Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Vychodná časť lesa

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vychodná časť lesa Left_bar_bleue1300/1500Vychodná časť lesa Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Vychodná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Vychodná časť lesa   Vychodná časť lesa EmptySat Oct 22, 2011 12:36 am

Vstupna brána do východnej časti lesa.
Vychodná časť lesa Lessmrioi
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Vychodná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vychodná časť lesa   Vychodná časť lesa EmptySat Oct 22, 2011 5:02 pm

Došli jsme do východní části lesa, jen jsem se podíval na ten nápis a zasmál jsem se Takže, co dál? optal sem se.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vychodná časť lesa Left_bar_bleue1300/1500Vychodná časť lesa Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Vychodná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vychodná časť lesa   Vychodná časť lesa EmptySat Oct 22, 2011 5:10 pm

"Hm takže vača uloha je velmi jednoduchá otovrim bránu vy vstupite a vašou ulohou je získať špecilaný svitok ktorý sa nachádza v tomto lese.No pozor jednoduché to nebude je tam vela nástrah jedovatych zvierat a možno aj nejaký potulný shinobi takže už je len na váas ako sa zachováte"Došiel som ku bráne otvoril ju a ukázal pravou rukou do vnutra"tak nech sa páči vsupte do vnutra"na tvári sa mu zjaivl skodoradostny usmev hm som zvedavý či t ozvládnu.

Vychodná časť lesa B7e8987a6a68791115o2

Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vychodná časť lesa Left_bar_bleue1300/1500Vychodná časť lesa Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Vychodná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vychodná časť lesa   Vychodná časť lesa EmptySun Oct 23, 2011 10:35 am

(Takže neviem či ste mali chuť bojovať v tomto lese o svitok ale možte sa podakovať Tenshimu ktorý vymyslel že svitky sa daju hned takže vaše posledné posty nech su mierene na niečo také bojovali sme s tym a s tým a získali sme od neho svitok a vraciame sa do stanoviska)

Aby bola aspon predstava toto je svitok:
Vychodná časť lesa Nsnn_z10

(Takže gratulujeme)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Vychodná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vychodná časť lesa   Vychodná časť lesa EmptySun Oct 23, 2011 11:03 am

Bylo to kvůli Zobanovi ^^ Dneska nemám chuť umřít smíchy xD
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Vychodná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vychodná časť lesa   Vychodná časť lesa EmptySun Oct 23, 2011 4:19 pm

Takeru Takahashi

Procházeli jsme lesem, celá tahle zkouška byla jen něco jako fraška, alespoň pro mne. Už jsem to jednou zažil a neměl jsem moc dobré vzpomínky právě na toto místo. Možná jsem se měl bát, možná jsem měl být víc bojechtiví, ale toto místo mě akorát donutilo si vzpomenou na věci, na které jsem se snažil roky zapomenout. Procházel jsem společně s Mizore lesem a přemýšlel jsem o hodně věcech, o mojí změně, o tom, co se vlastně celou tu dobu dělo, prostě o všem. Přemýšlel jsem též o Mizore, o tom, jak mě právě ona změnila, pouze jsem se musel nad tím faktem pousmát Dobrá tedy, už ať je Zkouška za námi Mizore, staneš se Chuninem, ať to stojí cokoliv... řekl jsem a zasmál jsem se na ní, ona byla člověk, jeden z mála, ke kterému jsem cítil něco jiného než nenávist a neměl jsem chuť ho hned zabít, nepřetvařovala se, nebála se a nekoukala na mne skrze prsty, z mého přemýšlení mne však vyrušil šramot, velice zvláštní a nepříjemný šramot, pootočil jsem se a pouze jsem se pousmál, už dávno okolo nás všude po okolí poletovaly miniaturní nanokrystaly, které mi kdykoliv mohli ohlásit cizí chakru nepřítele, a tak se i teď stalo, několikrát jsem máchnul rukou a tím jsem vylákal onoho narušitele ven z jeho úkrytu, neviděl jsem na jeho pásku vesnice, protože ji měl zakrytou, vlastně celá jeho tvář byla zakrytá, šlo však poznat, že to rozhodně nebude žádný profesionál, ba naopak. Několika technikami se mi snadno povedlo získat na naše štěstí nefalšovaný skutečný svitek, schmátl jsem ho v ruce a rozešel jsem se společně s Mizore směrem k místu, kde jsme měli podat hlášení.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Sponsored content





Vychodná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vychodná časť lesa   Vychodná časť lesa Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vychodná časť lesa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapadná časť lesa
» Severná časť lesa
» Južná časť lesa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: