Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Les Maryi

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Les Maryi Empty
PříspěvekPředmět: Les Maryi   Les Maryi EmptyMon Dec 19, 2011 7:04 pm

Les Maryi Forest10

Temný les, který ožívá svojí krásou v noci. Závan romantiky v podobě odstínů fialové a poletujících světlušek navozuje atmosféru plnou napětí a očekávání. Můstek vedoucí přes tichou říčku, v níž není jediná rybka je dokonalým místem ke klidnému odpočinku jakéhokoliv typu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Maryi Left_bar_bleue650/650Les Maryi Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Maryi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Maryi   Les Maryi EmptyMon Dec 19, 2011 8:09 pm

Nai

Doběhla jsem až k můstku v tichém lese a spustila. " Tohle je moje místo šmíráku " Usmála jsem se a podívala jsem se na Shoa, přičemž jsem za ním přišla a objala ho, mezitím co jsem mu darovala jeden polibek, po kterém následovala věta. " Ty jahody odložíme ne ? " Usmála jsem se znovu.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Maryi Left_bar_bleue650/650Les Maryi Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Maryi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Maryi   Les Maryi EmptyWed Dec 21, 2011 8:17 pm

Prišiel som za ňou a usmial som sa. Po tom čo ma pobozkala som sa na ňu nalepil a ruky som jej dal na boky. Jemne som si ju k sebe pritiahol a letmo som ju pobozkal. Ak chceš... môžeme to odložiť. Usmial som sa a ako som to dopovedal začal som ju bozkávať.
Návrat nahoru Goto down
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Maryi Left_bar_bleue650/650Les Maryi Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Maryi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Maryi   Les Maryi EmptyWed Dec 21, 2011 8:20 pm

Nai

Jen jsem se lehce usmála a rukou začala šmátrat po jeho zádech. Jemně jsem zajela pod jeho triko a vychutnávala si každou chvíli s ním, protože teď jsem chápala, jak je život krátký a jak může každou chvíli zmizet. Spacák jsem nechala rozložený na mostě, zatímco okolo nás se vytvořil krystal, kvetoucí do mnoha květů různých růží. Bylo poznat, že krystal se mění do podob podle mých pocitů. Byla jsem šťastná a zase po uši zamilovaná do jednoho a toho samého člověka. " Sho ... " Hlesla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Maryi Left_bar_bleue650/650Les Maryi Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Maryi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Maryi   Les Maryi EmptyFri Dec 23, 2011 7:40 pm

Rukou som jej zašiel do vlasou a moje pery sa presunuli na jej krk ktorý som začal bozkávať. Bol som rád, že som Nai konečne našiel. Túto chvíľu som si užíval naplno a chcel som, aby sa nikdy neskončila.
Návrat nahoru Goto down
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Maryi Left_bar_bleue650/650Les Maryi Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Maryi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Maryi   Les Maryi EmptyFri Dec 23, 2011 7:49 pm

Nai

Nechávala jsem se unášet v oblacích a jen cítila Shoa. Potichu jsem si začala sundavat tričko a se Shoem jsem se přesunula na zem.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Maryi Left_bar_bleue650/650Les Maryi Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Maryi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Maryi   Les Maryi EmptyFri Dec 23, 2011 7:51 pm

Keď sme sa presunuli na zem cítil som, ako mi dáva dole tričko.Zem nebola ani tvrdá ani mäkká. Bola akurát. Presunul som sa nad Nai a usmial som sa. Potom som ju začal bozkávať a schádzal som nižšie a nižšie až som sa ocitol na jej hrudníku. Rýchlo som zo seba doslova strhol tričko a potom som sa sústredil na jej podprsenku xD
Návrat nahoru Goto down
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Maryi Left_bar_bleue650/650Les Maryi Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Maryi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Maryi   Les Maryi EmptyFri Dec 23, 2011 8:08 pm

Nai

Podprsenka mi zkrystalizovala a rozsypala se na prach. Shoa jsem přitáhla k sobě, čímž na nás všechno oblečení zmizelo, jako kdyby někdo lusknul prsty.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Les Maryi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Maryi   Les Maryi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Les Maryi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Okolí-
Přejdi na: