Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Akime Arakida (Akiyuu Uchiha)

Goto down 
AutorZpráva
Akime Arakida
Nukenin
Nukenin
Akime Arakida


Počet příspěvkù : 9
Narození : 09. 09. 11
Age : 26

Akime Arakida (Akiyuu Uchiha) Empty
PříspěvekPředmět: Akime Arakida (Akiyuu Uchiha)   Akime Arakida (Akiyuu Uchiha) EmptySat Sep 10, 2011 9:08 pm


Pravé jméno:Milan
Věk:14-15 xD
Zájmy:Fotbal<3,forka,anime,hokej,hudba,hraní na kytaru...
Něco málo o mě:Taaakže..abych to shrnul,tvrdohlavý,urážlivý,strašně vypadám...Chodím do 9.A a mů jprůměr v známkách je 1,2 ^^.Na počítači sedím,asi 3 hodiny denně.Někdy napíšu něco co nemyslím vážně,a pak je na mne 50 lidí naštváno ^^.
Oblíbené:Sport,počítač,holky,modré LM ^^,zelená(barva),zelená(pití^^),tráva
Neoblíbené:no tak,to bude asi hrachová polévka ,a lidi kteří mě soudějí jen podle věku ^^
Hudba:Hip hop<3,rap,reggae
Anime:Osobně jsem jich moc neviděl,mezi nejlepší patří naruto,Death note,Soul eater a bleach ^^.Samozřejmě mám rád Yuri <3.xD
Nejoblíbenější postava :Sasuke(neočekávané),dále L z Death note a Ulquiorra z bleach ^^.
Já:
Spoiler:
-serte na smích xD
Vztahy na forku:Jelikož je toto forko nové tak se nedá nic určitého říct.
Teshi-známe se asi hodinu a půl,ale zatím vypadá že jsi v poho Chichotání
PiliKKa(ferii)-Ehm tak k tomu není co psát :*.Možná jen budoucí snoubenka ? Chichotání.Jsi super mám tě strašně rád :* , důvod toho že nemám stále kredit! Chichotání
Yoko-Pravděbodobně nejlepší kamarádka ^^.S kým se takhle mohu hádat na skype,že blondýnko? Chichotání
Kisuke-No..tak z kluků určitě nejlepší kamarád..navíc můj vrstevník takže toho máme dost společného Chichotání.

-To je na úvod vše..Je to spíše okopírované ze starého forka,a jen doplněné nové věci..ta fotka je také stará a hrozná :3.Snad to pro začátek stačí k 'sblížení' Chichotání.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Akime Arakida (Akiyuu Uchiha) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akime Arakida (Akiyuu Uchiha)   Akime Arakida (Akiyuu Uchiha) EmptySun Sep 11, 2011 9:08 am

juuuu nej kámoš Chichotání to potěší ani nevýš jak xD ale máš pravdu máme toho společného více než ....sakra nevím jak to napsat xD náchylnost k Uchihům ? Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Akime Arakida
Nukenin
Nukenin
Akime Arakida


Počet příspěvkù : 9
Narození : 09. 09. 11
Age : 26

Akime Arakida (Akiyuu Uchiha) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akime Arakida (Akiyuu Uchiha)   Akime Arakida (Akiyuu Uchiha) EmptySun Sep 11, 2011 1:03 pm

Jasně..Uchihové jsou nej ! Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akime Arakida (Akiyuu Uchiha) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akime Arakida (Akiyuu Uchiha)   Akime Arakida (Akiyuu Uchiha) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Akime Arakida (Akiyuu Uchiha)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Akime Arakida
» Uchiha
» Itachi Uchiha
» Itachi Uchiha
» Kaoru Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Off Topic :: Predstav sa-
Přejdi na: