Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share
 

 Kisuke Sabaton

Goto down 
AutorZpráva
Sabaton Kisuke

Sabaton Kisuke

Počet příspěvkù : 4
Narození : 27. 12. 11

Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton EmptyTue Dec 27, 2011 10:12 am

Jméno: Kisuke Kurodo

Přezdívka:Květinář

Přesvědčení:je spíše neutrální když má dobrý důvod přidá se k jakékoliv straně.Ale snaží se pomáhat.V hlouby duše je dobrák.

Věk: 16(vzhledem souhlasí ale je docela malý)

Fobie: z úplného konce(smrti)

Hodnost: Genin

Pohlaví: Kluk

Rodina: Sabaton

Sen: Založit svou vlastní vesnici a najít své rodiče(do 14 let)

Klan: Sabaton

Kekkei Genkai: Haton

Schopnost Kekkei Genkai:U tohoto KG jsem schopen ovládat květiny dokonce i ty z okolí je to kombinace Dotonu a Suitonu.Zatím samostatně ovládám pouze Suiton ale ani ten na vrcholové úrovni.Dokáži ovládat jakékoliv rostliny krom těch dřevnatých.Některé mé rostliny jsou schopné vyrůst i na mém těle některé ale musím zasedit na protivníkovvo tělo pak mu tam začnou růst.Během 3 postů se jich de bez rizika zbavit.Krom těch rychleji rostoucích
Druhy květin:

Kyūketsuki:Tato květina se živý krví čehokoliv krom krve klanu Sabaton ta jí silně smrdí a radši se jí vyhýbá.Tato květina je velice poslušná Kisukemu.Aby jí mohl použít musí jí dostat do tržné rány protivníka.Kde následně saje chakru.(během 15 postů ji vysaje kompletně aby to nebylo moc OP)
Chiryō-shi:Tato květina má schopnost zacelovat rány.Používám jí tak že jedno její semínko si dám na kůži a po těle krom hlavy mi začne růst léčivý mech který mi během pěti postů zacelý menší rány a ty větší během 10 postů.
Dābī:Tato květina je Kisukeho nejoblíbenější je to obrovsky tvrdá květina tu když zasadí tak jí používá na svou obranu nebo na útoky.Tato květina plně vyroste během 3 Postů.
Všechny květiny zvadnou během 20 postů nebo pokud z nich někdo nevysaje vodu.Nebo nevysuší.
Styl boje:Boj s mečem 40%
Taijutsu 25%
Hatonové ninjutsu 20%
Suitonové ninjutsu 15%
Zbraň & Vybavení: Má meč klanu Kurodo je to speciální meč nikdo ho nedokáže vytvořit,našly ho kdysi dávno,je celý z jednoho Kusu diamantu a je stále ostrý a téměř nerozbitný.

Schopnosti: Je velmi rychlí,méně silný,Je velmi nadaný na Hatonové ninjutsu a jeho suitonové ninjutsu je na průměrné úrovni.

Podstata: Suiton a Haton
Vzhled:Blonďatý vyhublý kluk který nosí síťované tričko.Je trošku menší než ostatní

Vztahy: nemá téměř žádné má jen pár kamarádů a jeho rodiče se ztratily když mu bylo 6.
Vlastnosti: Je milý a zároveň trochu stydlivý,nemá moc rád lidi co se až moc předvádějí.Nevíce má rád upřímné lidi.Také nesnáší chladnokrevné lidi.Má skvělí vztah k přítodě také od 6 do 12 let žil sám jen se zvířaty v přírodě.

Koníčky: Rád sbírá květiny a jentak posedává a sleduje přírodu.

Oblíbené: Knedlíčky dango

Neoblíbené: Solené ryby

Krevní Skupina: A+

Životopis/Příběh:
Začátky života
Jednoho červencvého dne se narodil malý Kisuke.První roky to byl naprosto obyčejný kluk,Rodiče se o něj stále staraly neměl žádného bratra tak se na něho plně soutředily.Když mu byli tři už se u něj začala projevovat láska k přírodě,stále sbíral květiny a venku byl až do večera.Jeho velkou zálibou bylo chytání motýlů.Jeho rodiče od něj měli plný dům květin a stále přibývaly nové.Pak se rodiče rozhodly že ho naučí Ninjutsu s květinami.Když mu bylo 6 tak nějací Shinobi mu vyvraždily rodinu.Jediní kde přežily byl on a jeho rodiče.A oni se vydali na nezdárnou cestu za pomstou přitom byli tak zaslepeni pomstou že nechali Kisukeho doma když spal.když se ráno probudil viděl pouze prázdný dům a nikdo nikde,poznal že jeho rodiče odešly až když uviděl že žádné z jejich taktických vest nebyli doma oni je nosily pouze když buď odešly nebo když šly na misi kterou jim udělil nějaký Klient.A Kisuke se je po třech dnech truchlení za vyvražděnou rodinu vydal hledat.
Hledání ztracených Rodičů
Když se vydal na nekonečnou pouť vzal si jene své hlavní čtyři druhy květin a zároveň ty nejsilnější a nejvhodnější pro boj.Hledal dlouhých šest let za tu dobu se velmi zdokonalil.Procestoval snad celý svět a naučil se dokonce i Suitonové techniky.Velmi se zdokonalil ve vyzvídání.Postupně se dostal až téměř k jeho rodičům.Ale pak se jeho rodiče znova přesunuly.Potkal spoustu banditů které dojednoho zmlátil,zmrzačil a když byli velmi vytrvalí tak je zabil.Ještě předcestou si vzal legendární meč klanu Kurodo.Ale nikdy ho nepoužil.Až v jeho 14 kdy mu šlo opravdu o život tak pomocí toho odklonil chakrovou kulku a povedlo se mu to tak že to odklonil přímo na druhého nepřítelle ten první pak utekl.Jednou se při svých cestách zatoulal do jedné ninjovské vesnice.
Vzdání se rodičů a Nový začátek
Když byl již ve vesnici jeden zkušený shinobi ho vyvedl z jeho představy.vzdal se nalezení jeho rodičů a začal doslova od znova.V této vesnici byla i Ninja Akademie.zde vystudoval za rekordní jeden rok na chuuninské zkoušky ho nepostily jelikož byla smlouva mezi touto a jinou vesnicí že když se někdo stal Geninem tak se 3 roky nesměl účastnit Chuuniské zkoušky důvod byl aby byli jejich Shinobi více zkušení.Aby nebyli v 16 Jouniny a kdyby vypukla válka tak aby to nebyla jejich první bitva.seznámil se se spoustou přátel ale když mu bylo 15 tak odešel z vesnice a vydal se na svou Pouť životem.Zde rok chodil po světě a zdokonaloval své techniky a hledal dokonalý domov.Nakonec se přitoulal do Konohy a tam začal svůj nový život.KONEC
Obrázek: Kisuke Sabaton Tanakayoshimarubylavide

Techniky:Postava: Kisuke Kurodo
Technika: Haton Bushin no justu
Typ: Ninjutsu - Haton
Třída: C-rank
Popis:Udělám klona z květil a na toho když se zaútočítak se promění na klubko bodlavích květin.Když tím soupeřovi projde ruka jsem schopen mu ji toho spoutat.


Postava: Kisuke Kurodo
Technika: Haton-Bodláky
Typ: Ninjutsu - Haton
Třída: B-rank
Popis:Z jedné již dříve popisovaných květin si udělám na těle spoustu bodláků na obranu.a jsem také schopný si udělat i velký bodlák na útok.

Postava: Kisuke Kurodo
Technika: Haton-Léčení
Typ: Ninjutsu - Haton
Třída: A-rank
Popis:Jedna z dříve zmíněných květin mě začne obalovat a jedinéco mi neobalí jsou moje oči jsem schopen se normálně hýbat po nějaké době se mé rány zacelí.
Postava: Kisuke Kurodo
NEOVLÁDÁ(až jako chuunin)

Technika: Haton-požítač krve
Typ: Ninjutsu - Haton
Třída: A-rank
Popis:Vyhodím semínka protivníkovi do jeho rány a tam květina začne růst a živit se jeho krví.Krev pije velmi rychle a obtížně se jí zbavuje akorát je těžší dostat semínko do rány.
NEOVLÁDÁ(až jako Jounin)

postava: Kisuke Kurodo
Technika: Suiton-klec
Typ: Ninjutsu - Suiton
Třída: D-rank
Popis:z okolního zdruje vody vezmu nějakou vodu a tou obalím protivníka pokud je ve vodě vyhnutí je nemožné.Tato technika slouží poze k zastavení protivníka ale on se z ní zapomocí buď velké síly ebo Katonu může dostat.

Postava: Kisuke Kurodo
Technika: Suiton-Jehly
Typ: Ninjutsu - Suiton
Třída: B-rank
Popis:Z vody udělám Velkou vlnu a tu pak rozdělím na spoustu jehel a těmi zaútočím na nepřítele.
NEOVLÁDÁM až jako chuunin

Postava: Kisuke Kurodo
Technika: Suiton-Laso
Typ: Ninjutsu - Suiton
Třída: C-rank
Popis:Z vody si udělám byč a pomocí toho bojuji a jsem pomocí něj schopný jak útočit tak se bránit a přitáhnout protivníka.

Postava: Kisuke Kurodo
Technika: Haton zeď
Typ: Ninjutsu - Haton
Třída: C-rank
Popis:Jedno semínko dříve zmiňované květiny hodím na zem a když vyroste tak její list zvětším a udělám z něj štít.Ubrání Max C-rank Katon,B-rank Suiton,B-rank Doton, C-rank Raiton a C,rank Fuuton


Postava: Kisuke Kurodo
Technika: Haton Ovládání květin
Typ: Ninjutsu - Haton
Třída: D-rank
Popis:Jsem schopný ovládat okolní květiny např.Když bych byl v Jungli tak bych obmital protivníka Liánami.Ale nejsem na tam vysoké úrovni tak je to zatím jen D-rank


Postava: Kisuke Kurodo
Technika: Suiton Amegan
Typ: Ninjutsu - Suiton
Třída: D-rank
Popis:V puse si naschromáždím malé množství vody a to pak vystřelím na nepřítele.je to silné jeho pěstí.


Naposledy upravil Sabaton Kisuke dne Thu Dec 29, 2011 11:48 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro

Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kisuke Sabaton Left_bar_bleue370/370Kisuke Sabaton Empty_bar_bleue  (370/370)

Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton EmptyTue Dec 27, 2011 10:20 am

Zamítnuto: Máš už dost postav.

_________________
Techniky:
Spoiler:
 

Učím se
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami

Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kisuke Sabaton Left_bar_bleue800/800Kisuke Sabaton Empty_bar_bleue  (800/800)

Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton EmptyTue Dec 27, 2011 11:10 am

NIE

Postáv máš už dosť no napriek tomu to nie je nikde zakázané... avšak tvoje predchádzajúce dve postavy sú jonini a robíš z nich S ninjov nezmyselnými technikami takže 2 veci - zmeň to na genina a zmeň KG v takejto forme jendoznačne NIE.

_________________
Kisuke Sabaton 57889370770094173443

Kisuke Sabaton 44561670163528124508

Kisuke Sabaton 16853195574618816381 Kisuke Sabaton 64640787410752824994 Kisuke Sabaton 55526457691281478561 Kisuke Sabaton 65786381101611846895
Návrat nahoru Goto down
Sabaton Kisuke

Sabaton Kisuke

Počet příspěvkù : 4
Narození : 27. 12. 11

Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton EmptyTue Dec 27, 2011 9:02 pm

EDIT
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami

Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kisuke Sabaton Left_bar_bleue800/800Kisuke Sabaton Empty_bar_bleue  (800/800)

Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton EmptyTue Dec 27, 2011 10:55 pm

a čo konkrétne si editol?? mne sa to zdá rovnaké...

_________________
Kisuke Sabaton 57889370770094173443

Kisuke Sabaton 44561670163528124508

Kisuke Sabaton 16853195574618816381 Kisuke Sabaton 64640787410752824994 Kisuke Sabaton 55526457691281478561 Kisuke Sabaton 65786381101611846895
Návrat nahoru Goto down
Sabaton Kisuke

Sabaton Kisuke

Počet příspěvkù : 4
Narození : 27. 12. 11

Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton EmptyWed Dec 28, 2011 11:10 am

To Kg jsem celý upravil a ty ty A-ranky ovládnu později a upravil jsem si počet technik na povolený.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami

Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kisuke Sabaton Left_bar_bleue800/800Kisuke Sabaton Empty_bar_bleue  (800/800)

Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton EmptyWed Dec 28, 2011 12:49 pm

Sabaton Kisuke napsal:
Některé mé rostliny jsou schopné vyrůst i na mém nebo protivníkově těle.
Toto zruš... nič sa nebude objavovať na protivníkovom tele.

Zruš ešte jednu B-techniku môžeš mať len jednu.


_________________
Kisuke Sabaton 57889370770094173443

Kisuke Sabaton 44561670163528124508

Kisuke Sabaton 16853195574618816381 Kisuke Sabaton 64640787410752824994 Kisuke Sabaton 55526457691281478561 Kisuke Sabaton 65786381101611846895
Návrat nahoru Goto down
Sabaton Kisuke

Sabaton Kisuke

Počet příspěvkù : 4
Narození : 27. 12. 11

Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton EmptyThu Dec 29, 2011 11:48 am

EDIT
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kisuke Sabaton
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Konoha-
Přejdi na: