Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dům Katara

Goto down 
AutorZpráva
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Katara Left_bar_bleue370/370Dům Katara Empty_bar_bleue  (370/370)

Dům Katara Empty
PříspěvekPředmět: Dům Katara   Dům Katara EmptyThu Dec 15, 2011 3:38 pm

Dům Katara Anime.kon.05.7

V tomto domě se nachází kuchyň, ložnice, obývák, koupelna a záchod. Majitelem tohoto domu je Kataro Fernandes. V domě je momentálně uklizeno a čisto. V kuchyni se nachází spousta věcí na vaření i sporák, dřez, lednička. V ložnici se nachází velká postel s pohodlného materiálu a skříně ze dřeva. Obývák nebo-li obývací pokoj ve kterém se nachází několik sedaček a stůl. U zdí je pár skříni a na zdech vysí obrazy. Všechny stěny jsou vymalovány ideálními barvami. Před vstupem do místnosti je ještě chodba kde si návštěvníci vyzouvají své boty a nechávají je na dřevěné poličce vedle dveří.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Katara Left_bar_bleue370/370Dům Katara Empty_bar_bleue  (370/370)

Dům Katara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Katara   Dům Katara EmptyWed Dec 21, 2011 4:54 pm

Procházím pomalu městem a koukám se po budovách jak má každej svůj dům a já ještě ne. Náhle spatřím menší domek který má na dveřích napsáno Kataro Fernandes a je u toho vzkaz. Tento dům jsem přijal jako odměnu i když nvm za co ale jsem rád že mám konečně svůj vlastní dům. Pod kobercem najdu klíčky a otevřu tak s nima dveře od domu a vejdu. Za sebou zavřu dveře a vyzuju si boty. Dám si je na poličku a vejdu do první místnosti a to je ložnice, která je nádherně zařízená tak zavřu dveře a jdu do další místnosti kde je pokoj pro hosty to se mi zdálo poněkud dobré i pro hosty kteří tu budou jen na jednu noc. Dále jsem vešel do obývacího pokoje kterej byl skvěle zařízenej pro společnost. V další místnosti se nacházela kuchyň s dlouhou linkou ledničkou sporákem a dalšími věcmi i stolem a židlemi. Pak už tu zbývala jen koupelna a záchod které byli oddělené aby se nenarušilo soukromý a aby se předešlo nedorozumněním i když tu budu většinou sám. Tyto místnosti spojovala jedna dlouhá chodba. Já tedy jdu do obýváku a lehnu si na gauč a odpočívám dokud se nikdo nestaví a nebo se mi bude chtít jít pryč.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Katara Left_bar_bleue370/370Dům Katara Empty_bar_bleue  (370/370)

Dům Katara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Katara   Dům Katara EmptyThu Dec 22, 2011 3:59 pm

Ležím si na pohovce a nikdo nepřichází. Je tu už celkem nuda tak se zkouším nějak zabavit, ale nic nepomáhá. Vemu si něco z ledničky a uvařím si. Najím se a napiju a pak uklížím nádobí ze stolu. Umyju ho a zase si sednu na pohovku a nudím se. Jelikož nikdo nepřichází tak si vemu klíču a pochoduju si to přes chodbu k poličce kde mám boty. Obouvám si na nohy své boty a když si je obuju tak se zvednu a otevřu dveře které vedou ven. Zavřu za sebou a zamknu dveře. Dám pod rohožku klíče tak aby je nikdo neviděl a odcházím po schodech dolů od svého domu. Už se konečně vyjasňuje a vypadá to na krásný den. Kráčím si to do třídy v akademie kde se má podle všeho uskutečnit první část chunninských zkoušek. Snad už tam dorazily i ostatní a nebudu tam jen já sám. Daichi a Kemichi jsou semnou v týmu. O Daichi vím co umí ale o Kemichim nevím vůbec nic. Snad bude k užitku. Mezitím co přemýšlím o nějakých věcech jsem se už dostal před budovu Akademie. Vcházím do ní a hledám místnost kde se uskuteční první část chunninských zkoušek. Když místnost najdu tak otevřu dveře vejdu a zase je zavřu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dům Katara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Katara   Dům Katara Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dům Katara
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody :: Kirigakure no Sato :: Domy Hráčů-
Přejdi na: