Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Prázdná místnost

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Prázdná místnost Empty
PříspěvekPředmět: Prázdná místnost   Prázdná místnost EmptyMon Sep 05, 2011 3:53 pm

V této místnosti je věčný klid. Je zde pouze hadr na mytí podlah. Občas se to tu využívá pro výcvik ovládání chakry mladých mediků.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Prázdná místnost Left_bar_bleue1035/1035Prázdná místnost Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Prázdná místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdná místnost   Prázdná místnost EmptyThu Dec 01, 2011 9:25 am

Ráno som sa zobudil,ešte som sa chvílu nemohol spamätať s toho čo sa stalo a tak som sa šiel ešte najesť urobil som si rýchle jedlo.Potom som sa opať vrátil hore nemal som ani v pláne ísť pozreť Yukki pretože som sa za seba hanbil a tak som rovno virazil do nemocnice.Recepčej som ukázal list v ktorom stálo že mám povolený prístup na jeden den do miestnosti pre medikov.Bez nejakých otázok či namietok sa vydala preč s kresla a vykročila vpred medzi miestnosti.Napokon sme zastali pri zvláštnej miestnosti ktorá vyzerala obyčajne no pri tom špeciálne.Pred vchodom stál jeden medik.Recepšná povedala že smiem vstúpiť.No i tak som dal tomu medikovi papjer.Potom čo si ho prečítal sa len usmial a povedal mi že ked čokolvek budem potrebovať tak mu mám dať vedeť.Premýšlal som a nakoniec od toho čo to povedal som hned spustil."No aby som bol uprimný potreboval by som, knihy ohladne chorob liečenie chorôb pár pečatník svitkov a ešte liečitelské svitky".Dalej som ani nepokračoval a len som vstúpil dnu sledoval som okolie a videl som len jeden prázny stolík.Hmmm neni tunak toho moc ale bude to stačiť.O chvílu niekdo zaklopal na dvere,tak som otvoril a medik už stál so všetkým čo som potreboval.Teda ty su naozaj rýchli.Uklonil som sa vdakovne medikovi a zavrel za sebou dvere.Položil som knihy na stôl bolo ich zhruba 5 a svitok asi 4 + pečatné svitky čo som nepotreboval teraz.Mám na to iba jeden deň to nemôžem stihnúť i ked on by mi mohol pomôcť.Spravím pečate."Kuchiyose no jutsu!"Zvolám a predomnou sa zjaví Fénix. "Hmm Daisuke opať čo sa zase deje tentokrát zase máš tie svoje depky?" Ah toto stvorenie je naozaj nevyspitatelné."Nie začal som pracovať konečne na tom čo som dlhú dobu chcel a konečne som na to prišiel no mám na to všetko len jeden deň a tak som dúfal že mi pomôžeš. Sledoval som knihy ktoré stáli na stole a nejaké svytki takže to nakoniec myslel vážne že by si konečne dostal rozum Daisuke. "Tak dobre pomôžem ti s tým čo máš kedže sa skladám aj s trocha medicíny a som tu už dlhé stáročia tak sa v nej trocha vyznám len mi prezrad čo mám hladať." Usmial som dakovne na Fénixa a vysvetlil o čo pôjde pozorne ma počúval a nakoniec len kývol hlavou.Dokodli sme sa že knihy budem študovať ja a on svitky.Takže som mu rozprestrel prví svitok a on dôkladne ho začal študovať.Ja tak isto som si sadol a začal som študovať knihu rad za radom.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Prázdná místnost Left_bar_bleue1035/1035Prázdná místnost Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Prázdná místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdná místnost   Prázdná místnost EmptySat Dec 03, 2011 2:57 pm

Ubehlo už vela času no ja som stále bol v tejto miestnosti.Napokon prišiel vedúci Nemocnice a poprosil ma aby som opustil túto miestnosť kedže už som bol na vyše ako som mal byť.Usmial som sa a pokývol hlavou.Všetky knihy som zatvoril svitky zviazal a vrátil doktorom.Fénix ktorý bol vyčerpaný po tej dobe som ho odvolal aby si oddýchol kedže mal na to nárok.Uklonil som sa pretože som bol naozaj vdačný.Jeden svitok som si precaj schoval do vrecka na ktorom som pracoval celú tu dobu.Sice som neprišiel k dokonalosti musím to ešte vylepšiť ale základ konečne mám.Ešte raz som sa pozrel na miestnosť v ktorej som bol otočil som sa a kráčal som preč domov na ktorý som sa tešil že si konečne oddýchnem.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prázdná místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prázdná místnost   Prázdná místnost Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prázdná místnost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prázdná místnost
» Prázdná místnost
» Místnost Chuuninských zkoušek

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: