Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Konkurz na postavu Uzumaki Naruta!!!

Goto down 
AutorZpráva
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Konkurz na postavu Uzumaki Naruta!!! Left_bar_bleue800/800Konkurz na postavu Uzumaki Naruta!!! Empty_bar_bleue  (800/800)

Konkurz na postavu Uzumaki Naruta!!! Empty
PříspěvekPředmět: Konkurz na postavu Uzumaki Naruta!!!   Konkurz na postavu Uzumaki Naruta!!! EmptyWed Nov 09, 2011 4:58 pm


Uzumaki Naruto

Naruto Uzumaki je hlavná príbehová postava ako pre Konohu tak pre celé fórum. Súčasný majiteľ postavy je neaktívny a tak som sa za podpory moderátorov rozhodol vyhlásiť konkurz na hlavnú postavu!

Je tu niekoľko vecí ktoré by mal dotyčný spĺňať:
  • Skúsenosť v písaní - hranie Naruto RPG, gramaticky správne písanie...
  • Pravidelná aktivita - je nutné aby bola postava ako Naruto Uzumaki neustále aktívna
  • Vžitie sa do role - Naruto má špecifickú povahu a pre príbeh je nutné zachovať aspoň jej podstatu


Kto by mal záujem napíšte mi PM (Správu) tu na fóre a ja vám pošlem ďalšie inštrukcie.
Dattebayo!!!

by Juubi
Návrat nahoru Goto down
 
Konkurz na postavu Uzumaki Naruta!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Uzumaki Naruto
» Naruto Uzumaki
» Uzumaki Kushina
» Aiko Uzumaki
» Uzumaki Naruto

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: