Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue450/450Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (450/450)

Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 7:22 pm

Spoiler:
Krajina která je rozlehlá a do nedávna i klidná ale nyní se tu bude konat souboj mezi dvěma shinobi ale jen jeden zůstane živ a druhého čeká opačný osud.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue650/650Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (650/650)

Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 7:32 pm

Pomalu jsem došel na místo určení. A rozhlédl jsem se kolem sebe při pohledu na říčku jsem se musel usmát, velice mě to potěšilo, protože mi to ušetří nějakou tu práci. Pak jsem si zapálil cigaretu. Vzpomínal jsem s kým se tu mám vlastně utkat, chvilku jsem pátral v paměti než jsem s vzpomněl. Mělo se jednat o nějakýho Chunina z Kiri, chvilku jsem vzpomínal jestli jsem ho v době kdy jsem působil v Kiri nepotkal. Nakonec jsem usoudil, že nejspíš ne. No už jsem se nemohl dočkat až dorazí, přitom jsem pomalu dokuřoval svou cigaretu.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue450/450Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (450/450)

Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 7:39 pm

Pomalu jsem přicházel k místu kde měl být souboj uskutečněn a možna i ukončen než jsem tam přišel promýšlel jsem strtegii a radši jsem nemyslel na soupeře který měl být podle karty ninji silnější ,ale přesto jsem se nebál tam jít.Když jsem tam došel tak už tam protivník zřejmě stál a pokuřoval si prohídl jsem ho a oslovil ho "Ty tu čekáš na mě?" a opřel jsem se o strom kterýstál kousek odemě.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue650/650Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (650/650)

Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 7:48 pm

Jestli tu čekám na tebe to nevím, mám se tu setkat s chuninem z Kiri, jestli si to ty bys měl vědět sám.
Pronesl jsem s úsměvem. Podíval jsem se na něj měl meč větší než byl on sám.
Hmmm další takovejma by mě zajímalo co si těma velkejma klackama kompenzujou.
Pomyslel jsem si a úsměv se mi ještě rozšířil, když jsem si představoval, co můžou mít ty dva společnýho a oba si jeho velikost můžou kompenzovat. Doufal jsem, že to byl on, protože se mi nechtělo čekat na někoho dalšího a navíc nepotřeboval jsem případnýho svědka toho jak jsem zabil někoho z Kiri.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue450/450Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (450/450)

Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 8:03 pm

"Tak to asi budu já" odvětil jsem a pořad jsem naněj koukal až mi to nedalo a zakřičel jsem "Čemu se krucinal směješ" a tahle věta se nesl ozvěnou až daleko k hoře a já jsem si řikal že jsem zas tak odně nezařval a pak jsem se odloupl od stromu a pořád jsem na něj koukal a řekl jsem "Tak co začnem s tim tancem?" a začal jsem si protahovat ruce aby jsem mohl dělat pečeťě co nejrychleji.Po protáhnutí už jsem čekal na něj.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue650/650Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (650/650)

Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] EmptyThu Dec 22, 2011 6:21 pm

Jen jsem si na něco vzpomněl, tobě se nesměju. Navíc neřvi tady, nepotřebujem přece nějaké náhodné diváky ne?
Pak jsem zahodil nedopalek na zem a zašlápl jsem ho. Pak jsem se podíval na mého soupeře, jak se protahuje. Já sem na první pohled stál pořád uvolněně, ale skutečnost byla že jsem byl připraven kdykoliv uhnout.
Jo proč ne, můžeš začít, abys neřekl, že sem pes.
Pak už jsem jen připaven čekal na jeho útok.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue450/450Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (450/450)

Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] EmptyThu Dec 22, 2011 6:38 pm

"Ohh máš pravdu nepotřebujem návšťevníky" řekl jsem už uvolněně a začal jsem koukat na krajinu a pochvíli jsem řek a ukázal na krajinu "ale zatím tu jsme sami nebo tu máš kamarády"
a potom co jsem to řekl tak jsem na něj podezíravě koukl a sáhnul si do zadního pouzdra pro kunai a pak jsem na něj kunai hodil pro odvedení pozornosti a udělal jsem pečeťe na Mizu bunshin a předemnou se objevil muj Mizu bunsin Který si vytáhl kunai a zautočil na něj a já se mezitím ukryl na stomě.
450-40=410
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue650/650Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (650/650)

Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] EmptyThu Dec 22, 2011 7:17 pm

Viděl jsem jak se objevil jeho klon a všiml jsem si vodní podstaty. Při tom jsem se musel pousmát, protože to mi celkem nahrával do karet.
Pozoroval jsem jak se ke mě blíží jeho klon, nechtěl jsem se nijak vytahovat, ale technika, kterou jsem se rozhodl použít měla velký význam pro mé následovné techniky. Proto jednoduše poskládal pečetě a prones jsem název techniky.
Hyoton: Aisusupaiku
Okolo mě ze země vyrostlo nepočítaně ledových bodců. Klon na to nemohl reagoval a tak se okamžitě rozprsknul. Stál jsem uprostřed pole ledových bodců a čekal jsem co bude další tak mého protivníka. Zatím jsem neměl potřebu na něj útočit. Chtěl jsem napřed vidět co umí a navíc jsem byl zvědaví, jestli bude mezi bodci vůbec schopen bojovat.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Left_bar_bleue450/450Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (450/450)

Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] EmptyThu Dec 22, 2011 7:50 pm

Hmm zajímavý pomyslel jsem si když zničil tak jednoduchou techniku takovým zřejmý kekkei genkai ale stejně mě to neodradi od souboje a v ukrytu udělám pečeťe a udělám Kirikagure no jutsu a ihned se všude udělá mlha ve které není vidět a proto jsem měl výhodu jelikož jsem uměl tiché zabíjení takže jsem čekal než začne nějak chodit abych ho slišel a mohl na něj zaútočit a proto jsem hodil kunai na místo kde jsem ho na posled viděl.
410-20=390
(jo a ten Kunai asi zkrz tebe prolít co)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]   Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE] Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Killunia - Inari Nadare [ACTIVE]
» Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]
» Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE]
» Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]
» Kunichi techniky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna :: Vánoční Boje-
Přejdi na: