Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kurokodairu Mizūmi

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kurokodairu Mizūmi Empty
PříspěvekPředmět: Kurokodairu Mizūmi   Kurokodairu Mizūmi EmptyThu Nov 17, 2011 4:51 pm

[right][justify][center][left]


Naposledy upravil Noki Hōzuki dne Sun Nov 27, 2011 4:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Kurokodairu Mizūmi Left_bar_bleue650/650Kurokodairu Mizūmi Empty_bar_bleue  (650/650)

Kurokodairu Mizūmi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurokodairu Mizūmi   Kurokodairu Mizūmi EmptyThu Nov 17, 2011 6:12 pm

Yukiyuya Yami

Seděla jsem při jezeru a dívala se na nebe,které bylo opět bez jakéhokoliv mraku a nohy měla v průzračném vodě,která mi teď ochlazovala v podstatě celé tělo. Dneska je zase hezky...To teplo mi už pomalu začíná lézt na nervy,ale co nadělám,mohla bych se jít podívat do vesnice,přeci jen otec mě už nepozná a jiní lidé mě neznají. Ďábelsky jsem se zašklebila a sundala si kapucu z hlavy,kterou jsem na ní až doteď měla,moje bloňdaté vlasy kratšího střihu si musely oddychnout,protože byly konečně na čerstvém vzduchu a ne schované pod černou kapucou jako obvykle. Také se prý někdo stal novým Mizukagem po úmrtí toho minulého,zajímalo by mě kdopak to může být,takže další důvod navštívit tu bláznivou vesnici. Zašklebila jsem se a ještě chvíli si uživala tu příjemně studenou vodu v jezeře,ve kterém jsem si máchala nohy...
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kurokodairu Mizūmi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurokodairu Mizūmi   Kurokodairu Mizūmi EmptyThu Nov 17, 2011 6:18 pm

Noki Hōzuki

Celá zem sa začala chvieť, a bolo počuť ohromný štekot. Ako keby sa valilo stádo psov, odrazu za Yukiyuyu doskočil ohromný trojhlavý pes, a na ňom mladá Mizukage. Tá sa len pousmiala, a z jej summona zišla dole, a prešla pred neho. Úsmevom sa pozrela na Yukiyuyu.
"Yukiyuya, ohromne silná Shinobi, ktorej sila je v jej úžasnej Kekkei Genkai. Volám sa Noki Hōzuki, som nová Mizukage, a myslím že mám pre teba ponuku, ktorú by si nemusela zamietnuť." Noki bola nezvyčajne milá, no plány, ktoré mala s touto ohromnou kunoichi boli dôležité, a preto nechcela nič riskovať.
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Kurokodairu Mizūmi Left_bar_bleue650/650Kurokodairu Mizūmi Empty_bar_bleue  (650/650)

Kurokodairu Mizūmi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurokodairu Mizūmi   Kurokodairu Mizūmi EmptyThu Nov 17, 2011 6:36 pm

Yukiyuya Yami

Najednou jsem za sebou uslyšela štěkot psa,podle dunění země to muselo být obrovské zvíře,takže jsem jen vyndala nohy z vody,obula si boty a otočila se směrem,odkud ke mě doléhal štěkot,když v tom už u mě to stvoření bylo. Tříhlavý pes? Jaj co dnes už existuje za mutace to nepochopím... Tiše jsem si povzdychla a s takovým nezájmem si pozorovala ty dva přízraky,které se tu odněkud objevily. Nová Mizukage? Takže baba? Kam jsme se to dopracovali,ale budiž...Pozoruhodné že jsi mě našla,celkem zvláštní že víš o mojí Kekkei Genkai a navíc já jsem potulný ninja,proč myslíš,že bych tě vůbec měla poslouchat co?! Škodolibě jsem se usmála,zvedla se ze země,sebrala svojí kosu a šla si obhlédnout tu madam. Já jsem Yukiyuya Yami,ale moje jméno už určitě znáš,z kterého klanu pocházím také jistě víš,ale tvůj mazlik mě přesvědčil na to,abych tě alespoň vyslechla a poté zvážila tvojí nabídku,takže poslouchám... Poklidně jsem se opřela o strom a nepřátelsky si prohlížela tu kunoichi,která tu přede mnou stála,z ničeho nic jsem cosi uslyšela,můj smysl pro detaily byl na velmi dobré úrovni,takže dalšího člověka jsem prostě nemohla přehlédnout. Aaa návštěva! Nelidsky jsem se usmála a oblízla si rty,přičemž pevně schytla kosu do ruky...
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kurokodairu Mizūmi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurokodairu Mizūmi   Kurokodairu Mizūmi EmptyThu Nov 17, 2011 6:42 pm

Noki Hōzuki

Po tom, ako uvidela genina z inej dediny, len naznačila Suichubovi, aby išiel pre neho, ten ho zobral za jeho oblečenie ho držal v jeho ústach. Následne rýchlo máchol hlavou, a genina vyhodil na druhú stranu jazera. Bol to znak aby sa tam už nevracial, a Noki dúfala, že to pochopí.
"Takže... V Kirigakure no Sato máme mnoho silných ninjov, ale ty... tvoje obranné schopnosti sú špeciálne a potrebujem ťa, pretože situácia začína byť horšia a horšia." Pomyslela si, potom jej však úsmev na tvári zmizol.
"Má to aj výhody. Keďže ti verím, aj keď ťa nepoznám, myslím že nevyzeráš byť ako zlý človek. Budeš môj zástupca, pretože vládu nad Kirigakure no Sato sama nezvládam." Do Yukiyuyi vkladala naozaj mnoho, pretože verila, že v podstate vôbec nie je zlá, no bol to dosť veľký risk, ale Kirigakure no Sato potrebovala zmenu.

Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Kurokodairu Mizūmi Left_bar_bleue650/650Kurokodairu Mizūmi Empty_bar_bleue  (650/650)

Kurokodairu Mizūmi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurokodairu Mizūmi   Kurokodairu Mizūmi EmptyThu Nov 17, 2011 7:47 pm

Yukiyuya Yami

Jakmile ten obří pes vzal nepřítele do tlamy a hodil ho kamsi daleko,jen jsem si smutně vzdychla a znovu se zadívala na Mizukage. Horší a horší? Podle mě si za to ale Kiri může sama,ale jak myslíš! Řekla jsem zahořkle a na chvilku zavřela oči,připomněla jsem si minulost ve vesnici,která nebyla zrovna nejlepší,ale pak se mi v hlavě objevil otec a jeho úsměv,kterým mě vždy utěšoval,rychle jsem oči zase otevřela a s takovým neutrálním výrazem se zadívala do očí Noki. Zástupce? Ale mladá dámo,copak jste zapomněla,že jsem už zabila jednoho člověka z vaší vesnice a potom mnoho dalších z okolí? Pokud si toto chceš vzít na triko tak prosím,klidně se s tebou vrátím do vesnice,ale nečekej odemně nějaký hluboký respekt či snad plnou oddanost Kiri,stále jsem z ní přeci utekla nebo ne? Zašklebila jsem se a překřížila ruce na hrudi,chtěla jsem slyšet odpověď Mizukage,protože přeci jen udělat z potulného shinobi svého zástupce,nebylo jen tak rozhodnutí na pár minut,ale chtělo to velké plány do budoucna...
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kurokodairu Mizūmi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurokodairu Mizūmi   Kurokodairu Mizūmi EmptyThu Nov 17, 2011 7:58 pm

Noki Hōzuki

"Ale presne to potrebujem. Človeka, ktorý sa na Kiri nepozerá z toho najlepšieho hľadiska. Je mi jasné, že je to risk, ale neverím že si zlá." Pošeptala, pričom sa pozrela aj na jej summona, ktorý práve prišiel ku nej.
"Súčasný stav Kirigakure no Sato je vina predchádzajúceho Mizukageho, ktorý nakoniec odstúpil, a aj zomrel, ale ja som tu pre to, aby som Kirigakure no Sato opäť prebrala k životu, aby som tam zohnala novú krv, novú silnú krv. A môžem povedať, že si jedna z najsilnejších obranných Shinobi vôbec, a to presne potrebujeme. Kirigakure no Sato má veľmi krušné časy... ale to už ty vieš" Pokračovala v tichom hlase, pretože jej bolo jasné že Yukiyuye sa do toho moc nechce, ale aj jej prístup jej svedčil o tom, že by na ten post bola predsa ideálna.
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Kurokodairu Mizūmi Left_bar_bleue650/650Kurokodairu Mizūmi Empty_bar_bleue  (650/650)

Kurokodairu Mizūmi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurokodairu Mizūmi   Kurokodairu Mizūmi EmptyThu Nov 17, 2011 8:15 pm

Yukiyuya Yami

Máš velmi zajímavou teorii o mě a mém chování,též tvoje odhodlání už o tobě něco vykazuje a zdá se,že svojí pozici bereš velmi vážně dámo...Takže dobře,pokud chápeš můj nepříliš dobrý vztah ke Kiri a i přes riziko zrady a vyzrazení informací o tvé vesnici jiným lidem,mě stále bereš jako zástupce budiž! Uchechtla jsem se,kosu si dala zpět na záda a trochu se protáhla. Neboj se vím o všem,co Kiri prožila a doteď prožívá,beru tě tedy za slovo,ale mojí plnou podporu nečekej,už jen kvůli tomu,že nemám ráda ženské pohlaví! Ale ty vypadáš celkem silně a mile zároveň,možná si budeme rozumnět,ale to je zatím ve hvězdách! Široce jsem se usmála a hlasitě si zívla,protože představa,že se zase vracím do vesnice,ve které jsem už jednou zabíjela mi nijak náladu nezlepšila,ale věřila jsem v to,že mě už nikdo z Kiri nepozná. A také nečekej,že za tebe budu dělat papírování,protože tohle odemně žádat nemůžeš! Jako tvůj zástupce si vynahrazuji právo neplnit nějaké bezcené kusy čehosi! Tentokrát jsem se usmála,ale už více přátelsky a s rukama za hlavou kývla na Mizukage,že mě tedy přesvědčila a já jí budu následovat...
~ přesun ( ? xD ) ~
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kurokodairu Mizūmi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurokodairu Mizūmi   Kurokodairu Mizūmi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kurokodairu Mizūmi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: