Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Odchyt Summonů

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Odchyt Summonů Empty
PříspěvekPředmět: Odchyt Summonů   Odchyt Summonů EmptyFri Sep 16, 2011 2:59 pm

Tak..Dostal jsem takový nápad,aby si každý nehodil hned do technik Sumonna na vysoké úrovni a aby se hra trochu spestřila...Chtěl bych udělat ostrov Sumonnů,každý bude mít své jméno,každý bude mít svůj rank.Za každého Sumonna by někdo z adminů hrál,pokud ně vzal bych to při nejhorším na sebe.Například by se udělala menší mapa,a na ní by byli vyznačeni Sumonni,u vstupu do ostrova nejslabší například vlk,ještěrka pavouk až po nejsilnější Drak,Anděl,Bazilišek nebo dokonalý Summon jaký byl v jednom z fillerů.Každý ze Summonů by měl svou zkoušku,popřípadně boj,takže aby nenapadlo genina dělat si SUmonna anděla,který by ho po prvním útoku zabil.Po zkoušce,by vám řekl či jste splnily nebo ne,a poté by vám vydal/nevydal svolávácí svitek.Samozřejmě každý by mohl mít jen JEDNOHo Summona,popřípadně s povolením admina si ho později změnit.

-Jak jsem řekl je to jen můj nápad,po tom co jsem viděl filler o summonech,a nemusí být uskutečněn..Děkuji za pozornost ^^.
Návrat nahoru Goto down
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Odchyt Summonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odchyt Summonů   Odchyt Summonů EmptyFri Sep 16, 2011 4:38 pm

Dobrý nápad, a bude uskutočnený.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Kasume Uky
Genin
Genin
Kasume Uky


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 09. 11

Odchyt Summonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odchyt Summonů   Odchyt Summonů EmptyFri Sep 16, 2011 5:52 pm

mohl bych si kdyžtak zabrat Vlky?
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Odchyt Summonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odchyt Summonů   Odchyt Summonů EmptyFri Sep 16, 2011 5:59 pm

Umm..uvidíme až to bude hotové tak se to dozvíš ^^
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Odchyt Summonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odchyt Summonů   Odchyt Summonů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Odchyt Summonů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: