Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Země opic

Goto down 
AutorZpráva
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Země opic Left_bar_bleue370/370Země opic Empty_bar_bleue  (370/370)

Země opic Empty
PříspěvekPředmět: Země opic   Země opic EmptyThu Dec 22, 2011 8:25 pm

Země opic Mahe1

Toto místo už odjakživa obývá opičí druh. Opice zde žijí již od pradávna a začali se vyvíjet. Vyvinuli se natolik, že začali myslet i jako lidi. Založili své vesnice po celé Zemi. Jejich dimenze je oddělená od těch ostatních. V této krajině vládne syn opičího krále Enmy, který se jmenuje Gomma. Kultůra zde není zanedbaná a tak na tom nejsou vůbec špatně. Lze s nimi uzavřít smlouvu o přivolání. Mnoho opic se cvičí na opičí bojovníky, aby byli prospěšní tomu kdo je přivolává. Aby jste získali smlouvu s opicí musíte se s ní buď domluvit nebo s ní bojovat a porazit jí, čímž si získáte její respekt. Do této dimenze se lze dostat starodávným kamenem, který slouží jako teleport do různých dimenzí. Tato dimenze je však odlišná. Teleportují se sem jen ti, kteří jsou předurčeni, aby jejich přivolávací zvířata byli zrovna tyto opice. Lesy jsou hojné z rostlinného hlediska, jelikož obsah povrchu tvoří ze 65% lesy. Jako snad všude jsou tu i oblasti ve kterých je jen poušť. Tam se nacházejí opice, kteří jsou buď vyhnáni nebo chtěji vyzkoušet tvrdou zkoušku teplotních změn. Dále jsou i jako na Zemi oceány, které však nejsou znečištěné, naopak jsou velmi čisté, jelikož si opice čisté vody váží. Občas v některých oblastech začne pršet. Jednou v dějinách opic byla jedna velká povodeň, která zahnala všechny až na horu Morta. Tam se také nachází nouzové útočiště kdyby se někdy opakovala stejná pohroma. Opice jsou především přátelského characteru, ale někteří se i liší. Jsou i tací, kteří se oddávají boji a moc se s ostatními nevybavují. Gomma je obojeho charakteru. Je přátelský, ale občas nemůže ani lidi ani opice vystát. Třeba se někdy potká s někým kdo ho naučí co je to přítel a oddanost. To už sice trochu zná, ale musí jí taky poznat od člověka na kterého čeká a trénuje dokud nepřijde.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Země opic Left_bar_bleue370/370Země opic Empty_bar_bleue  (370/370)

Země opic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Země opic   Země opic EmptySat Dec 24, 2011 6:08 pm

Ten posvátný teleportační kámen mě přenesl na takovéto místo. Nevím kde jsem ani jaká zvířata tu žijí. Vidím jen rozléhající se prales kde nevidím ani živáčka zatím. Procházím teda hustým pralesem až se z něj konečně dostanu. Spatřím nedaleko od lesa takovou menší vesnici.
"Co tam asi žije? Měl bych se tam podívat, abych zjistil kdo nebo co tu žije."
Jdu dlouhou cestou k vesnici a když k ní dojdu nevěřím svým očím. Vypadají jako napůl opice a napůl lidi. Chodí po 2 nohách a celkem vzpřímeně aspoň někteří. Snad umí i lidskou řeč. Dojdu tedy k nějaké opici a zeptám se jí kde to jsem a ona mi odpoví.

Opice

" Ty ty ty si člověk? U nás se lidé moc nevyskytují. Poporavdě si tu první po dlouhé době. Naposledy tu byl někdo se jménem Sarutobi. A uzavřel smlouvu o přivolání s opičím králem Enmou. Ten však vládnu po boku svého syna, který se jmenuje Gomma. Když půjdeš na sever tak k němu zachvíly dojdeš je nedaleko odsud. Přeji hodně štěstí" Hledí na něj jak mizí v dáli.



"Děkuji moc za všechny ty informace a nyní už radši půjdu. Mějte se pěkně"
Odcházím z vesnice a vydávám se na dlouhou cestu za opičím králem, který se jmenuje Gomma. Snad se přidá na moji stranu. Někoho jeho úrovně a chování bych potřeboval do party. Snad se tedy ke mně přidá. Po nějaké době přicházím na místo kde sídlí opičí král Gomma a poprosím stráže ať mě pustí dovnitř. Ptají se mě proč? A já jim odpovím že se to týka smlouvy. Pustí mě a odvedou mě pod dozorem ke králi Gommovi. Předstoupím před něj a řeknu.
" Jmenuji se Kataro Fernandes a rád bych byl kdyby jsi se ke mně přijal. Někdo jako ty by se hodil jako můj zvířecí partner k boji a jiným věcem. Nemusíme stále jen bojovat. Tímto tě žádám o smlouvu o přivolání s tebou."
Jakmile to dořeknu čekám na jeho reakci a doufám že bude kladná.
Návrat nahoru Goto down
 
Země opic
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Okolie Zeme železa
» Smlouvy Země Blesku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Dimenzie-
Přejdi na: