Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kouzuku Mara

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Koukuzu Mara

Koukuzu Mara


Počet příspěvkù : 1
Narození : 14. 12. 11

Kouzuku Mara Empty
PříspěvekPředmět: Kouzuku Mara   Kouzuku Mara EmptyWed Dec 14, 2011 4:55 pm

Meno: Koukuzu Mara
Hodnosť: Chuunin
Podstata: Doton,Rainton no ten ešte nemám.
KG: Shoton /晶 遁/ - je vzácné elementárne ninjutsu, ktoré dokáže vytvoriť krištáľ.V našom klane boli tri tipy krištáľov.Modrý, Rúžoví a Čierny.Modrý- Je najslabší.Dokáže odolať len Doton a Fuuton.Môže vydržať aj náraz rýchlosťou až 100 km/h.Rúžoví vydrží Doton,Fuuton a trochu aj Katon. Čierny- Vydrží Doton,Fuuton,Suiton a trochu Katon a Raiton.Toto KG treba zdokonaľovať a keď je užívateľ silní vydrží aj iné útoky.
Rodina:
Matka: Nepoznal som ju.
Otec: Zomrel vo vojne
Vek:17
Výška:150
Váha:60
Pôvod: Konoha
Dedina: Konohagakure no sato
Klan:Mara
Charakteristika: Milí, obetavý no často nervózny človek.
Sen: Nemá
Prezívka:Kou
Príbeh:Moje narodenie nebolo ničím výnimočné, narodil som sa v normálnej rodine.No teda som si to aspoň myslel.Pochádzam z klanu Mara.Mal som Shouton. Rozvíjal som svoje schopnosti.Už keď som mal 8 rokov som sa stal geninom.Raz keď som sa vracal domov tak nikto nikde nebol.Čo to má znamenať? Hovoril som si.Sledoval som niekoho kto bol v plášti.Došiel až k jazeru a tam sa zastavil.Skryl som sa do lístia a čakal čo sa bude diať.Obrovskou sa otočil a hodil kunai do stromu.Všimol som si, že má výbušní lístok.Sithol som odskočiť no on ma mňa poslal spŕšku kunaiov.No v tej rýchlosti som si nevšimol, že na nich boli pripevnené lístky.Len tak tak som stihol použiť Shouton ako šťít.Hneď ako zmizol dym som sa začal obzerať a nikde nikto.Kde si!Zacítil som pohľad na mňa otočil sa a hodil kunai do toho čo bolo v plášti.Spadlo to na zem a bola to moja mama.Čo?Mami?Vytiahol som kunai a rozbehol som sa z ňou.Vydrž to!Boli sme u lekára no trafil som ju blízko srdca a ona zomrela.Celé roky som si to vyčítal až sa raz zjavil jej duch a povedala, že som urobil správne no ja som tomu neveril. Psychicky som bol na tom dobre a stal som sa chuuninom no stále som na mamu myslel.Každí deň som chodil k jej hrobu no keď bola vojna skoro celá naša dedina bola zničená aj z jej hrobom.Nakoniec som bol nútení ísť do Konohy.
Techniky:
Bunshin no Jutsu Technika klonování Třída E
Doton: Dochuu Senkou Země.Podzemní útočná plavba Třída C
Doton: Domu Živel země:Nicota Třída B
Katon: Housenka no Jutsu Živel oheň: Technika bájného ohnivého fénixe Třída C
Konoha Senpuu Tornádo z Listové Třída D
Konoha Tsumuji Senpū Vířivé Listové Tornádo D
Shouton: Hasshou Kouryuu Krystal: Praskající Krystalový Drak Ninjutsu
Shouton: Meikyuu no Jutsu Květ ! Technika nefritového labyrintu.
Shouton: Suishourou no Jutsu Technika nefritového vězení Ninjutsu
Shouton: Suishoutou Nefritová čepel Ninjutsu

Malý chlapec:
Kouzuku Mara 69ddd0700e516198fadfd81dc2b881f8154
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kouzuku Mara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzuku Mara   Kouzuku Mara EmptyWed Dec 14, 2011 5:01 pm

ZAMÍTNUTO
Vzhledem ke kvalitě charu není možné aby jsi Shoton měl. Navíc, to už tě postava kterou máš omrzela ?
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kouzuku Mara Left_bar_bleue370/370Kouzuku Mara Empty_bar_bleue  (370/370)

Kouzuku Mara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzuku Mara   Kouzuku Mara EmptyWed Dec 14, 2011 5:03 pm

Zamítnuto. Už máš dost postav + tvoje posty jsou děsně moc krátké.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kouzuku Mara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzuku Mara   Kouzuku Mara Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kouzuku Mara
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: