Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Neome vs. Jiraya

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neome vs. Jiraya Left_bar_bleue700/700Neome vs. Jiraya Empty_bar_bleue  (700/700)

Neome vs. Jiraya Empty
PříspěvekPředmět: Neome vs. Jiraya   Neome vs. Jiraya EmptyWed Nov 16, 2011 8:26 pm

Napíš ty
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neome vs. Jiraya Left_bar_bleue1000/1000Neome vs. Jiraya Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Neome vs. Jiraya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neome vs. Jiraya   Neome vs. Jiraya EmptyWed Nov 16, 2011 8:33 pm

došiel a povedal táák dáme sa do toho inak ja som jiraya , dámy majú prednosť môžeś začať a pri tom pozeral na naome
-----
prvy boj po dlhsom case:D
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neome vs. Jiraya Left_bar_bleue700/700Neome vs. Jiraya Empty_bar_bleue  (700/700)

Neome vs. Jiraya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neome vs. Jiraya   Neome vs. Jiraya EmptyWed Nov 16, 2011 8:39 pm

,,Tak teda ja mám začať, no ako myslíš len dúfam, že toho nebudeš ľutovať."
Pozrela som sa priamo na neho, no potom som sa poobzerala po okolí.
Hľadala som zdroj vody no nejaký som nenašla. Našťastie tráva bola posiata vodou a v tom bola moja výhoda. Prikrčila som sa k zemi a oboma rukami som sa jej dotkla. Následne som jednou rukou vytiahla 2 shurikeny a hodila ho po Jirayovi, držiac sa druhou rukou zeme.
,,Ja som Neome, a dúfam, že tento boj si budeš pamätať celý život."

//neboj aj ja
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neome vs. Jiraya Left_bar_bleue1000/1000Neome vs. Jiraya Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Neome vs. Jiraya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neome vs. Jiraya   Neome vs. Jiraya EmptyWed Nov 16, 2011 8:47 pm

Jiraya odskočil doprava a hodil 2 kunaie do letiacej dráhy shurikenov , začal robiť pečate a povedal Pekný hod ,Katon:Endan oheň smeroval priamo na neome a jiraya sa pohyboval do kruhu okolo neome a trocha pri tom sledoval okolie
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neome vs. Jiraya Left_bar_bleue700/700Neome vs. Jiraya Empty_bar_bleue  (700/700)

Neome vs. Jiraya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neome vs. Jiraya   Neome vs. Jiraya EmptyWed Nov 16, 2011 8:53 pm

Oheň dohorel sa ja som sa objavila pred jirayom, bez zranenia.
,, Hm katon, tak no neviem či ti práve toto jutsu bude prínosom c tejto bitke."
Zdvihla som sa zo zeme a oprášila sa.
,, Možno sa pýtaš, ako to. Ak dovolíš predvediem."
Poskladala som pečate, vytiahla z vrecka 2 kuanie a hodila po jirayovi.

/40 chakra
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neome vs. Jiraya Left_bar_bleue1000/1000Neome vs. Jiraya Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Neome vs. Jiraya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neome vs. Jiraya   Neome vs. Jiraya EmptyWed Nov 16, 2011 9:01 pm

keďže behal okolo neome tak ho netrafili kunaie ale pre istotu odkočil raz doprava a raz doľava a potom povedal hadzať zbrane , asi čakáš kým si miniem chakru ale si na omyle to sa ti tak ľahko nepodarí postavil sa do vypaleného kruhu ktorý zostal po jeho katone a vyhodil 2 kunaje po Neome vyskočil a hodil nad dve kunaje shuriken a čakal čo urobí protivník
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neome vs. Jiraya Left_bar_bleue700/700Neome vs. Jiraya Empty_bar_bleue  (700/700)

Neome vs. Jiraya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neome vs. Jiraya   Neome vs. Jiraya EmptyWed Nov 16, 2011 9:09 pm

,,Hm kunaie."
Poskladala som pečte
,,Kimyōna monsutā."
Z ramena sa začala objavovať voda a naberala na tvare, až kým sa nevytvorili nové dve paže z vody, ktoré sa natiahli v pred a zastavili kuanie. Ako náhla sa kunaie ponorili do vody, voda ich pohltila a zastavila. Potom obe padli na zem a následne tak urobili aj shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neome vs. Jiraya Left_bar_bleue1000/1000Neome vs. Jiraya Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Neome vs. Jiraya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neome vs. Jiraya   Neome vs. Jiraya EmptyWed Nov 16, 2011 11:00 pm

suitonový typ len po blízku nie je voda len v tráve je voda a ako vysuším trávu? pomyslel si a poskladal pečate a povedal Katon: Endan!! oheň začal šľahať do zeme aby vysušil trávu a pôdu aby nepriateľ nemal vodu a potom vyskoćil a vyhodil 1 kunai na nepriateľa
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neome vs. Jiraya Left_bar_bleue700/700Neome vs. Jiraya Empty_bar_bleue  (700/700)

Neome vs. Jiraya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neome vs. Jiraya   Neome vs. Jiraya EmptyThu Nov 17, 2011 9:39 am

Kunai som znova zastavila vodnou rukou. Vyskočil som za jirayom a začala ho biť všetkými štyrmi rukami.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neome vs. Jiraya Left_bar_bleue1000/1000Neome vs. Jiraya Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Neome vs. Jiraya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neome vs. Jiraya   Neome vs. Jiraya EmptyThu Nov 17, 2011 11:08 am

dve peste ma zasiahli večšiou silou a keď sa jiraya spametal z dvoch rán tak smerovala tretia jiraya odskočil od Neome a konštatoval tvoja rýchlosť je na vysokých kvalitách rozmýšľal čo urobí dával si pozor na neome aby zatiaľ nič neprichystala naňho a vytiahol 1 kunai hodil ho po neome keď má 4 ruky tak nemá cenu isť do nej taijutsum premyslel si jiraya a povedal jej už asi viem o čo ti ide a jiraya odskočil 2 metre dozadu a sledoval pozorne neome čo spraví
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Neome vs. Jiraya Left_bar_bleue700/700Neome vs. Jiraya Empty_bar_bleue  (700/700)

Neome vs. Jiraya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neome vs. Jiraya   Neome vs. Jiraya EmptyThu Nov 17, 2011 11:46 am

Dopadal na zem a tak ju kuani minul.z prikrčeného postoja sa vrátila do stoja.
,, chyba." poskladala pečate.
,, Suiton: Suitachidan no Jutsu."
Z rúk som vystrelila obrovskou fascinujúcou rýchlosťou vodu. Nadobudla podobu lasičky. Jiraya nemal šancu újsť pred týmto útokom, keďže stál, ako prikovaný.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neome vs. Jiraya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neome vs. Jiraya   Neome vs. Jiraya Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Neome vs. Jiraya
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jiraya
» Jiraya (Byt)
» Neome Yashiru
» Neome vs Itachi
» Neome vs Nagato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: