Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED]

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED] Left_bar_bleue350/350Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED] Empty_bar_bleue  (350/350)

Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED] Empty
PříspěvekPředmět: Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED]   Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED] EmptyMon Dec 26, 2011 12:28 pm

V tomto kaňone sa stretnú dvaja ľudia, ktorý sa na niečom nezhodli a teraz si to chcú vyriešiť.
Vzduch tu veľmi neprefukuje ale zato tu sú malé mláčky.
Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED] Images?q=tbn:ANd9GcTKF-7C4cBxQzmaDXEWQaLFhEWrMNygw_cFaCrUTwsbxJ2y_bcEolpB_Q4

(ak to nebude vadiť, mám už jeden súboj no dúfam, že tento budem môcť odohrať, lebo Mokuto tu často nie je a sú sviatky takže dlho tu ešte nebude)(Informoval som o tom Katara)
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED] Left_bar_bleue800/800Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED] Empty_bar_bleue  (800/800)

Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED]   Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED] EmptyMon Dec 26, 2011 2:09 pm

Kemichi Namare už bojuje v jednom súboji. Téma bude do ukončenia súboja uzamknutá. (Výslovne som povedal že súboje vediem ja a mňa nikto neinformoval... ak chceš súboj s Mokutom ukončiť alebo pozastaviť pre jeho neaktivitu mal si ma informovať a ja by som tak urobil...)
Návrat nahoru Goto down
 
Kamiki Kazuma - Kemichi Namare [CLOSED]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Daisuke Maeda - Kemichi Namare [CLOSED]
» Kamiki Kazuma - Daisuke Maeda [CLOSED]
» Kamiki Kazuma - Sentoi Kazuma [FINISHED]
» Kataro Fernandes - Daisuke Maeda [CLOSED]
» Kemichi Namare

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna :: Vánoční Boje-
Přejdi na: