Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Horké prameny

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Horké prameny   Horké prameny EmptyTue Nov 15, 2011 7:53 pm



Došiel a povedal táák som tu sadol si pod strom pri jazere a odpočíval som povedal narutovi ktorý šiel hneď za mnou a povedal Naruto toto jutsu nebude tak obtiažné, Kuchiyose: Gamakuchi Shibari povedal a urobil pečate ,naruto s jirayom sa objavili v žabom žalúdku a pod nimi bola žalúdková kyselina jiraya začal vysvetľovať Toto jutsu sa da previesť aj bez tej kyseliny ty si to už videl keď šiel po tebe kisame a itachi , z tohto jutsu je ťažké sa dostať pokiaľ vieš itachi použil amaterasu ten čierny oheň. Toto jutsu je len variacia Kuchiyose takže do 2-3 dňoch to budeš vedieť . Prostredie sa da skvelo využiť na moment prekvapenia pretože nepriateĹ z ničoho nič nebude chápať kde je a ty vybehneš napr s rohu a nabušiš doňho rasengan dopovedal jiraya a pomyslel si snáď tomu bude chápať nakoniec dodal Kai (uvolniť) technika sa uvolnila jiraya čakal an odpoveď naruta
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyTue Nov 15, 2011 8:02 pm

Kolem mě se nejprve oběvil žaludek a já poslouchal co mi Zvrhlej poustevník vysvětluje a jen jsem přikyvovat i když jsem vlastně polovinu z toho nepochopil.Ale vzpomněl jsem si jak ta technika vypadala v praxi když byla použita na Itachiho pak jsem si začal jsem si představovat jak vyběhnu na nepřítele a použiju Rasengan.
Ahááá takže vlastně jen přivolám tenhle divnej žaludek abych nějak překvapil nepřítele-Dattebayo ta představa se mi docela líbila.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyTue Nov 15, 2011 8:11 pm

had → prasa→ mys → drak → prasa → drak → tiger ruky na podlahu .. toto urob a skús ma napodobniť a zobuď ma ak budeš mať nejaký lepši výsledok tak na mna zakric budem na druhom konci jazera musím sa prejisť jiraya zhodil batoh zo spacákom a odišiel na prechádzku okolo jazera aby si prehliadol okolie a iné podmienky na tréning
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyTue Nov 15, 2011 8:22 pm

had → prase→ myš → drak → prase → drak → tigr napodobyl jsem zvrhlýho poustevníka uběvila se přivolávací pečeť ale víc nic Sakra....no ale co jsem taky čekal napoprvý. znova a znova jsem skoušel přivolat ten žabí žaludek ale žádnej pokrok.Skusím trochu víc soustředit Chakru....třeba to k něčemu bude. Opět jsem udělal pečetě a pokusil se přivolat žaludek. Sakra ! žaludek se mi sice povedlo přivolat ale byl malej natolik že jsem vněm byl schoulenej do klubíčka ERO SENNIN ! Pomoc !
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyTue Nov 15, 2011 8:27 pm

po prechádzke okolo jazera Jiraya započul naruta tak sa k nemu rozbehol a keď bol pri ňom tak sa začal nahlas smiať Hah naruto stačí tú hahaha techniku uvolniť haha povedal jiraya a išiel pokračovať ďalej v prehľadávaní okolia a pri tom rozmýšľal o ďalšej technike čo naučí naruta
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyTue Nov 15, 2011 8:35 pm

Uvolnit ?aha vzpomněl jsem si jak Ero-Sennin řekl Kai předtím než odvolal techniku a udělal jsem to taky Kai žakudek zmizel a já se konečně zhluboka nadechl. Yosh takže se budu muset soustředit na přidání více chakry. Složil jsem pečetě a opět jsem se pokusil přivolat žaludek a opět se mě to nepodařilo místa sotva pro mě. Sakrá! Kai! technika opět zmizela. Takhle to nepůjde soustředím chakru do jednoho bodu ale takhle jsem to dělal u Rasenganu a nevím jestli je to dobrý i u téhle techniky skusím teda nahromadit co nejvíce chakry a pak ju vypustit ne v jednom bodu ale na celé ruce
Znova jsem složil pečetě a přivolal žaludek ale pro tentokrát jsem soustředil více chakry a do celé ruky,bylo místa víc ale stále to nedosahovalo kvalit Zvrhlýho poustevníka.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyTue Nov 15, 2011 8:45 pm

došiel k narutovi a povedal Cvič koľko chceš ja idem spať som unavený a chce sa mi spať urobím tu menšiu signalizačnú obranu Kuchiyose no Jutsu vyvolal mnoho malých žiab a rozmiestnil ich po okolí a dodal Ak ta žaba uvidí niečo podozrivé tak sa to okamžite dozviem a ak ta žaba zomrie tiež sa to dozviem tie žaby sú simetricky rozložené takže je len pár slepých bodov dopovedal jiraya ľahol si do spacáka a išiel spať
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyTue Nov 15, 2011 8:55 pm

podíval jsem se na Zvrhlýho poustevníka Jo ok já ještě budu chvilku trénovat pokoušel jsem se znova a znova přivolat ten žabí žaludek a on se nepatrně zvětšoval Začíná mi to jít postupně jsem se začal unavovat a po 2 hodinách tréninku už jsem to nevydržel. Vytáhl jsem z batohu spacák vlezl jsem si do něj a téměř okamžitě usnul.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 3:49 pm

Ráno vstal vybalil si potraviny najedol sa išiel na ,,prirodne WC" potom sa šiel umyť do jazera neskôr sa šiel poprechádzať keď došiel tak si poskladal spacák a opytal sa naruta ako si pokročil v technike? jiraya sa pozeral na naruta a čakal kým urobi techniku
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 4:37 pm

Vzbudil jsem se už asi 2 hodiny před zvrhlým poustevníkem a nacvičoval jsem.
Pokrokračoval jsem vysokým tempem Technika už byla skoro hotová věděl jsem že mi ale pořád něco chybí k dokonalosti.Neustále jsem trénoval dokud se zvrhlej poustevník neprobudil.
No nevím podívej se sám a řekni co si myslíš-Dattebayo. udělal jsem pečetě a řekl
Kuchiyose: Gamakuchi Shibari kolem nás se utvořil žabí žaludek nevěděl jsem jestli je to už dobrý nebo tom ještě něco schází proto jsem se ho zeptal.
Co na to říkáš zvrhlej poustevníku ?
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 4:47 pm

Katon : Dai Endan guľa prepálila techniku ,No na to že si to včera a dnes cvičil je to skoro dokončené ešte aj zajtra rano az do obedu trénuj tak pilne ako doteraz a technika bude dokonala a zlepši odolnosť žalúdka aby sa nedal tak ľahko prepáliť povedal jiraya s údivom ako krátko to narutovy trvá , s údivom sledujem ako sa naruto zdokonaľuje možno on dokáže dosiahnuť mier pomyslel si jiraya a povedal Naruto ja chcem dosiahnuť mier a ak ho nedosiahnem ja tak verím že ho dosiahneš ty po skončení rozhovoru šiel pod strom a sedel


Naposledy upravil Jiraya dne Wed Nov 16, 2011 5:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 4:57 pm

Jeho slova na mě zapůsobil On ve mě věří. povzbuzen tímto zjištěním jsem se do tréninku opravdu vložil Kage Bunshin no Jutsu klon stál vedle mně vždycky když jsem přivolal ten žabí žaludek klon se mnou udělal Rasengan a pokusil se prolomint Jutsu.
ze začátku sice jsem prolomil techniku lehce ale potom to šlo hůř a hůř. Začínám se zlepšovat. šlo to pomalu ale já věděl že se mi to nakonec povede.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 5:11 pm

Jiraya si išiel sadnúť pod strom a pozoroval naruta pri tréningu pred mojimi očami je čím ďalej silnejší nakoniec možno aj ovládne líšku , ale to je asi dosť ďaleko kým sa to stane teraz treba myslieť na jeho tréning aby sa stal silnejší pomyslel si jiraya
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 5:19 pm

V technice jsem se stále zlepšoval ale furt to nebylo ono.Pokoušel jsem se tomu přijít na kloub ale stále jsem to vždy rasenganem prostřelil. Nezbývá mi nic jiného než to zkoušet dokud se mi to nepovede. pokroky se dostavovaly celkem rychle s každým dalším přivoláním jsem cítil jak stěna povoluje o něco pomaleji.Byl jsem tolik zabaven tréningem že jsem nevnímal ani kolik je hodin.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 7:14 pm

LOCK

Pokračujte tu, jedná sa len o zmenu topicu: https://nsnn.forumczech.com/t572-horke-prameny#10243
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Horké prameny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Horké prameny
» Horké Prameny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: