Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Vianočná akcia

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vianočná akcia  Left_bar_bleue1500/1500Vianočná akcia  Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Vianočná akcia  Empty
PříspěvekPředmět: Vianočná akcia    Vianočná akcia  EmptySat Dec 24, 2011 3:13 pm

Takže vela ludí tu nieje ale kedže nemôžeme byť spolu tak to aspoň oslávme takouto formou:
Touto cestou by som vás rada pozvala na vianočkú akciu ktorá sa sporiada tunak v Krikagure takže kdo má chuť a chcel by osláviť s nami vianoce nech dorazí.Chcem vopred povedať aby ste sa nebáli táto akcia je niečo ako filler Naruta takže nezasahuje do deja každý kdo bude chceť nech príde bola by som rada vaše postavy ostanu tam kde sú.Takže dúfam že sa nás tu vela stretne a spoločne krásne oslávime tento deň.

Vianočná akcia  GROUP+PARTY+02

Toto miesto obsluhujú moje kamarátky z misie takže boli by radi ako ja keby ste sa pridali na párty.

Vianočná akcia  Lucky-star-152-prev

Tak isto nemôže chýbať stromček a tak isto deti však? Takže preto som aj pozvala shinobi ktoré majú svoje deti a tie si už vianoce uživajú.



Nejaká ta vianočná hudba
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vianočná akcia  Left_bar_bleue370/370Vianočná akcia  Empty_bar_bleue  (370/370)

Vianočná akcia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vianočná akcia    Vianočná akcia  EmptySat Dec 24, 2011 3:35 pm

Přicházím k domu kde se má konat ten vánoční večírek na který jsem pozvaný. Zazvoním na zvonek a čekám až mi někdo otevře. Otevřela mi parta děvčat a pozvala mě dál ať si udělám pohodlí. Vejdu tedy dovniř a pohodlně se usadím a čekám co se bude dít a jestli přijde i někdo další kromě mě. Je to i naše Mizukage tak to jsem 2x tak zvědavej co se na tom večírku bude dít. Bude to jistě legendární. Nejlepší vánoce všech dob aspoň v to doufám, abychom si tyto svátky zapamatovali. Mezitím se rozhlížím po místnosti a hledám co by se tady zatím dalo dělat.
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vianočná akcia  Left_bar_bleue350/350Vianočná akcia  Empty_bar_bleue  (350/350)

Vianočná akcia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vianočná akcia    Vianočná akcia  EmptySat Dec 24, 2011 3:37 pm

Prišiel som k dverám z koláčom a zaklopal.Koláč bol ešte horúci tak som si ho trošku pohadzoval medzi rukami.Dnu bolo počuť dosť hlasov aj hudby a smiechu.Už sa dosť teším.Prehlásil som a ďalej čakal.
Dein:Dobehol som ku Kemichimu.Mňa nepočkáš?Povedal som a očistil si nohy ja počkám vonku ok?
Keď chceš.Pomaly sa niekto približoval ku dverám a ja som sa zhlboka nadýchol.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vianočná akcia  Left_bar_bleue1500/1500Vianočná akcia  Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Vianočná akcia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vianočná akcia    Vianočná akcia  EmptySat Dec 24, 2011 6:03 pm

Okom osm si všimla že Kataro prišiel na párty čo som bola naozaj rada chcela som ísť k nemu len zdržali ma další hostia.Tak som musela pri nich ešte nejaku chvílu ostať.Ked konečne nudná reč s nimi skončial chcela som ísť za katarom lenže sa k nemu prichýlila jedna s hostiteliek a tak som to nehala tak preca sa nebudem medzi nich pliesť.

(Ayumi)
"Ehm ahoj všimla som si že si tu no tak sám a tak rada by som chcela že či či" Chytila som sa za sukňu a začala preskakovať s jednej nohy na druhú bola som nervozna a nevedala som ako mu to mám povedať no i tak som sa nakoniec odhodlala a vypustila som to."Ja ja chcela som len evdeť či by si si somnou nedal nejaký drink a či by sme sa spolu nezoznámili ale ale ak nechceš nemusíme"Bola som ešte viac nervozna jednu ruku som si dala do ust a začala som preskakovať s jednej nohy na druhú.
Spoiler:

Pozerala som na tych dvoch a spomenula som si na mladé časi.No v tom niekdo zaklopal ozázala som sa kdo by to mohol byť kedže sa každy zabával tozhodla som sa že pôjdem otvoriť.No ked som otvorial bola som prekvapená stál tam Kemichi.Bola som rada že ešte niekdo prišiel na moju párty a tak som mu darovala velky úsmev. "Vitaj som rada že si prišla hihi prosim vstúp dnu" Ukázala som mu rukou aby vošiel dnu pri tom som mu hladela do oči s úsmevom na tvári.[
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vianočná akcia  Left_bar_bleue350/350Vianočná akcia  Empty_bar_bleue  (350/350)

Vianočná akcia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vianočná akcia    Vianočná akcia  EmptySat Dec 24, 2011 6:08 pm

Fumiko otvorila dvere.Ahoj mám tu koláč, je ešte horúci, kam ho mám dať?Usmial som sa a vošiel dnu, bolo tu veľa dievčat a len jeden muž.Prišlo mi to trošku divné, že je tu len jeden ale tak čo narobím už sme dvaja.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Vianočná akcia  Left_bar_bleue370/370Vianočná akcia  Empty_bar_bleue  (370/370)

Vianočná akcia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vianočná akcia    Vianočná akcia  EmptySat Dec 24, 2011 6:21 pm

Říkám si v mysli ta je tak milá, že se divím, že někdo tak milý se o mě zajímá jsem tedy rád. Trochu stydlivě poskakuje což je na ní ještě víc roztomilější. Samozřejmě že ji pozvu na drink. Co bych to byl za muže, abych nepozval dámu na drik.
" Dobře. Souhlasím. Můžeme se tedy přesunout k támhletomu malému baru. Platím já."
Přesouvám se s ní k malému baru co je v místnosti a je tam i pronajatej barman.
" Namíchejte nám 2 nejlepší drinky co umíte"
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Vianočná akcia  Left_bar_bleue600/600Vianočná akcia  Empty_bar_bleue  (600/600)

Vianočná akcia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vianočná akcia    Vianočná akcia  EmptySat Dec 24, 2011 7:54 pm

Přišel jsem do toho baráku a viděl jsem tam pouze katara a Kemichiho Čau lidi přišel jsem k nim a řekl jim jaktože tu jsme jen mi chce to nějaký holky!!
No jestly se žádná nepřipojí tak na to kašlu.
vzal jsem si kus dortu a začal ho jíst Delikatesa pronesl jsem unešeně.
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vianočná akcia  Left_bar_bleue350/350Vianočná akcia  Empty_bar_bleue  (350/350)

Vianočná akcia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vianočná akcia    Vianočná akcia  EmptySat Dec 24, 2011 7:58 pm

Všimol som si Katara a pousmial som sa.Dobrí.Šepol som si pre seba.Tak kam to môžem položiť?Spýtal som sa a namieril som si to k stolu a položil to tam.Tak dajte si, ja som už mal.Odkryl som plachtičku a ukázal sa koláč.
Vianočná akcia  Images?q=tbn:ANd9GcSl4K4f6AhPqMWYLTSFK2cUmRr-9Nb_oyKkq-3IX9pYYDBNFUIDJWBuwA
No nie je to nič extra ale dá sa to zjesť.Poškrábal som sa na hlave a išiel si sadnúť na pohovku.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Vianočná akcia  Left_bar_bleue350/350Vianočná akcia  Empty_bar_bleue  (350/350)

Vianočná akcia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vianočná akcia    Vianočná akcia  EmptySat Dec 24, 2011 9:16 pm

Daichi pomaly príde zazvoní a čaká o chvíľku mu niekto otvorí dvere a Daichi povie Dakujem vstúpil v pohode si odložil oblečenie bol len v modrom tričku a mal nohavice .Pomaly kráčal k baru Sadol si k baru a povedal Poprosím niečo , to je jedno čo, hlavne aby to bolo jemné a trocha to obsahovalo alkohol . Dnes som celkom vystresovaný a potrebujem sa uvolniť a potrebujem sa upokojiť. obzrel sa a videl Katara s nejakým dievčaťom tak sa otočil späť na barmana a pomyslel si No a mňa si nikto nevšimne . A počkať ja nemám 18 snáď mi ten alkohol predajú .Aspoň že Kataro si užíva ja si potrebujem odpočinúť a nie si užívať s nejakou dievčinou , no aj keď ani to nie je zlé . HeeH
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vianočná akcia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vianočná akcia    Vianočná akcia  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vianočná akcia
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody-
Přejdi na: