dec 05, 2011 3:33 pm

Hanaki řekla Shiro o pohřebu, čekal jsem, že se rozbrečí, ale Shiro byla klidná, jen se zdála trochu vystrašená.
Já jsem měl v plánu jít.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Námestie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Námestie
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: