Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Svatyně

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 1:27 pm

Itachi
Cítil jsem kroky blížící se blíž a blíž. Seděl jsem na kamenném trůnu, za kterým byl umístěn znak Kitsune, liška. Podíval jsem se svým sharinganem skrz vchod a viděl jsem chakru mého malého pošetilého bratra, Sasukeho. " そのしゃりんがん、おまえはどこまでみっている?/ Tvůj Sharingan ... Jak daleko s ním vidíš ? " Zeptal jsem se s jeho blížícími se kroky a laxně seděl dál se skříženýma nohama. Jeho pohled přesvědčený o tom, že tu dnes zemřu, ve mne vzbuzoval klid. Přecejen to byl můj ... malý bráška ... Podíval jsem se na něj Sharinganem a čekal nějakou chválihodnou odpověď.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Svatyně Left_bar_bleue1100/1100Svatyně Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 1:44 pm

Kráčal som vpred do svatine.Neprestajne som sa blížil každým krokom viac a viac so svojím sharinganom som videl len jediné smrť Itachiho.Moj posledný krok sa ozval v tejto svatyni.Ked som sa rozhliadol videl som Itachiho sedeť na trune.Hm uži va si svoje posledne chvíle na tomto svata."Hm čo všetko s ním vidím?To čo vidim práve teraz,Itachi.Je tvoja smrť.Kráčal som dalej vpred až som zastal pred schodami a hladel do očí človeka čo som ho kedysi povaťoval za brata.Mlčki som tam stál a stále hladel do jeho očí ktoré vyvraždili celí náš klan.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 1:49 pm

" Hm ... Tak ... " Řekl jsem a zmizel z trůnu, přičemž jsem se objevil u Sasukeho Ramene. " To pojďme uskutečnit " Dodal jsem. Bleskově jsem se s Kunaiem v ruce otočil a snažil se Sasukeho bodnout. Čekal jsem blokaci, která byla snadná, díky jeho Sharinganu. Sice to bylo Genjutsu, ale ihned po vyblokování jsem do Sasukeho kopl a on, než stihl ustát ten výkop, jsem ho odhodil tím kopem několik metrů dál.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Svatyně Left_bar_bleue1100/1100Svatyně Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 2:00 pm

Len som sa usmial a hned som vytiahol kusanagi.Pri čom som blokoval jeho kunai,snažil som sa ho podknuť a zasiahnuť lenže on to predvýdal a odhodil ma dalej pričom mi Kusanagi vyletela hore do stropu a zapychla sa.Ako som dopadol len som spravil pečate"Chidori"sledoval som jeho výraz no tento krát ho to nijak neprekvapilo.Postavil som sa a bežal som jeho smerom."Chidori Nagashi"Položil som ruku na zem a prud blesku sa začal rozliahavať pri čom Itachi vyskočil hore lenže ja už som stál hore a v ruke držal kusanagi pri čom som ho prepychol a dopadol s ním na zem.Povedal mi že som zosílil no nijak som na to nereagoval."Itachi mám na teba posledný dotaz".
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 2:04 pm

Moje ruka se pouze zvedla k jeho očím a ukázala na trůn. Seděl jsem tam tiše a sledoval Sasukeho. Jenže poté mi projela hrudí bolest. Nejen já jsem použil genjutsu. Chvíli se mě Sasuke vyptával a mluvil o tom, jak bude všechno říkat jenom jednou. Dětinské.Můj chladnýá výraz vyměnilo překvapení a já vykašlal krev, sledujíc Sasukeho klon, rozpadlý na několik hadů. " Genjutsu ? "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Svatyně Left_bar_bleue1100/1100Svatyně Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 2:15 pm

Skrečeny za trunom a s kusanagi v ruke ktorou som mu zasiahol pod srdce aby som ho nezabil som čakal až kým hady sa rozpadli."Mám na teba posledný dotaz,to je to,čo som hovoril,hajzel!!"Kusanagi som trocha posunil viššie."Odpovec na moju otázku,bolesť v tvojej hrudi neustupi pokial mi neodpovieš".Dobre vedel prečo som minul kriticke miesto."Vtedy si mi povedal,pokial v sebe prebudím Mangekyou Sharingan budeme celkom traja,kdo ovladli jeho sílu,potom má zmysel nechať ma na žive.Tá tretia osoba čo má sharingan Ktory s Uchihov to je?Prečo sa o to zaujmam?Lebo jeho zabijem ako dalšieho,ked si vyvraždil celí klanspomenul si že zostal ešte niekdo,takže tento Uchiha ktorého si nezabil išiel v tom s tebou.Ani ty by si nedokazal bozabíjať celí sbor."Kdo je to?!"Oapť som kusanagi potlačil hlbšie
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 2:19 pm

" Uchiha ... Madara ... " Řekl jsem a pokračoval po jeho reakci. " Nevěř si, ale je pravda že Uchiha Madara je naživu .. Je to jen tvá domněnka že zemřel ... " Dodal jsem a navíc pokračoval. " Lpíme na tom co známe, ale to co neznáme odvrhujeme a nevěříme tomu .. Jenže i to může být realita ... " Řekl jsem v klidu sedíc s propíchnutým hrudníkem. Neprobodl mi srdce ... Tse ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Svatyně Left_bar_bleue1100/1100Svatyně Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 2:27 pm

Opať mi začal vyhadzovať na oči čo sa kedysi stalo že bol brat podla mna a podobne bachorky čo ma na chvílu ako keby položilo."Bol som mladý bol som v tom že je to len iluzia,že som bol polapený v tvojom genjutsu,chcel som tomu uveriť,ale bola to nepochybne realita!!!"Otočil som pohlad za seba a použil chidori eisou vedla hlavi Itachi ktorý opať sedel za mnou."Moje oči su neni take iste ako bývali!Moj sharingan dokaže prehliadnuť genjutsu!"Opať čo bol zasiahnutý Kusanagi zmizol kedže som tuto iluziu prekukol."Prečo neskončíme toto hranie?"Zrušil som chidori eisou a opať hladel do jeho očí.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 3:01 pm

Stoupl jsem si a postavil se před Sasukeho. " Tak tentokrát tě vezmu za slovo ... Být si jistý sám sebou je fajn ... " Řekl jsem a začala naše přestřelka shurikeny. Jen já byl schopný v ní ještě vytvořit stínový klon. Po této přestřelce jsme k sobě se Sasukem vyjeli obrovskou rychlostí. Chvíli jsme se přetlačovali, ale pak zpoza mne vyskočil můj klon a hodil po Sasukem kunaie.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Svatyně Left_bar_bleue1100/1100Svatyně Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 3:24 pm

Kso dokazal vytvoriť bunshin aj počas hádzania shurikenov.S prekiatej pečate mi vyšiel had ktorý ma obtočil a zabránil trafeniu kunaiov potom hlava hada vyšla po Itachim ktorý sa uhol aj s klonom.Chvílu sa had okolo mna točil a potom zmizol,v ruke som mal roztočený fuuma shuriken ktorý som hodil po klone,moj shuriken sa stretol s jeho kunaiom no ja som držal spojenie raiton so shurikenom a tak to malo vačšiíu silu než normálne.Klon som zasiahol a ten sa rozplinul na vray,ktoré leteli ku mne.Ked boli dostačujuco blízko sa s ničoho nič pri mne zjavil Itachi a kopol ma čím som letel až ku stene.Dopadol som na zem.Chcel som vytvoriť chidori lenže on ma lapol.Svoju pravu ruku položil na moje oko a pomali mi ho začal vyberať až sa nakoniec tak stalo a on vybral moje oko.Ja som sa chytil za to to v čom som mal kedysi oko a to začalo krvácať.Dal som dole ruku a sledoval ako mi z nej teče krv.Itachi si chcel zobrať aj druhé lenže moje krídlo s preklaitej pečate ho zastavilo.S aktivovaním prvím stupnom som sledoval ako si do nejakej lahvičky ukladá moje oko.Napokon sa opať zobrazil za mnou a drapol ma do svojich ruk.Opať ku mne pristupil a s krvavými prstami mi išiel opať po oku, čím sa mi automaticky aktivoval druhý stupen pečate.Ten čo ma držal zo zadu cez neho vyšli hady.S ničoho nič sa spustila tlaková vlna všetko sa zastavilo a oapť sme sa octili kde sme začali.Ja som sa držal za oči až nakoniec som padol na zem.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 3:37 pm

Padl jsem na kolena stejně jako Sasuke. " Ty jsi ... Prolomil Tsukuyomi ?! " řekl jsem rozrušeně a sledoval Sasukeho. Držel jsem se za oko, ale po chvíli jsem vstal a začal mluvit. " Právě jsi během Tsukuyomi viděl, jak ti vytrhávám oko ... Teď mi dovol abych to převedl do reality ... " Začal jsem skládat pečetě na Amaterasu, při kterých mě ale Sasuke vyrušil a já vyskočil před vrženým Fuuma Shurikenem, který mě prasknutím trefil do nohy. Mlčel jsem, ale byla na mě vidět bolest. Kus Shurikenu jsem vytáhl ze stehna, ale pohybovat jsem se naštěstí mohl. Když na mě Sasuke použil Katon: Goukakyo společně s Chidori, které nás dostalo na střechu, použil jsem ho také, a snažil se Sasukeho odehnat ode mne. Po chvíli jsme začali oba tvořit pečetě a přetlačovat se našimi ohnivými koulemi (Technikami xD). Já po chvíli otevřeným okem použil techniku ... " AMATERASU ! "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Svatyně Left_bar_bleue1100/1100Svatyně Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 3:52 pm

Amaterasu pohltilo moju ohnivu techniku a napokon zmizlo.Vonku prešiel jemny vánok a dalej som sledoval Itachiho.Po chvíle som sa dal na bočny utek pri čom on opač aktivoval Amaterasu ktoré ma následovalo utekal som dalj a dalej ale Amaterasu ma kaťdým mojím krokom dohánalo až ma nakoniec polapilo.Padol som na zen horiac od Amaterasu.Napokon som sa roztopil na kyselinu a v strope bola diera.Spomenul som si ako som to spravil chidori som si spravil dieru a potom som sa ako had svliekol s kože a ocitol sa na zemi."Na toto som čakal"Aktivoval som druhý stupen prekliatej pečate.Pozeral som sa hore a potom som spravil špecialnu pečať."Katon Gouryuuka no jutsu"Zo spoda začali vylietavať obrovské ohnivé hlavy do vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 3:57 pm

Seděl jsem nad ním, přičemž se rozplynul. " Orochimaru no Kawarimi ka ... " Zeptal jsem se pro sebe, zatímco strop roztříštilo několik dračích hlav. Uskočil jsem, ale jedna z nich mi popálila rukáv a popálila ruku. Poté jsem dopadl na zem a Sasuke mluvil o jeho poslední technice. " Vím že už žádnou chakru nemáš ... Tak nekecej ... " Řekl jsem a začal padat silný déšť, přímo liják.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Svatyně Left_bar_bleue1100/1100Svatyně Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 4:07 pm

"Máš pravdu už nemám žiadnu chakru, použil som poslednu na ten katon ale To si naozaj myslíš, že som s tebou došiel bojovať nepripravený?Bude to len chvílaTáto technika je Ako Amaterasu,neni možné sa jej vyhnuť,ako si si želal tak ťa znova zabijem."Hore na oblohe sa začal tvoriť neuveritelne veký elektrický výboj.Vytvoril som v ruke chidori a vyskočil na velku kamenu stenu s klanovým znamením."Táto technika pošle blesk z oblohy,ja iba nasmerujem jeho silu na teba."Jutsu no nawa Kirin,koi zmzneš za býbuch hromu"Položil som ruku na zem a obluda čo bola v oblohe vyštartovala po Itachim bol to zlomok sekundy a nastal velky výbuch.Chvílu držiac chidori som sledoval Itachi ako leží na zemi až som napokon zrušil techniku a tak isto aj sharingan."Je koniec".Padol som na kolena a rozdýchaval sa.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 4:13 pm

" Tohle je ta smrt jak jsi si jí představoval ? " Zeptal jsem se s aktivovaným Susano´o. " Když jsem probudil Mangekyo, probudila se vedle Amaterasu a Tsukuyomi ještě jedna technika ... Susano´o ... Bez té bych byl teď mrtvý ... " Řekl jsem a sledoval Sasukeho. " Jestli už nic nemáš, dej mi své oči ... " Dodal jsem a sledoval ho. Přitom se s ním dohadoval Orochimaru, který vytvořil tu svou obludu, Yamata no Orochi. Pomalu jsem všem odsekal hlavy dokud nezůstala jedna jediná. Z té vylezl Orochimaru. " Konečně se ukázal ... " Zašeptal jsem si a upřeně ho sledoval. Začal se chvástat, ale neposlouchal jsem ho. Jen jsem ho probodl Totsukou a tím ho zapečetil. " Co tam máš dál ... Sasuke ... "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Svatyně Left_bar_bleue1100/1100Svatyně Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 4:25 pm

Orochimarova pečať zmizla a sledoval som Itachiho niečo s as ním dialo začal vypluvať vela krvi.No nijak ma to nezaujmalo a vytiahol som s kapsičky kunai ktorý letel na Susano.Po výbuchu tá obluda bola opať vo svojej forme a Itachi na nohách.Pomali začal kráčať ku mne tak som vytiahol tento krát kunai priviazaný s ocelovým lankom a na tom vybušné lístky ktoré som hodil po Susano no i tak stále nič stále sa tá technika držala.Vytiahol som Kusanagi a zautočil na Susanoo pri čom ma to odhodilo a Kusanagi letela dohvie kam preč.Oprel som sa o stenu a hroziac sledoval a čakal že teraz si vezme moje oči.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 4:50 pm

Blížil jsem se k Sasukemu blíž a blíž. " Moje .. oči ... " řekl jsem a ploužil se za ním. Ruce jsem natahoval ve výši jeho očí. Byl jsem už přímo u něj, když v tom jsem ho ťukl do čela. Po chvíli jsem se na něj usmál a spustil " Yuruse ... Sasuke ... Kore de Saiko da .. " Jakmile jsem to dořekl, usmál jsem se naposled a padl k zemi. Byla to chvíle, než jsem zemřel ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Svatyně Left_bar_bleue1100/1100Svatyně Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 4:56 pm

Neveriacky som hladel do prázdna moj pohlad som zameral na chvílu na Itachiho a potom naspať som hladel pred seba.Krv čo som mal na čele od neho mi stiekla do oka ktoré som zavrel.Po chvíli som stratil vedomie a padol som na zem kvoli zraneniam a od unavy.Tak isto ako Itachi som ležal na zemi nehybne.Bolo mi jedno čo sa s mojím telom stane hlavne že som splnil svoj ciel smrť Itachiho.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Svatyně Left_bar_bleue2000/2000Svatyně Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně EmptySun Nov 20, 2011 5:06 pm

Objavil som sa na mieste s úsmevom pod maskou.
"Tak tu ho máme," pomyslel som si viacmenej sám pre seba a pohliadol jak na Itachiho, tak na Sasukeho. Nezdržiaval som sa však zbytočne dlho. Pokľakol som k ním a zmizol s obomi telami pomocou Jikukan Ido preč.

- PRESUN -
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Svatyně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatyně   Svatyně Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Svatyně
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Svatyně

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Zem železa-
Přejdi na: