Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Centrum Ostrova

Goto down 
+5
In-Admin
Hiruko
Deidara
Haruko
Akahim Ukarai
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptySun Sep 11, 2011 10:22 am

Za centrum ostrova je považovaná veľká osada v strede v ktorej žije zopár domorodcov, ale často je tu vidieť ninjov z každého kúta zeme, ako chodia na ostrov trénovať. Ostrov je za dňa mierumilovný a v noci sa mení na miesto strachu a tmy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Haruko
Akatsuki
Akatsuki
Haruko


Počet příspěvkù : 48
Narození : 28. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue520/1300Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (520/1300)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptySat Oct 01, 2011 10:48 am

Prišiel som aj s Deidarom a povedal mu nech sa poriadne nachystá, že tu začneme boj.
,, Deidara priprav si všetok svoj výbušný jíl a ideš mi z niečim pomôcť "
* A skús si povedať jedno slovo a budeš bez ruky *
Návrat nahoru Goto down
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue1100/1100Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptySat Oct 01, 2011 10:55 am

,,Hmm pomůžu ti, jen mi řekni o co jde.'' *Zeptámse ho, sáhnu do levé brašny, ujistím se že je plná a pak to samé udělám s brašnou na druhé straně.
Návrat nahoru Goto down
Haruko
Akatsuki
Akatsuki
Haruko


Počet příspěvkù : 48
Narození : 28. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue520/1300Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (520/1300)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptySat Oct 01, 2011 11:04 am

Idem si sem niečo chytiť... je to niečo silné a obrovské... ,, Hmm cítim tvoju chakru ty prekliata hyena... idem si po tebe "
* Haruko vykročil vpred pomalým krokom a čakal či pôjde aj Deidara *
Návrat nahoru Goto down
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue1100/1100Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptySat Oct 01, 2011 11:07 am

Chvíli se na něj nechápavě dívá a pak za ním vyrazí. ,,Haruko mám návrh, já pomůžu tobě a ty mě, mohl bych si taky něco chytit.'' Podívá se na něj, jestli se mu ten návrh bude zamlouvat.
Návrat nahoru Goto down
Haruko
Akatsuki
Akatsuki
Haruko


Počet příspěvkù : 48
Narození : 28. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue520/1300Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (520/1300)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptySat Oct 01, 2011 11:10 am

Nie ty pomôžeš mne a ja tebe nie, a budeš rád. ,, Pomalu pristupoval bližšie k hyene, lebo cítil jej mocnú chakru, ktorá Haruka vzrušovala.
Deidara si pripravený? Už tam skoro budeme.
Návrat nahoru Goto down
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue1100/1100Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptySat Oct 01, 2011 11:17 am

,,Možná, ale měl bych si taky něco chytit když už jsme tady.'' Rozhlédne se a přemýšlí jestli by neměl jít chytat pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Haruko
Akatsuki
Akatsuki
Haruko


Počet příspěvkù : 48
Narození : 28. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue520/1300Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (520/1300)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptySat Oct 01, 2011 11:18 am

Už sme tu. Vidíš tie Jaskyne? Je tam nora v ktorej žije to zviera... poď ideme Deidara.
,, Zatnul zuby a išiel ako keby ho niečo hnalo "
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue1600/1600Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyFri Oct 21, 2011 7:01 pm

Zrazu okolie pocítilo chladný vzduch pričom tade prechádzal Hiruko. ,, Už čoskoro získam silu Kekkei Genkai, ktorú pomocou techniky chiméry pohltím a staňem sa dokonalou bytosťou " Hiruko si trocha dal dole fáč z tela a zamyslene si pozeral na ruku. Tento svet pocíti, že ja som ten najlepší a ovládnem všetkých 5 ninja národov. * Hiruko sa vydal pomalým krokom vpred a nikto netušil kam má namierené *
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyThu Nov 10, 2011 5:50 pm

Sorashin
Doběhl jsem po chvíli sem, na místo kde nebylo ani živáčka kvůli potvorám co tu žili. Občas ze země vytryskl gejzír vody, kterým bylo dobré se vyhnout. Pomalu jsem kráčel po pláni, jelikož nelze předvídat, kde se gejzír objeví příště. Byl tu cítit zápach tlejících mrtvol, který nedělal mému čichu zrovna dvakrát dobře. I přesto jsem ale pokračoval k cílové rovince, i když to vypadalo na remízu, protože mě chakra pomalu docházela kvůli zranění, zatímco Hao mi byl stále v patách.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyThu Nov 10, 2011 5:57 pm

Hao Uzumaki

Prechádzal som centrom ostrova, po stopách krvi, a stopách chakry, ktorú bolo cítiť už slabšie.. v tom som sa ocitol na začiatku oných gejzírov, síce som geparda stále nemal na očiach, len tak tak som pochopil prečo je to tu nebezpečné, ked sa mi podarilo uskočiť pred prúdok vriacej vody, vrhol som asi 10 kunaiov , smerom napred a teleportoval som sa medzi nimi úspešne pomedzi tryskajúci sa prúd vody, vychádzajúci z gejzírov. Akonáhle som sa ocitol na druhej strane, uvidel som oného summona, konečne úsek, ktorým som sa dostal rýchlejšie než on, odvrkol som si, a posadil som sa na skalu, bol som vyčerpaný zišiel by sa mi oddych, napriek tomu to trvalo tak sekundu, než som vyšiel opäť z centra ostrova, mieriac na lúky Akasu.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue500/500Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (500/500)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyTue Nov 29, 2011 8:16 pm

Keďže som stratila toho chalana tak som sa vrátila späť na ostrov
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue450/450Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (450/450)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyTue Dec 06, 2011 7:04 pm

Objevil jsem se v centru ostrova vedle obří palmy pak jsem se oní opřel a rozmýšlel jsem se kde to jsem a po pár minutách mi to došlo byl jsem na ostrově summonu ale vylezlo na mě nové dilema jakého summona si vybrat psa nebo hada a nebo třeba nějakou žábu a ponějaké té minutě jsem se do rozmýšlel vybral jsem si psa a nejlépe smečku a tak jsem se šel ponějacích psech porozhlédnout.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue500/500Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (500/500)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyTue Dec 06, 2011 11:34 pm

Pozrela som na nového prichádzajúceho."Kto to sakra je ?" povedala som si sama pre seba ale pak som pokračovala v objímať možno všetky stromov.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue450/450Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (450/450)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyWed Dec 07, 2011 5:12 pm

Hledal jsem psy a najednou uvidim nějakou holku co objímá stromy Ta je divná pomyslel jsem si a prohlížel jsem ji dál.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue500/500Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (500/500)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyWed Dec 07, 2011 7:28 pm

Cítim na sebe pohľad a odlepím sa zo stromu a zakričím "Hej nepozeraj na mňa tak !vrrrr" zrazu vidím červíka pri mne a dvihnem ho,dám si ho na rameno a kričím "wáááá kawaii!wááá!"
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue450/450Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (450/450)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyWed Dec 07, 2011 7:36 pm

"a proč bych nemoch" řeknu a koukám dál pochvíli si najednou veme červa a začne řikat nějaký bláboly Ona je fakt šílená ale hezká pomyslím si a přestanu nani koukat aradši si sednu na strom a začnu ji znovu pozorovat.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue500/500Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (500/500)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyWed Dec 07, 2011 9:27 pm

Zrazu ten červík padol na zem.A já som to videla
Centrum Ostrova Funny-FMA-gif-anime-18874095-312-297
"To ne!!!Môj krásny červíčku ako si si dovolil padnúť na zem!" nechám ho na zemi sadnem si a začnem depkariť tak že to bolo vidieť.
Centrum Ostrova Tumblr_liw6ymtuVx1qit92oo1_500
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue450/450Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (450/450)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyThu Dec 08, 2011 10:24 am

Koukal jsem nani nevěřícně a pak už mito nedalo a seskočil jsem kní "jak ty se jmenuješ" zeptal jsem se jí
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue500/500Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (500/500)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyThu Dec 08, 2011 12:32 pm

Otočím sa."Hm?!Ak chceš vedieť moje meno prvý sa predstav ty" postavím sa a oprášim si veci
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue450/450Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (450/450)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyThu Dec 08, 2011 12:37 pm

Udělám takový divný pohled a řeknu "proč já se ptal dřív"
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue500/500Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (500/500)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyThu Dec 08, 2011 4:54 pm

Tak dobre aj keď sa ma prvý vždy predstaviť muž, Som Kushina Yuuki Uzumaki,ale hovor mi iba Kushina a ty si?!" podám mu ruku
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue450/450Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (450/450)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyThu Dec 08, 2011 5:12 pm

"hmmm pěkný jméno tak já jsem kunichi Fuguki" řeknu hrdě a pak si ji prohlídnu a zeptám se "Odkud jsi"
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Kushina
Nukenin
Nukenin
Uzumaki Kushina


Počet příspěvkù : 42
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue500/500Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (500/500)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyThu Dec 08, 2011 8:28 pm

Já som pôvodne z Konohy ale odišla som odtiaľ a čo ty ? A prečo si tu na ostrove? usmejem sa od ucha k uchu a pak zrazu [b]"A já som Kushina teší ma "[/b] ozvala sa moja rozdvojená osobnosť


Naposledy upravil Uzumaki Kushina dne Fri Dec 09, 2011 5:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrum Ostrova Left_bar_bleue450/450Centrum Ostrova Empty_bar_bleue  (450/450)

Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova EmptyFri Dec 09, 2011 3:19 pm

"Já jsem z Kiri a jestli si odešla z Konohy tak bych tě měl zabít" řeknu pak se zamyslím a do dám "a proč jsem na ostrově tal to nevim ale mám domnění žejeto ostrov summonu protože než jsem se tu ojevil tak jsem uděla Kuchyose no jutsu ale nemám smlouvu tak že jeto asi nejrozumnější vysvětlení Kushino"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Centrum Ostrova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum Ostrova   Centrum Ostrova Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Centrum Ostrova
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: