Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kyoya Tategami

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kyoya Tategami Left_bar_bleue900/900Kyoya Tategami Empty_bar_bleue  (900/900)

Kyoya Tategami Empty
PříspěvekPředmět: Kyoya Tategami   Kyoya Tategami EmptySun Dec 04, 2011 7:12 pm

Jméno: Kyoya Tategami
Věk: 18
Hodnost: Rokudaime Tsuchikage
Pohlaví: Muž
Cíl, Sen :Zemřít jako hrdina za ochranu vesnice
Kekkei Genkai: Shoton
Popis Kekkei Genkai: Toto kekkei genkai využívá krystalové techniky.
Zaměření: Taijutsu 30 %, Ninjutsu 60 %, Senzibilství 20%
Vlastnosti: Hodný, kamarádský, spolehlivý
Vzhled: Viz avatar
Techniky:
E-rank: Kawarimi no Jutsu, Bunshin no Jutsu, Henge no Jutsu
D-rank:
Shunshin no Jutsu (Technika problesknutí)
Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu(Uživatel se vynoří ze země, tahá protivníka směrem dolů, aby mu zbyla jen hlava nad zemí.)
Doton: Chōkajūgan no Jutsu (Uživateli se ruka obalí zemí, a tím je tvrdší, proto může uživatel prorazit i zeď.)
Kesshō no Yoroi (Kůži uživatele pokryje růžový krystal)
Kesshō: Rokkaku Shuriken (Vytvoří krystalové shurikeny, které vypadají jako sněhové vločky.)
C-rank:
Iwa Bunshin no Jutsu (Technika zemních klonů.)
Hakurasenshingu gijutsu (Technika vycítění a lokalizování cizí chakry.)
Meisaigakure no Jutsu (Technika splinutí s okolím.)
Suishō Bunshin no Jutsu (Vytvoří krystalové klony.)
Kesshō: Rokkaku Shuriken: Ranbu (Tanec krystalových shurikenů)
Shōton: Suishō Tō (Vytvoří na rukách krystalové čepele.)
B-rank:
Doton: Chidōkaku (Vytvoří 50 m vysokou Dotonovou stěnu.)
Shōton: Omiwatari no Jutsu (Uživatel udeří dlaněmi do země a před ním začnou vyjíždět krystaly ze země, míří na nepřítele.)
Shōton: Suishō Rō no Jutsu (Technika krystalového vězení.)
Kesshō: Kyodai Rokkaku Shuriken (Vytvoříkrystalový shuriken o velikosti Fuuma Shurikenu.)
A-rank:
Doton: Chōkeijūgan no Jutsu (Technika odlechčení.)
Shōton: Hashō Kōryū (Vytvoří krystalového draka, který útočí na nepřítele. Dá se na něm létat.)
S-rank:
Shōton: Suishōheki Hachi no Jin (Vytvoří ultimátní krystalové vězení, které dokáže na určitou dobu uvěznit i bjuu.)
Shōton: Suishō Rokkakuchū ( Vytvoří 5 krystalových sloupů, které jsou rozestaveny v kruhu, a následně pečetí. Pečetící technika.
Příběh:
Narodil jsem se ve vesnici jménem Iwagakure no Sato, do rodiny Tategami. Do rodiny, pro kterou bylo tipické KG Shoton Můj otec byl uznávaný Jounin a matka byla Medik. Den co den se o mě starala sestřenka, učila mě techniky a zdokonalovala mě v těch, co jsem se učil v akademii. Cvičila mě v Taijutsu a taky v senzibilství. Vždy se někam schovala a já ji měl vystopovat technikou. Každý den mi to šlo líp. Když přišli závěrečné zkoušky v akademii, tak jsem už byl hodně zběhlý v tomto umění, a už jsem byl na vyšší úrovni než moji spolužáci. Když jsem se tedy stal Geninem, přiřadili mě do týmu a já s ním chodil plnit mise. Ze začátku jen lehké, ale postupem času byli těžší a těžší. Konečně přišlo to na co jsem se tak těšil, Chunninské zkoušky. Náš tým se na ně vydal. Každý jsme museli psát písemný test, pak projít lesem a nakonec bojovat. V bojích jsme uspěli 2, já a můj kamarád. Třetí člen týmu byl vážně zraněn a zotavoval se z toho ještě dlouho. Začalo nové období, konečně jsem byl blíž svému snu. Mise se zase začali ztěžovat a my se trénovaly. Já jsem začal trénovat se svým otcem, ten mě naučil mnoho technik. O pár let později jsme se konečně všichni stali Jouniny a rozešli se po svém. Já jsem vstoupil do ANBU, protože mise, které jsem do té doby vykonával už pro mě byli příliš snadné. Když mi bylo 17, tak mi matka a otec umřeli na misi a já už zůstal sám. O rok později umřel Tsuchikage a rada hledala vhodnou náhradu. Do výběru se dostali tři lidi, já a další dva Jounini s hodně zkušenostmi. Nakonec ovšem vybrali právě mě a já se stal Rokudaime Tsuchikagem.


Naposledy upravil Kyoya Tategami dne Mon Dec 05, 2011 4:56 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kyoya Tategami Left_bar_bleue800/800Kyoya Tategami Empty_bar_bleue  (800/800)

Kyoya Tategami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyoya Tategami   Kyoya Tategami EmptySun Dec 04, 2011 9:36 pm

Shoton má už takeru v Konohe + nemôžeš mať aj Jinton aj Shoton uvedom sa... + si myslím že takto charakter KAGEHO nevyzerá...
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kyoya Tategami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyoya Tategami   Kyoya Tategami EmptyMon Dec 05, 2011 1:05 pm

Pokud jsi si nevšiml, onen Takeru nehraje, pokud by jsi byl všímavý, sám Takeru řekl že pochází z Iwy, tak prosím neotravuj ostatním hráčům atmosféru nepozorností. Ty se zde nemáš co vyjadřovat, druhé varování, třetí nebude, ale zato bude denní Ban.
K Charu, Vyber si Jinton nebo Shoton, obojí ne.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kyoya Tategami Left_bar_bleue800/800Kyoya Tategami Empty_bar_bleue  (800/800)

Kyoya Tategami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyoya Tategami   Kyoya Tategami EmptyMon Dec 05, 2011 1:47 pm

Mea Culpa, trest prijmem....
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kyoya Tategami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyoya Tategami   Kyoya Tategami EmptyMon Dec 05, 2011 4:39 pm

Dávám ti týden, kdy ukážeš jestli jako Kage za něco stojíš. Za další, jako Kage budeš psát Minimálně třířádkové posty.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kyoya Tategami Left_bar_bleue370/370Kyoya Tategami Empty_bar_bleue  (370/370)

Kyoya Tategami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyoya Tategami   Kyoya Tategami EmptyMon Dec 05, 2011 4:59 pm

ANO, ale ten příběh mohl být delší. Pokud projdeš tak se staň aspoň aktivním. Ať hráči v Iwě mají co dělat.
Návrat nahoru Goto down
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Kyoya Tategami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyoya Tategami   Kyoya Tategami EmptyWed Dec 07, 2011 5:41 pm

Hráčovi Kyoya Tategami bola pridelená chakra 900.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Sponsored content





Kyoya Tategami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyoya Tategami   Kyoya Tategami Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kyoya Tategami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Iwa-
Přejdi na: