Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Neaktivny

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Neaktivny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Neaktivny   Neaktivny - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 8:36 pm

First topic message reminder :

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Neaktivny - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Neaktivny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Neaktivny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivny   Neaktivny - Stránka 2 EmptyTue Nov 22, 2011 7:05 pm

*Tak rychle?*
nevěděla jsem, co mám udělat, asi půl vteřiny jsem stála na místě a sledovala jsem nepřítele, který na mě útočil.
V rychlosti jsem stiskla ruce k sobě, vlastně ani nebyl čas nahromadit mnoho chakry.
Nahromadila jsem za tu chviličku dost chakry, aby zeď vydržela útok.
"Kabe raito no jutsu."
řekla jsem, nebo spíš jsem jenom špitla a přede mnou se objevila zeď, která zastavila útok nepřítele.
Ale cítila jsem, že zeď slábne, odskočila jsem proto dozadu, zeď ovšem zůstávala na stejném místě.
_______________
Ruce mám pořád u sebe. ;)
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neaktivny - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Neaktivny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Neaktivny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivny   Neaktivny - Stránka 2 EmptyTue Nov 22, 2011 7:21 pm

Ako som si všimla a Hanaki sa vyhla technike okamžite som zapla, a poskladala pečate.
,, Suiton: Mizurappa."
Z úst my začali šľahať prúdy vody priamo na nepriateľa, zalomili sa mu kolená a unášala ho smerom k spádu.
,, Tak povie mi už niekto čo sa tu za vtedy stalo.?"
Povedala som naliehavo panovačným hlasom
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Neaktivny - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Neaktivny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Neaktivny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivny   Neaktivny - Stránka 2 EmptyTue Nov 22, 2011 7:50 pm

Zrušila jsem stěnu a dala jsem ruce od sebe.
"Nejspíš se pokusil zničit pečeť, ale nevím, co přesně chtěl udělat."
řekla jsem a sledovala jsem nepřítele.
*Jeho nesmím podceňovat!*
řekla jsem si v duchu a připravovala jsem se na další techniku.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Neaktivny - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Neaktivny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Neaktivny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivny   Neaktivny - Stránka 2 EmptyTue Nov 22, 2011 7:53 pm

*Ach jo, kam mám furt běhat...*
pomocí Shunshin no Jutsu jsem se dostat pár metrů od Hanaki, ale byl jsem v dostatečném odstupu od nepřítele. (-5)
Byakuganem jsem sledoval tok jeho chakry.
*Jako kdyby... si... spevnil tělo.*
udiveně sledoval tok jeho chakry, ovšem byl jsem schopný kdykoliv se ubránit jeho útoku.

Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neaktivny - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Neaktivny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Neaktivny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivny   Neaktivny - Stránka 2 EmptyTue Nov 22, 2011 8:00 pm

,, Čo akú pečať o čom to hovoríš?"
Spýtala som sa sledujúc stále nášho súpera. Už bolo priamo na spáde.
Čakala som čo spraví, no trocha som bola vybúraná ztho čo mi hanaki povedala. Nedávala mi moc informácií.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Neaktivny - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Neaktivny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Neaktivny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivny   Neaktivny - Stránka 2 EmptyTue Nov 22, 2011 8:03 pm

"Gomen, vlastně jsi tady nebyla.... Kiyoshi objevil pečeť, vlastně ani já nevím, kde přesně je, ale viděli jsme skupinu lidí, to byli ty bushiny a z toho se vyklubal tenhle týpek."
řekla jsem, sledovala jsem nepřítele.
Ale chvílemi jsem se dívala po okolí, hlavně jsem se pokoušela nenápadně kouknout dozadu, což je velmi složité, takže jsem se dívala jenom po okolí před sebou, ale nepřestávala jsem dávat pozor na nepřítele.
Myslela jsem, že by zde mohli být i další nepřátelé.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Neaktivny - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Neaktivny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Neaktivny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivny   Neaktivny - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 1:10 pm

Stál jsem a všiml si, kde se jeho chakra hromadí
*Takže on si svoje tělo zpevňuje nebo co.*
pomyslel.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Neaktivny - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Neaktivny - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Neaktivny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivny   Neaktivny - Stránka 2 EmptySat Nov 26, 2011 7:12 pm

/ Promiňte, že to píšu sem a taky, co píšu, ale už mě nebaví čekání na post od Marwina.
Omlouvám se a možná, že to podrývá Marwinovu autoritu, ale prosím aby si Marwin uvědomil, jak dlouho na jeho post čekáme.
Nevím, jak je to s Neome a Kiyoshim, ale mně to prostě vadí.
Neome se mě na něco ptala a já jí odpověděla, takže nemá, co napsat.
Kiyoshi už taky postnul a já jsem postla taky, takže je čas, aby postnul náš milý Marwin.
Děkuji/
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neaktivny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivny   Neaktivny - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Neaktivny
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: