Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Brány vesnice

Goto down 
+14
Yukki Maeda
Ken Kuruima
Kataro
Daichi Terumi
Sho
Sokiha Hoozuki
Tenshi Gurama
Satoru Daimon
Dark
Yamanaka Ino
Ichiro Kiosho
Hanaki
Hyuuga Kiyoshi
In-Admin
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyMon Dec 12, 2011 2:42 pm

First topic message reminder :

Brány vesnice - Stránka 2 Brana210

Mohutné brány zasazené do dlouhých hradeb. Brány lemují dvě statné věže, které svým rozhledem chrání Konohu. Před těmito branami je prašná cesta, kterou dříve lemoval les, ale nyní lemuje pustina. Stromy sice v Konoze jsou, ale zde se nachází asi až po několika desítkách metrech. Ta prašná cesta je využívána jak obchodníky, tak bandity, infiltrujících se do Konohy, i když vždy neúspěšně, jelikož Konoha je chráněna bariérou a Jouniny, což je "dokonalá" obrana.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 2:00 pm

Všichni tři se blížíme k bráně...musím kontrolovat okolí aby na nás někdo neskočil a nepřepadl...rukou su šáhnu na bok jestli tam mám ten svitek ještě ho pojistím aby mi nevypadl...když už jsme u brány ukážu strážcum listinu s pečetí že jdem za Hokagem...Všechnozatím pokračuje podle plánu.
Všichni tři prochází branou
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 2:17 pm

Už z diaľky som videl bránu Konohy. Usmial som sa a šiel som smerom k nej. Dúfal som, že mi moju dobrú náladu stráže nepokazia a pustia ma do Konohy bez akýchkoľvek problémov. Keď už som bol pri bráne zahodil som cigaretu, ktorú som práve fajčil a zašliapol som ju aby som náhodou nechtiac nevypálil Konohu. Prišiel som pri stráže a preukázal som sa kartičkou. Stráže síce neboli veľmi nadšené, ale pustili ma dnu. Usmial som sa na nich a pokračoval som. Takže... kam by som mal ísť? Premýšľal som kým som smeroval stále rovno.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 10:24 pm

Daichi konečne došiel preto že sa cestou stratil a konečne dorazil do Konohy no skôr to nebola konoha Daichi sa pozeral na trosky konohy a pomyslel si som tu správne Nechápu! toto nie je možné cele to tu je rozbité a kto vie či som tu správne , a čo je s tými dvoma ? načo tak bežali ... oh aspoň že som tu nebol cez tú katastrofu pomaly vchádzal cez rozbitú bránu a rozmýšľal čo sa asi stalo a potom sa pozrel dolea videl nejakých ľudí on vlastne stál na okraji vesnice a dole boli nejaký čudní ľudia (naruto a peini ) Daichi bol celý rád že prišiel neskôr a potom si rozmyslel čo urobí a dospel k tomu )ze lepšie bude ak počká kým sa to tu neukončí , až potom pojde hľadať Sentoia a Sokiho a navyše to tu nepozná tak daichi len tak stojí na okraji zrúcanej konohy a pozerá sa okolo seba čo kde je
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:35 pm

Běži mezi troskami vesnice...* už ani nepoznám kde byla cesta a kde dům...hruza* řekl jsem si pro sebe a rychle utíkal a hledal očima jestli nenajde Daichiho... Jak běžel ven z vesnice někoho uviděl...* kdo to je?...sakra doufam že to není někdo z Akatsuki* a už jsem se připravil na boj...v tu chvíli jsem uviděl že je to Daichi...Díky bohu, Daichi... Akatsuki zautočila na Kohohu...musíme to oznámit Mizukage a přivéct pomoc...pod pro tebe je to tu nebezpečné...RYCHLE POJĎ křičel na Daichiho a probíhal branou ven...
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 4:02 pm

No práve on musel prežiť prečo práve on?! oh no nevadí pomyslel si Daichi a šiel za Sokihom a potom mu prebehlo hlavou Akatsuki čo je to zač kto to vlastne je ?! niekto silný keď dokázal zničiť konohu vypadá to fakt brutálne Daichi zrýchlil a bežal za Sokim čo najrýchlejšie a povedal Hmm o Akatski som sa dopočul niečo to mále ale keď sú tu musíme to oznámiť mizukage toto je pohotovosť aj keď nie pre nás ! ale musíme bežať do Kiri
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 8:23 pm

Přicházím před brány Konohy které jsou ale však zničené. Procházím opatrně po zničené cestě před konohou a vcházím do vesnice cestou kde původně byla brána.
" Co se tu krucinál stalo? Celá Konoha je v troskách. To je někdo tak silný že by zničil takhle celou vesnici? Musím za Hokage snad jí najdu brzy."
Rozhlížím se do dálky a matně někoho vidím, ale nejsem si jist jestli je to Hokage z takovéhle dálky ale skusím to risknout. Běžím tedy opatrně na náměstí kde se domnívám že je Hokage a že mi poskytne potřebné informace o tom co se tu událo a kdo je nepřítel.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 8:59 pm

Daichi konečne došiel do Konohy a povedal si potichu už je po všetkom takže budeme pomáhať nejako inak no ... radšej by som trénoval moje techniky Grr Daichiho povaha bola celkom zlá len pár ľudí mu sadlo inak iných neznášal Daichi zrazu videl niekoho ako je pod troskami ale bol živí bolo na tom človeku nejaký drevený kus strechi Daichi podišiel a zdvíhol ten kus ten človek sa len odkotuľnul odtiaľ a povedal mu ďakujem Daichimu to bolo fuk preto že to bola jeho misia a len si pomyslel Hmm celkom to bolo ľahké , idem na námestie nechce sa mi čakať na tých dvoch spomalencov Daichi len nohou napísal odkaz :,, Idem na námestie - Daichi" Daichi šiel na námestie trochu rychlejším krokom
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 5:20 pm

Dojdu k zničené bráně Konohy ale Kemichiho nevidím. Tak se tedy opřu o rozbitou stěnu která ještě drží a vytáhnu si svitek z kapsy a začnu číst.
" Hm zajímavé kolik věcí tu je ten svitek snad nekončí stále pokračuje dál a dál. Jsem si jist že ho brzy dočtu a pak mi bude zbývat nějak získat summona kterého budu přivolávat." No uvidíme potom co to dočtu tak to zkusím ale ještě toho musím dost přečíst. Stále čtu a snažím se získat o tom kuchiyose co nejvíc informací než přijde konečně ten Kemichi abychom se vrátili do vesnice. Pokud sem nepřijde brzy tak půjdu bez něj.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 7:52 pm

Doběhl jsem k bráně... teda jejím zbytkům.
Pokračoval jsem dál do osady.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 8:26 pm

Dorazili jsme s lidmi do Konohy.
Už na první pohled to tu bylo rozbité.
Pokračoval jsem na náměstí.
Na jeho zbytky.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyMon Dec 19, 2011 8:34 pm

Už se mi nechtělo déle čekat na Kemichiho tak jsem se sebral a odešel pryč. Při cestě si říkám.
Zatracenej Kemichi kvuli němu jsem ztratil spoustu času a sroluju svitek a dávám si ho do kapsy abych ho neztratil.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 5:36 pm

Daichi prišiel na koniec sa ešte pozrel na rozbitú Konohu a potom pomaly kráčal von z vesnice a pomyslel si Hmm no kde zoženiem havrana ? a akú bude mať schopnosť snáď trafím na nejakého silného havrana Kataro smerom k svojej vesnici premýšľal o tom kde asi nájde summona
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 7:35 pm

Karavana nakoniec dorazila pred brány Konohagakure no sato. Pohľad ktorý sa mi vyskitol keď som nakukol dovnútra brán.. bol celkom divný.. taký devastujúci, celá dedina bola v podstate v troskách. Chvíľku som sa na zdemolovanú dedinu pozeral no nakoniec som si len povzdychol. Začal som hladať niekoho, u koho by som mohol celú veľmi veľkú karavánu nahlásiť. Teda.. boli v nej zásoby a tak.. až na zlato a peniaze, tie som mal zabezpečiť ja.. aspoň my to tak prišlo.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 7:51 pm

Mlčky jsem se dostala do konohy. Rozhlížela jsem se kolem a viděla něco, co mě dostalo. Když jsem tu byla naposledy a hledala Daisukeho, krajina byla úplně jiná. Všude bylo zelení, kytky a usměvavé tváře. Tentokrát jsem viděla jen zmrzačenou zeleň a nikde ani kvítek. V duchu jsem si řekla *Však jednou se vám to vrátí... akatsuki...*. Zamračila jsem se a rozhlížela se, jestli tu ještě někdo je.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 8:33 pm

Klon
Viděla jsem, jak někdo stojí u brány a mírně jsem se zamračila.
Přemýšlela jsem, proto jsem se mračila.
Nakonec jsem se usmála a přišla jsem k nim.
"Jsem klon Hokage.
Vy jste pomoc ze Suny, že?
"
zeptala jsem se milým hlase.
Byla jsem vděčná Kazekagemu, že zareagoval tak rychle.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 9:04 pm

"Ano... zdravím hokage..jsme pomoc ze Suny..s čím máme začít?" zeptám se a lehce se ukloním. Schovám vyřezanou postavičku do tašky a vyndám lízátko. Byl to už zvyk....nebo zlozvyk? Asi byl mohla dostát absťák...takže jsem raději neriskovala. Kdo ví co by se mohlo ještě stát...
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyWed Dec 21, 2011 11:52 am

Sledoval som ženu ktorá povedala že je Hokage.. teda že je jej klonom. Všimol som si že sa s ňou zakecala Yukki a tak som nepovažoval za potrebné rozprávať. Na nejaký. uuhm.. tieto diplomatické veci som aj tak nikdy moc nebol. Len som sa troška ponaťahoval a čakal som kam sa máme uložiť.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyWed Dec 21, 2011 1:32 pm

Klon
"Ostatní klony pomáhají hlavně ve středu vesnice.
Byla bych ráda, kdybyste mi pomohli odklidit alespoň nějaké trosky tady
."
řekla jsem.
Pravá já byla na náměstí, teda, to co z něj zbylo.
Myslela jsem, že budou chtít mluvit s ní.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyWed Dec 21, 2011 1:46 pm

Procházel jsem bránou do Kiri.
Byly zde dva lidé ze Suny.
Potřebovali jsme pomoct, zvlášť když já jsem šel pryč.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyWed Dec 21, 2011 1:49 pm

(Tomio Hideki)

Kráčali sme do Konohy,bola to prijemná zmena s tej chladnej krajiny ísť do teplejšej.Sice tu bol sneh kvôli ročnému obdobiu ale nebola tu rozhodne taká zima ako u nás.Dneska vystrojený ako robotník a nie ako čermiar som sa aj s chlapmi a 2 karavanmi plnými náradia vydal do Konohy.Cesta bola v skutku dlhá no zvládli sme to a čím sme boli bližšie tým tunak bolo váčšie teplo.Ako sme videl velku bránu a na nej znak Konohy hned sa nám ulavilo.Uvidel som pri bráne akých si shinobi.Nemal som zdania o koho ide ani nič a tak som radšej mávol na chlapov nech sa zastavia že pôjdem zistiť kdo sú zač a popýtam sa na samotného Hokágeho.Chlapi tak urobili a zastavili a ja som kráčal k neznámim osobám."Ehm ehm dobrí deň moje meno je Tomio Hideki som šermiar so zeme železa no dnes sme tu ako robotníci a na žiadosť Mizukage sme prišli pomôcť.Rád by som bol keby ste nás zaviedli ku Hokáge aby sme sa vyhli zbytočním nedorozumeniam". .Pozoroval som každého shinobi niektorý boli s Konohy iní mali na čelenkách znak Suny.Hmm takže Suna im došla tak isto napomoc.Talk asi naozaj nie nadarmo sa hovorí.No nič dúfam že nás čoskoro oboznámia s Hokáge radi by sme sa už pustili do roboty.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyWed Dec 21, 2011 2:15 pm

Klon
Usmála jsem se.
"Já jsem klon Hokage a ona je na náměstí."
řekla jsem a všimla jsem si, že slunce začíná pomalu zapadat.
Ale ještě jsme měli minimálně pár hodin.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Terumi
Mizukage
Mizukage
Fumiko Terumi


Počet příspěvkù : 23
Narození : 16. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyWed Dec 21, 2011 2:33 pm

(Tomi Hideki)

"Ahá takže takto to je no dobre klon neklon oto je jedno je to ta istá osoba s tou istou hlavou.Takže Hokage ostaneme s vami až pokial Konoha nebude tip ťop takže mám začať už dnes? A ak áno prosím povecte nám k akým miestam sa máme vydať a s čím by sme ako prvím mali začať.A ak nie ked si myslíte že dneska už robota sa nebude dať chceme vedieť kde bude naša noclaháreň a podobne + radi by sme si pozreli mapu Konohy ako vyzerala a aby sme si vypočítali kolko materiálu budeme približne potrebovať a podobne však viete ako to chodí".Založil som si ruky do X na prsia a čakal som na odpoved.Videl som že shinobi so Suny nás predbehli ale to je jedno tu ide o dokonalu prácu a nie o závod kdo bude lepší.Ked som sa zahladle na Hokage bola to ešte mladá slečna a už prežívala taketo veci.Preto som rád že som sa nikdy nedal ku žiadnym shinobi.Prežívať večne stráty bolesť a nenávisť na mňa naozaj neni.Chlapi zo zadu začali na mňä kričať čo sa deje a neh si pohnem no len som mávla zase rukou aby boli ticho pretože som chcel počuť podrobné pokiny Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyWed Dec 21, 2011 3:25 pm

Přikývla jsem.
"Byla bych ráda, kdybychom začali ještě dnes.
A... plány mám u sebe, ale jsou trochu starší, protože byla velká část dokumentů zničena.
"
chvilku jsem něco hledala v kapse na zbraně a nakonec jsem vytáhla plánek Konohy.
Podala jsem mu ho.
"Mohli byste začít s výstavbou nové nemocnice pro zraněné.
Prosím pojďte za mnou.
"
řekla jsem.
Byla jsem opravdu ráda, že nám všichni pomáhají.
Šla jsem na místo, kde dříve stávala nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyWed Dec 21, 2011 4:59 pm

Chvíľku som sa pozeral ehm.. no prišlo mi to troška divné, karavána bola naozaj veľká, proste moc robotníkov na jednom mieste, tjest zbytočne by sa všetci tlačili pri nemocnici, len som pokynul jednou rukou a približne takú polovicu som povolal do ulíc, no.. aby tam tak zbežne pomáhali či podobne, ďalšia skupinka mala na starosti materiály.. ďalšia už išla na miesto kde mala byť nemocnica a ja som išiel spolu s ňou.
/presun
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue2000/2000Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyWed Dec 21, 2011 9:15 pm

Stál som neďaleko brán dediny a hľadel na jej spustošený stav po útoku Nagata, pričom som sa opieral o jeden zo stromov.
Nemôžem uveriť, že Nagato použil svoje Rinne Tensei takto. Malo to byť určené pre mňa!
S mierne naštvaným výrazom tváre pod maskou som sa pomaly ponáral do svojej dimenzie.
Za jedinú cestu považujem Sasukeho, ale aj keby sa stal silnejším ako Nagato, on nepatrí k tým jednoducho ovplyvniteľným, s ktorým by som mohol manipulovať ako sa mi zachce. Neostáva mi iná možnosť, než vyčkať, ako to prebehne. Vonkoncom, hoc lov na kyuubiho zlyhal, Kisame by už mal byť na ceste po hachibiho.

- PRESUN -
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brány vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány
» Brány

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: