Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share
 

 Hideki Matshushita

Goto down 
AutorZpráva
Sendo
Genin
Genin
Sendo

Počet příspěvkù : 4
Narození : 22. 12. 11
Age : 24
Location : Karviná

Shinobi
Chakra Chakra:
Hideki Matshushita Left_bar_bleue10000/10000Hideki Matshushita Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Hideki Matshushita Empty
PříspěvekPředmět: Hideki Matshushita   Hideki Matshushita EmptyFri Dec 23, 2011 11:41 am

Jméno: Hideki
Příjmení: Matshushita
Hodnost: Genin
Místo původu: Sunagakure no Sato
Současný pobyt: Sunagakure no Sato

Věk: 13
Datum narození: 8. Září
Pohlaví: Muž
Krevní skupina: 0
Podstata: Katon (Oheň)

Fobie: Belonefobie (strach z jehly), Arachnofobie (strach z pavouků)
Alergie: Skořice

Oblíbené:

Jídlo: Onigiri
Sladké jídlo: Pocky – pokaždé má u sebe alespoň jedno balení.
Pití: Čaj
Barva: Oranžová
Zvířátko: Vše mále a roztomilé
Den: Sobota
Element: Oheň
Místo: Domov
Holky: Milé s dobrou povahou a roztomilééé

Rodina:

Katsuko Matshushita (Matka):
Katsuko je milá osoba, jenž je vždy oporou pro svou rodinu a nikdy neodmítne prosbu o pomoc od svých blízkých a to jak rodiny tak přátel. Jestliže si chce Hideki o něčem závažném promluvit nebo si jen tak popovídat co dnes prováděl je právě Katsuko ta osoba za kterou běží jako první. Její hodnost v Sunagakure no Sato je Jounin a působí jako medik. Zachránila už spoustě lidí životy a Hideki je na ní hrdý. Katsuko je také nadmíru dobrá kuchařka a cukrářka. Nemá v oblibě uklízení domu, ale stejně to někdy musí provádět. Stále se usmívá a to třebaže je naštvaná, ale to už není ten milý usměv který tě nutí se usmívat také, ale ten kdy vám proběhne mráz po zádech a raději ustupujete dozadu. Doma netráví až tak spoustu času jak by si přála, protože jako Jounin a medik má určité povinnosti.

Daisuke Matshushita (Otec):
Daisuke je sice dospělá osoba, ale občas se tak vůbec nechová. Je dětinský a strašně hravý, někdy je horší než jeho vlastní syn Hideki. Mezi jeho povahové rysy rozhodně patří také hyperaktivita a natvrdlost. Vždy se snaží dodržet svůj slib, který někomu dál a tohle dodržování závazku zahrnul do své výchovy dětí. Jde si stále tvrdohlavě za svými sny a svoje rozhodnutí neřídí ničím jiným než srdcem. Občas je trochu arogantní, ale myslí to spíše v podobě humoru. Stejně jako jeho manželka tak i on nemá moc volného času a musí plnit povinnosti Jounina Sunogakure no Sato.

Kenichi Matshushita (Bratr):
Tak Kenichi je poněkud zvláštní osoba. Kolem očí nosí červený šátek přes který nejde absolutně vidět a to i když není slepý, říká, že tímhle se oprostil od jednoho ze svých šestí smyslu (nevím kde jich nabral šest, ale on si stojí za tím, že právě tolik jich vlastní) a tím se zlepší ty jeho ostatní. Navíc tvrdí, že zrak je to co klame shinobi v bojí nejvíce ze všeho. Má i několik dalších prazvláštních návyku, ale to je zbytečné tady rozepisovat, neboť by to bylo na dlouho. Nicméně právě Kenichi je ten kdo stojí za strachem Hidekiho z jehel a z pavouků. Když byl Hideki mladší bylo Kenichiho největším koníčkem jeho otravování a dělaní mu ustavičně nějaké schválností. No vlastně tohle dělá až doposud, ale teďka v menší míře. Jo a Kenichiho hodnost je Chuunin.

Akira Natshuhiko (Strýc - bratr Katsuko):
Akira je asi jediný člen rodiny Natshuhiko, který není shinobi, ale je to rybař a provozuje svůj vlastní obchod s rybami a dalšími potravinami společně se svou manželkou. Právě u něho tráví Hideki čas poté co je doma sám, poněvadž všichni jsou na misích apod. Akira naučil Hidekiho mnoho věcí o životě jenž se někde na Ninja akademii nenaučíte, ale většinou jsou to naprosté nesmyslí.


Cíl/sen:
Hideki to ještě nemá pořádně v hlavě urovnané a sám neví čím by se chtěl stát – jestli nějakým výborným ninjou nebo specialistou v jakýmsi zaměření nebo mířit ještě víš. Když měl deset let jeho snem bylo stát se Geninem a to se mu vyplnilo, takže o dalších snech nebo cílech bude muset ještě zapřemýšlet. Stejně tenhle kluk si nezadává cíle které by musel plnit několik desítek let a vždy si záda nějaký cíl který se dá zvládnout třeba za pár měsíců. Jednou bylo jeho snem dojít domu z akademie a vymočit se jelikož zadržovat pět hodin nepřetržitě moč je docela problém. No zkrátka na závěr – Zatím žádný určitý sen nebo cíl nemá, ale tohle přijde rozhodně samo v průběhu hry.

Zaměření:
Primární: Ninjutsu
Sekundární: Taijutsu

Schopnosti:
Hlavní schopnost ve které Hideki vyniká je kontrola a koncentrace chakry.
Odolnost – Jeho tělo je dosti odolné na 13letého kluka.
Jeho rychlost a mrštnost je průměrná.
Fyzická sílá – lehce podprůměrná (v jeho věkové kategorii).
Na druhou stranu má dobré reflexi, zrak a přesnost při házení kunaiu či shurikenu.
I když se strašně snaží neumí moc dobře bojovat, ale nechce být v nějakém týmu zátěží, takže tvrdě trénuje aby se zlepšil.

Vzhled:

Výška: 168, 4 cm
Váha: 52, 3 kg

Hideki má hnědé vlasy světlejšího odstínu o které pečlivě pečuje a nesnáší když na ně někdo kromě jeho samotného sahá (nejvíce ho rozčili když mu je někdo rozcuchá). Jeho očí mají taktéž hnědou barvu. Hidekiho oblečení tvoří zelená čínská vesta, pod kterou nosí oranžový rolák a kolem pasu má ovázaný dlouhý oranžový pásek. Kalhoty které má častokrát na sobě mají bílou barvu a jeho boty mají barvu černou. Nenosívá žádné šperky nebo podobné doplňky.

Povaha:

Hideki má nejblíže k temperamentu zvaném sangvinik a z menší částí je také chorelik. Hideki nemá příliš rád samotu, dává přednost raději nějaké společnosti (zejména když jsou to ženy). Další Akirova vlastnost, která se u něho značně projevuje je zvědavost. Když mu například někdo nechce něco říct, nedá mu to spát, dokud to nezjistí a teprve poté bude spokojený. Je hodně otevřený a téměř vše vám poví narovinu, nemá rád lhaní, pokud to však není pro správnou věc. Neodmítne prosbu o pomoc, pokud má v tu danou chvíli čas, ale nenechá se za žádnou cenu využívat. Jestliže někomu něco slíbí provede takměř vše aby svůj slib dodržel. Nikdy se moc nenudí a dokáže se zabavit se vším co je po ruce. Nijak netouží být středem pozornosti, ale v tom případě že se tak stane, nevadí mu to. Pohled na svět má spíše optimisticky a svůj život si hodlá naplno užít. Není lhostejný k jiným bytostem a dovede projevit lítost nad ostatními, i kdyby to byl třeba nepřítel. Nejde mu o to, aby se někomu zalíbil, a je sám sebou, nemá potřebu se někomu zavděčovat. Rád si dělá srandu z ostatních, ale ví, kde končí sranda a dovede si bez problému utahovat i sám ze sebe.

Techniky:

Kinobori no Waza (Technika lezení po stromech)

Jutsu třídy E:

Henge no Jutsu (Technika proměny)
Kawarimi no Jutsu (Technika přemístění/náhrady)
Nawanuke no Jutsu (Technika úniku)

Jutsu třídy D:

Shunshin no Jutsu (Technika problesknutí)
Katon: Bunshin no Jutsu (Oheň: Technika klonování)

Jutsu třídy C:

Katon: Housenka no Jutsu (Oheň: Technika bájného ohnivého fénixe)
Katon: Endan (Ohnivá bomba)

Jutsu třídy B:

Katon: Karyuu-Endan (Oheň: Dračí ohnivá střela)

Životopis:

3. července v Sunogakure no Sato bylo poklidné poledne. Pod širým nebem intenzivně svítilo slunce a menší množství zrn písku poletovalo ve vzduchu jak je to v zemí větru zvykem. Jeden manželský pár si právě užíval volné chvíle a ženu jménem Katsuko Matshushita absolutně nenapadlo, že zrovna tenhle den bude ten, jenž je určen pro narození jejích druhého syna, o jehož pojmenování se doposavad pořad dohadovali. Muž jménem Daisuke Matshushita chtěl jakési klasické a nenápadné jméno jako je Takeshi, ale Katsuko chtěla něco originálnějšího. Život pomalí plynul dál a poté co se blížila 18 hodina Katsuko pochopila že ten vhodný čas pro porod už nadešel. Pár ihned vystartoval do nejbližší nemocnice a Daisuke byl strašně napjatý. O pár hodin později nastala ta chvíle, chvíle kdy matka držela svého syna v náruči a dojetím ji stekla nějaká ta slza po tváři mezitím co se otec radostně usmíval od ucha k uchu. Poté co oba viděli svého hnědovlasého syna netrvalo to ani minutu a shodli se na jeho jméně které znělo Hideki. Den po téhle události to musel jít Daisuke oslavit společně se svými přáteli a pořadně se opil. Další dítě onoho manželského páru kterým byl Kenichi Matshushita už doma spal ve své posteli.
Uplynulo pár let dětství ve kterém vyjímajíc pár naschválu od svého bratra neměl žádné problémy. Nadešla doba nástupu na Ninja akademii a také počátek cesty shinobi kde se ukáže jestli máte na to přežit v téhle problematické době plné bojů a konfliktu. Oba rodiče Hidekiho byly a pořád jsou jounini. Bylo těžké vyrůstat jako ten mladší mezi sourozenci, ale musel se s tím smířit, protože Katsuko a Daisuke už další dítě určitě nechtěli. Při nástupu na akademii se rychlé seznámil s jedním prima klukem jménem Riku, který se stál také později jeho nejlepším přítelem. Tihle dva prožili vlastně celou Ninja akademii pohromadě a byla to nerozlučná dvojíce. Mezi senseii nebyli velice oblíbení, protože nepatřili zrovna mezi ty nejhodnější žáky, nicméně prospěch zas tak hrozný neměli. V průběhu života na akademii se k téhle dvojici přidala holka jménem Aoi, která Hidekiho opravdu uchvátila a po několika dnech se do ní zamiloval. Avšak Riku na tom byl stejně a tenkrát mezi touhle nerozlučnou dvojkou začali první hádky a rozpory. Stáli se z nich rivalové, kteří pravidelně jednou na začátku týdne proti sobě zápasili a nebyla to jen taková dětská strkanice. Z tohohle pramení Hidekiho hlavní zkušenosti z boje a jeho fyzická odolnost, poněvadž téměř každý souboj prohrál a dostal pořádně do těla. No jestli vás zajímá, jak to dopadlo mezi Rikuem a Hidekim tak Hideki to projel, neboť jeho rival si ulovil její srdce a vyhrál nad ním. Byla to zdrcující porážka, ale také právě tohle je dalo zase dohromady jako přátele, Hidekimu nezbývalo nic jiného než se s tím smířit.
Hideki neměl nijak těžké dětství a neprodělal nějaké extra ztráty ve své rodině kromě odstěhování jeho bratra Kenichiho do vlastního příbytku, což nebyla když se nad tím tak zamyslím významná ztráta, protože měl o něco více klidu. Po dokončení akademie se stál geninem a jeho život se právě naplno rozjíždí…
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami

Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Hideki Matshushita Left_bar_bleue800/800Hideki Matshushita Empty_bar_bleue  (800/800)

Hideki Matshushita Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hideki Matshushita   Hideki Matshushita EmptyFri Dec 23, 2011 12:14 pm

Povolené!

S výkričníkom a trikrát podtrhnuté - áno, povolené, prijaté, OK, jasné!!
Výnimočná perlička v mori nechutných, prehnaných či inak podpriemerných charakterov. Naozaj si mi urobil radosť a som rád že som mohol čítať takýto charakter, ktorý je nepochybne hodný aj lepšieho fóra!

S radosťou!

_________________
Hideki Matshushita 57889370770094173443

Hideki Matshushita 44561670163528124508

Hideki Matshushita 16853195574618816381 Hideki Matshushita 64640787410752824994 Hideki Matshushita 55526457691281478561 Hideki Matshushita 65786381101611846895
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro

Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Hideki Matshushita Left_bar_bleue370/370Hideki Matshushita Empty_bar_bleue  (370/370)

Hideki Matshushita Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hideki Matshushita   Hideki Matshushita EmptyFri Dec 23, 2011 12:34 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:
Spoiler:
 

Učím se
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hideki Matshushita Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hideki Matshushita   Hideki Matshushita EmptyFri Dec 23, 2011 12:57 pm

POVOLENO
~ Hráči Hideki byla přidělena chakra 350 ~
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com
Sponsored content
Hideki Matshushita Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hideki Matshushita   Hideki Matshushita Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hideki Matshushita
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Suna-
Přejdi na: