Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Horké prameny

Goto down 
+3
Jiraya
Naruto
Marwin
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 7:17 pm

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 8:30 pm

Už jen chvilku a budu mít hotovo.pomyslel jsem si poté co jsem musel dvakrát použít rasengan abych zničil žabí stěnu,po prvním použití rasenganu byla stěna hrozně zesláblá ale vydržela byl to pro mě obrovskej pokrok.
Trénoval jsem hodně dlouho v kuse na chvílu si odpočinu. sedl jsem si ke stromu poblíž a vytáhl si instantní rámen v kelímku z batohu a pustil jsem se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 8:48 pm

naruto ja idem do prameňov trocha si odpočinúť ak chceš príď zamnou povedal jiraya a pomaly odkráčal k prameňom vošiel do mužských šatní zobral si veľký uterák a išiel k mužským sprchám tam sa osprchoval a potom šiel k prameňom kde si v pokoji ľahol a uźíval si teplej liećivej vody
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 8:56 pm

Když jsem seděl u stromu a pomalu jedl rámen přišel zrvhlej poustevník a řekl mě jestli chcu že ať přijdu za ním do horkých pramenů.Byl jsem po tréninku celej rozlámanej tak jsem souhlasil a řekl Jo přijdu jen co to sním-Dattebayo. pomalu jsem dojedl rámen , vzal si batoh a vyrazil k horkým pramenům.
Přišel jsem do šatny nechal si tam batoh a zhodil ze sebe oblečení potom přišel k vodě a lehl si dovnitř
Aaaa to bodlo řekl jsem když jsem si lehl do vody a dopřával si zasloužilý odpočinek
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue450/450Horké prameny Empty_bar_bleue  (450/450)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 9:31 pm

Aito Satoki

Po incidente, čo sa udial v kancelárii Hokage len išiel domov, keďže Tsuchikage odišla. Bolo to dosť riskantné, no našťastie sa dostal von. Od Haa dostal pokyny, že sa stretnú v horúcich prameňoch, a tak sa teda aj rozhodol, že tam zájde. Moc to tam nepoznal, pretože tam popravde bol prvý krát, aj keď to bolo celkom využívané.
"A kde akože je?" Opýtal sa, pričom sa vkuse obzeral, či ho niekde nevidí, no bál sa že sa zase ku nemu len tak teleportuje.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 9:41 pm

Hao Uzumaki

Hao pomaly odložil svoje veci do skrinky, okolo pásu mal len uterák, a zamieril si to k bazénu, v ktorom už sedeli Jiraya a Naruto Uzumaki. Keď Hao uvidel Naruto výraz v tvári mu ochabol, napriek tomu si nakoniec sadol do vody, a sledoval ho nepríjemným pohľadom, mlčky. Zdalo sa však, že Hao je nejaký rozpačitý, akoby každú chvíľu očakával nebezpečenstvo, pretože sa neustále obzeral na východ, a z Naruta na Jirayu.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 9:51 pm

Najednou mě probral z rojzjímaní hluk do horkých pramenů někdo přišel a byl to ten samej chlap co jsem ho potkal v Ichiraku.
Heej co ty tady děláš-Dattebayo? podíval jsem se na něj a probodnul ho pohledem ještě jsem nezapomněl na naše předešlé setkání.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue700/700Horké prameny Empty_bar_bleue  (700/700)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 10:00 pm

Pribehla som do horkých prameňov. No až teraz ma napadlo, že ak bude Hao tu tak musím prísť na to ako sa dostanem do pánskej časti. Kašlem na to, nabehnem tam a zoberiem ho.
Vošla som prudkým korkom dnu a priamo to zamierila do pánskej časti. Prešla šatňami nevšímajúc si nikoho. Len som hľadala danú osobu. Pomaly som prešla k bazénom až som ho napokon našla. Nabehla som pred neho.
,,Ty... Pôjdeš so mnou."
Zobrala som neďalekú osušku a hodila po ňom.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 10:02 pm

Hao Uzumaki

Hao Uzumaki venoval Narutovi rovnako neprívetivý pohľad ako on jemu, až to vyzeralo dosť komicky ako tak na seba hľadeli, boli to totiž na vlas také isté nepriateľské pohľady. Drž... .. kla-pač-ku, vyhláskoval mu Hao, pričom jediný pohyb čo spravil boli otvorené ústa, a pohľad na Naruta sa nezmenil. Najväčšou srandou tohoto celého divadla bolo, že nikto netušil, priezvisko toho druhého.

V tom niekto vtrhol do lázní, bola to žena, oči Jirayu pravdepodobne šli vypeniť od vzrušenia, zatiaľčo Hao, nabral panický strach a inštuiktívne zachytil osušku a pritiahol sa na druhú stranu bazéna, čo najdalej od tej ženskej. Čo si zač?! opýtal sa akoby príkazom, vyzeralo to, že práve preto bol Hao celý ten čas taký ostražitý.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue700/700Horké prameny Empty_bar_bleue  (700/700)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 10:07 pm

,, To je teraz jedno, musíš ísť rýchlo so mnou. Je to fakt nevyhnutné Tsunade odpadla v kancelárií a chce tam teba."
Šla som na to trochu obklúkom, snažiac sa celý čas nedať najavo, že to nie je pravda. Dúfala som, že na to skočí a pôjde so mnou. Veď sama Tsunade povedala, že to nebude ľahké no verila som, dúfala, že to víde.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 10:13 pm

Hao Uzumaki

Hao sa len priklonil k Narutovi a šepol, zdá sa to len mne, alebo si vážne myslí, že som totálny de*il ? Cože ? opýtal sa Hao Naruta, pričom sa následne obrátil k Neome, ktorá to nemohla počuť, a teraz Hao prebodol pohľadol práve tú o 4 roky staršiu kunoichi, ktorá ale nebola na zahodenie.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue700/700Horké prameny Empty_bar_bleue  (700/700)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 10:16 pm

,,Tak pôjdeš so mnou alebo nie??"
Do frasa vyšlo to, nie. Nevedela som ak na to prišiel tak som baznádejne v kely. Čakala som ako zareaguje a ešte v malom kútiku duše som dúfala, že to víde.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 10:18 pm

Absolutně jsem nechápal co se kolem mě děje z rozjímaní ho vytrhla Haova otázka nevnímal ani co Hao říkal a zeptal se ho. Hej co po tobě bábi Tsunade chce-Dattebayo ? zeptal jsem se a čekal na jeho odpověď
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 10:25 pm

Hao Uzumaki

To je sakra dobrá otázka! Nech mi dá pokoj... a keď už jej to budeš hovoriť, dodaj, že nemám záujem povedal Hao a následne prekrížil ruky vo v bazéne ako na truc, Neome mohlo byť jasné, že toto rozhodne nikam ďalej nevedie. Vec sa mala tak, že Tsunade Hao-a potrebovala, pretože potrebovala jeho schopnosti pre Konohu, on sa však od toho ako bol zvolený za nového Hokage, neustále ukrýval, pred Tsunade, ktorá mu mala predať tento titul aj oficiálne pred celou Konohou, Hao sa nového postu bál pravdepodobne viac, než si ktokoľvek dokázal predstaviť, a nikto nevedel prečo.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue700/700Horké prameny Empty_bar_bleue  (700/700)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 10:31 pm

,, Tak to si neželaj ako ja s tebou spravím poriadok."
Poskladala som pečate.
,, Suiton: Mizu no kyōkyū "
Následne som položila ruku na vodnú hladinu. Tá sa následne začala znižovať. Nastavila som druhú ruku nad dlážku a z ruky sa začala tvoriť obrovská bublina plná vody. O chíľu bol bazén prázdny a ja som bola spokojná s mojou prácou.
,, Dúfam, že teraz už so mnou pôjdeš, lebo ak nie napchám ťa do tej bubliny."
Pohrozovala som sa mu aby už konečne dostal rozum.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 10:40 pm

Po tom co použila tu techniku jsem tam stál v prázdným bazénu úplně nahej.
C..co to děláš seš snad úplně blbá? řekl jsem celej červenej chytl jsem nejbližší ručník a obvázal si ho kolem pasu,následně jsem utíkal do šatny se oblíknout.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyWed Nov 16, 2011 10:57 pm

a ksakru zobral ručník a obviazal si ho okolo pásu a povedal človek tu dôjde na odpočinok a vy mu takto znepriemnite pobyt , Hao! okamžite bež s ňou a ty neznáma žena daj nám tu vodu lebo bude zle, a to nie pre mňa povedal naštvane jiraya ani sam nevie prečo tak vybuchol človek si nemôže ani užiť trocha pohody bez problémoch nechápem tomu čo som magnet na problémy ?
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyThu Nov 17, 2011 6:35 am

Hao Uzumaki

Zadíval som sa na bublinu vody, pričom som mal na sebe už ten ručník čo po mne predtým hodila. Bola tu teraz zima jak v chladničke napriek tomu som sa len uškrnul a povedal. To má byť vyhrážka madam ? opýtal sa vyzývavo, a následne povedal, tak teda dobre, stretneme sa .... hmmm ....

Odrazu sa niečo stalo, sama nemohla tušiť čo, Naruto takisto, len Jiraya mohol rozpoznať techniky svojho kedysi najtalentovanejšieho študenta Namikaze Minata alebo inak známeho 4. Hokage. Hao momentálne zmizol, pretože zaktivoval pečať a využil svoje Hiraishin no Jutsu, bol nadobro preč, otázka bola kam zmizol, rozprávať sa s Haom očividne skutočne nemalo zmysel, napriek tomu existovalo niečo, jediná vec ktorá ho mohla donútiť odkráčať s Neome a prevziať svoju zodpovednosť, každopádne teraz zmizol bohvie kam, čo Neome jej misiu len skomplikovalo. Každopádne tu však bola možnosť požiadať o pomoc aj legendárneho Sannina s jeho študentom, pri odchyte Haa, alebo sa Neome mohla spoliehať výlučne na svoje vlastné schopnosti, avšak mala šancu vôbec sama upútať jeho pozornosť dostatočne dlho nato než sa opäť rozhodne skrátka využiť svoju časopriestorovú techniku ? .. to bola otázka na ktorú si musela odpovedať sama.

-PRESUN za pomoci HIRAISHIN NO JUTSU do centra HORKÝCH PRAMEŇOV-

Hao odrazu stál mimo bazéna, bolo to pred kúpeľmi z ktorých práve vyšiel, následne len v uteráku stál na ulici a položil ruku na Aita, mladého genina, ktorému opäť mohol prebehnúť mráz po chrbte, keďže sa mu za ním už opäť raz neohlásene objavil Hao. Nazdar... povedal Hao celý len v obyčajnom ručníku.
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue450/450Horké prameny Empty_bar_bleue  (450/450)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyThu Nov 17, 2011 7:07 am

Aito Satoki

Po tom, čo ho znova prepadol Hao, pomocou tej jeho pekelnej techniky, tak mu prešli ohromné zimomriavky, pričom sa radšej ani nechce otáčať.
"Preboha..." Pošeptal, pričom sa nakoniec otočil, Hao bol v ručníku, pričom boli na ulici.
"Toto nie je moc dobré miesto na exibicionizmus..." Pošeptal, pričom si Haa celého ešte raz premeral. Dosť mu pripomínal jeho povahou Naruta, o ktorom strašne veľa počul.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyThu Nov 17, 2011 7:26 am

Hao Uzumaki

Hmm ?! následne Hao sklopil zrak a pochopil, stál tu v podstate takmer nahý, no.. ehh.. spravil krok vedľa a na zemi ležal jeho batoh, nebol čas sa prezliecť, nezazeraj tak, povedal, a postupne sa ako tak nenápadne navliekol do svojich vecí. Každopádne, mám pre teba druhú časť tvojho tréningu, o malú chvíľku vyjde z lázni žena, tvojou úlohou bude, postarať sa o to, aby nevyliezla, kývol som na dvere, z toho mohol pochopiť, že bolo treba zaterasiť akýmsi spôsobom vchod, počas toho ako si dával na seba bielu košeľu.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue700/700Horké prameny Empty_bar_bleue  (700/700)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyThu Nov 17, 2011 9:28 am

Do frasa, predsa len to nebude lahké.
Postavila som sa a odchádzala preč z láznií. Pri tom sa bublina rozprskla.
,, Prepáčte, ale nemôžem sa tu zdržiavať, takými vecami ako napúšťať znova bazén. Prebehla som lázňami a hľadala Haa. Samozrejme nebol tu. čo to bolo za techniku. To nebolo možné. Ako ako si síce myslí, že mi unikol je na omyle. Prišla som do šatní. Našla jeho skrinku. Poskladala pečate.ň
,, Suiton: Uetto Shishi. "
Nastavila som ruku a znej my vyšli 5 psy.Naviedla som ich aby našli Haa. A následne mi o tom dali vedieť. Psy vyšli z lázni a začali hľadať stopu. Ja som sa rozhodla, že budem robiť to isté a tak som vyšla z láznií aj ja.

// 75 chakry
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/1000Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyThu Nov 17, 2011 11:14 am

Jiraya sa usmial a zakričal za neznamou ženou Neznáma žena keď si to ty tak ti to odpustím Prameň vytrískol a bazén sa začal znova napĺňať a ja som ešte odpočíval v bazéne a povedal narutovy To bol ten hao však ? predsa len niekto dokáže ovládať tú nesmierne silnú techniku ktorú ovládal aj Minato môj najlepší žiak Hokage ktorý zachránil vesnicu a nie len prostrednítvom seba ale aj prostredníctvom naruta do ktorého líšku zapečatil a jiraya premýšľal ako je možne že Hao ovláda tú techniku a dospel k názoru že to bude nejakým spôsobom rodina naruta . ták naruto ešte tu chvíľu budeme a pojdeme na ďalšiu časť nášho tréningu pre tvoje zdokonaľovanie
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue1000/7300Horké prameny Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyThu Nov 17, 2011 11:35 am

Už oblečenej jsem došel zpátky k bazénu a poslechl jsem si co mi říká Zvrhlej poustevník.
Jo byl to ten Hao ta rychlost s kterou zmizel pryč byla ohromná nikdy jsem nic takovýho neviděl .
Jasně tak půjdeme zase před ty horký prameny aby sme mohly trénovat-Dattebayo ?
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyThu Nov 17, 2011 12:12 pm

Hao Uzumaki

Hao stál na ulici, a pomaly kráčal von z Horkých prameňov, s úškrnom na perách, sa len pozrel na Aita.. to však netušil, že má za sebou celú partiu psov, ktorý pátrajú po jeho pachu, a konečne ho našli aj s Neome.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Horké prameny Left_bar_bleue700/700Horké prameny Empty_bar_bleue  (700/700)

Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny EmptyThu Nov 17, 2011 12:46 pm

Psy sa okamžite rozbehli po ňom a začali na neho útočiť. Ja som dobehla za nimi.
Videla som čo sa robí a nemala som inú možnosť.
,, Suiton: Sutikkī bakudan."
Všetky psy sa rozprskli a lepkavá tekutina pohltila telo Haa. Teraz sa mohol pohybovať iba ťažko. Následovne som poskladala znova pečate.
,, Suiton: Doraiaisu."
Lepkavá tekutina následovne stvrdla. a Ja som sa pozerala cez priesvitnú tuhú látku na Haa.
,, Dúfam, že som ti neskazila plány. Zobuď sa už konečne, Tsunade ťa potrebuje aj keď neviem na čo, tak skús trocha udržať k nej úctu. Neboj sme si trocha podobný, ale keď ide o niečo dôležité nezaleziem do diery ako si to práve spravil ty. Tak sa už konečne zobuď a správaj sa dospelo."
Nečakala som na odpoveď ani som ju nepotrebovala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Horké prameny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horké prameny   Horké prameny Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Horké prameny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Horké prameny
» Horké Prameny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: