Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ichiro Kiosho

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ichiro Kiosho Left_bar_bleue350/350Ichiro Kiosho Empty_bar_bleue  (350/350)

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptySun Dec 04, 2011 11:52 am

Jméno: Ichiro Kiosho
Věk: 18
Hodnost: Genin
Pohlaví: Muž
Dedina: Konoha
Rodina: Všetci sú mŕtvy.
Podstata: Fuuton, Katon no ten až keď budem juunin.
Cíl, Sen: Byť uznávaním ninjom.
Klan: ----
Kekkei Genkai: Po transplantácii oka byakugan, viem ovládať vlastnú čakru
Popis Kekkei Genkai: Byakugan (白眼 doslova znamená „Bílé oko“, neboli „Uhrančivý pohled“) je speciální dovednost (瞳術 Doujutsu – „Technika očí“), kterou přirozeně ovládají členové klanu Hyuuga. Uživatelé Byakuganu se vyznačují levandulovýma očima bez zornic. Když je Byakugan aktivovaný, má jeho uživatel kolem očí vystouplé žíly.
Jak moc něco ovládá: Ninjutsu:100%
Schopnosti: (Dám to od 0 do 10)
Inteligencia:8
Plávanie:5
Sila:7
Obratnosť:10
Rýchlosť:10
Vlastnosti: často plachý,milý...
Techniky:
Kai - uvolnenie - neznámé
Fuuton: Atsugai
Vítr: Síla krvácení - úroveň B
Fuuton: Kaze no Yaiba
Živel vítr: Větrné ostří - neznámé


Příběh: Musíš byť silný, hovoril mi hlas keď som sa bil z otcom. Bol to môj tréning ktorý som nenávidel, pretože bol strašne nároční. No raz sa stala chyba a ja som sa pošmikol a spadol rovno na kunai a vypichol som si oči. Radšej by som sa zabil ako takto trpieť. Bol som zvyknutý na to, že som stále vedel trafiť tam kam som chcel ísť. Teraz som bol radšej celé dni doma. Prežil som vo svojej izbe celé tri roky. No zrazu prišla vojna a ja som ostal sám. Zachránilo ma jendo dievča do ktorého som sa zamiloval. Chránila ma a dávala na mňa pozor. Slepota ma úplne odrovnala, nemohol som sa učiť žiadne techniky. A bol som len geninom. Pred smrťou mi otec dal svoj plášť ktorý ma dokáže zneviditelniť a zabraňovať útokom. Jedného dňa nás napadol Orochimaru a jeho poskoci. Ja som sa zas skrýval pod plášťom a ona bojovala.Mňa si vďaka plášťu nevšimli no ju zabili. Dlho som sa z toho spamätával a rozhodol som sa ísť do Konohy.Tam mi voperovali jedno oko ktoré malo Byakugan.Nakoniec som sa naučil techniky a objavil som v sebe to čo som nevedel, že mám.Nakoniec som sa dozvedel, že v detstve do mňa vložili summona ktorého mám ako druhé ja.

(byakugan zatiaľ ešte neovládam)

Ja
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:


Naposledy upravil Ichiro Kiosho dne Sun Dec 04, 2011 6:16 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptySun Dec 04, 2011 6:14 pm

Implantovaný Byakugan ne
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ichiro Kiosho Left_bar_bleue350/350Ichiro Kiosho Empty_bar_bleue  (350/350)

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptySun Dec 04, 2011 6:25 pm

ok tak byakugan mať nebudem ale potom Kujaku Myouhou
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptySun Dec 04, 2011 6:46 pm

Tak třeba pokud máš zájem o různé techniky bariér, pečetí, léčitelských technik, genjutsu, Ninjutsu, Byakugan, Shintenshi, Techniky stínů, Inuzuka ... Na výběr je toho mnoho. Objevil se zde i char s Choujuu Giga ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ichiro Kiosho Left_bar_bleue350/350Ichiro Kiosho Empty_bar_bleue  (350/350)

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptySun Dec 04, 2011 6:53 pm

tak asi toto Choujuu Giga
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptySun Dec 04, 2011 6:55 pm

Tak uprav, char máš POVOLENO, techniky uvidíme.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Ichiro Kiosho Left_bar_bleue370/370Ichiro Kiosho Empty_bar_bleue  (370/370)

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptySun Dec 04, 2011 7:28 pm

Předělej si radši celej char jestli chceš mít techniky Choujuu Giga
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ichiro Kiosho Left_bar_bleue350/350Ichiro Kiosho Empty_bar_bleue  (350/350)

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptyMon Dec 05, 2011 5:41 pm

Jméno: Ichiro Kiosho
Věk: 18
Hodnost: Genin
Pohlaví: Muž
Dedina: Konoha
Rodina: Všetci sú mŕtvy.
Podstata: Fuuton, Katon no ten až keď budem juunin.
Cíl, Sen: Byť uznávaním ninjom.
Klan: ----
Kekkei Genkai: ---
Popis Kekkei Genkai: ---
Jak moc něco ovládá: Ninjutsu:100%
Schopnosti: (Dám to od 0 do 10)
Inteligencia:8
Plávanie:5
Sila:7
Obratnosť:10
Rýchlosť:10
Vlastnosti: často plachý,milý...
Techniky:
Kai - uvolnenie
Choujuu Giga - neznámé

Příběh: Vyrastal som v Konohe na našich pôdach.Tréning, tréning a tréning , takto vyzeral môj deň keď som ešte nebol ani v akadémii potom čo som sa stal geninom vyvraždili náš klan a ja som pri bitke prišiel o oči. Nevedel som si na to zvyknúť. Prišiel som o tých ktorých som mal rád. Vôbec som nevychádzal z trosiek domu. Našťastie mi otec pred smrťou dal plášť ktorý ma zneviditeľní. No jedného dňa vstúpilo dievča na naše pôdy. Spriatelili sme sa a ona mi pomáhala a ochraňovala ma. To, že som bol slepý mi zabránilo v tom aby som sa učil nové jutsu. Sluch sa mi zlepšil až tak, že dokážem počuť veci na veľmi veľkú vzdialenosť. Nevedel som čo mám robiť a tak som si začal kresliť. Zdokonaľoval som sa každým dňom. Raz keď som maľoval na ulici ku mne niekto prišiel a naučil ma Choujuu Giga. Neveril som, že sa niečo dokážem naučiť. Túto techniku som zdokonaľoval a bol v nej naozaj dobrý.
Po dlhom čase som zistil, že dokážem ovládať vlastnú čakru.Mal som ísť na operáciu očí ktorá sa podarila.Teraz mám oči a som pripravený stať sa najlepším.



Naposledy upravil Ichiro Kiosho dne Mon Dec 05, 2011 5:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Ichiro Kiosho Left_bar_bleue370/370Ichiro Kiosho Empty_bar_bleue  (370/370)

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptyMon Dec 05, 2011 5:54 pm

u mě máš NE, jelikož pokud chceš mít Choujuu Giga tak nebudeš mít elementy. In Admin se mnou souhlasí.
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ichiro Kiosho Left_bar_bleue350/350Ichiro Kiosho Empty_bar_bleue  (350/350)

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptyMon Dec 05, 2011 5:57 pm

ok tak element ide het
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ichiro Kiosho Left_bar_bleue350/350Ichiro Kiosho Empty_bar_bleue  (350/350)

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptyTue Dec 06, 2011 6:50 pm

Jméno: Ichiro Kiosho
Věk: 18
Hodnost: Genin
Pohlaví: Muž
Dedina: Konoha
Rodina: Všetci sú mŕtvy.
Cíl, Sen: Byť uznávaním ninjom.
Klan: ----
Kekkei Genkai: ---
Popis Kekkei Genkai: ---
Jak moc něco ovládá: Ninjutsu:100%
Schopnosti: (Dám to od 0 do 10)
Inteligencia:8
Plávanie:5
Sila:7
Obratnosť:10
Rýchlosť:10
Vlastnosti: často plachý,milý...
Techniky:
Kai - uvolnenie
Choujuu Giga - neznámé

Příběh: Vyrastal som v Konohe na našich pôdach.Tréning, tréning a tréning , takto vyzeral môj deň keď som ešte nebol ani v akadémii potom čo som sa stal geninom vyvraždili náš klan. Nevedel som si na to zvyknúť. Prišiel som o tých ktorých som mal rád. Vôbec som nevychádzal z trosiek domu. No jedného dňa vstúpilo dievča na naše pôdy. Spriatelili sme sa a ona mi pomáhala a ochraňovala ma.Sluch sa mi zlepšil až tak, že dokážem počuť veci na veľmi veľkú vzdialenosť. Nevedel som čo mám robiť a tak som si začal kresliť. Zdokonaľoval som sa každým dňom. Raz keď som maľoval na ulici ku mne niekto prišiel a naučil ma Choujuu Giga. Neveril som, že sa niečo dokážem naučiť. Túto techniku som zdokonaľoval a bol v nej naozaj dobrý.
Po dlhom čase som zistil, že dokážem ovládať vlastnú čakru.


Naposledy upravil Ichiro Kiosho dne Sun Dec 11, 2011 10:26 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Ichiro Kiosho Left_bar_bleue370/370Ichiro Kiosho Empty_bar_bleue  (370/370)

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptyTue Dec 06, 2011 7:22 pm

ANO
Návrat nahoru Goto down
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptyWed Dec 07, 2011 5:24 pm

Hráčovi Ichiro Kiosho bola pridelená chakra 350.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Ichiro Kiosho Left_bar_bleue370/370Ichiro Kiosho Empty_bar_bleue  (370/370)

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptySat Dec 10, 2011 11:26 am

Ichiro prošel jsem si do detailu tvůj char a nelíbí se mi na něm pár věcí. Nevím jak jsem to mohl schválit ale budiž. V tom příběhu jak máš neviditelný plášť tak nic takového v Narutovi neexistuje, netahej sem Harryho Pottera. To je zatím první co by jsi měl změnit. Pak Choju Giga jak ji můžeš umět když si neměl oči a tím pádem nevěděl co kreslíš. Dále máš nějak dobré smysly, ale tím že si slepý tak se podle toho taky chovej. A poslední jen taková moje osobní zmínka o tom jak používáš Choju Giga. Nepoužívej ji tak lehkomyslně nebo ti dojde chakra a zemřeš. Prosímtě jako moderátor přepiš příběh aby dával smysl.

To je nyní odemně vše.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Ichiro Kiosho Left_bar_bleue1100/1100Ichiro Kiosho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho EmptySat Dec 10, 2011 1:36 pm

Nie

V príbehu zmeň že si sa naučil kresliť až po implantacií očí. Takže choujuu giga si s anaučil až po implantacií a ten neviditelny plášť tak isto dole lebo je to chorý nezmysel ak to upravíš nebude problém.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ichiro Kiosho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiro Kiosho   Ichiro Kiosho Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ichiro Kiosho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Konoha-
Přejdi na: