Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share
 

 Mokuto Takahiro

Goto down 
AutorZpráva
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto

Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro Left_bar_bleue665/665Mokuto Takahiro Empty_bar_bleue  (665/665)

Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro EmptyFri Dec 16, 2011 9:21 am

Jméno:
Mokuto Takahiro

Věk:
16

Hodnost:
Jounin

Pohlaví:
Muž

Rodina:
Svého otce a svou matku zabil. Sourozence nechal ať utečou


Cíl, Sen:
Najít svého mistra. Najít smysl života.


Zaměření:
Bojuje spíše na blízko většinou jen taijutsu s technikou Suiken. Ovšem také bojuje pomocí ninjutsu, ale v lásce ho moc nemá.

Schopnosti:
Už od mala byla u něj vidět velká mrštnost a rychlost. Čím byl starší, tím více se tyto schopnosti u něj vyvinuly. Postupem času se naučil velmi dobře koncentrovat chakru a tvrdým cvičením se jeho síla zvětšovala zcela nepochopitelně. Má velmi dobrý sluch, ale na druhou stranu celkem špatný zrak, proto se raději orientuje pomocí sluchu a oči nechává zakryté. Jak už jsem zmiňoval, má velmi dobrý sluch a to tak, že uslyší prasknutí větve 50
metrů od něj, což mu v boji dělá velkou výhodu. Uslyší vše co se k němu přiblíží. I přes zrakovou vadu má velmi dobrý orientační smysl.

Vlastnosti:
Většinu času tráví osamoceně někde na střechách domů nebo různých vysokých místech a kouká na oblohu. Většinou tu noční, protože ve dne raději spí nebo trénuje a také ve dne má oči zakryté. Moc toho nenamluví, tedy nemluví vůbec a taky nemá s kým. Nikdo se ještě nenašel, aby se sním kamarádil. Věčně je hladoví a jídlo si většinou obstarává sám. Sní skoro všechno, od malých brouků až po větší divoká prasata. Nemá moc rád lidi, zvláště slabé muže.

Vzhled:
Není moc vysoký, měří kolem 150-155 cm. Má delší fialové vlasy a hnědé oči, přes které má černý obvaz. Na hrudi má dvě velké jizvy, o kterých vůbec neví. Na pravé tváři lze poznat zaschlou krev, protože mu někdy z pravého oka teče krev. Nosí černé, věčně špinavé kimono.

Obrázek:
Spoiler:
 

Příběh:
Narodil se na ostrově jedné bohaté rodině, odříznuti od světa Shinobi. Už jak byl malé mimino, bylo jasné, že má zrakovou vadu, ale velmi dobrý sluch, protože reagoval na zvuky, které mimo něj skoro nikdo neslyšel. Se svými dvěma o par let staršími sourozenci si každý den hrál od rána do večera, dokud mu nebylo 6 let. V té době za jeho rodinou přišel mistr ninjutsu a říkal, že jejich syn Mokuto má nadání se stát ninjou. Byl by to vůbec první ninja z rodiny. Sourozenci na něj začali žárlit a přestali se sním bavit. Proto se Mokuto začal raději věnovat tréninku s mistrem. Postupem času se naučil orientovat se podle sluchu a proto zrak mohl vynechat a příliš ho nenamáhat, protože mu každý den tekla z očí krev a nikdo nevěděl z čeho to je. Ze všech
mistrových studentů byl Mokuto jeden z nejlepších a proto jej posílal na různé úkoly.

1.První mise
Jeho první úkolem bylo dojet na ostrov, kde sídlí pán Hashimaru a v jeho pevnosti je schránka obsahující svitky tajných technik. Popravdě tam bylo zlato, ale to jim jejich mistr zatajil. Mokuto tam vyjel se svou kamarádkou Shinou. Velmi dobře si rozuměli a byli celkem sehraní. Při doplutí na ostrov se ihned rozeběhli k pevnosti. Shina velmi dobře ovládala Genjutsu a tím zneškodnila stráž. Velkou rychlostí se dostali do Hashimarova sídla, kde narazily na odpor. Nájemní ninjové se jim postavily do cesty a vypukl boj. Mokuto, když zcela slepý se lehce vyhýbal všem kunaiům a shurikenům a všem úderům a své protivníky porazil. Nadruhou stranu jeho společnice takové štěstí neměla. I když své protivníky stačila zneškodnit, obdržela spoustu zranění. Mokuto popadl celkem těžkou schránku, Shinu si dal přes rameno a utíkal co nejrychleji to šlo. Nakonec se musel dívat jak jeho nejlepší přítel mu umírá v náručí.

2.Zrada
Mokuto po té začal tvrději trénovat a učit se ovládat ohnivou podstatu, což mu netrvalo dlouho. Po té, když si jeho mistr myslel, že je jeho výcvik u konce, nařídil mu ať zabije svou rodinu. To se Mokutovi zcela nelíbilo a proto se svému mistrovi postavil. I když už byl Mokuto dost silný, přesto na svého mistra neměl. Když už byl skoro mrtvý, mistr na něj použil nějakou techniku, kterou ho změnil. Mokuto se uzavřel do sebe a přestal komunikovat se světem. Po té šel vykonat rozkaz, který mu jeho mistr nařídil. Když stál před svým domem obklíčila ho skupinka ninjů, které si najala jeho rodina před zlodějem, který okrádá bohaté. Ten zloděj byl jeho mistr, to ale on a nikdo jiný nevěděl. Když ho chtěli zajmout, jediné co po nich zbylo, byla krev stékající po stěnách domu a roztrhaná těla ležící bezvládně na zemi. Byli to jen pouzí mladí geninové, kteří sotva uměli chodit po vodě. Když se dveře domu rozrazily a jeho otec vyběhl před dům a spatřil svého syna stojící vedle těl, padl na kolena a nevěřícně sledoval svého syna, jak se k němu přibližuje. Po té i on padl k zemi a jeho hlava odletěla pár metrů od jeho těla a na obličeji stejný, nevěřícný výraz s nádechem strachu. Mokuto pomalým krokem vešel do domu a za sebou zanechával krvavé stopy. Otevřeli se dveře a v nich se objevila jeho matka, ale dřív než něco stačila říct, i ona padla k zemi se zabodnutými kunaii v těle. Mokuto vyšel po schodech nahoru a pak do pokoje jeho sourozenců. Těm jen řekl ať utečou a ať si užiji zbytek jejich zkažených životů.To byla jeho poslední slova, než se uzavřel úplně. Po té se vrátil k mistrovi, který ho přivítal s otevřenou náručí. Mokuto si jen počkal až se k němu dostane co nejblíže a po té se ho pokusil zabít. Jenže jeho mistr to očekával a proto se místo něj sesunul k zemi Mokuto. Ten se probral po několika dnech a šel nevědomky kam. Procházel různými městy a vesnicemi a sbíral informace, dokud nedoplul do světa shinobi, začít nový život.

Podstata
KATON, RAITON

Techniky
Název: Rakurai no muchi
Typ jutsu: Ninjutsu
Třida: A
Vzhled: V rukou se objeví dva dlouho biče z raitonu, které proseknou snad vše. Mají vlastnosti normalního biče jen tento je vytvořen z raitonu.


Název jutsu: Teashi akuma
Typ jutsu: Ninjutsu
Třída jutsu: S
Jak jutsu vypadá: Ze země vyletí 1-4 ohnivé proudy ohně a konce vypadají jako dračí tlama. Jutsu se ovládá pohybem končetin...proto 1-4 protože může vyvolat jednu nebo dvě, nebo hned čtyři. Každý proud je připojen k jedné končetině. Proudy jsou extrémně rychlé a těžko se jim vyhýbá, když jakoby letí dopředu, ničí tím půdu pod nimi...doslova ji zdeformuje. Proudy dokážou vyletět maximálně 100 metrů nad zemí. Je to jednoduchá technika naučení, ale je velmi náročná na množství chakry a koncentraci, takže ji nemuže používat každý

Název jutsu: Faiāmisairu mukizu no yūgō
Typ jutsu: Ninjutsu
Třída jutsu: A
Jak jutsu vypadá: Z úst vyletí oheň ve tvaru fénixe. Používá se na zničení rychlého objektu, nebo něčeho podobného. Je to velmi rychlá technika-fénix letí kolem 200 km/h.

Název jutsu: Kyodai na ryū
Typ jutsu: Ninjutsu
Třída jutsu: B
Jak jutsu vypadá: Uživatele obalí ohnivý štít s dračí hlavou. Tento štít lze prorazit Suiton technikou třídy C

Název jutsu: Shōnetsu no tsunami
Typ jutsu: Ninjutsu
Třída jutsu: B
Jak jutsu vypadá: Uživatel dá ruce k sobě a za ním v znikne ohnivá tsunami

Název jutsu: Kasai kaiten
Typ jutsu: Taijutsu
Třída jutsu: B
Jak jutsu vypadá: Technika podobná technice Hyuuga klanu. Uživatel se roztočí a kolem něj se objeví ohnivé tornádo. Čím déle se uživatel točí. tím šírší a silnější bude tornádo


Název jutsu: Doragonbōru no fukushū
Typ jutsu: Ninjutsu
Třída jutsu: C
Jak jutsu vypadá: Uživatel natáhne ruce, skterých vyletí dvě menší ohnivé koule.
Naposledy upravil Mokuto dne Fri Dec 16, 2011 4:24 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro EmptyFri Dec 16, 2011 3:13 pm

Katanafurai - NE
Faiāmisairu mukizu no yūgō - S
Honoo ryū no kuchi - Moc se to podobá Katon: Gouryuuka no Jutsu, Ne
Rakurai no muchi - Nepřeseknou všechno
__________

Celkově bych byl radši kdyby jsi se přidal k nějaké vesnici, jelikož jako Nukenin nebudeš mít co dělat.
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto

Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro Left_bar_bleue665/665Mokuto Takahiro Empty_bar_bleue  (665/665)

Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro EmptyFri Dec 16, 2011 3:29 pm

Ok upraveno, ale nevim teda kdes nabral aby ta druha technika měla byt S-Rank, ale dobrá..zvyšuješ mi tak tím sílu techniky

vubec nevidim spojitost třetí techniky s Katon: Gouryuuka no Jutsu...jsou to dvě uplně odlišné techniky=> u Gouryuuka je plamen s dračí hlavou a ohen směřuje přímočaře, u mé techniky se objeví 4 celý draci, kteří mění směr, ale budiž...seš Admin...

A psal jsem tam, že přeseknou snad vše..což znamená že nepřeseknou všechno...tudíž to nemá cenu měnit.

Kdybych šel do vesnice, musel bych byt genin nebo ne ?
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro EmptyFri Dec 16, 2011 3:46 pm

Nemusel, ale taky záleží do jaké. V Konoze by jsi byl nejspíš Genin či Chuunin, v Kiri Jounin ...
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto

Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro Left_bar_bleue665/665Mokuto Takahiro Empty_bar_bleue  (665/665)

Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro EmptyFri Dec 16, 2011 3:54 pm

a co IWA a KUMO ? tam by šlo byt jounin ?
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro EmptyFri Dec 16, 2011 4:02 pm

V Iwě nikoliv, v Kumo ano.
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto

Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro Left_bar_bleue665/665Mokuto Takahiro Empty_bar_bleue  (665/665)

Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro EmptyFri Dec 16, 2011 4:04 pm

ok tak do KUMO...
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro

Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro Left_bar_bleue370/370Mokuto Takahiro Empty_bar_bleue  (370/370)

Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro EmptyFri Dec 16, 2011 4:21 pm

POVOLENO, akorát to 1 S bude zřejmě muset pryř, podle pravidel je povoleno na Jouninovi který začíná jen 1 S

_________________
Techniky:
Spoiler:
 

Učím se
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro EmptyFri Dec 16, 2011 4:23 pm

Tak ten Katon sniž na A
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto

Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro Left_bar_bleue665/665Mokuto Takahiro Empty_bar_bleue  (665/665)

Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro EmptyFri Dec 16, 2011 4:25 pm

OK upraveno
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke

Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Mokuto Takahiro Left_bar_bleue1100/1100Mokuto Takahiro Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro EmptyFri Dec 16, 2011 4:37 pm

Tak ked si to konečne upravil tak Ano
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro EmptyFri Dec 16, 2011 4:42 pm

- Hráčovi Mokuto byla přidělena chakra 650 -
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com
Sponsored content
Mokuto Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mokuto Takahiro   Mokuto Takahiro Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mokuto Takahiro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Kumo-
Přejdi na: