Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Informácie

Goto down 
AutorZpráva
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Informácie Left_bar_bleue1500/1500Informácie Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Informácie Empty
PříspěvekPředmět: Informácie   Informácie EmptyWed Dec 21, 2011 11:51 pm

Takže tunak budem písať pre všetkých s Kiri informácie ohladom oznamov ktorych mám alebo nejakych upozornení.Niečo v čom bude zmena tak isto ked budem chceť na niečo niekoho upozorniť nebojte sa nebudem zlá hihi všetko tu bude dôležité.Ale prosím o jedno nespamujte mi sem tento topic je len a len pre mňa.Takže pokial sa vám niečo nebude zdať tak PM chatbox alebo tak hihi budem vam vdačnná.Vaša milovaná Fumiko Terumi Mizukage.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Informácie Left_bar_bleue1500/1500Informácie Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Informácie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informácie   Informácie EmptyThu Dec 22, 2011 12:15 am

Ako s prvím by som začala ako bolo už viac krát spomenuté sú posty.Máme tu v Kirikagure naozaj skvelích shinobi ale prečo si to kaziť malími postami?My máme mať hanbu za niečo také ako su slabé posty?Myslím že každý kdo išiel do Kirikagure išiel s tým že chcem byť oddaný tejto zemi a spraviť pre ňu čo sa len bude dať a chcem aby sme boli najlepší takže teraz všetci ktorí si to čítate si zakričte bojoví pokrik somnou Sme najlepší!!!!! Takže by som ocenila keby sa naša zem upravila o posty a to tým že:

Sa budu písať minimálne 4 riadkové posty? Určite sa bude vela z vas pýtať jednu a tu samu otázku a ta znie:
A to musí byť ten 4 riadok celi vyplnený alebo nie ? Takže opoved vopred áno to znamená že minimálne 4 riadky.
Neberte to odomňa zle ale verím že sa nájdu tunak aj taký nehovorím len pre tých čo hrajú ale čo možno budu ešte len hrať takže preto vam dám malú ukážku:

Som naozaj rada že mám v Kiri Katara,Naomi,Sentio,Daichi a podobne (tým že som nespomenula ostatných si nemyslite že vás nemaám rada pretože vas mám rada všetkých na rovnako)Verím že spolu budeme všetci super vychádzať.I ked som Mizukage no nezabúdajte nemám len tento post ale som i vaša kamarátka zároveň.Takže vždy ked niečo budete potrebovať .Nejsom hlavou časťou Kirikagure ale to každý jeden z nás a tak bez vás by Kiri nebola takže som naozaj rada že sme takto spolu všetci v jednej zemi.A preto verím že Kiri dostaneme velmi vysoko.A tak ešte raz všetkym hráčom dakujem a naozaj si vás moc moc vážim a ešte ako ináč všetkých vás moc LUBKAM!!!!

Takže takto to je priatelné prekročilo to ten limit 4

Som naozaj rada že mám v Kiri Katara,Naomi,Sentio,Daichi a podobne (tým že som nespomenula ostatných si nemyslite že vás nemaám rada pretože vas mám rada všetkých na rovnako)Verím že spolu budeme všetci super vychádzať.I ked som Mizukage no nezabúdajte nemám len tento post ale som i vaša kamarátka zároveň.Takže vždy ked niečo budete potrebovať .Nejsom hlavou časťou Kirikagure ale to každý jeden z nás a tak bez vás by Kiri

Takéto postíki neberem pretože ste nepresiahli hranicu 4 riadkov.

Nerada to budem robyť ale bude to tak.Aby ste to nebrali na lahku váhu tak budem vás kontrolovať či nepíšete náhodou len pri mne dlhé posty a índe krátke takže dozerať na to budem to slubujem čestné skaucké hihi.Každý kdo poruší toto pravidlo bude bohužial trestaný.A to tak že si budem k danej osobe písať bodik čierny.Za každých 10 bodov dostane dotyčná osoba nejaký trest.Ešte som sa nerozhodla a ani som to neprebrala s Adminmi no verte mi že nič dobré to nebude.Prosím ospravedlnte mi to ale pochopte ináč sa to do vašich prstíkov nedostane.Ale ja verím že žiadne bodíki nebudu museť byť a každý deň pôjden na nsnn s úsmevom na tvári.

Takže verím že sa pekne všetci chápeme.A budem naozaj rada ked to budete dodržovať pretože uvidíte aké to je super ked nepíšem len hlavú vec ale tak isto popisujem aj okolný svet a podobne.A ked sa to bude takto dodržovať tak o chvílu nam okolné zeme budu len a len závideť verte mi.

Takže to je na úvod odomňa všetko snad vás to nebude nudiť hihi.Tak ešte raz dakujem ak si to prečítate a čo iné dodať než že vás všetkých LUBIM!!!! S pozdravom vaša:
Mizukage Fumiko Terumi


Návrat nahoru Goto down
 
Informácie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody-
Přejdi na: