Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue1035/1035Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyTue Dec 20, 2011 7:06 pm

[/color]Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Valley-of-the-end

Toto miesto sa nazýva údolie konca.Kedysi dávno tu bojovali 2 najsilneší shinobi celého sveta.Teraz sa tu maju stretnúť 2 shinobi jeden s Kirikagure a druhý so Sunagakure.Nechceli narušiť prímerie medzi Sunou a Kiri a tak sa rozhodli že svôj záverečný duel uskutočnia na tomto kludnom a nerušenom mieste.No je len otázkou ktorí z nich víde ako výťaz a vráti sa domou aby pokračoval vo svojích snoch.
Návrat nahoru Goto down
Naomi Momochi
Jounin
Jounin
Naomi Momochi


Počet příspěvkù : 48
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue600/600Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (600/600)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyTue Dec 20, 2011 7:19 pm

Stála jsem na Madarově soše a přemýšlela jsem. Jaký je asi můj soupeř? A proč souboj proběhne zrovna tady, když tu bojovali jen čtyři velmi silní ninjové - Madara s Hashiramou a Naruto se Sasukem? Měl by být snad také náš souboj tak legendární jako ty jejich?
Otázky jsem nechala za sebou a opatrně jsem seskákala ze sochy. Dopadla jsem na vodu a připravila jsem se na příchod soupeře.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue1035/1035Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyTue Dec 20, 2011 7:37 pm

Kráčal som ku údoli konca. Bolo to miesto našého boja.Celú cestu som nemal na tvári žiadny výraz.No ked som započul vodu vedel som že sa blížim ku danému miestu.Prehltol som slinu silno sa nadýchol a bol som pripravený bud vyhrať alebo zomrieť.Nemal som tušenia kdo bude mojim súperom no mal som tušenia že nikdo slabí d to nebude.Došiel som a stál som na hlave prvého Hokáge.Rozhliadal som sa naokolo kde nikdo nebol.Vietor fúkal a tak mi vlasy odfukovalo do zadu.Pozeral som smerom na Madaru.Vedel som kdo to bol a aké boli jeho plány.Pokrútil som hlavou a otočil sa smerom na vodu kde som zbadla určitú osobu bola to žena.No nereagoval som nijak.Z prúdu vody ktorý tiekol som zbadal 2 trčiace kamene.Ten čo bol najnižšie som na neho skočil.Dal som si ruky do X na hrud a hladel som na osobu čo stála na vode.
Návrat nahoru Goto down
Naomi Momochi
Jounin
Jounin
Naomi Momochi


Počet příspěvkù : 48
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue600/600Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (600/600)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyTue Dec 20, 2011 7:58 pm

Můj pohled upoutal vodopád. Jeho krásné odlesky mě oslňovaly. Milovala jsem tekoucí vodu, tu divokou a nespoutanou. Ale vodopády byly lepší, krásnější. Vypadaly jako brána do nějakého světa ukrytého za ním. Vždy jsem se tam chtěla podívat. Natáhla jsem ruku směrem ke stěně vodopádu, i když jsem se jí nedotkla. Pak jsem ale koutkem oka zpozorovala příchod svého soupeře. Okamžitě jsem se narovnala a otočila směrem k němu. Vypadal dost mladě. Určitě byl mladší než já. Celou dobu mlčel a já taktéž. Necítila jsem potřebu mluvit. Jen jsem ho sledovala.
Najednou mi cukla pravá ruka směrem k meči na zádech. Kami no Mizu jako by chtěla bojovat a má krvežíznivější část duše také. Zazubila jsem se a vycenila jsem tak své zuby s výraznými špičáky. Ale má tvář téměř ihned vychladla. A konečně skončilo to ticho narušované zvukem vodopádu.
"Začni ty," řekla jsem chladně.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue1035/1035Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyTue Dec 20, 2011 8:15 pm

Hm pomyslel som si ako na mňa prehovorila."Ty si s Kirikagure no sato predpokladam že tvôj element je suiton však.Určite vieč ake má nevýhody raiton proti suiton ked je to tvôj element ovšem ale to je i tak jedno.Takže chceš po mne aby som začal hm"Pozrel som na ňu takym zvláštnym pohladom.Necítil som žiadny potencial zabíjať a vo mne sa neprebudzovala ta chtenosť zabíjať cítil som sa kldune čo mi bolo dosť podivné no určite moje telo nebude prejavovať taketo známky dlho.Vydýchol som si a pozrel sa na krajinu.Tak bud tu dnes padnem alebo nie.Velmi pomalím tempom som si siaho ldo vrecka a vytiahol odtial kunaie a vybušne lístky.Pirviazal som ich na 5 kunaiov a hodil ich po nej.Chcel som vedeť ako je na tom srýchlosťou.Ako leteli neurobil som ani jedne pohyb ruky čakal som na to ako sa môj súper zachová.
Návrat nahoru Goto down
Naomi Momochi
Jounin
Jounin
Naomi Momochi


Počet příspěvkù : 48
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue600/600Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (600/600)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 6:49 am

Pousmála jsem se. Pravda. Můj element je Suiton. Jenže nějakým zázračným způsobem se stalo, že se mým prvním elementem stal Raiton. Ale i Suiton jsem objevila možná až neuvěřitelně brzy. Právě teď mi prozradil, že má taky Raiton. Pak úsměv zmizel. Pohled svých modrých očí jsem měla namířený na něj. Sledovala jsem, co dělá. Pochopila jsem. Když kunaie hodil, odskočila jsem ihned dozadu a výbuch mě tak nezasáhl, jen mě trochu namočila voda, která se rozprskla kolem.
"Teď jsem asi na řadě já..." zamumlala jsem si spíš pro sebe. Tasila jsem Kami no Mizu a vyrazila jsem na něj. Hodlala jsem ho alespoň chvíli nechat v domnění, že mám jen Suiton. Ale teď jsem vyrazila do útoku zblízka s mečem, který vypadal, jako kdyby ho tvořila voda.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue1035/1035Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 9:23 am

Výbušne lístky vybuchli a ju to len trocha oprskalo.Hmm takže s rýchlosťou problem nemá.Vytiahala svôj meč a vyrazila proti mne.Len som sa usmial pretože som vedel že presne niečo takéto som potreboval.Ako bežala ku mne s týmto zahadním a divne vyzerajúcim mečom zahladel som sa Naomi do očí.Chvílu som náš očný kontakt udržal no nakoniec som zavrel oči.Otvoril som ich a len som prehltol slinu.T takže ona má aj rýchlo som s miesta kameňa uskočil dole na vodu.Uff to by bolo tesné keby som ostal na kameni zasiahla by ma mečom ktorý vedie raiton čo by nebolo prijemné.Klakol som si na vodu a pozeral sa do vody.Hmm takže Momochi Zabuza bol jej brat kdo je vlastne táto osoba?.Ma 2 element čo je proti mne nevýhoda ale môže sa mi ju podariť chytiť do genjutsu pretože ako som videl odolná voči nemu neni.Ešte chvílu som tam čupel a strebával informácie o tejto shinobi.No boj nebude nič lahké ale nevadí musím vydať zo seba maximum.Opäť som sa postavil na nohy a zahladel sa opäť na ňu."Teda takto mi neprezradiť svôj druhý element to nebolo do teba zrovna pekné".Pravou stranou pery som posunul trocha hore.Za žiadnych okolností som nemohol túto shinobi nehať používať svoje útoky pretože by som na to mohol doplatiť.Ale ma mteraz menšiu výhodu bude zmätaná pretože nebude vedieť odkial som získal o nej informácie a + mohol by som zahrať na city ohlaodm vecí ale to až keby bolo najhoršie."Tak čo keby sme sa pustili do naozajstného boja Naomi-chan".Nečakal som na odpoved a začal som tvoriť pečate.
Návrat nahoru Goto down
Naomi Momochi
Jounin
Jounin
Naomi Momochi


Počet příspěvkù : 48
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue600/600Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (600/600)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 2:58 pm

//Tohle že je trapný KG? Vždyť mě teď porazíš levou zadní, když znáš všechny moje slabiny... Chichotání

Jeho pohled byl zvláštní. Jako by mi hleděl přímo do duše. Když seskočil dolů na vodu, zastavila jsem se tak, aby k němu nedosáhla Kami no Mizu, pokud bych ji zarazila do vody a nechala bych vytvořit ledovou plochu. Na tento útok sice nepotřebuji chakru, protože to je schopnost toho meče, ale nechtěla jsem ukazovat hned všechny svoje trumfy. Ale pak mě dost překvapil. Tušila jsem to. Tušila jsem, že ten pocit nebyl jen pocitem. On se mi opravdu rýpal v hlavě! Právě teď jsem byla v obrovské nevýhodě. Znal všechny, ale opravdu úplně všechny moje slabiny. Tenhle boj jsem tedy mohla považovat za prohraný, protože znal i mé techniky. Takže když udělal pečetě, sama jsem neudělala vůbec nic.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue1035/1035Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 3:16 pm

Pomali som tvoril pečate ale ona stála na mieste a nič nerobila."Hm takto to rýchlo vzdať?Nepovedal by som to na niekoho s kalnu Momochi myslím že Zabuza by na teba nebol hrdý".Viem bolo to odomňa hnusné ale musel som je jzahrať na city ked som chcel bojovať a bojovať s niekim kdo sa ani nebráni nemá cenu na taky štíl boja ja môžem s vysoka kašlať bola by to pre mňa len potupa a tak som čakal ako na to čo som jej povedal zareaguje.Vieš jedna s tvojich techník ma zaujala a je podobná tej mojej ale zaújmalo by ma koho je silnejšia".Dokončil som poslednú pečať a dal som ruky od seba."Jutsu no nawa raiton no yaba".Ruky mi obalili blesky ktoré vydávali pisklavý zvuk a vyžarovali z ních blesky.Jednu ruku som zdvihol pred seba a ukázal na ňu."No ták ukáž mi tvoju silu chcem poznať silu Momochi chcem vedeť aká je tvoja technika rozdielna odmojej alebo si naozaj taký strašpitel?Potom ako sa môžeš nazývať sestra Zabuzu"?Usmial som sa a otočil sa jej chrbtom s bleskovými čepelami som kráčal od nej dalej a dalej.No okom som stále sledoval ako sa situácia vyvynie.
















Návrat nahoru Goto down
Naomi Momochi
Jounin
Jounin
Naomi Momochi


Počet příspěvkù : 48
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue600/600Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (600/600)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 3:35 pm

Zamračila jsem se a pak jsem si povzdechla.
"Víš o tom, že není hezký, když se někdo hrabe v cizí hlavě? Je to dost nepříjemný a dost... úchylný..." řekla jsem chladně a stále jsem ho sledovala bez jediného zbytečného pohybu těla. "A řekla jsem snad, že to vzdávám?" Na tváři se mi objevil slabounký úsměv. Když jsem si ale všimla, co chce, abych použila za techniku, málem jsem se vylekala. Nemohu použít Kaminari Ha. Nemohla bych pak hýbat rukou. A já si nepotřebuji zničit ruku už takhle na začátku boje. To už totiž vážně prohraji. Jenže on mě vážně štval. Snažil se mě urazit, to jsem poznala. Chtěl mě naštvat. Místo toho jsem se rozhodla, že udělám něco jiného. "Jestli víš, že ovládám podobnou techniku jako ty, tak určitě víš o její slabině. Takže určitě víš, že ji nechci použít, dokud nenastane ta pravá chvíle..."
Nejsem strašpytel, ty demente... Mě nevyprovokuješ. Sama vím, co dělám, tak bys o tom neměl rozhodovat... "řekla" jsem mu v mysli se zavřenýma očima. Pak jsem je otevřela a podívala jsem se přímo na něj. Schválně jsem čekala, co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue1035/1035Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 3:52 pm

Ostal som stáť a otočil som sa naspäť."AH máš pravdu nieje slušné sa hrabať v niekoho hlave no ja sa nehrabem v hlave ale tunak".Zruším čepele a lavú ruku si položim na srdce."Ale ked tak uvažujem ani som ťa nechcel uraziť len som hovril pravdu a je pravda ale ked nebdueš bojovať tak zomrieš a zase niekdo kdo nechce bojovať nemam záujem ani ja".A vidám sa pomali smerom k nej.Tak dobre vidím že si si to stále nerozmyslela hmm to naozaj musim útočiť na ženu ako prvý ah jo".Zakrútil som hlavou hmm takže vie aky mám element ale nevie že som vlastníkom doujutsu čo mne prihráva na karty."Tak dobre"Rozbehol som s aa ruku som si dal za chrbát odkial som vytiahol fuuma shuriken.Ten som prutko roztočil a hodil po nej no pri otm som použil techniku fuuma shuriken kage fusha"Shuriken letel priamo na ňu no ked bol skoro pri nej zrazu sa objavil pod ním ešte jeden.Nechcel som hend používať nejaké silné techniky možno nebude ani za potreby a i tak si ten jeden musim nehať na záver sice som ho ešte neskúšal ale dúfam že mi to víde.Medzi tým shuriken letel na ňu a ja som čakal ako sa zachová.
Návrat nahoru Goto down
Naomi Momochi
Jounin
Jounin
Naomi Momochi


Počet příspěvkù : 48
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue600/600Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (600/600)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 4:47 pm

Postavila jsem se do postoje, který naznačoval, že bych už mohla i bojovat. Nebyl ale ani útočný, ani obranný. Postě jsem jen čekala, co udělá.
"Ne, že bych nechtěla bojovat... Ale já nechci útočit. Ty moc dobře víš proč..." podotkla jsem lehce. Nespouštěla jsem z něj pohled. Když vytáhl Fuuma Shuriken, jen jsem párkrát zamrkala lehkým překvapením. Rychle jsem udělala pečetě na Kawarimi a sama jsem se objevila asi metr za ním. Nechala jsem své falešné tělo zasáhnout a skutečná já jsem okamžitě "zabodla" do vody a vytvořila jsem tak ledovou plochu. Nebyla přímo kruhová, ale pomocí trochy chakry jsem ji namířila tak, aby zasáhla pouze Daisukeho nohy. Ty byly okamžitě přimražené a nešlo s nimi hýbat, dokud led nerozbije. "Je mi líto, že ukazuji to nejlepší už takhle na začátku... Ale jinak to nejde..." Odskočila jsem o pár metrů dál a chvíli jsem si počkala, co udělá.

//-5 chakry za Kawarimi a -10 chakry za ovládnutí trajektorie ledu z Kami no Mizu
600 - 15 = 585
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue1035/1035Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyWed Dec 21, 2011 9:26 pm

Fuuma shurikenu sa lahko vyhla vdaka kawarimi stará technika ale vždy učinná.Ocitla sa za mnou čo bola aj dosť chyba že som sa nijak nepostaral o obranu zo zadu.Než som sa nazdal moje nohy boli celé v lade.Kso hm takkže táto technika no neni ničím extra pre mňa no i tak ešte že odomňa odskočila pretože keby teraz znova zautočila mal by som problém ale takto mám šancu.Nečakal som na nič a nenehával som jej na nič príležitosť takže som rychle spravil znamenie ruky a vruke sa mi vytvoril blesk."Ten yari!!"Vykríkol som a v ruke s bleskom som zasiahol ladovú plochu ktorá držala moje nohy.Po zásahu plocha začala pukať až nakoniec úplne praskla.Rýchlo som odskočil od daného miesta a pozeral sa na Naomi.Uff tak nebude to take lahké ako som si myslel no nič vidím že budem museť asi pritvrdiť ako som povedal.Klakol som si na kolená a zadíval som sa do zeme.Netvoril som žiadne pečate ani nič len som čupel na tej vode a hladle do nej.















75
Návrat nahoru Goto down
Naomi Momochi
Jounin
Jounin
Naomi Momochi


Počet příspěvkù : 48
Narození : 25. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Left_bar_bleue600/600Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty_bar_bleue  (600/600)

Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] EmptyThu Dec 22, 2011 4:14 pm

Viděla jsem, že si s tím poradil dost snadno. Trochu jsem litovala toho, že jsem na něj hned nezaútočila, dokud byl přimražený k vodě. Začala jsem přemýšlet nad tím, co budu teď dělat. Nechtěla jsem ho nechat útočit, ale zároveň jsem nechtěla útočit já, abych si šetřila chakru. Zvedla jsem hlavu a zadívala jsem se směrem do nebe. Pak jsem sjela pohledem dolů až k jedné ze soch. Znovu to byl ten Uchiha.
Co bys dělal na mém místě? Kdyby nepřítel poznal všechny tvé slabiny a ty bys neměl moc chakry? "ptala" jsem se ho. Zvláštní, že se ptám nepřítele. Již mrtvého nepřítele. Místo toho, abych si sama na otázky odpověděla, jsem se zvedla a podívala jsem se přímo na svého protivníka. Pak jsem udělala pečetě a přiložila jsem ruce na hladinu vody.
"Raiton: Jibashi."
Téměř jsem to zašeptala, a tak jediné, co mohl přes zvuk vodopádu slyšet, byly rychle se blížící blesky.


//-40 chakry za Raiton: Jibashi
585 - 40 = 545
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]   Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE] Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Naomi Momochi - Dauske Maeda [ACTIVE]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kunichi Fuguki - Raidon Tomeo [ACTIVE]
» Mokuto Takahiro - Kemichi Namare [ACTIVE]
» Yukiyuya Yami vs. Daisuke Maeda * vs. Yukki Maeda
» Killunia - Inari Nadare [ACTIVE]
» Daichi Terumi - Tenshi Gurama [ACTIVE]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna :: Vánoční Boje-
Přejdi na: