Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Prístav Shitorama

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Prístav Shitorama Left_bar_bleue800/800Prístav Shitorama Empty_bar_bleue  (800/800)

Prístav Shitorama Empty
PříspěvekPředmět: Prístav Shitorama   Prístav Shitorama EmptyFri Nov 04, 2011 10:07 am

Prístav sa nachádza na východnom pobreží a je to jedno z najväčších obchodných centier.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Prístav Shitorama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prístav Shitorama   Prístav Shitorama EmptyFri Nov 04, 2011 7:55 pm

Takeru Takahashi

Konečně jsme doběhli až do toho proklatého přístavu, kde jsme měli splnit tu nudnou podřadnou misi, ale hold se nedalo nic dělat. V podstatě jsem ve skrytu duše stále doufal, že se ještě něco stane a my budeme přeloženi na nějakou lepší misi, která je minimálně na mou úroveň či výš. Čím víc jsme se však blížili k tomu proklatému přístavu tím více se tento pocit a vlastně i naděje vytrácely a já jsem začínal mít pocit, že nakonec opravdu tahle mise skončí pouze tím, že budeme zabíjet přemnožené žraloky, což pro mne představovalo opravdu jednu z nejnudnějších misí, na které jsem kdy vůbec byl.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Prístav Shitorama Left_bar_bleue800/800Prístav Shitorama Empty_bar_bleue  (800/800)

Prístav Shitorama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prístav Shitorama   Prístav Shitorama EmptySun Nov 06, 2011 5:35 pm

Yamato

Dorazili do prístavu. Yamato zaviedol Takera za mužom ktorý mu vysvetlil kde presne sa nachádzajú davy žralokov a povedal mu aby priniesol zopár hláv aby rybári verili že počet žralokov klesol. Yamato sa ospravedlnil že musí niečo vybaviť a vytratil sa.

*Takeru napíš jeden filler o tom ako lovíš žraloky atd... a máš splnenú misiu. Môžeš si písať aj za NPC v tom poste*
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Prístav Shitorama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prístav Shitorama   Prístav Shitorama EmptySun Nov 06, 2011 10:11 pm

Takeru Takahashi

No super, mise pro hlupáka... tohle je snad zlý sen. řekl jsem si spíše potichu pro sebe a mírně jsem pokroutil očima, rozhodně jsem nehodlal ani zdaleka běhat jako hlupák po vodní hladině a přitom lovit nějaké pitomé žraloky. Proto jsem to vyřešil trošku jinak, ihned, jakmile ten ANBU zmizel jsem se kousnul do prstu a praštil jsem rukou do země Kuchiyose no Jutsu! vykřikl jsem, ve chvíli se okolo mne zjevil jasný dým a prach a vedle mne stál obrovský pětimetrový golem. Řekl jsem mu, co a jak, golem se pouze pousmál, popodešel o několik metrů dopředu a stoupnul si na vodní hladinu, poté kopnul nohou do země a ve vodě se v jeho okolí rozzářila jasná růžová chakra. Ve chvíli z vody vyjelo několik desítek krystalů, na kterých bylo probodáno několik desítek žraloků, mrknul jsem na golema, ten zmizel stejně rychle, jako se zjevil. Přišel jsem k rybářům a mávnul jsem rukou, mrtvý, zkrystalizovaní žraloci se objevili jasným pohybem vedle mne a já jsem pouze už čekal na Yamata.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Prístav Shitorama Left_bar_bleue800/800Prístav Shitorama Empty_bar_bleue  (800/800)

Prístav Shitorama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prístav Shitorama   Prístav Shitorama EmptyMon Nov 07, 2011 3:53 pm

Rybári Takerovi poďakovali a okamžite sa rozutekali k svojim člnom.

Yamato

"Skvelá práca... Teraz sa vrátime do Konohy no ešte predtým navštívime jedno miesto kde bude tvoj tréning pokračovať" povedal mu a rozbehol sa smerom z prístavu.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Prístav Shitorama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prístav Shitorama   Prístav Shitorama EmptyMon Nov 07, 2011 8:22 pm

Takeru Takahashi

Pouze jsem kývnul hlavou a potom jsem se rozeběhl za ním.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Sponsored content





Prístav Shitorama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prístav Shitorama   Prístav Shitorama Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prístav Shitorama
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: