Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share | 
 

 Aiko Uzumaki

Goto down 
AutorZpráva
Uzumaki Aiko
Genin
Genin
avatar

Počet příspěvkù : 17
Narození : 13. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
300/300  (300/300)

PříspěvekPředmět: Aiko Uzumaki   Tue Dec 13, 2011 8:17 pm

Jméno:
Uzumaki Aiko

Věk:
16

Hodnost:
Genin

Pohlaví:
Muž

Rodina:
Takashi – Aikov otec, je shinobi v Uzushiogakur. Aiko má k nemu veľmi dobrý vzťah. Otec ho naučil bojovať a taktiež mu dodával sebavedomie keď to potreboval. Po tom, čo sa Aiko odsťahoval do Konohy mu veľmi chýba, preto ho chodí pravidelne navštevovať.

Yuki – Aikova matka. Jeho matka pre Aika znamená strašne veľa. Naučila ho Iryo techniky, ktoré vedela od Aikovej babičky. Mama Aikovy taktiež veľmi chýba.

Asami – Aikova babička. Bývala výbornou kunoichi a vedela veľa Iryo techník. Ona rozhodla, že sa Aiko bude učiť práve Iryo techniky. Aiko jej za to moc vďačí. Keď zomrela povedala Aikovy aby chránil svojich blízkych a svojich priateľov. To sa stalo aj Aikovým cieľom.

Cíl, Sen:
Chrániť svojich priateľov a blízkych.

Klan:
Uzumaki

Kekkei Genkai:
Nemá

Špeciálna schopnosť:
Velice vyvinutý hmat a sluch.

Zaměření:
Aiko je lekársky ninja. Taktiež má nadanie na pečatiace a barierové techniky. V boji moc dobrý nie je, ale snaží sa ako najviac to ide. Ovláda raiton, ale neovláda až tak veľa techník. Aiko je skôr ako podpora v týme. Chce sa stať dobrým lekárskym shinobim. Preto tvrdo maká.

Schopnosti:
Aiko používa najviac Iryo ninjutsu a pečatiace a barierové techniky. Na Taijutsu alebo genjutsu nemá také nadanie, ale nikdy sa nevzdáva a tvrdo trénuje, takže sa určite zlepší.
Aiko ovláda Raiton, neskôr aj Fuuton. Raiton moc často nepoužíva, ale to sa časom môže zmeniť. Najviac Aikovi záleŽí na tom, aby boli všetci jeho priatelia a ľudia z týmu v poriadku. Je pre to ochotníobetovať aj vlastné zdravie alebo život.

Vlastnosti:
Aiko je velice energický a má veľa elánu. Nikdy sa nevzdáva, ani ak je situácia úplne beznádejná. Aiko je taktiež obetavý a najviac mu zaléží na jeho priateľoch, a robí všetko preto, aby boli v poriadku. Má milú povahu a nenechá sa len tak ľahko vyprovokovať. Vždy si zachová chladnú hlavu. Aiko je ceľkom múdry a v boji nebojuje len hrubou silou ktorou veľmi neovplýva, ale presdovšetkým používa hlavu.

Vzhled:

Aiko má výnimočne biele vlasy, aj keď pochádza z Uzumaki klanu v ktorom sú časté blond vlasy. Má červené oči, ktorými ale nevidí. Preto majú podivný odtieň. Nosí väčšinou hnedý kabát alebo čierny plášť.

Techniky:

Shōsen Jutsu - A-rank
(viem, že som len genin, ale toto jutsu nie je až tak moc, aby som ho nemohol mať. V podstate je to základná Iryo technika.)
Kekkai: Haibu - C-rank
(Aiko vytvorí barieru s 8 stranami ktorá zadrží útok, alebo techniku až C-ranku.)
Fūton: Daitoppa - C-rank

Příběh:
V Uzushiogakure no Sato bol ako vždy obyčajní deň. Slnko príjeme svietilo a v dedine bola dobrá nálada. Bol to proste deň ako každý iný, až na jednu maličkosť. Dnes mala Yuki porodiť. No ona to ešte nevedela. Vlatne to ešte nevedel nikto. V om čase bola doma spolu s jej manželom Takashi a jej mamou. Obyčajní deň sa náhle zmenil, keď začala Yuki rodiť. Jej mama mala s porodom už nejaké skúsenosti, preto jej pomáhala práve ona. Keď však potrebovala pomoc Takashiho uvidela, že ten leží na zemi. Bolo toho na neho trochu priveľa a preo omdlel. Moja stará mama to tušila, pretože Takashiho dobre poznala. Pôrod bol ľahší, kedže stará mama ovládala liečitelské techniky. Za pár minút už sa v izbe ozýval detský plač. Na tento zvuk sa zobudil ajTakashi, ktorý takmer znovu odpadol, no vydržal to. Stará mama už iba dodala, že je to chlapec. Takashiprišiel k svojej žene a potichu sa spýtal: „Tak čo? Ako sa bude volať?“ Yukisa pozrela na chlapca a hneď povedala jeho meno: „Aiko“. Usmiala sa a podala malého Aika Takashimu.

Čas plynul ako voda a Aiko mal už 8 rokov. Mal celkom bezstarostný život a jediné o čo mu išlo bolo vyvádzanie s kamarátmi a hranie schovávačky. Vtedy ho ešte ani nenapadlo, že by z neho mohol byť ninja. Aikov otec bol shinobi a jeho matka výborná Kunoichi ktorá ovládala lekárske techniky ktoré ju naučila jej mama a Aikova babička. Aikov otec chcel zo syna mať ninju presne ako bol on. No jeho babička nesúhlasila a chcela z neho mať lekárskeho ninju. S tým, že Aiko bude lekársky ninja súhlasila aj Yuki. Preto ho babička začala učiť základy lekárskeho ninjutsu. Aika to moc nebavilo, ale vedel, že to pre babičku veľa znamená tak sa podstivo učil. No jedného dňa netrénoval s babičkou tak ako každý deň. Babička ochorela. Aiko bol smutný a snažil sa babičku vyliečiť. No babička ho len s úsmevom na tvári zastavila. „Aiko, môj čas už nastal. Žiadne lekárske ninjutsu mi už nepomôže. Aiko, pomáhaj ľudom a staraj sa o nich. Bude z teba dobrý lekársky ninja.“
Aiko si vzal babičkyne slová k srdcu. Preto chcel pokračovať v tréningui lekárskych techník aj bo babkynej smrti. Trénovala ho jeho matka. Po nejakom čase rozhodol, že chce ísť na akadémiu a učiť sa všetky techniky aby mohol chrániť svojich blízkych. Keď mal Aiko 9 rokov vydal sa spolu so svojou matkou a otcom do Konohy kde pár rokov spolu žili. Keď sa Aiko stal geninom mal 11 rokov. Rok na to sa jeho rodičia rozhodli, že sa znova vrátia do svojej rodnej dediny. Aiko tu ale chcel zostať. Dedina mu totiž prilnula k srdcu. Zostal teda v Konohe žiť ďalej. Dostal tým a začal trénovať. Už sa blížila chuuninska skúška ktorej sa chcel zúčastniť aj Aiko. Tak tvrdo trénoval, aby v skúške uspel. Ale ak by vedel, čo sa mu pri skúške stane radšej by sa na ňu tak nehrnul.
Bol deň skúšky a Aiko už stál so svojim týmom v budove v ktorom sa mala konať prvá skúška. Keď vošli do miestnosti, kde sa mala konať písomná skúška zistili vedeli, že to nebude také ľahké. Už podľa účasti a toho, aká konkurencia tam bola vedeli, že to nebude prechádzka ružovou záhradou. Skúška bola vážne ťažká. Moc toho samozrejme nevedeli. Ale našťastie prešli, pretože ich zachránila posledná otázka ktorá bola chyták. Všetci boli šťastný, že sa im to podarilo. No neboli ešte ani v polovici cesty. Čakala ich druhá skúška, ktorá bola oveľa ťažšia ako tá prvá.
Keď sa dostavili pred miesto, kde sa mala konať druhá skúška mysleli si, že sa odtial už nevrátia, pretože ich čakal les smrti, ktorý už mal na svedomí veľa smrtí. No odhodlali sa vstúpiť dnu. Cieľom skúšky bol nájsť dva zvitky a zaniesť ich na určené miesto. Našťastie sa im to podarilo, pretože narazili na tým, ktorý bol už po súboj ia bol vyčerpaný. Dostali sa na stanovené miesto a bolo to. Čakala ich už iba posledná skúška. Začali veriť, že to dokážu.
Ďalšia skúška sa konala až na druhý deň. Všetci sa dostavili do arény. Súboje sa začali. Po 4. boji nastal Aikov čas. Proti sebe dostal celkom priemerného genina. Keď sa súboj začal vyzeralo to tak, že Aiko má prevahu. Keď už bol Aikoj protivník na konci síl použil jeho najlepšiu techniku raitonu. Aiko sa nedokázal vyhnúť. Zápas sa skončil a obydvaja ležali na zemy. No Aiko padol ako prvý. Jeho protivník však padol na vyčerpanie. Aiko tento súboj prehral.
Aiko sa po 3 týždňoch zobudil a otvoril oči. Ocitol sa v nekonečnej tme. Nebola noc. Aiko nechápal čo sa stalo. Zrazu začul hlasy doktorov a sestričiek. Doktor k nemu pritúpil a dal mu ruku na rameno. „Je mi to ľúto chlapče. Ale ako shinobi si asi skončil. Prišiel si nenávratne o svoj zrak. Nedokázili sme tvoj zrak zachrániť“ Povedal lekár potichu súcitne. Aiko tomu nemohol uveriť. Musel sa teraz spoliehať iba na svoj zrak, hmat a čuch. Aiko zosal v nemocnici ešte dva týždne pretože skúšali zistiť, či sa jeho zrak nedá nejako navrátiť. Ale ako lekár povedal. Je to nenávratne. Aiko si teda musel začať zvikať na to, že je slepý. Aikovy v hlave stále znel hlas doktora: „Ako shinobi si skončil. Prišiel si o zrak“ Aiko nemohol spávať. Nechcel uveriť tomu, že takto skončil. Ale nechcel to nechať len tak. Aiko si vybudoval ectrémne dokonalý zmysel hmatu a sluchu. Dokázal vnímať vibrácie a tak dokázal „vidieť“ svoje okolie. Keď si na to začal konečne zvykať rozhodol sa, že sa vráti a bude znova trénovať. Nechcel s tým len tak skončiť. Chcel splniť to, čo mu babka kázala. Chcel pomáhať druhým, chrániť svojich blízkych a priateľov. Aj keby ho to malo stáť život. Aiko sa teda začal trénovať. Za dlhé štyri roky strávené v nekonečnej temnote si zvykol na vnímanie iba hmatom a sluchom. Rozhodol sa teda znova dostať tým a ísť ďalej a zlepšovať sa. Aiko ale stále verí, že sa jeho zrak môže vrátiť. Ale netuší, že sa mu jehozrak naozaj dá navrátiť. Ale zatiaľ nevie ako. Preto sa chce obrátiť na pomoc Tsunade-sama. Verí, že mu zrak pomôže znova získať a že ho vylieči.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
In-Admin
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

PříspěvekPředmět: Re: Aiko Uzumaki   Wed Dec 14, 2011 1:39 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nsnn.forumczech.com
Kataro
Genin
Genin
avatar

Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 23

Shinobi
Chakra Chakra:
370/370  (370/370)

PříspěvekPředmět: Re: Aiko Uzumaki   Wed Dec 14, 2011 1:53 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:
Spoiler:
 

Učím se
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
In-Admin
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

PříspěvekPředmět: Re: Aiko Uzumaki   Fri Dec 16, 2011 6:56 pm

- Hráči Aito Uzumaki byla přidělena chakra 300 -
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nsnn.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Aiko Uzumaki   

Návrat nahoru Goto down
 
Aiko Uzumaki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Toshio Uzumaki
» Uzumaki Yaeko [JŌNIN]
» Uzumaki Shinji [TOKUBETSU JŌNIN]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Konoha-
Přejdi na: