Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Les Natsu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Les Natsu   Les Natsu EmptyThu Dec 01, 2011 6:48 pm

Les Natsu Kumo_l10

Les, který je obset listy jedině v teplých letních dnech. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního, ale zvláštní je to, že pokud zasáhnou jen o něco studenější letní dny, les nezíská zpět svojí zelenou krásu a bude muset vydržet bez svého zabarvení do dalších pěti let. Momentálně už je to desátý rok, kdy ještě drží své listy zuby, nehty.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue665/665Les Natsu Empty_bar_bleue  (665/665)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptySun Dec 18, 2011 6:22 pm

Mokuto Takahiro

Doběhl jsem k lesu a zaposlouchal jsem se do zvuků lesa. Pousmál jsem se a pomalým krokem jsem vešel do lesa. Bylo to poprvé kdy jsem byl vtomto lese. Sice jsem netušil, kde se ta osada nachází, ale čekal jsem, že najdu nějaké stopy nebo náznaky osídlení.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue370/370Les Natsu Empty_bar_bleue  (370/370)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptySun Dec 18, 2011 6:32 pm

Bandita

Vzal výbušná lístek a hodil ho proti nepříteli.

2 Bandita

Hodil po nepřítelu Fuuma Shuriken.

3 Bandita

Nechal stvrdnout svou ruku v pevný kámen a seskočil ze stromu na nepřítele plnou silou.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue665/665Les Natsu Empty_bar_bleue  (665/665)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptySun Dec 18, 2011 6:50 pm

Mokuto Takahiro

Až mi je jich líto...dělají takový hluk...ubožáci Lehce jsem se úskokem vyhl Fuuma Shurikenu, svou rychlostí jsem se vyhl třetímu banditovy a obtočil jsem se kněmu a nohou jsem ho kopnutím do hlavy uzemnil, chytl lístek a dříve než vybuchl jsem ho hodil na třetího banditu a přitom jsem uskočil před výbuchem pár metrů dál. Dřív než zautočí, by si měli přichystat lepší taktiku. pomyslel jsem si. A přestat dělat, takový hluk...amatéři
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue370/370Les Natsu Empty_bar_bleue  (370/370)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptySun Dec 18, 2011 7:58 pm

Všichni Banditi

Všichni tři v ústraní řeknou "takový amatér ani neví že to byli klony. Dáme mu pořádnou lekci"

1 Bandita


V lese je voda a zrovna poblíž tak použiju jednu A rank techniku.
"Suiton: Daibakufu no Jutsu"
A masa vody se řítí na Mokuta a je ve velkém rozsahu tak má malo míst kam utéct.

2 Bandita


"Suiton: Suiryūdan no Jutsu"
Vytvoří se obrovská dračí hlava z vody a míří rychle na Mokuta.

3 Bandita

"Doton: Domu"
Celé jeho tělo bylo neskutečně tvrdé že ho snad nic neprorazí. Ukryl se na místě kde ho nezáhne vlna a čekal na okamžik kdy může rozdrtit Mokuta.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue665/665Les Natsu Empty_bar_bleue  (665/665)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyMon Dec 19, 2011 4:00 pm

Mokuto Takahiro

Kloni, tshce...stím jsem měl počítat...no nevadí pomyslel jsem si. Taková masa vody, to jen tak neustojím...přemýšlej...jejich hlasy se ozvaly z různých míst Když voda už byla skoro u mně, dal jsem chakru do noh a vyskočil jsem co nejvýš co to šlo, tím jsem se vyhl vodní dračí hlavě, ale nakonec sem ve vodě, stejně skončil. Celý mokrý a trochu udýchaný jsem se objevil několik metrů dál a jen jsem vyslovil. "Shōnetsu no tsunami" Ihned se zamnou objevila ohnivá tsunami řitící se na prvního a druhého Banditu, pak jsem se zaměřil na toho třetího. Zaposlouchal jsem se a pořádně si přeměřil každý zvuk. Doufám, že nebude silnější než ti dva stim Suitonem. Řekl jsem si v hlavě a čekal, až na něj odněkud zaútočí.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue370/370Les Natsu Empty_bar_bleue  (370/370)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyMon Dec 19, 2011 4:06 pm

1 a 2 Bandita
Oba byli trochu naštvaný že stále ještě žije ale pak se stalo něco co nečekali. Řitil se na ně plamen. Jelikož tu stále ještě byla voda tak oba nebyli ještě tak silní ale z poslední chakry udělali oba vodní draky kteří měli za úkol uhasit ten oheň.

3 Bandita

Se svou rukou kterou má stvrdlou na maximální úroveň se rychlím pohybem vynoří z keře a rychle zaútočí na Mokuta svou pěstí. Je to extrémní síla pokud se jí někdo takto dotkne z blízka tak z toho nevyvázne bez zranění.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue665/665Les Natsu Empty_bar_bleue  (665/665)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyMon Dec 19, 2011 7:12 pm

Mokuto Takahiro

Z prava !... pomyslím si a svou rychlostí a mrštností uskočím před jeho úderem a přitom ho stačím kopnout do zad. Při doteku mé nohy z jeho tělem se mi na tváři objeví bolestný výraz. Kámen ? Ksakru... Dopadnu na zem a ihned vyskočím na nohy. O ty ostatní bandity se zatím nezajímám a jen doufám, že má technika byla dosti silná na to, aby je zničila. Myslím, že zde bude potřeba i muj zrak.. řeknu si v hlavě a strhnu si z očí černý obvaz a podívám se na svého protivníka. Sice se ted muj sluch o něco zhorší, ale zdá se mi silný...Doton..poprvé bojuju s uživatelem Dotonu...to bude zajímavé řeknu si v hlavě a do noh a ruk mi začne proudit chakra. Po té udělám ve velké rychlosti pečetě, ale zatím techniku nehodlám použít.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue370/370Les Natsu Empty_bar_bleue  (370/370)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyMon Dec 19, 2011 7:15 pm

1 a 2 Bandita

Jsou vyčerpaní a snaží se dopnit své ztracené síly.

3 Bandita

Udeří do země a vyrve z ní kus země kterou hodi na Mokuta.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue665/665Les Natsu Empty_bar_bleue  (665/665)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyMon Dec 19, 2011 7:39 pm

Mokuto Takahiro

"Rokurai no Muchi "v rukou se mi objevily dva Raitonové biče s nimiž jsem rozsekl letící kus země na kousky. Pak jsem snima začal švihat proti banditovy všemi směry, takže není zrovna lehké se tomu vyhnout. Po té jsem jedním bičem zasáhl strom tak, aby spadl přímo na banditu a druhým bičem jsem švihl tak, aby ho zasáhl z boku.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue370/370Les Natsu Empty_bar_bleue  (370/370)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyMon Dec 19, 2011 7:44 pm

3 Bandita

Pořád měl aktivovanou techniku a snažil se uhýbat stotva se vyhl ale pak na něj padal strom ale to nebyl žádnej problém dal do něho pěstí a rozstříštil ho. Pak z boku na něj zaútočil pokusil se to chytit i když je proti raitonu slabý. Ta technikama mu trochu pomáhala to překonat když měl ruku z velice tvrdého materiálu. Byla to neuvěřitelná bolest kterou musel překonat. Chytil to tedy a škubnul s tím za sebe aby přitáhl Mokuta a napřáhl se proti němu svou pěstí.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue665/665Les Natsu Empty_bar_bleue  (665/665)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyTue Dec 20, 2011 6:38 pm

Mokuto Takahiro

Když jsem se kněmu přibližoval, volným bičem jsem švihl proti němu tak, aby se mu omotal kolem krku, což by mu dalo pěknou práci něco takového vydržet. Tím by se narušila jeho stabilita a instinktivně by se rukou snažil dostat bič z krku, tím by mě nemohl zasáhnout pěstí. Druhá možnost, pokud by bič chytil, musel by vydržet bolest v obou rukách a tím by mně pěstí zasáhnout nemohl a já bych ho už pak zničil buď odpálením několika výbušných lístků přilepením na jeho tělo, nebo dokopáním nohou plnou chakry.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue370/370Les Natsu Empty_bar_bleue  (370/370)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyTue Dec 20, 2011 6:43 pm

3 Bandita

Obmotá mu bič kolem krku a snaží se ho instinktivně rozvázat ačkoliv ho to bolí.

1 a 2 Bandita

Ačkoliv už nemaj žádnou chakru tak nenechaj přítele zemřít. Jak vidí že mu chce něco udělat tak kaaždý z nich hodí 2 kunaie z výbušným lístkem přímo na Mokuta.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue665/665Les Natsu Empty_bar_bleue  (665/665)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyTue Dec 20, 2011 7:58 pm

Mokuto Takahiro

Dopadne tvrdě nohou na jeho hlavu od které se odrazí a skočí za něj, kde se kněmu otočí a přistane nohama na stromě. Tím více utáhl bič kolem jeho krku a přitom se vyhl kunaiům, o kterých ani netušil že na něj letí. Zatáhl více za bič omotaný kolem jeho krku, který začal pronikat jeho kameným brněním. Druhým bičem, který je v banditově ruce, jsem zatáhl taky a nechal ho napnutý a jen jsem čekal až ho pustí.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue370/370Les Natsu Empty_bar_bleue  (370/370)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyTue Dec 20, 2011 8:02 pm

3 Bandita

Nakonec bolest neunesl a vzdal se.

1 a 2 Bandita

Začali po Mokutovi zběsile házet kunaie s výbušnými lístky na každé místo kam se hnul.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue665/665Les Natsu Empty_bar_bleue  (665/665)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyWed Dec 21, 2011 1:42 pm

Mokuto Takahiro

Zatáhl jsem více bičem a přesekl jsem mu sním hlavu. Druhý bič se konečně uvolnil z jeho ruky a švihl jsem sním tak, že zásáhly letící kunaie s výbušnými lístky a ty explodovaly. Já jsem to nečekal a odletěl jsem pár metrů s menšími popáleninami. Ihned jsem začal švihat svými raitonovými biči a když jsem zasáhl jeden, ten explodoval a ostatní v jeho blízkostí expolodovaly také. Tím vznikla řetězová reakce a tím začaly vybuchovat všechny ostatní lístky. Explozí se vytvořil velký oblak dýmu, díky kterému jsem měl značnou výhodu. Raitonové biče mi zmizely a já vytáhl dva kunaie, které jsem hodil přes dým směrem k místu, odkud létaly kunaie. Já jsem pak vytáhl další kunai a dým jsem oběhl velkou rychlostí přes les, abych se dostal za ně a tam je pak sejmul.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue370/370Les Natsu Empty_bar_bleue  (370/370)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyWed Dec 21, 2011 2:38 pm

1 a 2 Bandita

Když házely kunaie s výbušnými lístky tak se utvořila řetězová reakce a vše vybouchlo a vytvořil se dým boužel pro bandity kteří stále házeli kunaie s výbušnými lístky tak se omylem odpálili hodně blízko nich a oba při tom zahynuli a spadli dolů na zem. Tragická smrt pro tyto dva začátečnické shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue665/665Les Natsu Empty_bar_bleue  (665/665)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyWed Dec 21, 2011 2:53 pm

Mokuto Takahiro

Když jsem k nim doběhl, jen jsem se na ně podíval a ještě jsem do každého hodil kunai, abych se ujistil, že jsou mrtví, pak jsem je znich vytáhl, otřel krev a schoval. Začali mně trochu bolet oči, proto jsem vytáhl obvaz a zakryl je obvazem. Po té jsem vstal a zamířil hledat jejich osadu, nebo nějaký tábor. Nešel jsem moc rychle, abych doplnil své síly.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue370/370Les Natsu Empty_bar_bleue  (370/370)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyWed Dec 21, 2011 3:14 pm

Jelikož banditi byli mrtvý tak se spustila autodestrukce jejich osady. Celé to tam vybouchlo ale nikdo tam naštěstí nebyl tak se nikomu nic nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Natsu Left_bar_bleue665/665Les Natsu Empty_bar_bleue  (665/665)

Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu EmptyWed Dec 21, 2011 6:05 pm

Mokuto Takahiro

Uslyšel jsem výbuch a tak jsem kněmu vyrazil. Když jsem zjistil, že osada je zničená, ještě jsem prohledal okolí a pak vyrazil zpět k vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Les Natsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Natsu   Les Natsu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Les Natsu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Okolí-
Přejdi na: