Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Síň Rituálů

Goto down 
+4
Hidan$
Ao
Hiruko
In-Admin
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 09, 2011 7:32 pm

First topic message reminder :

Zde přebývá Nukenin jménem Hiruko, uprchlík ze Skryté Listové vesnice. Tato Síň je opředena temnotou a všude okolo ní leží tichý sníh. Uvnitř je jedna obří místnost s pěti různě barevnými okny na střeše. Uprostřed je jedno, největší. Dále je na každé straně této pětihranné místnosti jeden kříž, určený pro oběti Hirukových technik Chiméry, nesoucí název Kimera no Jutsu. Mezi lidmi ze Železné vesnice se už začíná něco šuškat, ale nikdo to zatím neventiluje.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyTue Nov 29, 2011 5:24 pm

Pokývnul jsem Kagamimu a polknul jsem whisky byla opravdu dobrá. Rozhlédl jsem se po okolí kolem sebe, nikde kromě nás nebylo ani živáčka nikde se kromě sněhu ve větru nic nehýbalo.
Jo na dobrý lov.
Pousmál jsem se ironicky na tím výrazem.
Kdy máš v plánu ta teda naběhnout?
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyTue Nov 29, 2011 6:14 pm

Kagami chvíľu len tak sedel a pozoroval svätyňu. zrazu prudko vstal a vykročil z úkrytu až ku svätyni.
"Napríklad teraz. Buď v strehu ale uvolni sa a nedaj to na sebe poznať" povedal a pokojne kráčal až do úžľabiny ku svätyni. Urobil kontrolné opatrenia pomocou Akuma a vošiel dnu a pomaly prešiel chodbami až do svätyne s krížami a farebnými oknami. Rozpažil rukami a láva zrazu začala obalovať celú budovu. Za pár sekúnd ju obalila úplne celú ešte aj pod zemou do veľkej gule ktorá obkolesila budovu a láva stvrdla bleskovo na kameň a skryštalizovala na diamantovú stenu. Potom začal skladať pečate.
"Futton: Komu no Jutsu!" povedal keď pečate doskladal a otvoril ústa. Nadýchlo sa a začal vyfukovať jedovatú kyselinu ktorá prúdila do všetkých kútov diamantovej gule. Nech bol hiruko kdekoľvek, kyselina naplnila budovu a rozpúšťala všetko s čím prišla do kontaktu. Keďže Hiruko nebol v hlavnej miestnosti nemohol Kagamiho vidieť (ani Kagami jeho) a keďže kyselina je neviditeľná, bez chuti a zápachu, kým sa ho nedotkla nemohol o nej vedieť...
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 3:42 pm

Najednou nějakej aktivní ne.
Řekl jsem už odcházejícímu Kagamimu do zad. Pomalu jsem se vada za ním a zůstal jsem čekat u vchodu. Rozhodl jsem se mu to zatím nechat, když se na to očividně tak těší. Došel jsem ke v chodu kde jsem se opřel. I když to tak nevypadalo bal jsem připravený zastavit kohokoliv, kdo by chtěl jít dovnitř nebo ven.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 5:01 pm

Kyselina zastihla Hiruka a pomaly mu začala rozožierať kožu. Jeho krik počul Kagami a okamžite techniku zrušil. Došiel až ku Hirukovi s Yorodamou v ruke. Bol ťažko ranený a ležal na zemi. Na jednom oku mal biely Byakugan a bol celý v obväzoch. Kagami k nemu pristúpil s mečom v ruke a položil mu ho na krk.
"Mohol si zomrieť ako bojovník, takto zomrieš ako potkan. Nech tvoja duša odpočíva v pokoji" povedal a odsekol mu mečom hlavu jedným rýchlym ťahom. Hneď na to sa lávová guľa rozpadla na jemný prach a otvorila cestu do siene. Kagami potom vytiahol drobný chirurgický nôž a jemne vyoperoval byakuganové oko Hirukovi a vložil ho do čiernej nádoby napustenej etanolovým roztokom aby sa oko nezačalo rozkladať. Potom urobil z lávy tri klony a tie sa rozbehli po budove. Sám Kagami vyšiel už s Yorodamou na chrbte a nádobou v ruksaku von z budovy za Raidonom.
"Naša práca skončila" povedal pokojne a vykročil smerom od budovy hore do horského sedla cez hory na druhú stranu.

(Hráč Hiruko bol zabitý efektom techniky pretože jeho posledný HERNÝ post bol odoslaný až pred 11 dňami čo prekračuje hranicu pravidiel, zároveň sa Hiruko pokúšal toto pravidlo zneužiť a chystal sa písať len každých 10 dní aby nemusel bojovať. Na napísanie efektu techník mám povolenie od Admina ktorý uznal porušenie pravidiel)
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 5:16 pm

// Aa kua som zabudol, že som nepostoval viac ako 10 dní Chichotání no čo už tak som Dead, ale Byakugan si nezískal lebo som ho nemal aktivovaný už som sa aj Admina pýtal tak čau. //
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 5:27 pm

Jenže Byakugan nemusí být aktivovaný, Byakugan není jako Sharingan, a vzhledem ke hře se máš ptát mě, nikoliv EvitaRa.
Děkuji za pochopení
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 5:36 pm

Musí byť aj Byakugan aktívny... aj keď ho mal Ao ako prevzatú Kekkei Genkai kde by asi nemal byť problém keď ho vyberieš no tuto už bol pohltený to je ako keby m patril od narodenia... proste nemôže ho mať.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 5:40 pm

nemôžem ho mať prečo? lebo si sa tak rozhodol? dostal som ťa a nemôžeš si to priznať tak chceš napáchať čo najviac škody?? a pokial to ešte nevieš tak doujutsu sa nedá deaktivovať ak je implantované (teda nie som si istý pri Aovi to bolo chaotické...)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 5:46 pm

Tak jo, řeknu to takhle. Sharingan je ti deaktivovaný k ničemu, ale Byakugan k něčemu je. Ale je zjevné, že Byakugan se dá aktivovat, jak nám to předvedl Ao, i implantovaný. Sharingan třeba nejde aktivovat, pokud má nového hostitele, který není Uchihou. Byakugan je prostě unikát, který se pojišťoval v klanu Hyuuga prokletou pečetí, ale Ao ho získal z Hlavní větve a DOKÁZAL že NENÍ potřeba, aby byl Byakugan aktivovaný.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 5:50 pm

Když jsem vyděl jak opadla technika na svatyni vyndal jsem si cigaretu a zapálil si. Po chvíli konečně vyšel Kagami ven. Očividně dosáhl toho co chtěl.
Bavil ses? Já vážně skvěle ani nevíš jaká tady byla zábava.
Pronesl jsem ironicky a ušklíbl jsem se. Kagami měl nedovřený batoh a tak to vypadlo, že tam asi něco dával.
Hmm vzal sis nějaký suvenýr na památku toho zdlouhavýho a strašně obtížnýho boje.
Zeptal jsem se s nadzvednutým obočím a vydal jsem se vedle něj pryč od svatyně.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 5:54 pm

Ja som ho mal pohltený to mám ako keby bol moj vlastný, ale no čo nemá cenu tu niečo hovoriť keď ma admin nemá rád tak dá zapravdu každému len mne nie. Support tu kvitne jak pozerám.... tak sa zadrhnite dementi.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:02 pm

Tak ti to vysvětlím jinak. BYAKUGAN, který je i vrozený, NENÍ potřeba mít ho AKTIVOVANÝ, aby si ho mohl vzít někdo jiný. Podívej se na Aa, nebo ještě lépe si o svých Kekkei Genkai něco zjisti, než je začneš pohlcovat. Jediné co dokážeš, je stoupnout si na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:03 pm

Kagami prevrátením očí ignoroval jeho ironické poznámky. Pokračovali Ďalej až hore do priesmyku v horách. Kagami potom bez toho aby sa obzrel zdvihol ruku a urobil pečať tigra. Ozval sa ohlušujúci rachot a výbuchy a celá sieň a svätyňa zmizla vo veľkom ohnivom kráteri po výbuchu.
"Áno dá sa to tak nazvať... uvidíš keď príde čas. Teraz odchádzame" dodal s úškrnom a vydal sa do zamrznutého lesa.

[Presun]
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:05 pm

//Áno veď hovorím zadrhnite sa ním a ty Admin nič nehovor a choď sa hrať za svoje postavičky... skorumpovaný admin.//

,, Hiruka úplne rozleptala kyselina tak, že po ňom absolútne nič nezostalo "
HIRUKO DEAD
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:15 pm

Uvidíš až příde čas? Tobě normálně hrabe mluvíš jak nějakej věštec nebo někdo starej a moudrej.
Řekl jsem se smíchem v hlase a pak jsem se rozesmál. Ta věta mě opravdu pobavila. Šel jsem za Kagamim k lesu pryč od doutnajícího kráteru a ještě jsem se chvilkami zasmál když jsem si vybavil Kagamiho jak říká tu větu.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:56 pm

Kagami sa zastavil, siahol si pod tričko a vytiahol malý modrý drahokam na retiazke. Zdvihol ho tak aby naňho svietilo slnko a lúče ho naskrz preťali.
"Dotkni sa ho" prikázal Raidonovi a keď to urobil, Kagami pošepkal zopár slov v nezrozumiteľnom no očividne veľmi starom jazyku. Hneď na to sa akoby rozplynuli v modrom svetle. Okolo nich chvíľu prúdili len modré a zlaté lúče a zrazu sa ocitli na úplne inom mieste...

[Presun]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Síň Rituálů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Síň Rituálů
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Zem železa-
Přejdi na: