Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Manamiku Shito

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Shito
Jounin
Jounin



Počet příspěvkù : 4
Narození : 21. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Manamiku Shito Left_bar_bleue800/800Manamiku Shito Empty_bar_bleue  (800/800)

Manamiku Shito Empty
PříspěvekPředmět: Manamiku Shito   Manamiku Shito EmptyWed Dec 21, 2011 7:22 pm

Jméno:
Manamiku Shito

Věk:
20

Hodnost:
Jounin

Pohlaví:
Muž

Fobie:
Shito má strach ze tmy (ne panická hrůza, jenom mu vadí) a z toho, že ztratí svoje blízké. Sice někdy šaškuje a říká, že Hanaki nesnáší, ale ve skutečnosti se právě o ni bojí nejvíce. Od té doby, co ztratil otce, snaží se ochránit hlavně svou rodinu a snaží se jí finančně zajistit, proto pořád chodí na mise a doma se moc nezdržuje. Má ovšem strach, že mezitím, co chodí na mise, stane se někomu z jeho blízkých nějaké neštěstí.

Oblíbené:
Shito miluje ramen a aby mohl jíst domácí ramen podle receptu Hanaki, brodil by se tou nejhlubší řekou. Miluje svou rodinu. S ní i otce, který zemřel těsně předtím, než se Hanaki narodila. Má rád slunce, ale nesnáší, když je moc teplo. Rád leží na zádech a pozoruje mraky, které plují po obloze.

Rodina:
Otec- zemřel několik týdnů předtím, než se narodila moje sestra.
Matka- Stará se o něj a jeho sestru. Není ninja.
Sestra- Živá (bohužel) Chichotání, je to Hokage.

Cíl, Sen:
Ochránit svoje blízké

Kekkei Genkai:
Akarui hakunetsu (světelná záře)

Popis Kekkei Genkai:
Shito dokáže v určité větší míře ovládat světlo, ale pouze sluneční světlo.
Světlo je sice nehmotné, ale za pomocí vody se může světlo s vodou spojit a stane se z něj ovladatelná slitina světla a vody.

U Shita se vyskytla zvláštní věc, a to změna barvy světla.(toto se vyskytuje asi u 13% uživatelů světelných technik) Silné emoce, jako je vztek, nebo radost může ovlivnit barvu světla(např. vztek-červená, radost-zelená). Tato změna barvy se objevuje i u jeho očí.

Zaměření:
Kekkei Genkai

Schopnosti:
Shito má výjimečné schopnosti ovládání kunaie, ale v házení kunaie nebo shurikenu není moc přesný. Dokáže dobře bojovat za pomocí katan.

Vlastnosti:
Ve většině případů je milý, ale občas si vyskakuje na sestru, protože je starší. Někdy bývá protivný a náladový.

Vzhled:
Spoiler:

Techniky:
D-
Shomei bushin no jutsu (technika světelných klonů)
- Shito vytvoří jednoho nebo více světelných klonů, kteří se po tom, co dostanou úder, rozplynou.
/-20 chakry/
B-
Kabe raito no jutsu (technika světelné zdi)
- Shito tleskne rukama a za pomocí světla a vody se před ní vytvoří silná zeď, která téměř nejde zničit. Technika má několik nevýhod, ninja, který tuto techniku použije, nesmí dát ruce od sebe, jinak se technika zruší, může sice dělat pečetě, ale chce to velkou koncentraci a hodně chakry.
/-75/

Hikari no katana no jutsu (Technika světelné katany)
- Shito musí u sebe na tuto techniku mít rukojeť svojí katany, aby mohl tuto techniku použít. Jakmile vezme do rukou rukojeť, shromáždí chakru do té rukojeti a ještě dál. Shito vytvaruje chakru nad rukojetí, jako meč. Tato katana se téměř nedá zničit. Shito také může spojit obě rukojeti dohromady a vytvořit „rotační katanu“.(název podle toho, že se s ní dá otáčet kolem středu-rukojetí a vytvořit tak „řezací kolo“)
(Shito u sebe neustále nosí přes 2 rukojeti. V každé je speciální solární krystal, který může za pomocí chakry vytvořit světlo podobné tomu slunečnímu, což tuto techniku dělá použitelnou i ve tmě, čímž se ale zvedá spotřeba chakry a snižuje účinnost techniky)
/-75/
/Použití krystalu -25 chakry/

Hikari misairu no jutsu (technika světelné střely)
- Shito koncentruje chakru do ruky a ruku napřáhne, poté se musí hodně soustředit a několik okamžiků se nemůže hýbat.
Pokud se technika povede, vystřelí Shito z ruky střelu, tvořenou světlem a vodou.
/-75/

Hikari hogo: Chikaku ni hifuku (Světelná obrana: blízké krytí)
Shito koncentruje do svých končetin chakru a poté ji vypustí ven z těla. Chakra ve vzduchu spolu smíchaná s vodou, začne rotovat a v blízkém okolí okolo Shita se vytvoří téměř neviditelná ochrana, která každého nepřítele, který se k ní přiblíží, těžce zraní. Shito na tuto techniku využívá vodu a hlavně jen minimální množství chakry. Obrana vydrží 2 posty, poté se technika buď zruší, nebo musí Shito znovu přidat chakru a vodu.
Pokaždé, kdy Shito drží svou obranu déle, vyčerpává jí to víc a víc. Když po dvou postech přidává chakru na další prodloužení účinnosti techniky, musí vždy přidat více chakry, proto je pak technika vidět zřetelněji a lze se jí snadněji vyhýbat.
/-75/

Kuroi hikari no jutsu(technika černého světla)

Jedná se o jednu z nejsilnějších technik klanu Manamiku a je velmi obtížné ji plně ovládnout. Při použití se uživatel obalí světlem, čímž získává značnou obranu.
Toto světlo je naprosto ovladatelné a zručný uživatel ho může vytvarovat do podoby, do jaké chce (třeba zbraně). Nejlepší na této technice je, že drtivou většinu své síly čerpá ze světla, které taky na kontakt plně pohltí (tím pádem žádné neodráží, ani nepropouští, a tak je toto „světlo“ černé a neprůhledné), což znamená, že spotřeba chakry závisí na okolním světle (čím více světla, tím méně chakry je potřeba-při menším světle je potřeba nahradit část světla chakrou, aby byla technika dostatečně silná. Zajímavost: čím více chakry je použito, tím je barva světlejší a světlo průhlednější)
Shito tuto techniku ještě plně neovládá, a je zatím schopen obalit světlem pouze dvě části svého těla:
1) pravou ruku-„ostří“ (světlo se samo vytvaruje do tvaru zvláštního ostří - od ramene k lokti se vytvoří slabé brnění, směrem od loktu k zápěstí se vytvoří oboustranné ostří, které je dlouhé asi 1,5m a přesahuje stejným směrem za loket-0,5m ohýbáním lokte se ostří ohýbá stejně jako ta část ruky, na které je „uchycená“)
/-30 až -80/(spotřeba se udává podle množství světla v okolí, přičemž 30 je při ideálních podmínkách a 80 za velikého šera)
2) pravé oko (před bělmem se vytvoří „povlak“ z černého světla, čímž opticky zčerná a před duhovkou se vytvoří průhledná, naoranžovělá vrstva, která způsobí, že duhovka vypadá oranžově. Jediná použitelná vlastnost je odhalení paprsků světla-v reakci na chakru vyváží tímto zpozorovatelnou „duhu“, která se ohýbá podle proudění chakry-může odhalit zamaskované protivníky, ale pouze když je technika aktivní)
/-15 až -40/ (spotřeba se udává podle množství světla v okolí, přičemž 15 je při ideálních podmínkách a 40 za velikého šera

A-
Hikari Hogo (světelná ochrana)
-Shito vytvoří světelnou zeď (kabe raiko no jutsu) a pak do zdi pomocí chakry "zatlačí".
Zeď protivníka odhodí pryč. Shito umí vytvořit 2 zdi naproti sobě, ale je na to zapotřebí obrovské množství chakry.

/-90/



Příběh:
Dětství
Narodil jsem se v krásný letní slunečný den. Byl jsem opravdu silný a začal jsem velmi rychle růst. V jednom roce jsem už udělal svoje první krůčky a ve dvou letech se mi narodila sestřička. Narodila se v bouři a byla velmi slabá. Měl jsem o ni obrovský strach. Za nedlouho potom mi spadl kámen ze srdce. Hanaki byla v pořádku.
Velmi často jsme si spolu hrávali, dokud jsem nenastoupil na akademii. Neměl jsem talent na žádná základní jutsu a moje chakra, jako by mi to ani nedovolovala. Čas od času jsem si vzpomněl na otce. Zemřel, když jsem byl malý, těsně před tím, než se narodila Hanaki. Věděl jsem, že ho někdo zabil, ale nikdo nevěděl, kdo. Hanaki nic nevěděla o otci a dlouho sledovala jednoho podezřelého člověka, dokud jí neublížil. Byla dlouho v bezvědomí a lékaři mě k ní nechtěli pustit. Vadilo mi to, ale jednou v noci jsem se k ní do pokoje vplížil oknem. Probrala se hned, jakmile jsem jí položil svou ruku na její tvář.
Zanedlouho jsem dokončil akademii a byl jsem přidělen do týmu. Hanaki mi docela záviděla a já jsem chtěl, aby věděla, jaké je, mít tým. Vyprávěl jsem jí to a ona mi záviděla ještě víc… Ale to netrvalo dlouho.

Dospívání
Tehdy jsem už byl chuunin. Netrvalo dlouho a dostávali jsme i obtížnější mise. Ale na jednu misi nezapomenu.
Měl jsem se svým týmem geninů doprovodit Isaru do její rodné vesnice. Moc jsme toho o ní nevěděli a ona toho o sobě ani moc neřekla. Ale pak nás přepadli. Snažil jsem se chránit Isaru, ale genini se nedokázali ubránit.
Jednoho jsem na poslední chvíli strhl na stranu, než ho nepřítel zasáhl, ale ostatní dva zemřeli na místě. Nakonec jsme ty ninji porazili, ale ten genin byl zraněný. Opravdu těžce zraněný a já neuměl a ani neumím léčit. Rozhodl jsem se, vrátit se zpět do Konohy. Ale přepadli nás znovu. Tentokrát byli silnější a bylo jich víc. Toho genina zabili na místě a Isaru unesli. Já byl těžce zraněn, ale přesto jsem se vydal Isaru hledat.
Našel jsem ji, ale bylo již pozdě. Byla mrtvá. Vracel jsem se s jejím tělem zpátky do vesnice. Tehdejší Hokage toho moc nenamluvil a jen řekl, že uspořádá pohřeb. Na pohřeb jsem nemohl jít. Nemohl jsem později ani dostat tým a vlastně jsem po tom ani netoužil.
Po několika letech, kdy mi bylo 18, jsem dostal sólo misi. Měl jsem doručit tajný svitek. Za tu dobu, co jsem nebyl na misích, jsem dost zesílil, takže tato mise nebyla problém, v té době jsem začal s tréninkem: Kuroi hikari no jutsu, ale jenom ve volných chvílích, kterých moc nebylo
Hokage byl ochotný, dát mi ještě několik šancí a znovu a znovu mě posílal jen na sólo mise. V devatenácti letech mě jmenoval na jounina. Už jsem na svou sestru ani neměl čas a musel jsem vydělávat peníze, proto jsem byl pořád mimo vesnici na misích.
Teď se po dlouhé době vracím a čeká mě docela velké překvapení… moje sestra je Hokage.

(Nejsem Hanaki, jsem její bratr a máme připojení Wi-fi (ona mě na tuhle hru překecala))
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Manamiku Shito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manamiku Shito   Manamiku Shito EmptyWed Dec 21, 2011 8:10 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Manamiku Shito Left_bar_bleue370/370Manamiku Shito Empty_bar_bleue  (370/370)

Manamiku Shito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manamiku Shito   Manamiku Shito EmptyWed Dec 21, 2011 8:35 pm

POVOLENO


Naposledy upravil Kataro dne Wed Dec 21, 2011 9:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Manamiku Shito Left_bar_bleue1100/1100Manamiku Shito Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Manamiku Shito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manamiku Shito   Manamiku Shito EmptyWed Dec 21, 2011 8:49 pm

ANO
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Manamiku Shito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manamiku Shito   Manamiku Shito EmptyWed Dec 21, 2011 8:57 pm

~ Hráči Shito byla přidělena chakra 800 ~
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sponsored content





Manamiku Shito Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manamiku Shito   Manamiku Shito Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Manamiku Shito
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Manamiku Hanaki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Konoha-
Přejdi na: