Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Itari Ganare

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Itari Ganare




Počet příspěvkù : 1
Narození : 23. 12. 11

Itari Ganare Empty
PříspěvekPředmět: Itari Ganare   Itari Ganare EmptyFri Dec 23, 2011 9:30 am

Meno: Itari Ganare
Dedina: Konoha
Klan: Ja nepatrím k žiadnemu no mama mala mňa z niekým kto mal KG
KG: Názov neznámy
Popis KG: Toto KG dovolí užívateľovi uniesť obeť do pekla.Toto KG má dva stupne.Druhý sa objavuje len zriedkavo.
Věk: 17
Hodnost: Genin
Pohlaví: Muž
Rodina: Matka- Inary (mrtvá) Otec- nepoznám ho.Stará sa o mňa mamina kamarátka Nana a jej pes Zubon.
Cíl, Sen: Oslobodiť kamaráta
Zaměření:
Ninjutsu: 8
Taijutsu: 5
Genjutsu: 2
Intelekt: 10
Sila: 7
Rýchlosť: 10
Chakra: 7
Pečate: 5
Podstata: Suiton, Katon-ten až Jounin
Príbeh:
Mami už sa strašne teším.Stále som opakoval mame. Čakali ma geninské skúšky.Mal som 5 rokov a pripravoval som sa na nový život ninju.Došli sme pred budovu akadémie, už tam boli ľudia a aj moji kamaráti.Čakali na mňa a mama ma poslala za nimi, že ona tu počká. Ja aj moji dvaja kamoši sme sa stali geninmi , išli sme to osláviť a dať si rámen.Boli sme tam všetci.No zrazu som zacítil, že vietor začal fúkať silnejšie.Zhasli svetlá a ja som si pripravil kunai.Začul som kroky prichádzajúce zozadu.Obzrel som sa a boli tam traja muži.Použili nejaké jutsu a znehybnili nás.Jeden z nich hodil kunai do ruky mojej mame.Chcel som niečo urobiť no nedalo sa.Mama spadla na zem a oni ju zabili.Bola úplne prepichaná kunaimi.Začal som plakať a z ničoho nič som sa objavil ako keby v pekle.Bol som tam ja a jeden muž.Chcel som aby sa mu stalo to isté čo mame.A to isté sa aj stalo.Objavil som sa späť v stánku z rámenom a ten muž ležal na zemi a nejavil známky života.Otočil som hlavou a zistil,že sensei a kamoš sú mŕtvi.Ostali sme tam len štyria.Tý muži sa zasmiali a zobrali nás preč.No pred tým nás omráčili.Zobudil som sa v cele a niečo ma štípalo za krkom.Zrazu ku mne pristúpil muž a začal mi niečo vysvetľovať.Bol to Orochimaru.Mňa pustil, no kamaráta nechal tam.Utekal som preč a môj smer bol jasný.Konoha!
Techniky:
Suiton: Mizu Kamikiri Živel voda: Vodní božský kráječ úroveň B
Suiton: Senjikizame Živel Voda: Tisíc lidožravých žraloků neznámé
Kakuremino no Jutsu Technika neviditelného pláště úroveň E
Kawarimi no Jutsu Technika přemístění (Náhrady) úroveň E


Naposledy upravil Itari Ganare dne Fri Dec 23, 2011 10:35 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Itari Ganare Left_bar_bleue370/370Itari Ganare Empty_bar_bleue  (370/370)

Itari Ganare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itari Ganare   Itari Ganare EmptyFri Dec 23, 2011 9:35 am

Udělej tomu pořádnou úpravu a hlavně si změň techniky. Jako Gennin nemůžeš mít 2 elementy.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Itari Ganare Left_bar_bleue800/800Itari Ganare Empty_bar_bleue  (800/800)

Itari Ganare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itari Ganare   Itari Ganare EmptyFri Dec 23, 2011 10:43 am

Je možné že podobnosŤ mena s mojou postavou je čisto náhodná napriek tomu to vnímam skôr ako urážku a nevkusný pokus o paródiu a žiadam zmenu.

Okrem toho charakter je vcelku slabý a vyžaduje hĺbkovú úpravu.

Taktiež KG ako toto je jednoznačne nepovolené.

NEPRIJATÉ
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Itari Ganare Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itari Ganare   Itari Ganare Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Itari Ganare
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Konoha-
Přejdi na: