Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share | 
 

 Sora Namikaze

Goto down 
AutorZpráva
Sora Namikaze
Genin
Genin
avatar

Počet příspěvkù : 5
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
400/400  (400/400)

PříspěvekPředmět: Sora Namikaze   Fri Dec 16, 2011 6:39 pm

Meno:
Sora Namikaze

Vek:
16

Váha : 52 kg
Výška: 172 cm

Hodnosť:
Genin (papierovo , inak s kenjutsu na hodnosti Jounin Genjutsu ovláda na chunnin a ninjutsu genin)

Pohlaví:
žena

Rodina:

Toshio – Je otcom Sori. Narodil sa v Konohe . Zoznámil sa s Kasumi s ktorou mal dieťa dieťa sa volalo Sora . Toshio upadol po Kasuminej smrti ,bol cely zarmútený a popri tom ho vyhodili s práce a mal sa starať o Soru . Po nejakom čase sa zasa postavil na nohy a staral sa Soru keď ma sora 12 rokov tak Toshio umiera .

Kasumi – Je matka Sori . Narodila sa v Konohe .Zoznámila sa s Toshiom s ním mala dieťa . Kasumi umrela při pôrode

Rokuro - Blízky rodinný známi . Po Toshiovej smrti sa staral o Soru . Ovláda kenjutsu na vysokej úrovni . Býva v Kiri

Cíl, Sen:
Stáť sa čo najsilnejšou kunoichi a čo najlepšie ovládať meče, a byť čo najrýchlejšia

Klan:
Namikaze

Kekkei Genkai:
Nemá

Špeciálna schopnosť:
Dokonalé bojovanie s mečmi.Vďaka chakre dokáže na sebe lepšie držať meče . Pečať troch majstrov.

Zameranie:

Sora sa zameriava skôr na genjutsu a kenjutsu , no ani ninjutsu nezanedbáva preto že podľa nej sa to celkom hodí no najviac vie Kenjutsu potom genjutsu a nakoniec ninjutsu. Sora urobí všetko preto aby sa stala čo najsilnejšia . Dokonca by chcela byť najrychlejšia Shinoby

Schopnosti:
Sora má ako element Raiton . Ninjutsu s raitonom vie len jedno . Dokonale využíva
Kenjutsu dokáže narábať s každým druhom meča alebo dýky . Ovladá aj genjutsu tňv tom tiež nie je najhoršia . Sora je schopná sa naučiť mnohé techniky .

Vlastnosti:
Sora je celkom trpezlivá ,vtipná no aspoň si to o sebe mysli ,je lenivá , neporiadna , niekedy nepočúva nikoho, sem tam chytí depresiu, trocha psychicky labilná , náladová , stará sa o svoj vzhľad , je vyzívavá , celkom priateľská, niekedy vie dať dobre arogantne poznámky,nikdy nepodceňuje súperov , vždy si davá pozor

Vzhľad:
Sora má tmavo červené vlasi sú celkom dlhé . Má modré prenikavé oči. Jej postava je štíhla preto že v kuse trénuje, má stredné prsia nie moc velké ani malé štíhle brucho . Na stehne má pečať od majstrov v tvare čiernej ruže . Na tvári ma jemné ženské črty stredný nos malé uši ktoré zakrívajú vlasy a brada jej ide mierne spičato . Má čiernu košeľu na ktorej ma rozopnuté gombíky při krku a na rukávov , má menšiu suknu s opaskom popripade ma aj svetlý kabát . Sora rada mení oblečenie
Príbeh

Počiatok

17.Júna sa narodila Sora. Soranina matka však umrela tesne po pôrode tak Sora vyrastala len s otcom který sa volal Toshio.Toshio (otec sori) trpel neviliečiteľnou chorobou len že to nepovedal Sore . Sora sa už od malička zaujímala skôr o meče . Už v 5 rokoch dokázala rozoznať druhy a typy katán , kunaiov a mečov . A vtedy jej otec vedel čo s nej bude tak s ňou od 6 rokoch tŕenoval Kenjutsu na začiatok jej kúpil malý a ľahký meč a pomaly ju učil . Sora sa pomali už od útleho veku osamostatňovala protože jej otec nezarábal moc peňazí a denne pracoval 12 hodín a pri tom aj cvičil so Sorou . Tak Toshio (otec) bol celkovo unavený a nerobilo to dobre na jeho chorobu . Sora si to neuvědomovala pretože bola ešte malá . O 2 roky si konečne Sorin otec našiel robotu ktorá bola ako tak platená . Nezarábal veľa ale bolo to viac než v práci predtým. Toshio pracoval na úrade vybavoval a ukladal spisi . Keď mala Sora 9 rokov tak jej kúpil katanu na ktorú šetril celý rok . Táto katana bola vytvorená zo zliatin tak aby bola čo najtvrdšia a najľahšia. Soru tento darček veľmi potešil . Toshiova choroba sa oddialila preto že teraz pracoval menej a bol si istý že dostane peniaze a nemusel sa už o nič obávať a býval viacej so Sorou . Sora ďalej trénovala Kenjutsu. Keď mala Sora 10 rokov otca v práci povýšili a Sora sa potešila . Toshio zarábal už dosť peňazí na to aby si niečo dovolil . Tak Soru prihlásil do ninja akademie .

Akadémia

Sora však do akademie nechcela ísť lebo vedela jako to je zo shinobi který stále cestujú . No jej otec nepripustil aby tam nešla pretože by sa vo svete stratila keby že on umrie . Nakoniec presvedčil Soru aby tam šla . Sora sa nepatrila medzi najlepších žiakov skôr patrila medzi tých čo tam len sedeli a pozerali sa a učili sa nijako nevyčievala . Jej talent sa prejavil jedine pri bojoch so zbraňami . Toshio povedal Sore že z nej raz bude silný shinoby a že jej verí. Sora trénovala doma s mečmi . Soru to začalo baviť bojovať s katanami a mečami . Sorin otec si to všimol tak jej kúpil druhu Katanu . podobnú takej čo jej kúpil jako prvú , tiež bola odľahčená a pevná. Sora dosiahla 11 rokov a stala sa Geninom. Klasické misie chytanie kočiek ju nijako nebavilo . Sora plnila misie . Sora sa dožila 12 rokov a jej otec mal priateľa s Kiri . Bol to starý známy a Toshio sa s ním dobře poznal . Toshio a jeho priateľ sa stretli , Toshio povedal všetko o svojej chorobe o Sore . Toshio o mesiac na to umiera na chorobu . Soru to strašne poznačilo po duševnej stránke. No Toshio vybavil povolenie od Kageho aby Sora mohla ísť do Kiri a trénovať s jeho priateľom. Kage na to súhlasil .

Žiaľ v Kiri

Po tom čo Sora došla do Kiri tám trénovala s Toshiovim priateľom který ovládal Kenjutsu na plnej úrovni . Sora sa do seba uzavrela mala len toho Toshiovho kamaráta a terajšieho trénera . Sora trénovala celý čas. Keď Sora dosiahla 13 rokov tak Toshiov priateľ kúpil Sore ďalší meč s Kiri špecialne ukovaný zo zliatin .Sora mala tri meče a sama nevedela na čo jej to je . Sora začala študovať kenjutsu do hĺbky a pomali vymýšľala svoje vlastné figury . raz jej prišlo na um čo tak bojovať s troma mečmi . Sora postupne trénovala Kenjutsu . Toshiov priateľ jej povedal o genjutsu a ninjutsu . Niečo ju aj naučil . Sora bola rada že vedela aj niečo iné. Keď Sora dosiahla 14 rokov tak objavila nový svoj vlastný bojoví štýl s katanami ( Niečo ako Killer Bee) Jeden si dala do úst a držala ho potom druhý si pevne chytila trétí si dala medzi stehno a lítko .Tento typ boja bol ťaźší preto že toto boli dlhšie katany . Sora sa s tým začala skúšať pohybovať no moc jej to nešlo ale pomaly sa učila a cvičila to . Toshiov priateľ Rokuro učil Soru tichého zabíjania Pomohol jej v tréningu . Časom sa zo Sory stala obratnejšia aj v tomto Keď Sora dosiahla 15 rokov dostala ďalšiu Katanu . Potom cvičila so 4 Katanami jej rychlosť bola už celkom vysoká dokázala sa s mečmi rýchlo pohybovať aj keď boli väčšie . Rokuro ju poslal za troma majstrami ktorý ju mali vyskúšať v Kiri . Skúška bola zameraná na umenie mečom Sora porazila dokonca dvoch maistrov no tretí ju porazil .Po tom čo traja majstri počuli Sorin příběh, traja majstri jej urobili pečať ktorá mala podobu černej ruže zapečatili do nej jej novú ultimátnu schopnosť .Sám Rokuro tvrdil že tak skoro poraziť majstrov sa nepodarilo nikdy nikomu .Sora tuto schopnosť ešte neodhalila . Po skúške s majstrami ju Rokuro poslal domov .

Návrat

Keď sa vrátila tak Hokage rád přivítal novú posilu . Sora trénovala len doma zatiaľ sa nijak nehnala do nejakého týmu . Sora dosiahla 16 rokov. Jej boj sa celkom zlepšoval . Potom sa zamerala na genjutsu . Pol roka cvičila Genjutsu a potom si uvědomila že by mala ísť konečne pokračovať v pomáhaní Konohe a plnení misií. Saki má stále v hlave vetu jej otca čo jej povedal.


Naposledy upravil Sora Namikaze dne Sat Dec 17, 2011 9:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kataro
Genin
Genin
avatar

Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 23

Shinobi
Chakra Chakra:
370/370  (370/370)

PříspěvekPředmět: Re: Sora Namikaze   Fri Dec 16, 2011 6:55 pm

POVOLENO až jedna z tvých postav zemře.

_________________
Techniky:
Spoiler:
 

Učím se
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
avatar

Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 23

Shinobi
Chakra Chakra:
800/800  (800/800)

PříspěvekPředmět: Re: Sora Namikaze   Sat Dec 17, 2011 9:22 am

Osobne s tým nemám problém.

Avšak:

Sora Namikaze napsal:
Sora má ako element Raiton . Dokáže ho viesť po meči.

Aspoň jedna z tvojích postáv by nemusela ovládať Raiton vedený po meči alebo si odpusti aspoň genjutsu.

Po úprave OK

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sora Namikaze
Genin
Genin
avatar

Počet příspěvkù : 5
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
400/400  (400/400)

PříspěvekPředmět: Re: Sora Namikaze   Sat Dec 17, 2011 9:00 pm

editnuté a budem sa to môcť naučiť ? prosiiim:D
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
avatar

Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 23

Shinobi
Chakra Chakra:
800/800  (800/800)

PříspěvekPředmět: Re: Sora Namikaze   Sun Dec 18, 2011 10:28 am

No je to vcelku široké zameranie. Genjutsu + tai + meč + nin ... uvidíme keď napíšeš na schválenie ale v zásade s tým problém nemám.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
In-Admin
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

PříspěvekPředmět: Re: Sora Namikaze   Sun Dec 18, 2011 2:24 pm

- Hráči Sora Namikaze byla přidělena chakra 400 -
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nsnn.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Sora Namikaze   

Návrat nahoru Goto down
 
Sora Namikaze
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Konoha-
Přejdi na: