Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Južná časť lesa

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Južná časť lesa Left_bar_bleue1300/1500Južná časť lesa Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Južná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Južná časť lesa   Južná časť lesa EmptySat Oct 22, 2011 12:35 am

Vstupna brána do južnej časti lesa.

Južná časť lesa Lessmrioi
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Južná časť lesa Left_bar_bleue1035/1035Južná časť lesa Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Južná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Južná časť lesa   Južná časť lesa EmptySat Oct 22, 2011 6:54 pm

Došiel som sem aj s tým shinobi aj s Ferii pozrel som sa na bránu no z vonku to nevyzeralo moc nebezpečne čakal som čo sa bude diať dalej.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Južná časť lesa Left_bar_bleue400/400Južná časť lesa Empty_bar_bleue  (400/400)

Južná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Južná časť lesa   Južná časť lesa EmptySat Oct 22, 2011 9:19 pm

Trochu znuděně jsem se opřela o plot. Byla jsem trochu nesvá... představa, že musím tam dovnitř, mě nijak nenadchla. Nic neumím, nemám šanci to udělat! Neučila jsem se jutsu, neučila jsem se obranu.. neumím nic... paráda Fei!
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Južná časť lesa Left_bar_bleue1300/1500Južná časť lesa Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Južná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Južná časť lesa   Južná časť lesa EmptySat Oct 22, 2011 9:34 pm

Ehm Ehm odkašlal som si do ruky."Takže budem velmi stručný vašou ulohou je získať svitok ktorý sa ukríva v tomto lese nebezpečenstvá vám nebude mpopisovať takže robte čo je vo vašich silách"Podišiel som k bráne a otovril ju"tak račte vstupiť".

Južná časť lesa 3706127741a6208161540l


Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Južná časť lesa Left_bar_bleue400/400Južná časť lesa Empty_bar_bleue  (400/400)

Južná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Južná časť lesa   Južná časť lesa EmptySat Oct 22, 2011 9:45 pm

Poslušně jsem pokývala. Potom jsem se otočila na Daisukeho. "Tak do toho par´táku!" usmála jsem se a vkročila dovnitř temného lesa... ne neměla jsem dobrej pocit!!
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Južná časť lesa Left_bar_bleue1035/1035Južná časť lesa Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Južná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Južná časť lesa   Južná časť lesa EmptySat Oct 22, 2011 9:51 pm

Celu dobu pri bráne som sa držal za hlavu pretože ma strašne bolela nevedel som čo sa deje oči ma nesmierne boleli a musel som si ich v kuse držať bolesť bola prirovnatelná k ihliam.
"Heh dobre zahlasené tak teda podme"
Došiel som vedla nej už v mieste kde bola brána,z vnutra išlo podozrivé ticho.
Ah Daisuke čo si to len spravil ved ja vlastne nič neviem musím sa s časti spolahnuť aj na Ferii.
Očami som prebehol na jej chvílu som jej do nich pozeral a zavrel som.
Ah takže som aspon neni jediny s divným pocitom,ale jej srdce bije pravidelne takže..
Jednu ruku som jej položil na rameno"tak podme Ferii určite to bude dobré a ked nie stretneme sa spolu v druhom svete"
Usmial som sa nu zdvihol palec hore a jedným okom som mrkol,dal som dole ruku a otočil sa na ten les.
"Uff tak je čas"vyrazil som vpred do lesa.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Južná časť lesa Left_bar_bleue1300/1500Južná časť lesa Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Južná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Južná časť lesa   Južná časť lesa EmptySun Oct 23, 2011 10:36 am

(Takže neviem či ste mali chuť bojovať v tomto lese o svitok ale možte sa podakovať Tenshimu ktorý vymyslel že svitky sa daju hned takže vaše posledné posty nech su mierene na niečo také bojovali sme s tym a s tým a získali sme od neho svitok a vraciame sa do stanoviska)

Aby bola aspon predstava toto je svitok:
Južná časť lesa Nsnn_z10

(Takže gratulujeme)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Južná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Južná časť lesa   Južná časť lesa EmptySun Oct 23, 2011 11:03 am

Bylo to kvůli Zobanovi ^^ Dneska nemám chuť umřít smíchy xD
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Južná časť lesa Left_bar_bleue400/400Južná časť lesa Empty_bar_bleue  (400/400)

Južná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Južná časť lesa   Južná časť lesa EmptySun Oct 23, 2011 4:31 pm

Hlasitě jsem si oddychla. Had, asi tak pětkrát větší než obvykle hadi bývají se válel v prachu a ani se nehnul. Had?! Proč sakra had?! Přežiju myši, hmyz, netopýry.. ale HAD?!
Otřásla jsem se odporem. Brr jak já nenávidím tyhle slizký potvory!! Otočila jsem se na Daisukeho a usmála se. "Tak... týmová práce nebyla tak úplně nejhorší!" zakřenila jsem se a zvedla svitek, co se válel vedle toho ztočeného tvora. Došla jsem k němu a podala mu jej. "Vezmi jej prosím, jsem schopná ho ztratit, ještě než vyrazíme!" pohodila jsem vlasy a setřela si krev z dlaní.
Pak jsem se otočila a rozhlédla se kolem sebe. "No... asi bychom se měli vydat někam... pryč, ... ne?!" zase jsem se otočila na svého týmového par´táka a čekala jeho odpově´d. Rozhodla jsem se, že tu příhodu přejdu... to že s ním mluvím mi ještě nezaručuje náš vzájemný vztah! A vůbec, kdo by stál o kamarády..?
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Južná časť lesa Left_bar_bleue1035/1035Južná časť lesa Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Južná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Južná časť lesa   Južná časť lesa EmptySun Oct 23, 2011 4:43 pm

Ten had bol velmi nechutný nemal som rad hady nepatrili medzi moje oblubene zvierata.
Konečne sme s nim skončili teda lepšie povedané Ferii pretože ja počas boja som dostal bolesť a ona sa musela postaviť predomna a zachrániť ma aby mi ten had neublížil.
Dostal som na samého seba hnev,nedokážem ani partnerovi pomocť čo tu vlastne robým.
Mlčky som si zobral svitok"vráť me sa tam kde sme začali myslím že to bude najlepšie".
Bez dalšich rečí som sa držiac za oči vidal naspať.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Južná časť lesa Left_bar_bleue400/400Južná časť lesa Empty_bar_bleue  (400/400)

Južná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Južná časť lesa   Južná časť lesa EmptySun Oct 23, 2011 4:47 pm

Vzdychla jsem a protočila oči. "Bože!" vzdychla jsem zase a rozeběhla se za ním, nevnímajíc toho hnusného mrtvého tvora, ani tu další havěť, co se plazila, létala a běhala kolem nás! (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Južná časť lesa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Južná časť lesa   Južná časť lesa Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Južná časť lesa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapadná časť lesa
» Severná časť lesa
» Vychodná časť lesa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: