Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share
 

 Uchiha Keiminoe

Goto down 
AutorZpráva
Keimi

Keimi

Počet příspěvkù : 2
Narození : 30. 12. 11

Uchiha Keiminoe Empty
PříspěvekPředmět: Uchiha Keiminoe   Uchiha Keiminoe EmptyFri Dec 30, 2011 8:27 pm

OBECNÉ INFO:
Jméno: Keiminoe
Příjmení: Uchiha
Přezdívka: Minoe nebo Keimi
Věk: 15
Pohlaví: Muž

PŘIBLÍŽENÍ POSTAVY:
Rodina: Mladší osmi letá sestra Naomi, Matka 35 let, Otec 39 let, mrtvý bratr.
Oblíbené: Kakao, pohled na plamínek ohně, uklidňuje ho to.
Neoblíbené: hluk, zákeřní lidé nebo pošetilé holky a pod. (pošetilá holka= napr.: sakura, ino v klasickém Narutovi)
Sen: Nebýt jako říká pověst o lidech z klanu Uchiha. Ctižádostivý a dělající problémy.
Vlastnosti: Tichý, mírně zakřiknutý (proč se dozvíte v příběhu), taky má ale nějakou sebeduvěru. Je spíš psychycky než telesně zdatný což napovídá i o jeho stylu boje.
Vzhled:
Sharinganu:
Spoiler:
 
Postavy: Nosí černé nohavice. (zbytek na obr.)(nevšímejte si toho Madarovského brnění má na soe pouze tričko co je na obrázku, rukavice a to ostatní.. prostě vše kromě brnění)
Spoiler:
 

NINJA INFO (schopnosti, rank..):
Vybavení: ZVN, Černá Katana.
Styl boje: Genjutsu 38%, Ninjutsu 36%, Taijutsu 26%, při boji používá hodně ocelová lanka.
Podstata: Katon, (pozdějc i Fuuton)
Kekkei Genkai: Sharingan
Schopnosti Kekkei Genkai (myslím že ty všichni znáte takže napíšu ty které doposud získala postava): Sharingan 1. úroveň , 2. úroveň. Eternal Mangekyou Sharingan (EMS) (dozvíte se v příběhu) - neovládá ale zatím žádné techniky z MS, pouze ho získal. Taky by ho jeho aktivace mohla zranit dokonce i zabít protože ho získal moc mladý a jeho tělo nebylo dostatečně silné aby se s tím vyrovnalo. Lékaři vypočítali že ho bude moci použít tak v dospělosti kolem 16-20 let a že bude lepší kdyby začínal až na horné hranici tohohle výpočtu, jen pro případ.
Rank(hodnost): Chuunin
Techniky:
Spoiler:
 

PŘÍBĚH:

Narození: V Konoze 17.5. se narodili dvojčata Keiminoe a Kae. Jejich rodiče byli Uchihové jmenovali se Roka a Shinji. Svoje děti milovali a už při narození doufali že budou skvělí ninjové co nezahanbí jejich hrdou rodinu. Vše však bylo jinak.

Dětství (do 8 let): Keiminoe a Kae byli nejlepší kamarádi a také bratři. Nikdo je nemohl oddělit. Dělali spolu všechno dokonce i trénovali. Jejich rodiče se divili že se nikdy neperou protože k tomuhle využívali trénink. Vždy si při něm vyrovnali účty. Vypadali jako nejvychovanější děti celého Uchiha klanu a každý je měl rád. Když jim bylo šest nastoupili na akadémí (už oba ovládali 1. stupeň sharinganu) kterou ukončili jako osmiletý. Teda, ukončil ji jen jeden z nich protože se něco stalo. Jednou v noci Kae vzbudil Minoua a řekl mu že slyšel o svatini kde sou vypsané všechny tajemství očních technik Uchihu a taky jak se dají získat. Rozhodli se, byli přece ještě malé osmileté děti, že tam hned pujdou. Tak se tedy spakovali a šli až dorazili do svatině. Smula ale byla že ten kdo podstrčil tyhle informace Kaemu byl ninja z nepřátelské vesnice který měl za úkol získat sharingan pro neznámé účely. Bratři dorazili do svatině kde všechno našli jak mělo být. Pročetli si skoro všechno co našli a zjistili témeř vše o Mangekyou Sharinganu. Tyhle schopnosti už jen kvuli spusobu získání jim byli odporné. Ninja se opozdil a přišel právě když bratři odcházeli skoro za svítání se svatině aby stihli přijít domu takže akci o den odložil a rozhodl se že svuj ukol splní když budou dva asi nejlehčí cíle v klanu trénovat na svém obvyklém míste v lese u jezera. Bratři neradi trénovali na klanovém cvičišti protože bylo moc prustrané. Líp se jím bojovalo mezi stromy, navíc tam byl čistější vzduch. Jak se dalo čekat tentokrát ninja přišel. Měl to jak se dalo čekat výborně naplánované a napadl Kaeho zrovna když Keimi nebyl poblíž. No nevyšlo mu vše jak chtěl. Právě když vrazil Kaemu který vubec nebyl ostražitý a pil z jezera kunai do zad tak že mu probodl chrbtici a ochromil ho, přišel spátky Keimi který byl nasbírat nějaké divé jahody protože měli oba hlad. Když uviděl svého nehýbajícího se bratra v kaluži krve (ještě žil) rozzuřil se a ninju zabil (aktivoval se mu u toho sharingan druhé úrovně). Pak se dotackal k bratrovy, padl na kolena a začal brečet, myslel si že je mrtvý. Kae však promluvil. Bráško, tady nejspíš zemřu a i kdyby ne nechci život v kterém budu chromý a všichni se o mě budou starat. Prosím zabíj mě a ještě předtím si vem moje oči. Keimi nejdřív odporoval se slovy jako: Ještě tě zachráníme, budeš se moct hejbat.
no pak začal Kae vykašlávat krev a promluvil znovu. Dělej, víš přece co sme se dočetli. Takhle zemřu bez toho abych byl jakkoli užitečný. Když si vezmeš moje oči a zabiješ mě, část mě bude pořád žít v tobě a ty díky mě získáš ohromnou sílu. Chci zemřít takhle ne jako mrzák kterému už nebylo pomoci. když Kae domluvil začal se dusit protože rána nejspíš zasáhla i jeho plíce které se teď rozdrhli. Keimi si utřel slzy a řekl: Když je to tvoje poslední vule milovaný bráško, udělám o co mě žádáš. vzal si jeho oči pečlivě je schoval do kapsy a zabil ho. Když Minoe dokráčel do čtvrti a táhl z plačem za sebou dvě mrtvoly bylo asi 11 hodin večer. Všichni co byli ještě vzhuru na něj zírali no on si nikoho nevšímal a kráčel ke svému domu kde zaklopal na dveře. Otevřela mu jeho tehotná matka která byla těsně před porodem a celá se zděsila, kdyby nebyla bývalá kunoichi která už viděla hromadu mrtvých asi by dostala z toho pohledu infarkt. Viděla svého mrtvého syna kterého donesl jeho doráněnej bratr domu. Taky za sebou táhl další mrtvolu. To ji upokojilo protože to naznačovalo že je to vrah Kaeho. Keimi měl jediné štěstí že jeho otec nebyl doma. Mohl všechno vysvětlit matce která i tak z té celé pravdy skoro přišla o život. Asi po 15cti minutách zděsení z příběhu jí došlo že Minoe má Kaeho oči pořád v kapse. Rozhodla se že vyplní poslední vuli svého syna a implantovala je Minoovi. Pak se dohodli že to o očích nikomu neřeknou protože by na ně pak zírali lidi jako na vyvrhely a kdo ví co by se stalo kdyby se to dověděl otec. Jediní lidé co tedy věděli o Keimiho očích byl on a jeho matka. Keimi se ale nedokázal se smrtí svého vratra vyrovnat a strašně ochořel.

Od osmi let do současnosti: Když Keimi vyzdravel a už neměl nočné mury o smrti jemu nejbližšího člověka rozhodli se jeho rodiče že dokončí akademií což se mu nepovedlo napoprvé. Všichni se čtvrti na něj pořád divně zírali protože ho měli za nejmladšího vraha ve vesnici jelikož jim bylo jasné že při tom jaké měl Kae zranení toho druhého ninji musel zabít on. Jediné Keimiho štěstí bylo že nikdo kromě jeho matky neznal pravdu. A byl zase rád že jí znala alespoň ona. Minoe se stal geninem a protloukal se misemi na kterých se psychicky postupně dával dopořádku. Nemohl si najít žádné přátelé nejspíš proto jak ho ta událost změnila. Nakonec se dal ke chuuninským skouškám které zvládl na první pokus co hodně lidí udivilo jelikož maturitu na akademii udělal až na druhý pokus. Když mu bylo 14 na misi zemřel člen jeho týmu a poté se tým rozpadl. To byla pro Keimiho další rána. Jedinou útěchou teď pro něj byla jeho malá sestra která mu částečně nahrazovala bratra. Strašně rád jí pomáhal s tréninkem a i když byla trochu dotěrná byla asi jeho jediný zdroj opravdového štěstí. Teď je Keimimu patnáct let a snaží se nějak začlenit do kolektivu ninju ve vesnici.


Naposledy upravil Keimi dne Sat Dec 31, 2011 8:59 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Keimi

Keimi

Počet příspěvkù : 2
Narození : 30. 12. 11

Uchiha Keiminoe Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Keiminoe   Uchiha Keiminoe EmptyFri Dec 30, 2011 8:57 pm

Promiňte až teď sem si všiml kde máte napsanou kostru a to vše k dělání characteru. Jestli to moc vadí přepíšu to ale teď se mi moc nechce. :)
Návrat nahoru Goto down
 
Uchiha Keiminoe
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Konoha-
Přejdi na: