Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share
 

 mal

Goto down 
AutorZpráva
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara

Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

mal Empty
PříspěvekPředmět: mal   mal EmptyThu Feb 14, 2013 2:28 pm


~ Příjmení: Yamanaka

~ Jméno: Ryuuzaki

~ Klan: Yamanaka

~ Hijutsu: Ovládání mysli

~ Hodnost: Jounin

~ Původ: Konohagakure no Sato


~ Element: Fuuton

~ Sensei: ---

~ Věk: 20

~ Datum narození: 10.6.

~ Znameni: Blíženec

~ Výška: 170 cm

~ Váha: 55 kg

~ Barva očí: Černá

~ Barva vlasů: Tmavě hnědá až černá

~ Fobie: Xenofobie (ve významu ‚strach‘ z cizinců)

~ Rodina: Rodiče,babička,mladší bratr

*Yamanaka
山中一族

Klan Yamanaka je rodina, kterou můžete naleznout v Konohagakure no Sato.Specializují se především na techniky ovládání mysli. Dá se říci, že je to jejich Hijutsu, jelikož nikdo jiný tyto techniky nevyužívá a nemá k nim přístup. Tato rodina vlastní květinářství, jež se také samozřejmě nachází ve vesnici ukryté v listí. Členové tohoto klanu se specializují na techniky, zaměřené na manipulaci s myslí, které z nich dělají odborníky na shromažďování informací a špionáž.Mají také senzorické schopnost a jejich techniky zahrnují přenos vědomí, čtení mysli a telepatickou komunikaci.Yamanaka klan má zvláštní vztah ke klanům Akimichi a Nara. Po generace členové těchto tří klanů tvořili trio, jež se nazývalo Ino-Shika-Cho trio, pojmenované po první část jmen členů. Pro posílení jednoty členů klanu, každý člen nové generace, dostává zvláštní náušnice, jež všechny tři klany spojuje, když jsou členové povýšení na Chunnini. Zároveň si budou i přísahat vzájemnou věrnost a jakoukoliv pomoc za každých podmínek... Náušnice jsou také symbolem, že podle jejich rodů jsou už považovány za dospělé... Získat náušnici je pro člena jakéhokoliv z oněch tří klanů, nesmírnou ctí...


Oblíbené:
Není to zrovna člověk, který zrovna cíleně vyhledává společnost, akci nebo nebezpečí. Ale je rád mezi lidmi, tedy jen v tu dobu, kdy si ho nikdo nevšímá a on může jen tiše pozorovat jejich chování, rozhovory, hádky, rvačky a tak dále. Jako každý muž má rád ženy, ale dokáže bez nich žít, pravděpodobně měl za život jen jednu jedinou přítelkyni, která umřela přímo před ním, takže pochopitelně s nějakým vztahem nikam nepospíchá. Mezi jeho nejoblíbenější věci patří luštění křížovek, sudoku a ostatních rébusů. Také rád dostává lidi do situací, ze kterých neví jak dál, nebo je rád znervozňuje. Avšak jeho nejoblíbenější věcí jsou sladkosti, od bonbonů až po dorty a čokolády. Také je to aktivní kuřák, né že by to byla doslova jeho oblíbená věc, ale bez toho nedokáže přemýšlet s ‚čistou‘ hlavou. Také má rád pomalou hudbu, procházky v dešti i déšť samotný. Miluje ticho, klid a samotu…

Neoblíbené:
Doslova nesnáší prohru, nebo něco s tím spojené jako jsou rébusy, které nemůže vyřešit, nebo jen zápas v kdejaké hře či činnosti. Nemá rád, když si s ním někdo pohrává, nebo když ho někdo vyvede z míry (to se stává jen málokdy). Mezi jeho neoblíbená jídla patří ty s čili, feferonkami, wasabi a vlastně všechny co jen trošičku pálí. Deprimují ho moc hluční a aktivní lidé, nebo ti kteří se oblékají, chovají a starají se o sebe jako ženy. Také ho dostává do stavu šílenství, když někdo, ať je to kdokoliv ničí něco krásného bezdůvodně, nedej bože ať je to něco co se dá jíst a má to sladkou chuť. Dále nesnáší bezmoc, ať se týká čehokoliv, což také dost ovlivnila jedna jeho mise. Ryuuzaki je sám o sobě vcelku velký puntičkář a přesně ví, co kde leželo, když to naposledy viděl. Proto nesnese bordeláře, nezodpovědné lidi a šašky. Ninjové, kteří se do něčeho bezmyšlenkovitě řítí, nejsou taky na jeho seznamu oblíbených věcí. Sám má rád vše promyšlené dopředu a nikdy nepočítá s tím že by se něco pokazilo.


Koníčky:
Jak již je zmiňováno o pár řádků nahoře, rád provokuje lidi třeba jen ustavičným pohledem do jejich očí. Sám by dokázal vydržet bez hnutí klidně i několik hodin a žádný oční kontakt mu nevadí. Dále dělá lidi rád nejistými a nervozními, působí mi to jakési vnitřní uspokojení, když je on jediný nad věcí. Jako jeden z mála členů klanu Yamanaka nemá moc rád květiny, z čehož vyplývá, že pěstování, nebo prodávání květin nepatří mezi jeho koníčky. Když už má dost volného času, tak většinou nedělá nic jiného, kromě luštění, luštění a luštění. Má doma haldy křížovek a rébusů, které ho zachraňují od nudy. Je také velmi soutěživí, ale přiměřeně, i když nerad prohrává. Dalším jeho koníčkem je jedení sladkostí, i když je zrovna po jídle, vždy se do něho vejde minimálně kousek dortu, nebo nějaké bonbony. Sám říká, že mu to pomáhá při přemýšlení, s čímž se váže další jeho v uvozovkách koníček. Rád zaujímá různé polohy ať je kde je, zdárným úkazem je jeho typické sezení na židli, jeho shrbená chůze, nebo styl jakým drží předměty. Také se jednou zkoušel zavěsit na laně hlavou dolů a zůstat tak alespoň 24 hodin… Poté skončil na nějakou dobu v nemocnici na pozorování.

Povaha:
Ryuuzakiho povaha je dost složitá… Je to zkrátka nepříjemný a odtažitý člověk, který se nenechá jen tak někým rozhodit. Po většinu času bývá dost pesimistický a nepřátelský. Vybírá si lidi podle vzhledu a chování, tedy nikdy se nechová ke všem stejně, na každého bere jinou míru podle jeho prvního dojmu. Naštvat jej je doopravdy umění. Nikdy se nenechá ničím odbít a nidky neustupuje ale bere to s nadhledem. Když přijde na nějakou akci tak se nenechá vyvést z míry ale do ničeho se moc nežene, spíše vyčkává na chybu soupeře.

Zvláštnost:
Pravděpodobně největší zvláštností na Ryuuzakim je sám Ryuuzaki. Když se na něj podíváte první slovo co vás napadne je že je zvláštní. Má neučesané dlouhé vlasy, černé oči a nosí stale to same oblečení. Oči má velmi ‘vykulené’ a pod nimi velké tmavé kruhy, z dálky vypadá jako chodící mrtvola. Co jiného by vás napadlo kdybyste z dálky viděli sehnutého člověka, ruce svěšené volně dolů, s vybledlou kůží, s obrovskými kruhy pod očima a neupravenými vlasy? Jeho další zvláštností je, jak už bylo zmiňované, podivné polohy při sezení. Většinou na židli doslova dřepí, kolena přitáhlé u brady a jeden prst (vetšinou palec) na dolním rtu. Pravděpodobně je to už jeho zvyk, nikdy si nesedne normálně a to ho dělá v očích jiných toho špatného.

Ninjutsu:
Ninjutsu je jednou z Ryuuzakiho nejsilnějších stránek. Sám ale nemá rád ty lidi, kteří ovládají velmi dobře ninjutsu a vůbec neuvažují a pořád jen útočí a útočí. I když ninjutsu pravděpodobně využívá v boji nejvíce, taijutsu je jeho silnější stránka. Bezproblému ale ovládne techniku úrovně A,A+ a s přehlédnutelnými problémy i S.

Taijutsu:
Taijutsu je pravděpodobně prozatím Ryuuzakiho nejsilnější stránka. Má svůj vlastní bojový styl a pohyby připomínající balet. V boji využívá převážně své vypracovanější nohy. Jeho rychlost je na člena klanu Yamanaka na obrovské úrovni. Vcelku lehce se vyhýbá přicházejícím ránám a velmi jednoduše dokáže utéct, když to opravdu chce.

Genjutsu:
Genjutsu je jeho nejslabší stránka. Dokáže se dostat ze základních technik to ano, možná by nějakou dokázal i vytvořit ale nejde přece vše ovládat geniálně.

Příběh

Narození a začátky života shinobi
Jednoho deštivého dne se na chodbách konožské nemocnice rozléhal křik novorozence. Ten novorozenec byl mužského pohlaví a dostal jméno Ryuuzaki. Narodil se do známého klanu, nosícího jméno Yamanaka. Už od mala se od ostatních členů odlišoval. Měl tmavě hnědé vlasy (které mu později přešli až na černou) a černé oči jako noc. U klanu Yamanaka je to dosti nezvyklé, většina má světle modré oči a blonďaté vlasy. Ale i přes to byl svou rodinou nadevše milován, už jen kvůli tomu že to bylo jejich první dítě. Už od narození byl drobounký oproti ostatním jeho vrstevníkům. Povětšinu času se o něj starala jeho babička, jelikož jeho rodiče byli věčně na misi. To také způsobilo to, že má prakticky větší pouto ke své babičce než ke komukoliv ostatnímu a vlastně za celý život poslechl jen dva lidi, dvě ženy a to jí a svou milovanou Yuno. Ano Yuno… Už od útlého věku s ní byl snad každičkou minutu svého života. Ona ztratila své rodiče při obraně vesnice a tak byla v opatrovnictví klanu Yamanaka, kteří ji přijali jako svou vlastní. ‚Adoptovali‘ ji v době kdy Ryuuzaki dovršil prvního roku. Hned od začátku se na ní upnul víc než ke komukoliv jinému. Za svoje ‚před akademická léta‘ poznal víc než dost lidí, od těch hloupých až po ty génie. Vlastně nikdy se s nikým skoro nebavil, neměl rád moc společnost spíše se oddával čtení knih a učení…


Akademie
V 7 letech se chystal na akademii spolu s o rok starší Yuno. Na svůj věk byl víc než talentovaný, prakticky mu šlo vše, na co sáhnul a kupodivu mu nejvíc šlo taijutsu, což se moc k jeho klanu nehodí. První dny na akademii byly, asi jako pro každého, strašné. většina dětí se mu posmívala kvůli tomu že vypadal o trochu jinak než ostatní, měl kruhy pod očima (doteď neví čím to je), shrbenou chůzi a moc toho nenamluvil. Ale zase byl velmi učenlivý a začínal se spíše věnovat rozvíjení své psychické stránky než té fyzické. Začal se aktivně zúčastňovat různých vědomostních soutěží a opomíjel trénovat nejdůležitější věci pro ninju jako je vrhání shurikenů, používání svitků, učení základních technik a tak dále. Když už se chýlilo ke konci jeho akademických let, jeho učitelé ho chtěli nechat ‚propadnout‘. Na to jak byl oproti všem nadaný jak v taijutsu tak v ninjutsu tak v tuto dobu byl prakticky se vším na bodě mrazu. Sám Ryuuzaki už to vzdal a řekl si že se ani nechce stát ninjou, že už to příští rok nezkusí. V tom na něj vybafla jeho nejlepší přítelkyně a začala na něj doslova řvát, ať se vzpamatuje a že bez něj tam nepůjde. Doslova ho dokopala k tomu, aby znovu začal tvrdě trénovat. Když jeho učitelé viděli jeho postup tak ho udělali genninem hned ten první rok.
‚Puberta‘
Po tom co získal titul gennina nepřestával s tréninkem. Snažil se co nejvíce rozvíjet ve všech ohledech, ale vždy byl na největší úrovni ohledně dedukce a inteligence, samozřejmě hned za tím následovala jeho schopnost v taijutsu. Když se rozdělovaly týmy tak neměl moc štěstí… Jeho Sensei byl zaměřen jen a pouze na ninjutsu což Ryuuzakiho moc nebralo v tu dobu a jeho týmoví partneři byli to samé. Ani se s nimi moc nesblížil, vlastně s nikým na akademii a tak celkově. A pro jeho zklamání nebyl v týmu ani se svou nejlepší kamarádkou což ho na tom všem štvalo nejvíc. Ze začátku plnili jen mise typu hlídání dětí, nahánění koček, uklízení odpadků a tak dále. V této době začal Ryuuzaki znovu celkově uvadat jak ve fyzické stránce tak i v té duševní. Znovu přemýšlel nad tím, jestli utéct, nebo neutéct od života shinobi. A jako vždy ho z toho vytáhla Yuno. Přesněji vytáhla ho z toho tím, že mu vyjádřila své city a že by s ním chtěla strávit zbytek svého života. Ano byla to teprve ta dětská láska a ani jeden z nich netušil, že by to mohlo být opravdu doslovně… Ryuuzaki byl znovu šťastný a plný života. Ale netušil, že to nebude na dlouho… Hned co se o tom dozvěděli jeho rodiče, začali kolem toho dělat rozruch. Prý že je na takový vztah ještě mladý a kde si cosi. Proto mu ten vztah zakázali, nesměl jí už vídat. Ona zůstala u jeho babičky a on u svých rodičů, kteří ho stále hlídali. Takhle to trvalo asi dva roky, tedy do jeho 13 let a do chunninské zkoušky. Samozřejmě že se spolu vídali ale maximálně na hodinu denně. Jeho rodiče byli v té době velmi prestižní a slíbili mu, jestli se mu podaří získat titul chunnina , že se už o něj nebudou tolik starat a že bude už více ‚dospělý‘. Ryuuzaki na sobě začal znovu makat a i když ve třetí části zkoušky vypadl ve druhém kole, udělali ho chunninem, stejně jako jeho přítelkyni…


Začátek a zároveň konec něčeho nového
Konečně měli volný prostor, mohli si dělat prakticky, co se jim zamane a hlavně mohli být stále spolu. Každý den spolu trénovali a také spolu chodili na mise. Oba byli spíš na inteligenci a ne na boj jako takový, takže dostávali mise jako je infiltrace do jiných vesnic, nebo sledování nepřátel a zjišťování informací. Oba byli velmi nadaní a dařilo se jim vše, na co sáhli. Dokonce se i Ryuuzaki spravil, začal se normálně oblékat, odvykl si na některé výstřednosti a začal více chodit mezi lidi. To bylo na poprvé, co zapadl skutečně do společnosti a byl víc než šťastný. V této době mu bylo přibližně 15 a Yuno 16. Jeho rodiče ji znovu přijali jako svou vlastní dceru a respektovali jejich vztah. Koupili si spolu byt a do budoucna si chtěli založit rodinu. Rozhodli se, nechodit na žádné nebezpečně mise, už s tím vším chtěli seknout, nebylo v jejich zájmu stát se slavnými ninji jen, chtěli žít šťastně. Ryuuzaki byl vcelku bezstarostný, a bylo mu v uvozovkách jedno, co se stane s konohou jestli se ho to nějak moc nedotkne. Úplným opakem byla Yuno, ta milovala svou vesnici a riskovala by pro ni život, i když Ryuuzakiho milovala víc, stále se chtěla dost angažovat do zájmů své vesnice. Ryuuzaki ji po nějaké době přesvědčil, že by mohli začít onen nový život, Yuno se sice chvilku ‚cukala‘ ale nakonec kývla pod podmínkou, že půjdou společně na svou poslední misi. Ryuuzaki byl původně proti, ale nakonec na to přistoupil. Den před tím měl takový podivný pocit, ale nakonec to přešel, i když s mírnými obavami. Zdálo se mu, že nezamhouřil oči ani na chvilku a vůbec se na tu misi netěšil právě naopak. Byla to mise ranku B+ což neměl být pro ně teoreticky problém, oba byli na vyšší úrovni než chunnin a šel s nimi dokonce i jeden jounin… Mise probíhala podle nejlepších představ, vše šlo hladce jak po másle, jejich úkolem bylo doprovodit jednoho obchodníka s drahokamy do jeho vzdáleného domova, což se jim bez velkých problémů povedlo. Ryuuzaki si řekl, že zřejmě maloval jen ‚čerta na zeď‘ a těšil se na společný život se svou přítelkyní. Už se začalo stmívat a byli ještě asi 20 kilometrů od listové, tudíž se rozhodli utábořit. Ryuuzaki si vzal na starost hlídku, ale podcenil tu situaci a kolem půlnoci usnul. Probudilo ho řinčení železa a světlo z plamenů. Stany pod ním hořely jasným plamenem a všiml si asi pětice neznámých ninjů. Sám byl mimo nebezpečí, jelikož v noci při hlídce usnul vysoko na větvi stromu. V tom si všiml, havraních vlasů své Yuno. Ležela tam bezvládně na zemi v kaluži krvi. Myslel si že je to jen noční můra, že se ihned probudí, ale nestalo se tak… Chystal se skočit dolů, ale v tom ho chytl ten jounin z jeho týmu se slovy že už jí nemůže pomoc. Rychle mu ještě pověděl, že se má zachránit a v tu samou chvíli ho odhodil asi dvacet metrů od nich. Při tom kratičkém letu si Ryuuzaki všiml, že má ten jounin v zádech několik kunaiů a že tam zůstáva aby mu dal čas… Všechno se mu v tuto chvíli zhroutilo, přitom už měli s Yuno začít poklidný, rodinný život… Ale to ona milovala svou vesnici nadevše a stále chtěla jít na další a další mise… Ryuuzaki tvrdě dopadl na kmen velkého dubu a sesunul se asi ze tří metrů dolů. Chvíli tam ještě tak stál, opřený o ten strom, neschopný pohybu. Ona… Je mrtvá. Přemýval si stále dokola ve své hlavě, přičemž mu tekly slzy po tváři. Nevěděl co v takové chvíli dělat, určitě je sám neporazí, když dostali chunnina a jounina zároveň ale utéct se mu nezdálo taky moc dobré… Z ničeho nic se do onoho kmene zapíchl kunai s výbušným lístkem. Ryuuzaki neměl moc šancí uniknout a tak se o to ani nepokoušel, prostě tam stál a čekal, až ho výbuch odmrští. O pár vteřin později se tomu tak stalo a on upadl do bezvědomí… Když otevřel víčka, ozářilo ho bodavá záře od paprsků slunce. Zavrtěl mírně hlavou a rozkoukal se. Ležel na nemocničním lůžku zpátky doma, v konoze. Vylekaně sebou škubl, až se ocitl na studené zemi. Za pár okamžiků u něj stála sestřička a vše mu řekla, že ho tam našli ráno ležet ANBU a že ti ninjové byli pravděpodobně tuláci, kteří rabovali kde koho. Jak by mohli být jen ‚tuláci‘ když porazili tak lehce jounina, a proč jsem stále na živu? Problesklo Ryuuzakimu hlavou. Po chvilce přemýšlení upřel svůj zrak na sestřičku a zeptal se jí, jestli tam nenašli ještě mladou dívku asi v jeho věku. Sestřička podiveně zakroutila hlavou a vypařila se z pokoje. Na druhý den ráno Ryuuzaki uprchl z nemocnice, měl jen povrchová zranění a otřes mozku, což mu nějak moc nevadilo v normálním fungování. V ten den sám sobě slíbil, že udělá vše pro Konohu a že bude upřednostňovat ideologii své lásky. Také se mu vrátili staré zvyklosti, začal být znovu podivný a samotářský. Ani své mladšího bratra přes dva roky neviděl, jako kdyby na něj úplně zapomněl. Necelý rok po této události se stal Ryuuzaki jouninem, prodal svůj starý byt, ve kterém měl založit svůj nový život s Yuno a snažil se zapomenout na celou svou minulost, vlastně se snaží i v této době…

Body schopností:

Ninjutsu - 4
Taijutsu - 4,5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 2,5
Rychlost - 4,5
Čakra - 4
Ruční pečetě - 4,5
Celkem - 30


Techniky:

Shinten Kugutsu Juin no jutsu - A
Shinran Enbu no jutsu - A
Shinranshin no jutsu - B
Shinten Bunshin no jutsu - B
Fūton: Shinkūjin - B
Shintenshin no jutsu - C
Shunshin no jutsu - D
Základní techniky - E
Návrat nahoru Goto down
 
mal
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Iwa-
Přejdi na: