Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Námestie

Goto down 
+6
Uchiha Nakame
Hanaki
Fumiko Nara
Hyuuga Kiyoshi
Gillus-kun
Marwin
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Námestie   Námestie EmptyWed Nov 16, 2011 8:17 pm

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Gillus-kun
Chuunin
Chuunin
Gillus-kun


Počet příspěvkù : 58
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue500/500Námestie Empty_bar_bleue  (500/500)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 8:11 am

Aburame Shino
Námestie Images?q=tbn:ANd9GcQE9CCZEkaaUbC6b2aN0wFLCyXMnn-VwTrXlXT0GlHXdli7d0HZ
Shino přišel na náměstí plné lidmi,s klasickým stylem.Měl ruce v kapsách,jako to často bývá.Jelikož by se měl dostavit za hokage-sama,ještě předtím se chtěl pořádně najíst.Protože věděl že může dostat i misi.Ale nebylo by naškodu kdybi si koupil nějaké kunaie a výbušné lístky.Tak Shino pomalím krokem odcházel s náměstí směr.
https://nsnn.forumczech.com/f25-obchody-a-jine
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue450/450Námestie Empty_bar_bleue  (450/450)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 9:18 am

Potloukal jsem se náměstím a dostal chuť na sladké
Koupil jsem si lízátko, sedl si na lavičku a přemýšlel.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue400/400Námestie Empty_bar_bleue  (400/400)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 10:31 am

Fumiko Nara

Po 5-ti minutovém procházení se po vesnici jsem začínala mít hlad,taky kdo by neměl když už mohly být takové 2 hodiny odpoledne a já od rána nejedla,protože jsem se šla hned vyvětrat ven do přírody a snídani jsem nestihla. Aaah dneska je tak hezky a já nemám co dělat,možná bych si mohla najít nějakou zábavu... Rozhlédla jsem se kolem sebe s úsměvem,ale viděla jen obyčejné lidi,sem tam nějakého ninju,ale nikde nikdo kdo by měl chvilku čas si se mnou například popovídat,úsměv mi v tu chvíli zmizel z tváře a já si smutně povzdychla. Jako obvykle...Ale nevadí! Někoho si najdu! Zvedla jsem hlavu a rozeběhla se uličkou směrem k budově Hokage,protože až teď jsem si uvědomila,že nemám tým a už bylo celkem na čase začít chodit na mise,do kterých mě pořád nutil táta,ale já mu vždy řekla,že nemám čas a ani dostatek zkušeností,což nebyla tak celkem pravda. Mise,mise,mise a zase mise,už vím kam se všichni poděli...Na mise! Asi bych si vážně také měla najít už nějaký ten tým hmm...Tak dobře jdeme na věc! Zaculila jsem se a povídala si opět sama se sebou,přičemž jsem už stála před tou majestátnou budovou,kde si plácla rukama do obličeje a trochu se nabudila na to setkání s naší nynější Hokage...
~ přesun do budovy ~
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue650/650Námestie Empty_bar_bleue  (650/650)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 12:32 pm

Bloudila jsem po Konoze a pomalým krokem jsem došla na náměstí.
Bylo tu docela rušno, ale já si moc lidí neprohlížela.
Chtěla jsem misi, tým, prostě cokoliv.
Pomalým krokem jsem došla k budově hokage.
Návrat nahoru Goto down
Gillus-kun
Chuunin
Chuunin
Gillus-kun


Počet příspěvkù : 58
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue500/500Námestie Empty_bar_bleue  (500/500)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 4:28 pm

Aburame Shino
Po nečekené informaci od Laddy Tsunade,Shino došel na náměstí,měl v ruce v kapsách jako vždy.Shino měl plnou hlavu neurovnaností,což ho mátlo.Kdo asi bude nový hokage pomyslel si,že by opravdu Naruto nebo někdo jiný.
Ale když na to chvilku přestat myslet kdo bude nový hokage,zvedl hlavu a rozhlédl se po celém náměstím.Jak Lady Tsunade pověděla bylo tu opravdu hodně lidí.Tak Shino jen stál a čekal neočekávané.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue400/400Námestie Empty_bar_bleue  (400/400)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 6:16 pm

Přišel jsem na náměstí s rukama v kapsách. Cestou z nejtemnější uličky v Konoze jsem uviděl mnohé. Byl jsem zaražen, jak je Konoha různorodá a každým krokem se mění. Nemohl jsem si pomoct a občas se před něčím nezastavit. Byl jsem prostě takový zamyšlený typ, který nedokáže být bez svých myšlenek a idejí. Svým způsobem jsem byl tvrdohlavý a neústupný. Po procházce po Konoze jsem se zastavil na náměstí, kde jsem si našel stinný roh a tam si zalezl, opřený o zeď. Sledoval jsem ty davy lidí tady a s úsměvem sledoval všechno ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue400/400Námestie Empty_bar_bleue  (400/400)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 6:22 pm

Fumiko Nara

Běžela jsem od budovy Hokage až na hlavní náměstí,kde se měl konat ceremoniál na nového Hokage,tak mi to alespoň řekla Tsunade-sama a já byla celá nedočkavá na odhalení toho našeho nového Kage,který to tu měl převzít,jakmile jsem dorazila na místo,zahlédla jsem i toho muže,který byl se mnou v pracovně a jen se široce usmála. Takže je taky zvědavý na toho nového? To bude zábava jop,jop,jop! Kývala jsem si hlavou na souhlas a vyskočila na nejbližší střechu nižšího,zřejmě rodinného domu,kde jsem si sedla do tureckého sedu a měla odtud krásný výhled přímo do středu náměstí,kde se mělo každou chvíli něco dít. Tak ale šup šup! Ať už se něco děje nebo mi tu rupnou nervy nedočkavostí! Usmála jsem se a dala si ruce za hlavu,přičemž jsem si potichu broukala jakousi melodii na uklidnění a zahnání nudy...
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue400/400Námestie Empty_bar_bleue  (400/400)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 6:30 pm

Slyšel jsem nějakou uklidňující melodii přímo nade mnou. Podíval jsem se na střechu a tam uviděl nějakou holku. Zdálo se mi, že už jí odněkud znám, a pak mi to došlo. Ona je ta členka klanu klanu Nara, ovládajícího stíny. Když jsem se na ní podíval, viděl jsem v ní něco víc. Cítil jsem, že tohle bude asi úlet, ale pak jsem promluvil. " Co dělá někdo z klanu stínů na slunci ? " Usmál jsem se a podíval se jí do očí. Byl jsem si téměř jistý, že mě ani nezná, že mě nikdy neviděla.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue450/450Námestie Empty_bar_bleue  (450/450)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 7:09 pm

Zvedl jsem se a viděl dvě osoby, přišel jsem k nim (Nakame, ta holka z Naara)
"Ahoj, co se tu děje, je tu nějak moc lidí než obvykle."
zeptal jsem se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue400/400Námestie Empty_bar_bleue  (400/400)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 7:24 pm

* Hyuuga ? * Zeptal jsem se sám sebe v duchu. " Podle reakcí a různých fám prý Tsunade odstoupí od Titulu Hokage ... " Řekl jsem tak, abych dal najevo že mě to absolutně nezajímá. Možná Hyuuga mohl vědět že jsem další Uchiha, ale nebyl jsem si tím jistý. Pokud by to věděl, dokázal by si tím vysvětlit moje chování vůči Kagům a jiným vůdcům. " A co tu děláš ty ? " Zeptal jsem se na druhou stranu, protože proti Konoze samotné jsem nic neměl, naopak, měl jsem jí nade vše rád. Snažil jsem se chovat přátelsky, i když moje povaha a vzpomínky mi nemohly být oporou.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue400/400Námestie Empty_bar_bleue  (400/400)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 7:29 pm

Fumiko Nara

Najednou se u mě objevili hned dva shinobi najednou. Sugooooi! Dneska mám šťastný den! Umm takže ty mě znáš a ty zase ne,mé jméno je Fumiko Nara a vaše? Usmála jsem se a oba si pozorně prohlédla,otázka toho černovlasého mě trochu zaskočila,protože jen málokdo věděl,že pocházím zrovna z klanu Nara,jelikož jsem své techniky ukazovala jen málokdy,ale přeci jen pořád jsme byli klan a tak o mě asi někde zmínka byla. Nooo sluníčko prospívá kůži! Teda já se spíše ráda sluním,dělá mi to dobře,ale je pravda,že pokud bojuji,tak je mi ta velká žlutá koule jen na obtíž...Ale to je jedno dnes se koná ceremoniál na nového Hokage,přímo tady a snad to bude brzy,takže všichni pozorně sledujte a chtěla jsem se zeptat...Máte někdo popcorn nebo ona by stačila i kukuřice,na tom slunci by se z ní popcorn stal raz dva! Zaculila jsem se a trochu se naklonila dopředu,abych lépe viděla na ty dva. Hmm bílé oči,hnědé vlasy,že by pán z toho světoznámého klanu Hyuuga? Ale tebe neznám hele... Mrkla jsem na Hyuugu a poté si se zájmem prohlédla toho druhého od hlavy až k patě a přemýšlela,zda jsem ho už někde neviděla...
Návrat nahoru Goto down
Gillus-kun
Chuunin
Chuunin
Gillus-kun


Počet příspěvkù : 58
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue500/500Námestie Empty_bar_bleue  (500/500)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 7:37 pm

Aburame Shino
Shino jen sledoval okolí,ale z ničeho nic se mu před obličejem objeví žena,kterou od někuď zná.Nejspíš s hokage budovy.Jen se na Fumiko podíval a dal na jevo že ho to moc nezajímá.
Ale za chvili už tam byl i Kiyoshi a ňáký ninja kterého nikdy neviděl.Ale když se na něj podíval připadal l mu zvláštní.
Ty oči jako bych je nikdy už viděl.Zničeho nic si vzpoměl na Uchihu Sasukeho,je mu hrozně podobný že by?To je nemožné.No nic,kdo by sakra mohl být ten hokage.Opět se zamyslel a zárověň sledoval dění na ulici...
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue400/400Námestie Empty_bar_bleue  (400/400)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 7:39 pm

" Já ? ... " Zeptal jsem se trochu rozpačitě. " Já jsem jen výplod doby ... " Řekl jsem a podíval se na oba dva. " Mě možná neznáš, ale můj klan znáš určitě ... " Chvíli jsem mlžil. Po chvíli ticha jsem vyskočil nahoru tak, že téměř nebyl postřehnutelný pohyb. Sedl jsem si na okraj střechy a sledoval zem, na které se povalovalo listí javoru. Po závanu větru jsem jen řekl. " Uchiha Nakame ... " Dodal jsem na své představení té holce. Byla mi celkem sympatická a sympatie jsem i docela dost projevoval. Nevěřil jsem že bych na ni mohl někdy dosáhnout, ale nemohl jsem hlasu poručit. " Těší mě " Řekl jsem s úsměvem, který u mě nebyl zvyklý
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue450/450Námestie Empty_bar_bleue  (450/450)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 8:01 pm

"Takže Tsunade odstupuje?"
přemýšlel jsem nahlas
*Zajímavé, vypadá jako Sasuke Uchiha.*
prohlížel jsem si Uchihu, potom jsem se podíval na ty dva
"Hyuuga Kiyoshi, těší mě"
představil jsem se
"Hádám, že Hyuuga klan znáte"
dodal jsem
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue400/400Námestie Empty_bar_bleue  (400/400)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 8:02 pm

Fumiko Nara

Ani jsem nepostřehla,kdy se vedle mě objevil ten černovlasý,ale zvláštně jsem se usmála a přemýšlela o všech klanech,které jsem znala,v tu chvíli mi však neznámý prozradil své jméno a já se široce zašklebila. Takže Uchiha? Já měla za to,že jsou všichni etooo víš no...Po smrti... Řekla jsem trochu posmutněle,protože jsem nerada mluvila o smrti lidí,ať už jsem je znala nebo ne,neměla jsem to ráda a navíc jsem věděla,že Uchiha klan byl zmasakrován,takže to musela být ještě větší hrůza než obyčejná přirozená smrt. Hai mě taky těší a Hyuuga-kun? Pojď sem taky nahoru,přeci nebudeš stát dole jako trdlo takže šup,hop,sednout na zadek a sedět! Mávla jsem rukou dolu na toho třetího a přitom se opět široce usmála. Dneska je vážně hezky,ale doufám,že ta akce začne co nevidět! Chtěla bych už tým,vypomáhání v nemocnici není moc záživné poslední dobou,protože jsem tak zbytečná,ale vy...Už jste byli na misi? Chtěla bych vědět,jak to tam chodí,když už jsem se teda po dvou letech vtloukávání mi do hlavy všech informací od táty rozhodla sehnat tým. Zaculila jsem se a trochu si promasírovala krk,protože jsem začínala pomalu tuhnout...
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue400/400Námestie Empty_bar_bleue  (400/400)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 8:08 pm

Můj výraz se výrazně změnil po tom slově. Zmasakrován. Vlasy mi zakryly obličej ze strany a já se znovu zapřemýšlel. " Smrt .. " Zašeptal jsem si pro sebe. " Lpíme na tom co známe, a nevěříme tomu o čem si myslíme že není možné ... Ale i to může být bezpochybně realita ... " Vzpomněl si na slova svého bratra, která dal Fumiko jako odpověď. Poté mu myšlenky přeskočily k jeho bratranci, Uchihovi Sasukemu. " Já a mise ? " Zeptal jsem se s úsměvem. " Ne, ještě ne " Dodal jsem a sledoval zem. Nemohl jsem ze sebe vyhnat ten pocit samoty a nenávisti vůči Kagům a Vyšším hodnostářům
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue650/650Námestie Empty_bar_bleue  (650/650)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 8:16 pm

Všimla jsem si, že z budovy hokage odchází víc lidí, než obvykle.
Vlastně jsem už ani nechtěla misi.
Uklízení, osobní doprovod i něco jiného se mi v tuhle chvíli protivilo.
Otočila jsem se k budově zády a ještě chviličku jsem přemýšlela, co se mohlo stát.
*Možná, že Tsunade-sama nemá náladu.*
Tohle byla první možnost, která mě napadla.
Vlastně jsem to ani nechtěla zjistit.
Šla jsem zpátky na náměstí, všimla jsem si, že je tu víc lidí, než obvykle.
"Co se asi stalo?"
zeptala jsem se potichu a sedla jsem si na nejbližší lavičku, která byla ve stínu.
Vlastně mi to přišlo zvláštní, ale nechtěla jsem být na slunci.
Pro sebe jsem se usmála a podívala jsem se na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue450/450Námestie Empty_bar_bleue  (450/450)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 8:17 pm

Vyšel jsem nahoru a poslouchal Nakameho, potom jsem se otočil na Fumiko
"No, jestli chceš, šel bych s tebou na nějakou misi."
navrhl jsem a pořád se usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue400/400Námestie Empty_bar_bleue  (400/400)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyThu Nov 17, 2011 9:29 pm

Fumiko Nara

Jakmile Uchiha začal něco říkat,jen jsem se potichu uchechtla,rukou mu chytla bradu a natočila si jeho hlavu na sebe. Víš myslím si,že dokonalé štěstí může poznat člověk jen tehdy,když poznal největší bolest,takže co se stalo,stalo se.Bohužel už to nezměníš,ale pokud nejde změnit minulost,jde změnit budoucnost,na to nezapomeň platí? Usmála jsem se a prstem šťouchla Nakameho do čela,přičemž jsem se mile usmála a poté otočila hlavu směrem ke Kiyoshimu. Mise? Teď? Jako eh? Vzpomněla jsem si na svůj obvyklý způsob vykecávání se tátovi,že misi ještě nepotřebuji a že na ní nemám dostatek zkušeností,udělala jsem to znovu a vůbec nechápala proč. Myslím,že by to mohlo ještě chvilku počkat,víš přeci jen nemám dost netrénováno a jsem spíše neschopná než užitečná,takže nikomu určitě vadit nebude,když si dám ještě chvilku pauzu! Trapně jsem se zašklebila a i přes to,že jsem uvnitř sebe cítila,že je čas sehnat si tým,jsem opět lhala a ukecala situaci,asi to byl už zlozvyk,který jsem si za ty dva roky vypěstovala,ale s tím už nic nenadělám. Taaaak kdepak je ten náš nový Hokage,začíná mi tu tvrdnout zadek a za chvilku tu budu asi jako ozdobná socha! Zasmála jsem se a lehla si na střechu,přičemž jsem pozorovala plující mraky na krásně modré obloze. ,,Shikamaru-kun kdepak vězíš ty? Dlouho jsem si s nikým z klanu nepovídala..." Při tom pomyšlení,že bych zase se svým bratrancem prohrála ve hře Shogi jsem se musela usmát,jelikož on vždy tvrdil,že je to nuda,protože neustále vyhrává,ale při každé hře mi dával tolik rad do života,což mě přinutilo usoudit,že to se mnou tedy až taková otrava nebude...
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyFri Nov 18, 2011 9:28 am

Lady Tsunade, stála na vysokom balkóne budovy Hokage, a dívala sa priamo na námestie, kde sa za ten čas zhromaždilo skutočne veľké množstvo ľudí, len sa usmiala na dav, a následne sa obrátila. V dverách len pár metrov za ňou stál muž, ktorý sa zdráhal predstúpiť pred dav, nebolo ho vidieť, na balkóne sa okrem iného nachádzalo niekoľko členov ANBU, a medzi prítomní boli aj mená ako Kakashi Hatake, Yamato, Shinkaku Nara... starší Konohy.

Tsunade sa teda opäť obrátila na dav, a ozvala sa k nemu. Ako ste sa iste dopočuli, dnešným dňom som sa vzdala titulu Hokage, avšak.. nie je to preto, že by som si to tak vybrala, vybrala som si lepšiu budúcnosť, blížia sa ťažké časy, organizácia známa ako Akatsuki, neberá každým dňom na sile, a mi potrebujeme niekoho, kto bude brániť naše záujmy nielen v Zemi Ohňa ale všade po svete, nepoznám nikoho lepšieho pre túto prácu než človeka, ktorý tu žil celý život, ktorý zasvätil svoju mladosť zisťovaním histórie Konohy, svojho klanu, a koniec-koncov, je to muž, ktorý bol veľmi blízky jak mne, tak Hokage predo-mnou, je mi cťou vám predstaviť novozvoleného Hokage .... Hao Uzumaki ! .... následne Tsunade spravila krok do strany a Hao predstúpil očividne celý vyplašený pred dav. Všetci po chvíľke stíchli a tak si asi myslel, že by nebolo zlé niečo na prejav Tsunade povedať.

Hao Uzumaki sa len zadíval do davu, príbuzní Naruta Uzumaki ? Taká mohla byť reakcia niekoľkých ľudí, predsa len sa vedelo, že rodina Naruta nech to bol ktokoľvek bola stratená alebo po smrti, každopádne nový Hokage niesol rovnaké meno ako ten, čo mal v sebe zapečatenú 9-chvostého démona. Hao sa len v rozpakoch usmial, prižmúril pritom oči a poškrabal sa po svetlých vlasoch, bol rozhodne mladý, len 22-ročný mladík sa stal shinobi, avšak väčšine ľudí mohol pripomenúť obrázok istého muža, vybaviť si to mohli všetci ale nikomu asi nedochádzalo ako sa Hao podobá na 4. Hokage, ktorého tvár vídavali na deň čo deň na monumentálnych kameňoch, v ktorých boli vtesané tváre Hokage Konohy. Takže... prehovoril konečne, a zadíval sa pozornejšie do davu, eh..eh.. odkašlal si aby všetkých utíšil a vytiahol akýsi zvitok a prečítal čo sa na ňom písalo, ... Letia dve muchy. Jedna okolo druhej, druhá okolo pol tretej! ... nahlas sa zasmial nad vysloveným vtipom, ktorý bol nielenže trápny, ale naviac mu len pridal na strese, akoby toto celé považoval za treťotriedne vystúpenie. Bolo to predsa vtipné, zaklial do zeme, a znova prehovoril, Takže, odznovu, zasmial sa akoby to celé bol špatný vtip, a pokračoval... bol som zvolený ako Hokage, hoci som tu bol do-vlečený proti svojej vôli, nechcel som nejak ukrátiť lady Tsunade, ktorú si nesmierne vážim, o jej titul vo vesnici, napriek tomu tu teraz stojím, mnohí, vlastne väčšina z vás ma nepozná, a tak by bolo odo mňa hlúpe vyžadovať si od vás dôveru, radšej si ju získam postupom času, nebudem však tak typickým Hokage akého poznáte, nepôjde mi už len o ochranu vesnice, ale aj o jej rozvoj, a presadenie, snáď budem aspoň takým dobrým Hokage ako boli tí predo-mnou, hoci z ich menami sa nemôžem zrovnávať, každopádne, ospravedlňujem sa za svoj totálne za vlasy pritiahnutý zmysel pre humor, ordinačné hodiny mám už hodinu po prejave, ktorý sa mi zdal mimochodom na nič, čo je len ďalší dôvod prečo si myslieť prečo by zo mňa nemusel byť dobrý diplomat, zasmial sa keď ho prerušila Tsunade, potom ako to vyzeralo, že sa ku koncu svojho prejavu rozprával sám zo sebou.

Hao Uzumaki má plnú dôveru mňa ako každého shinobi vo vesnici ! Nepoznám nikoho schopnejšieho .... a teraz sa vrátime do normálneho života, usmiala sa Tsunade, celé to oficiálne divadlo dopadlo vďaka neoficiálnemu Haovi skutočne zábavne alebo pohoršujúco, každopádne od tejto chvíľe mala Konoha, svojho nového HOKAGE.

(HAO UZUMAKI - PRESUN: BUDOVA HOKAGE)
V prípade záujmu o misiu, tým alebo inú vec, navštívte práve Budovu Hokage
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue400/400Námestie Empty_bar_bleue  (400/400)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyFri Nov 18, 2011 11:33 am

Fumiko Nara

Jakmile jsem uslyšela hlas Tsunade-sama,prudce jsem se zvedla a rozhlížela se kolem až mi pohled padl na balkón vysoko na budově Hokage. Z toho bych tedy rozhodně nechtěla spadnout ne,ne,ne.. Šeptla jsem si pro sebe a poté už jen pozorně poslouchala všechna slova Tsunade,bylo vidět,že tomu novému velmi důvěřuje a je přesvědčená o tom,že nikdy jiný se na tuto pozici nehodí lépe než právě on,což mě na druhou stranu velmi potěšilo.V tom už bývala Hokage přestala mluvit a na scéně se konečně objevil Hoka- spíše jakýsi mladý muž,který vypadal věkově skoro stejně jako já,musela jsem se zamyslet,zda je toto jen nějaký vtípek,ale poté mi došlo,že to asi bude pravda. Uzumaki? To jako je nějaký příbuzný Naruta-kun? Sugoooi snad bude tak praštěný jako Naru,to bychom si potom mohli celkem rozumět! Široce jsem se usmála a začala tleskat rukama jako malé dítě,které dostalo svůj vysněný dáreček. Nad vtipem od Haa jsem se pouze tiše uchechtla a začala přemýšlet,zda je nový Hokage více šílený než Naruto nebo ne,ale zatím to vypadalo,že budou tak nějak nastejno. Je to sice žalud,ale je celkem roztomilý,což z něj činí...Mého nejoblíbenější Hokage,který tu zatím kdy byl! Znovu jsem se usmála a jakmile ceremoniál skončil,rychle jsem seskočila ze střechy,protáhla si ruce a tělo a otočila se k ostatním. Takže já pádím,musím se seznámit s naším novým Hokagáčem,takže zatím Hyuuga-kun,Uchiha-san! Zamávala jsem těm dvěma a rozeběhla se směrem do budovy Hokage,kde by teď pravděpodobně měl být Hao Uzumaki...
~ přesun budova Hokage ~
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue650/650Námestie Empty_bar_bleue  (650/650)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyFri Nov 18, 2011 12:28 pm

Seděla jsem na lavičce a dívala jsem se na oblohu, ale pak jsem slyšela Tsunade-sama.
"Odchází z funkce?"
řekla jsem potichu a dívala jsem se přímo na střechu budovy hokage.
*Je celkem mladý.*
pomyslela jsem si chvíli potom, co se ukázal nový hokage.
"Hao Uzumaki, musí být výborný shinobi, že se stal, tak brzy hokagem."
řekla jsem a vstala jsem z lavičky.
Protáhla jsem si ruce a následně jsem se celá protáhla, cítila jsem se uvolněnější.
Po chviličce jsem si všimla hloučku lidí u rohu domu.
Ta skupinka samotná mě ani moc nezajímala, ale chtěla jsem se zeptat na okolnosti, kolem nového hokageho.
Přišla jsem k nim. Hyuuga, nějaký další kluk a holka, která tu byla s nimi před chvílí odběhla.
"Eto... Chtěla jsem se zeptat, nevíte něco o tom novém hokage?"
zeptala jsem se, zněla jsem trochu nejistě a stydlivě, ale chtěla jsem o tom novém hokagem něco vědět.
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue450/450Námestie Empty_bar_bleue  (450/450)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyFri Nov 18, 2011 1:33 pm

Aito Satoki

Po tom, ako vyšiel z Budovy Hokage, spolu s Fumiko, tak sa len usmial. Jeho reakcia na Hokageho bola dosť zbrklá, no moc to nerozoberal. Skôr ho zaujímalo, kto ich bude učiť, ak nie Hao.
"No, každopádne Hao Uzumaki bol dosť dobrý sensei, aj keď netuším, či nás bude ešte stále mať, pretože teraz sa stal Hokage..." Pričom trocha posmutnel, aj keď boli s Haom úplne iné typy, bolo fakt že aj za veľmi krátku dobu ho toho dosť naučil.
"Každopádne, čo máš za schopnosti?" Opýtal sa celkom milo.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Námestie Left_bar_bleue450/450Námestie Empty_bar_bleue  (450/450)

Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie EmptyFri Nov 18, 2011 1:54 pm

*On? Páni Hokagem se stal někdo z Uzumaki klanu.*
přemýšlel a otočil se na Hanaki
"No, myslím, že on je z Uzumaki klanu, takže celkem dobrý, ne? Mimochodem, sháním tým na nějakou misi, nechceš se přidat?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Námestie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie   Námestie Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Námestie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: