Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kaoru Uchiha

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kaoru




Počet příspěvkù : 2
Narození : 15. 10. 11

Kaoru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Kaoru Uchiha   Kaoru Uchiha EmptySat Oct 15, 2011 9:49 am

Jméno: Kaoru Gami

Věk: 16

Hodnost: Nuknenin,S-Rank

Element: Katon,Raiton,Enton

Pohlaví: Muž

Rodina: Nezená je

Cíl, Sen: Ovládnout věčný Mangekyou Sharingan

Klan: Uchiha

Kekkei Genkai: Mangekyou Sharingan

Zaměření a Schopnosti:

Taijutsu: 30%
Kaoru se umí dost rychle pohybovat asi na urovni Jounina a není snadné jej zasáhnout protože se učil všelijaké hmaty na obranu.

Ninjutsu: 30%
Kaoru je celkem dobrý v užívání Ninjutsu dokáže seslat 2-3 jutsu zároveň

Genjutsu: 40%
Nukeninové mu říkaly Iluze smrti jelikož každý kdo se dostal do jeho Genjutsu tak zemřel chvíli na to.
Vlastnosti: Je milý a hodný ale když se naštve dokáže být tak zlý a zákeřný že by jste raději skočily ze skály po hlavě.

Vzhled:
Spoiler:

Techniky:
Katon: Goukakyo no jutsu - B - 80
Chidori - A - 120
Katon: Gouryuuka no jutsu - A - 120
Sharingan Soufuusha no Tachi - C - 0
Sharingan 1. - C - 30
Sharingan 2. - B - 50
Sharingan 3. - A - 80
Magen: Kyō Tenchi-ten - B - 75
Magen: Kasegui no Jutsu - B - 75

Příběh: Když mu byly asi 3 roky tak ho unesla banda nukeninů a odnesla mě do jejich tábora. Unesly mě několik let předtím než Uchiha Itachi vyvraždil klan. Z té doby si Kaoru nic nepamatoval ale vychovávaly ho a měly ho rádi jako kdyby to byl jejich syn. Sem tam se k němu chovaly zle když mu něco nešlo ale jinak ho trénovaly dobře. Ve svých 8 letech mu řekli že je asi na úrovni Genina a že by jsem měl zkusit "otevřít oči" a použít Sharingan. Pokoušel jsem se několik dnů při tréninku ale povedlo se mi to až po týdnu. Byl jsem velice šťastný a ostatní také a tak jsme se vrhly do tréninku ještě s větší silou a dařilo se velmi dobře. Když jsem dosáhl 13 let už jsem ovládal Sharingan na třetí úrovni a chodil jsem s přáteli nukeniny vydělávat peníze. Jednou večer když jsme prožily masakr kde nás skoro všechny zabily jsem byl se svým nejlepším přítelem a ten mi řekl jak to že vyrůstám u nich a vypověděl mi celý příběh. Naštval jsem se a omylem jsem ho v záchvatu vzteku zabil. Nemohl jsem se udržet a tak jsem si vzal nějaké jídlo,vybavení a svůj černý plášť s černou kapucí. Teď mi už je 16 let a já o hodně zesílil a zmoudřel a už se lépe ovládám. Ale od té doby co jsem svého nejlepšího přítele zabil mi zbyla po něm vzpomínka a to Mangekyou Sharingan. Naučil jsem se ho ovládat ale nepoužívám ho jelikož se mi zatím nikdo nevyrovnal v síle a to jsem použil jen Sharingan 3 úrovně. Teď procházím světem a některé vesnice mají na mě vyhlášené pátrání...


Naposledy upravil Kaoru dne Sun Oct 16, 2011 8:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kaoru Uchiha Left_bar_bleue1300/1500Kaoru Uchiha Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Kaoru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaoru Uchiha   Kaoru Uchiha EmptySat Oct 15, 2011 10:19 am

Tak či sa na mna bude niekdo hnevať alebo nie ale ja som určite proti pretože:
Znesiem že ťa uniesli nukeinovia pred tým neť Itachi vyvraťdil klan ale
dáš si sem foto Izuny? tomu nerozumiem ako vobec a čo je hlavné
Ako može mať tvoj MS Susano,Tsukuyomi,Amaterasu
Pokial určite vieš tak každý MS má ine schopnosti takže nechápem prečo maš Itachiho.
Takže ja hovorím NIE určite.
Návrat nahoru Goto down
Kaoru




Počet příspěvkù : 2
Narození : 15. 10. 11

Kaoru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaoru Uchiha   Kaoru Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 8:25 pm

Upraveno
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kaoru Uchiha Left_bar_bleue700/700Kaoru Uchiha Empty_bar_bleue  (700/700)

Kaoru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaoru Uchiha   Kaoru Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 8:32 pm

Nie
dôvod nieje v tom, že to neni pekné ale v podstate
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kaoru Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaoru Uchiha   Kaoru Uchiha Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kaoru Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Uchiha
» Itachi Uchiha
» Itachi Uchiha
» Uchiha Nakame
» Uchiha Sasuke

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Archív-
Přejdi na: