Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Uchiha Nakame

Goto down 
+3
Kagami
Neome
Uchiha Nakame
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptySat Nov 05, 2011 8:04 pm

Důležité Informace
Spoiler:
Rozšiřující informace
Spoiler:
Příběh:
Spoiler:

Techniky
Katon: Goukakyo no jutsu - C - Vytvoří obří ohnivou kouli
Katon: Ryuuka no jutsu - C - Pomocí lanek nasměruje oheň schopný proměnit zem v lávu na cíl.
Sharingan Soufusha no Tachi - Sharinganový mlýn - Zamotá nepřítele do ocelových lanek.
Shunshin no jutsu - C - Zvýší uživateli rychlost
Fukushusha no Kyufuuin - C - Tato pečeť je schopná udržet v sobě malé množství chakry (75)
Sharingan - 2. stupeň - Aktivuje Sharingan
Kuchiyose: Fuuma Shuriken - C - Vyvolá Fuuma Shuriken
Kuchiyose: Katana - C - Vyvolá Katanu, zlomitelnou pouze chakrovým ostřím


Naposledy upravil Uchiha Nakame dne Fri Dec 23, 2011 2:32 pm, celkově upraveno 8 krát
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue700/700Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (700/700)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptySat Nov 05, 2011 8:28 pm

Nie. Žiadny Uchiha okrem Sasukeho a Itachiho.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptySun Nov 06, 2011 8:40 am

Tak se radši dohodněte s Itachim Ach Někdo smazal jeho ano ... A Sasuke není zrovna dvakrát aktivní Ach
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue800/800Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (800/800)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptySun Nov 06, 2011 5:27 pm

Možnože tu môj príspevok nemá moc čo robiť ale je dôležitý ... Som Hokage takže mám trochu do tohto čo povedať. Myslím že by bolo zaujímavé oživenie hry keby sa objavil ďalší Uchiha pretože potrebujem tím ktorý bude tvoriť príbeh konohy (už tam patrí Takeru)... ale určite nie ANBU!!! Avšak genin Uchiha ktorý napríklad ešte neobjavil sharingan... prečo nie?
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue700/700Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (700/700)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptySun Nov 06, 2011 5:38 pm

sry ale Naruto je napísané, že žiadny Uchiha nezostal. A keď to povedal samotný kage tak potom niet o čom podla mňa diskutovať.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptySun Nov 06, 2011 6:10 pm

Tak ok ... Nechtěl jsem to vytahovat ale vytáhnu, protože mi to přijde nespravedlivé. V Kiri se jednal případ NIIBI NO NEKOMATA, která zákonitě patří Kumo, a tam jste se spokojili s ubohým řešením že se do Kumo nedostala ? ... Měla 4x kratší příběh než já a mě to nedovolíte ? A Neome, v Narutu je také napsané, že Niibi je v Kumo a přesunuli jste jí do Kiri. Takže jestli to nedovolíš, tak si ani neuvědomuješ co schvaluješ a co ne !
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue800/800Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (800/800)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptySun Nov 06, 2011 10:14 pm

vieš ono vždy nejde o dĺžku príbehu... môžem napísať charakter s klanom ktorý bude mať 30 strán vo Worde to dokáže každý druhý... ale kto to bude čítať a koho to bude zaujímať? Tvoj charakter je veľmi neprehľadný ...
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue700/700Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (700/700)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 5:22 am

po 1. neviem o tom, že by som ja taká niečo odsúhlasovala
po 2. čo ťa to vôbec trápy
po 3. nevieš ani o čo sa jedná
po 4. ja by som to možno aj odsúhlasila ale určite nie za takýchto podmienok

Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue800/800Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (800/800)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 12:19 pm

Itachi si zmazal áno sám :)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 2:24 pm

Otázka č. 2 - Ano trápí
Otázka č. 3 - Ano vím o co se jedná, víme co psala Nagimu za PMky ^^
Otázka č. 4 - Zkusím to teda trochu pozměnit Ach
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue800/800Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (800/800)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 3:49 pm

skús to prosím pozmeniť a podľa možnosti - GENINA - Jouninov a Chuuninov máme viac než dost a za ANBU by si naozaj nemal čo robiť
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 4:31 pm

Editnuté O.O
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue800/800Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (800/800)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 5:06 pm

na geninovi nemôžeš mať toľko techník.... minimálne všetky A-čka určite zruš... a Sharingan 3. stupeň čo?!?!?! to asi nie...
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 5:58 pm

Ale ano, můžu ^^ Jsem si vzal příklad z Takera Takahashiho, jinak řečeno, ano můžu ... Na sharingan mám i příběh ... A ty, i když jsi Hokage, o technikách radši pomlč Ach Hachimon a nějakej drak ? Ach
Ale přesto smazán Katon - A rank
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue700/700Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (700/700)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 6:47 pm

Nie
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue1300/1500Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 7:44 pm

ANO



ALE OZNAMUJEM TOTO JE POSLEDNY UCHIHA PRE MAN URCITE!!!!!! A PRI TOMTO SOM MUSEL VELMI VELMI ZVAZOVAT!!!!!!!!! TAKZE DANA OSOBA MAM TO U TEBA!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue800/800Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (800/800)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 8:15 pm

Ja som stále proti tomu aby mal genin toľkoto techník... a svojou drzosťou a prístupom si si u mňa zavrel dvere - ak ti to povolia ostatní tak mi je to jedno ale ja som PROTI - aj tak nemám právo ti to zakázať nie som moderátor :)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 8:24 pm

Tak se podívej na rank Takera a jeho techniky Ach
Rád bych věděl čím jsem si u tebe zavřel dveře, jediné co mne vytočilo byla Neome, když tu byla přesunutá Niibi i Gobi a vy nedovolíte jednoho Uchihu Ach
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue1300/1500Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 8:31 pm

Aha a dobrá pripomienka Hokage dakujem ináč by som na to aj zabudol takže:
Moje ANO platí jedine v tedy ak:
zrušíš A techniky a neháš si len 1 B + samozrejme genín a na záver Sharingan len 2 stupen.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 8:36 pm

Tak ok no ... Když to říká Itachi ^^
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue800/800Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (800/800)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyMon Nov 07, 2011 8:59 pm

Itachi veľmi správne :) a Nakame zavrel si ich napríklad tým že stále spomínaš tú Nibi... nemá ťa to čo zaujímať máš sa starať o seba... ja som to neschválil a vôbec ma to neserie keď to musím tak povedať. Itachi a Neome sú moderátori. Ak budú chcieť tak ti zakážu aj všetky C a B techniky a niekomu inému ich povolia a ty s tým nič neurobíš.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue700/700Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (700/700)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyTue Nov 08, 2011 7:00 am

OK ako tak vidím, tak tvoj príbeh prešiel len malými zmenami. Takže ti vysvetlím podstatu v tom čo som myslela. Bude to presne zapadať do príbehu a u mňa nemáš na výber.

Takže, nikdy si ešte nebol v Konohe, ani si tam netrénoval a nič nebol si ninja. Tvoji rodičia ťa dali do pestúnskej opatery nevedno prečo. Takže si si dal priezvisko po nich. Raz, potom ako bol klan uchihou vyvraždený, sa ti objavila schopnosť sharinganu. nevedel si čo to je no zistil si informácie a tak si sa rozhodol učiť sa v konohe tam si prišiel a teraz tam trénuješ.

Jediná technika, ktorú ti týmto pádom povolujem je 1. stupeň sharinganu.
Toto je moje posledné rozhodnutie, ak máš nejaké dotazy, tak si vymysli iný príbeh, ktorý ma presvedčí viacej
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyTue Nov 08, 2011 1:21 pm

Takže Neome, od Itachiho mám POVOLENO, tudíž se dohodni i s ním a nediktuj mi tu jak má vypadat moje postava (Příběh). Dohodni se s ním a jak už jsem řekl. V týhle době neumět žádnou techniku ? To je opravdu blbej vtip. Od Hokageho neočekávám nic, tudíž by má postava vlastně přišla do hry a po pěti až sedmi dnech by odešla protože jí zabije Hiruko, Kabuto nebo něco takovýho. Kdybych měl techniky mlčím, ale bez technik ... To promiň ale koukni se na svoje (Nezájem že jsi Jounin) a uvidíš že sama jich máš hafo. Bez technik není jediný genin, natož Uchiha. Takže se dohodni s Itachim a nediktuj mi můj příběh. Také jsem si prohlížel příběh tvůj, zase 4x kratší než můj ... To musím mít kratší příběh než ty abych prošel ? Také jsme viděli jak ty jsi přemlouvala Nagiho aby schválil tvůj char, vžij se do mé situace, zjevně ti moderování vlezlo na mozek.
Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyTue Nov 08, 2011 2:04 pm

Lidi ale vážně přestává mě to bavit jak se jede podle Naruta.....myslím, že takhle odradíte další hráče, neumožňujete vyjít vstříc jejich kreativitě a fantazii a vytvořit tak každé postavě její příběh ve forku jsem admin jinýho forka moc dobře vím co to obnáší, ale je to až moc přitáhlé za vlasy nechte hráčům trochu neříkám že úplnou ale trochu víc volnosti......proč by nemohlo být víc Uchihů? POkud to bude s citem tak proč ne?
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame Left_bar_bleue800/800Uchiha Nakame Empty_bar_bleue  (800/800)

Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame EmptyTue Nov 08, 2011 2:41 pm

Tak dosť... myslím že si prekročil všetky hranice. Na Neome si láskavo tvoje milé ústočká neotváraj a neskáč tu s dlhým príbehom už som ti to vysvetlil. Snažil som sa k tebe byť milý ale ty si neustále drzý... Neome je MODERÁTOR ako to chceš ešte počuť? môže ti diktovať príbeh koľko chce. Naozaj si ma už nahneval.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Uchiha Nakame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame   Uchiha Nakame Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Uchiha Nakame
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Itachi Uchiha
» Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota
» Kaoru Uchiha
» Uchiha
» Uchiha Keiminoe

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Archív-
Přejdi na: