Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Nakame Uchiha

Goto down 
+2
Sentoi
Raidon
6 posters
AutorZpráva
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Nakame Uchiha Left_bar_bleue650/650Nakame Uchiha Empty_bar_bleue  (650/650)

Nakame Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Nakame Uchiha   Nakame Uchiha EmptyMon Dec 19, 2011 7:27 pm

Musím se ozvat, protože to je na mě moc. Nakame a živej? Tak problémová postava co málem vyvolala válku? Nikde žádnej oznam nebo tu dát nějakou anketu, ale nic z ničeho nic post, že je prostě živej. Ale všechno bych to přežil, ale jsem proti jedný věci velmi zásadně.
Nechápu jak se může objevit se sharinganem, když umíral tak natruc nechal dát sharingan někomu z hyuuga ( že se zatím neprojevil a nemusí se projevit neberu). Teď si ta postava nakráčí do hry a má zase oči a sharingan?
Jsem zásadně proti tomu a rád bych nějaké vysvětlení, protože tohle je podle mě opravdu moc.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Nakame Uchiha Left_bar_bleue600/600Nakame Uchiha Empty_bar_bleue  (600/600)

Nakame Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nakame Uchiha   Nakame Uchiha EmptyMon Dec 19, 2011 7:30 pm

víš co továrna na sharingany a Nakame dáš mi taky jeden Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Nakame Uchiha Left_bar_bleue450/450Nakame Uchiha Empty_bar_bleue  (450/450)

Nakame Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nakame Uchiha   Nakame Uchiha EmptyMon Dec 19, 2011 7:30 pm

Já na to mám asi tak stejný názor jako Raidon. A ty Sharingany z továrny beru všema deseti jo.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Nakame Uchiha Left_bar_bleue400/400Nakame Uchiha Empty_bar_bleue  (400/400)

Nakame Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nakame Uchiha   Nakame Uchiha EmptyMon Dec 19, 2011 7:37 pm

Tak, Nakame oživl pomocí Gedou Rinne Tensei. Určitě mi teď řeknete " Ale to oživí jen ty co zabil Pein ", ale proč by po Nagatovi Tobi chtěl pomocí tohoto Jutsu oživit Madaru? To zaprvé
Za druhé, Sharingany mám z jednoduchým vysvětlením "Jak by někdo, koho zabil (Pein) třeba tím, že mu probodl srdce mohl ožít, aniž by mu srdce nedorostlo ?"
Za třetí, jestli všichni toužíte po Sharinganu, proč jste nepředběhli mne, nebo někoho dalšího kdo si Uchihu zamluvil ?
Přeji příjemné prožití Vánočních svátků ... Kdo chce Sharingan, vystujte si frontu až budu Jounin
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Nakame Uchiha Left_bar_bleue700/700Nakame Uchiha Empty_bar_bleue  (700/700)

Nakame Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nakame Uchiha   Nakame Uchiha EmptyMon Dec 19, 2011 8:10 pm

Vies ze tobi mozno nevedel ze to regeneruje oci ... Oci ti mozu dorast ale uz bez sharinganu . za tretie ty by si nepovolil dalsieho uchihu Chichotání ... ale to je fakt iba moj nazor
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Nakame Uchiha Left_bar_bleue700/700Nakame Uchiha Empty_bar_bleue  (700/700)

Nakame Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nakame Uchiha   Nakame Uchiha EmptyMon Dec 19, 2011 8:11 pm

a ešte ze Madara mal svoje oci na svojom mieste nemal jedno vytrhnute
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Nakame Uchiha Left_bar_bleue400/400Nakame Uchiha Empty_bar_bleue  (400/400)

Nakame Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nakame Uchiha   Nakame Uchiha EmptyMon Dec 19, 2011 8:19 pm

Jenže oči jsou orgán, stejně jako zmiňované srdce ^^ Dorůst bez Sharinganu můžou, ale moje geny v něm Sharingan zase probudí. A dalšího Uchihu nechtěl povolit Itachi, ne já, tak co sem pleteš fámy a kecy xD
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Nakame Uchiha Left_bar_bleue700/700Nakame Uchiha Empty_bar_bleue  (700/700)

Nakame Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nakame Uchiha   Nakame Uchiha EmptyMon Dec 19, 2011 8:22 pm

Nechcem sa hadať navyše mne to je jedno len nechcem aby sharingan zbytočne nepadol do zlých rúk
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Nakame Uchiha Left_bar_bleue800/800Nakame Uchiha Empty_bar_bleue  (800/800)

Nakame Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nakame Uchiha   Nakame Uchiha EmptyMon Dec 19, 2011 8:26 pm

Gedou Rinne Tensei pravdepodobne prebudí len duše ktoré vzal Pein... a Ďalšia vec - TELO - nie kopa kostí a rozpadnutého mäsa ktoré z Nakameho mali zostať po mesiaci pod zemou....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nakame Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nakame Uchiha   Nakame Uchiha Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nakame Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Uchiha Nakame
» Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota
» Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]
» Uchiha
» Uchiha Sasuke

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: