Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Třída

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Třída Empty
PříspěvekPředmět: Třída   Třída EmptyThu Dec 01, 2011 9:57 am

Třída Kiri_t10

Třída průměrných rozměrů společně s jednou velkou černou tabulí. Třída je jako každá přeplněná lavicemi, do kterých si sedají žáci, jak nižších, tak vyšších tříd. Mohou se zde konat srazy, nabírat zkušenosti, dozvídat se nové ze světa Shinobi. Nikde jinde nenaleznete tolik informací, než zde. Samozřejmě v okruhu vesnice.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Třída Left_bar_bleue370/370Třída Empty_bar_bleue  (370/370)

Třída Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třída   Třída EmptyThu Dec 22, 2011 4:06 pm

Kráčím si to chodbou až dorazím do třídy. Otevřu dveře a vejdu dovnitř a hned za sebou zavřu. Zatím jsem tu jen já tak si vyberu nějaké místo a sednu si. Chvíly se dívám z okna a nic zajímavého nevidím. Snad už brzy přijde Daichi abych tu nakonec nezůstal sám. Ale věřím že minimálně on sem přijde. Mezitím čekání už nevím co dělat tak položím ruce na lavici a položím na ně hlavu a zavřu oči. Snažím se aspoň odpočívat i když jsem byl tak odpočatej že to snad už ani není zdravé. Pořád čekám než někdo přijde. Tabule je čistá jakoby se na ní nikdy nepsalo. Je dobře že se o třídu ti lidi staraj tak dobře. Snad to takto bude pokračovat i dál. Za mých mladých let když jsem tu studoval jsme měli hlučnou třídu a nikdo nechtěl poslouchat. Snažil jsem se pořád zlepšovat. Tak doufám že i další generace se budou snažit být silnější v určitých mezích.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Třída Left_bar_bleue370/370Třída Empty_bar_bleue  (370/370)

Třída Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třída   Třída EmptyFri Dec 23, 2011 1:23 pm

Stále nikdo nepřichází a zdá se že ani nepřijde. Zvednu se a chystám se zrovna k odchodu, když zrovna přijde do třídy posel který mě zastaví a napíše na tabuli, že se zkoušky odkládají na 26.12 a budou se konat v Yukigakure.
" Hm tak dobře. Snad to stihnu. Ve svitku jsem se dočetl že musím navštívit jedno posvátné místo kde je teleportační kámen a ten mě přemístí do dimenze kde jsou přivolávací zvířata ale zatím nevím které je moje. Snad to bude nějaké dobré."
Jakmile to dořeknu tak projdu dveřmi které nechal posel za sebou otevřené a jakmile projdu tak je zavřu a běžím k bráně, abych to stihl do té doby sepsat smlouvu. Chci totiž ještě jít na ty zkoušky.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Třída Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třída   Třída Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Třída
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Třída
» Třída
» Třída
» Třída
» Třída

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody :: Kirigakure no Sato :: Akademie-
Přejdi na: